SEMania.cz Fórum Bazar Galerie Download E-shop Sony Ericsson

Vítejte, Anonym. Prosím přihlašte se nebo se zaregistrujte.
Nepřišel Vám aktivační email?
18. Duben 2024, 03:23

Zadejte uživateské jméno, heslo a dobu přihlášení
Hledat:     Pokročilé vyhledávání
142444 příspěvků v 9987 tématech od 23753 uživatelů
Nejnovější uživatel: tripsitter
* Domů Nápověda Hledat Přihlásit Registrovat
Fórum SEMania.cz  |  Ostatní telefony  |  Platforma Sagem (Moderátor: Ganimed)  |  Téma: nastavení MMS a internet u Oskarty
Strana: [1]
Poslat téma Tisk
Autor Téma: nastavení MMS a internet u Oskarty  (Zobrazeno 21622 x)
gryzly
Uživatel
***
Telefon: N3230
Příspěvků: 3


Zobrazit profil
« v: 17. Listopad 2009, 11:21 »

nastavení MMS a internet u Oskarty (Vodafone)
Zdravím vás SEmaniaci. Kamarádka má tohodle pseudo SE a nejdou jí MMS. Tento problém má už od začátku. několikrát jsem jí úspěšně nastavil mms i wap atd přes http://www.sonyericsson.com/cws/support/phones/detailed/phonesetupwap/s302?lc=cs&cc=cz . Pak ale přestali nastavovací zprávy od nich chodit. Prostě vše zadám, ale zpráva s nastavením nepříjde. Zkoušel jsem to už někdy v létě, pak v září a naposled v sobotu. Taky nechápu, že přesto, že to fungovalo, tak telefon asi sám ztratil nastavení.  můžete mi sem někdo hodit nastavení jednotlivých položek pro F305 ?
uložena
jacktalking
Uživatel
***
Telefon: telefon? Mám
Příspěvků: 331


Zobrazit profil
« Odpověď #1 v: 17. Listopad 2009, 11:28 »

Na www.techforum.cz je nastavení přímo pro VF. F305 tam není, ale údaje jsou stejné pro všechny telefony
uložena

MIKE BIKER: Zatím to vypadá na podporu jen od Sony Ericssonu a ta je vyhlášená svou nekompetentností a velmi laxním přístupem. Obracet se na ně je jen ztráta času.
gryzly
Uživatel
***
Telefon: N3230
Příspěvků: 3


Zobrazit profil
« Odpověď #2 v: 17. Listopad 2009, 16:22 »

Jo jenže jakej je tak nejpodobnější telefon který tam je? Protože mám zkušeniost že každej výrobce si ty jednotlivý položky v menu pojmenuje podle sebe. zkoušel jsem to nastavit dle mé N3230 a nedopadlo to.
uložena
jacktalking
Uživatel
***
Telefon: telefon? Mám
Příspěvků: 331


Zobrazit profil
« Odpověď #3 v: 17. Listopad 2009, 16:27 »

S312 nebo S302. Těžko si to pojmenuje dle sebe, přístupový bod musí být všude stejný název, IP adresa také,........
uložena

MIKE BIKER: Zatím to vypadá na podporu jen od Sony Ericssonu a ta je vyhlášená svou nekompetentností a velmi laxním přístupem. Obracet se na ně je jen ztráta času.
Ganimed
Administrátor
*****
Pohlaví: Muž
Telefon: LG G7
Příspěvků: 2395



Zobrazit profil
« Odpověď #4 v: 17. Listopad 2009, 20:04 »

Nevim co je na tom tak tezkeho zavolat na operatora at ti to posle konfiguracni smskou, pokud ti na infolince nepomuze plechova tlama tak se nech prepojit na ziveho asistenta
uložena

gryzly
Uživatel
***
Telefon: N3230
Příspěvků: 3


Zobrazit profil
« Odpověď #5 v: 17. Listopad 2009, 23:38 »

Problém je v tom, že Vodafone tento telefon nepodporuje a na infolince ani v jejich kšeftě to nasavit nevijou. Stejně tak jejich Technoidi to neznají.
uložena
Ganimed
Administrátor
*****
Pohlaví: Muž
Telefon: LG G7
Příspěvků: 2395



Zobrazit profil
« Odpověď #6 v: 18. Listopad 2009, 12:10 »

No a ma vodafone alespon nejaky podobny telefon ? Je to platforma Sagem F,S,W3xx mely by mit stejne nastaveni. Jestli maji alespon jeden SE s platformou Sagem v nabidce. Tak pri volani na plechovou hubu, na dotaz jaky model pouzivas udej ten co maji v nabidce, neni boha aby to neslo.

Pokud ti neni vodafon schopen nastavit telefon na pitome mms pak mas duvot zmenit operatora. U t-mobile si muzu poslat koofiguracni sms.
uložena

jacktalking
Uživatel
***
Telefon: telefon? Mám
Příspěvků: 331


Zobrazit profil
« Odpověď #7 v: 18. Listopad 2009, 17:32 »

gryzly: technoidi to umí. Je tam na S312 nebo W312. Ale dosud nechápu co je těžkého na tom si vzít údaje klidně z nokie. Vždyť IP adresa se na Nokii nemůže jmenovat "perníková chaloupka" či na SE "podvozek od motocyklu". Vzal jsem si schválně starý Samsung E600 a ejhle - názvy jsou stejné Smajlík

Ganimed: vedle naší prodejny je Vodafone. A tam jsou tři skupiny lidí - jedna to neumí nastavit, protože nepřemýšlí. Druhá skupina to neumí nastavit protože nechce. A ta třetí skupina je že to nastaví když se nudí. Propána, ale je to jejich služba, divím se že se nesnaží
uložena

MIKE BIKER: Zatím to vypadá na podporu jen od Sony Ericssonu a ta je vyhlášená svou nekompetentností a velmi laxním přístupem. Obracet se na ně je jen ztráta času.
Ganimed
Administrátor
*****
Pohlaví: Muž
Telefon: LG G7
Příspěvků: 2395



Zobrazit profil
« Odpověď #8 v: 18. Listopad 2009, 21:10 »

On si za to Vodafon taky muze sam kdyby mel moznost si telefon z netu v pohode nastavit konfiguracni smskou jak to ma T-mobile nemusel by takove banality resit, druha vec je kdyz se na to ten clovek vylozene vyprdne a ani si na toho operatora nezavola tak to je jeho problem, vzdy je dobre se umet ozvat a vyresit si problem slovne jsme prece lidi a na to ru hubu mame aby jsme ji otvirali, znakova řeč nebo orangutani vřískání tomu urcite nepomuze
uložena

peterss
Anonym
« Odpověď #9 v: 18. Listopad 2009, 22:14 »

u vodafona je taky moznost nastavit si data pomoci konfiguracni sms
uložena
Ganimed
Administrátor
*****
Pohlaví: Muž
Telefon: LG G7
Příspěvků: 2395



Zobrazit profil
« Odpověď #10 v: 19. Listopad 2009, 06:00 »

Jak teda ma tak uz to mohl mit davno nastavene.
uložena

Fórum SEMania.cz
   

 uložena
Strana: [1]
Poslat téma Tisk
Fórum SEMania.cz  |  Ostatní telefony  |  Platforma Sagem (Moderátor: Ganimed)  |  Téma: nastavení MMS a internet u Oskarty
Skočit do:  


© SEMania 2004-2007 | Powered by SMF.
© 2005, Simple Machines. Všechna práva vyhrazena.
Stránka vytvořena za 0.009 sekund, 18 dotazů.