SEMania.cz Fórum Bazar Galerie Download E-shop Sony Ericsson

Vítejte, Anonym. Prosím přihlašte se nebo se zaregistrujte.
Nepřišel Vám aktivační email?
28. Duben 2024, 10:38

Zadejte uživateské jméno, heslo a dobu přihlášení
Hledat:     Pokročilé vyhledávání
142444 příspěvků v 9987 tématech od 23753 uživatelů
Nejnovější uživatel: tripsitter
* Domů Nápověda Hledat Přihlásit Registrovat
Fórum SEMania.cz  |  Platforma A200  |  Aino, Cedar, Elm, Hazel, Jalou, Naite, Yari (Moderátor: Ganimed)  |  Téma: GPS a Wifi
Strana: [1]
Poslat téma Tisk
Autor Téma: GPS a Wifi  (Zobrazeno 4993 x)
ambi
Uživatel
***
Telefon: SE ELM
Příspěvků: 1


Zobrazit profil
« v: 29. Červen 2010, 06:35 »

ahoj lidi, stručně...dodnes jsem používal jen nokie a přešel jsem na elma..může mi někdo fakt polopatě vysvětlit jak používat navigaci, aniž bych za ni něco platil(pokud je to ovšem možné) a jak chodit na net v domácí síti.Huh moc moc díky
uložena
C510
Uživatel
***
Pohlaví: Muž
Telefon: SE XPERIA PRO
Příspěvků: 272



Zobrazit profil
« Odpověď #1 v: 29. Červen 2010, 09:43 »

tákže:
1. navigácia zadarmo je v češtine možná tu: Wetravel - český balík
- je to ale aplikácia vo vývoji, takže zázraky nečakaj. Ak si zdatný, tu je homepage: WE-Travel
2. navigácia v Angličtine a s lepšou aplikáciou: GPS mid - ale nenašiel som české mapy - budeš musieť hľadať
3. wifi...no normálne zapneš v mobile, doma musíš mať zapnutú wifi a poznať heslo (ak máš zabezpečenú sieť)....mobil ti nájde tvoju sieť, zadáš heslo a frčíš cez Wi-Fi  Mrknutí

//ak budeš nabudúce niečo hľadať, najprv sa riaď pokynmi a hľadaj cez vyhľadávanie tu na fóre alebo potom google.cz!


edit 31.8.2011:
Najnovšia GPSmid navigácia pre hlúpe telefóny SE bez operačného systému KOMPLETNE V SK JAZYKU - AUDIO AJ OBRAZOVÉ POVELY! tu: http://www.ulozto.sk/10134240/navigacia-sr-0-7-71-map69-zip

v nastaveniach aplikácie treba zvolit slovenský jazyk:
Nastavenia - zobrazenie - Jazyk - Slovak - OK
Nastavenia - zvuky & varovania - Zvuky/navigácia - sound-SK - OK


« Poslední úprava: 31. Srpen 2011, 16:34 od C510 » uložena


Ericssson A1018s -> Nokia 3310 -> Sagem MyX-6 -> SE K600i -> Nokia 6120 classic -> SE C510 -> SE XPERIA PRO Smajlík
Ganimed
Administrátor
*****
Pohlaví: Muž
Telefon: LG G7
Příspěvků: 2395



Zobrazit profil
« Odpověď #2 v: 29. Červen 2010, 15:38 »

navigace zdarma a cesky je taky Trekbuddy
uložena

C510
Uživatel
***
Pohlaví: Muž
Telefon: SE XPERIA PRO
Příspěvků: 272



Zobrazit profil
« Odpověď #3 v: 29. Červen 2010, 20:42 »

trekbuddy nevie navigovat hlasovo  Shocked
uložena


Ericssson A1018s -> Nokia 3310 -> Sagem MyX-6 -> SE K600i -> Nokia 6120 classic -> SE C510 -> SE XPERIA PRO Smajlík
peterss
Anonym
« Odpověď #4 v: 29. Červen 2010, 21:41 »

ty vidis nekde podminku hlasove navigace ?  Shocked

hej, C510, nesnupes nahodou nieco ? sudiac podla tvojich poslednych rad. nic v zlom, ale su dost z cesty.
« Poslední úprava: 29. Červen 2010, 21:45 od peterss » uložena
Ganimed
Administrátor
*****
Pohlaví: Muž
Telefon: LG G7
Příspěvků: 2395



Zobrazit profil
« Odpověď #5 v: 30. Červen 2010, 04:44 »

C510

Pokud vim tak do slozky treckbuddy/sounds jsem nahraval hlas Miroslav, tak ze umi. Nebo jsi myslel nejakou jinou hlasovou navigaci ?
uložena

C510
Uživatel
***
Pohlaví: Muž
Telefon: SE XPERIA PRO
Příspěvků: 272



Zobrazit profil
« Odpověď #6 v: 30. Červen 2010, 07:33 »

peterss sorry, hlas beriem pri navigácii ako samozrejmosť no budiš....  Roll Eyes
Ganimed v tomto článku som sa o tom bavil s Jozou: http://semania.cz/hlasova-navigace-zdarma-pro-telefony-sony-ericsson-s-integrovanym-gps-modulem.html
- Joza tam v diskusii pod článkom napísal, že  je jediná a zadarmo....zrejme mám teda blbý zdroj Roll Eyes
Veď chlapci, nechajme to na ambiho, nech si vyskúša a sám uvidí, ktorá aplikácia mu najviac vyhovuje  Mrknutí
uložena


Ericssson A1018s -> Nokia 3310 -> Sagem MyX-6 -> SE K600i -> Nokia 6120 classic -> SE C510 -> SE XPERIA PRO Smajlík
leontyn
Uživatel
***
Telefon: Hazel
Příspěvků: 11



Zobrazit profil
« Odpověď #7 v: 17. Září 2010, 14:12 »

dobrý den, chtěl jsem se zeptat, zda je možné navigaci užívat i off-line, bez připojení k netu....
nemáte někdo informace, zda bude do vánoc podobně vybavený slider jako hazel? trochu mi vadí ta váha a velikost.... děkuji za odpověd
uložena
pan Kája
Uživatel
***
Příspěvků: 10


Zobrazit profil
« Odpověď #8 v: 18. Září 2010, 10:51 »

leontyn: Jak trekbuddy, tak We-travel lze provozovat off-line. Mapy si člověk stáhne z internetu a má klid. Mrknutí

Jinak co se řešilo nahoře - co se nezpoplatněných programů na javě týče, Trekbuddy je dle mého nejlepší navigace pro turistu s off-line mapovými podklady, We-Travel jediná alespoň trochu rozumně použitelná auto navigace s off-line mapovými podklady. Smajlík
uložena
Joza
Anonym
« Odpověď #9 v: 18. Září 2010, 12:41 »

Do Vánoc podobně vybavený slider určitě nebude, žádný představený není a i kdyby ho představili zítra, do Vánoc na thu nebude. Těžko navíc bude zásadně menší nebo lehčí. Pokud chceš nižší rozměry, kup Elma...
uložena
Ganimed
Administrátor
*****
Pohlaví: Muž
Telefon: LG G7
Příspěvků: 2395



Zobrazit profil
« Odpověď #10 v: 18. Září 2010, 23:27 »

no a pokud by ti nevadil OS Android tak kup X10 mini nebo X10 mini pro
uložena

leontyn
Uživatel
***
Telefon: Hazel
Příspěvků: 11



Zobrazit profil
« Odpověď #11 v: 19. Září 2010, 16:10 »

děkuji za odpovědi pánové...asi to vyhraje hazel. chtěl jsem slider, oproti elmu má větší display, navíc jsem v recenzi někde četl, že ten rozdíl v barvach jde poznat. dotykovej mám ted a už ho nechci, proto ne tu X10, navíc smartphone nevyužiju....
uložena
Fórum SEMania.cz
   

 uložena
Strana: [1]
Poslat téma Tisk
Fórum SEMania.cz  |  Platforma A200  |  Aino, Cedar, Elm, Hazel, Jalou, Naite, Yari (Moderátor: Ganimed)  |  Téma: GPS a Wifi
Skočit do:  


© SEMania 2004-2007 | Powered by SMF.
© 2005, Simple Machines. Všechna práva vyhrazena.
Stránka vytvořena za 0.009 sekund, 18 dotazů.