SEMania.cz Fórum Bazar Galerie Download E-shop Sony Ericsson

Vítejte, Anonym. Prosím přihlašte se nebo se zaregistrujte.
Nepřišel Vám aktivační email?
29. Březen 2024, 08:00

Zadejte uživateské jméno, heslo a dobu přihlášení
Hledat:     Pokročilé vyhledávání
142443 příspěvků v 9986 tématech od 23753 uživatelů
Nejnovější uživatel: tripsitter
* Domů Nápověda Hledat Přihlásit Registrovat
Fórum SEMania.cz  |  Platforma A200  |  Řada C  |  C901, C903 (Moderátor: Ganimed)  |  Téma: Sony Ericsson C903 v redakci - máte otázky?
Strana: 1 2 3 4 [Vše]
Poslat téma Tisk
Autor Téma: Sony Ericsson C903 v redakci - máte otázky?  (Zobrazeno 27244 x)
Joza
Anonym
« v: 22. Červenec 2009, 21:38 »

Právě dnes jsem si domů dovezl úplně nový Sony Ericsson C903. Telefon je skutečně krásný a udělal na mě hned obrovský dojem. V černé barvě vypadá skutečně výborně, nemůžu se na něj vynadívat. Konstrukce je pevná, krytka dobře vyřešená. Tlačítka jsou velmi pohodlná, mají dost jemný stisk. Na zadním krytu zůstávají otisky prstů (lesklé černé povrchy no...). Každopádně jsem se s hodnocením W995 unáhlil. Pokud bych vybíral nástupce své C702, nebyla by to W995, ale C903. Líbí se mi skutečně moc, je to takový malý pěkný telefon, ideální pro mě  Roll Eyes Zajímá vás na přístroji něco? Pokud ano, je tato diskuze právě pro vás.
uložena
321654
Anonym
« Odpověď #1 v: 22. Červenec 2009, 22:34 »

nejaka jina zajimava funkce nez je standartni A200?


jinak koukam ze si rapidne zmenil nazor

http://forum.semania.cz/index.php?topic=20398.0

Mě se telefon nelíbí a za cenu převyšující 9000 kč na začátku prázdnin se stane maximálně ozdobou vitrín obchodů

a tady se asi inspirovali provedenim krytky - model sony DSC-T700
« Poslední úprava: 24. Červenec 2009, 00:54 od †ObSCurΣ ScarΣcrOw† » uložena
Joza
Anonym
« Odpověď #2 v: 22. Červenec 2009, 22:39 »

No pokud bys to četl pořádně zjistil bys, že ne já jsem změnil názor, ale SE podstatně změnil cenu. Přeci jen startovací cena o cca 2500 korun nižší než byla avizovaná není zanedbatelná, ba právě naopak. Za původně oznámenou cenu solidně přesahující 9000 korun bych si telefonu ani nevšimnul... Jinak je to standardní A200, ale moc pěkně zpracovaná. Konečně nějaký stylový Cybershot
uložena
Ganimed
Administrátor
*****
Pohlaví: Muž
Telefon: LG G7
Příspěvků: 2395



Zobrazit profil
« Odpověď #3 v: 23. Červenec 2009, 05:09 »

Vypada pekne pokud vidim dobre tak ma i xenonovy blesk. Potrebuji namet na darek fotak rozhoduje cena je super. Jinak rozhoduji mezi C901 a C903. Jinak jak to bude s nabidkou C903 u operatoru ? Mate uz nekdo nejake info ?
uložena

MonikaSh
Uživatel
***
Pohlaví: Žena
Telefon: J105, HTC TouchPro, Z520 (záložní)
Příspěvků: 139



Zobrazit profil
« Odpověď #4 v: 23. Červenec 2009, 06:11 »

V té černé vypadá nádherně. Mají ho ještě o něco levněji v mé Jedničce v Brně. Ale radši si počkám na odladění FW.
Opravdu má xenon? Četla jsem, že má 2 přisvětlovací diody. A fotooptiku od Samsungu? Už se těším na recenzi. Jo, a co je "přibaleno" v balení?
uložena

Jediné antidepresivum je T. Pratchett a jeho Zeměplocha, proto ho užívám pravidelně a opakovaně. Dalším lékem je hlína pod hlavou i nad hlavou.
Joza
Anonym
« Odpověď #5 v: 23. Červenec 2009, 06:54 »

Má dvě přisvětlovací diody  Mrknutí
uložena
Ganimed
Administrátor
*****
Pohlaví: Muž
Telefon: LG G7
Příspěvků: 2395



Zobrazit profil
« Odpověď #6 v: 23. Červenec 2009, 10:01 »

A jaj tak to asi ne. Na tom fotaku zalezi a C901 xenon ma tak to je bod pro ni. Navic za podobnou cenu.
uložena

MonikaSh
Uživatel
***
Pohlaví: Žena
Telefon: J105, HTC TouchPro, Z520 (záložní)
Příspěvků: 139



Zobrazit profil
« Odpověď #7 v: 23. Červenec 2009, 12:39 »

Já xenon klidně oželím. Fotila jsem s K790, který jej měl, ale za celý rok jej automatika ani jednou neaktivovala. A to ani při focení v pochmurné chodbě Krajského úřadu. Jen si to přisvítilo a to bylo vše. Foťák v mobilu beru stále jen jako doplňkovou záležitost. Vždyť ani nemají optický zoom. To dál budu cvakat momentky normálním foťákem.
uložena

Jediné antidepresivum je T. Pratchett a jeho Zeměplocha, proto ho užívám pravidelně a opakovaně. Dalším lékem je hlína pod hlavou i nad hlavou.
Ganimed
Administrátor
*****
Pohlaví: Muž
Telefon: LG G7
Příspěvků: 2395



Zobrazit profil
« Odpověď #8 v: 23. Červenec 2009, 15:56 »

s takovym pristupem si nevyberes kdys ti SE spatne funguje projed ho SEUSem uz jsi tu nejakou dobu aby jsi vedela ze problemy s Fw se daji resit aktualizaci a ne pomluvou legendarniho telefonu.

K tomu dalsimu ja hledam darek pro cloveka ktery fotak nema a neumi a nechce ho pouzivat, ony telefony maji ovladani jednoduche, druha vec je kdyz fotis momentky tak ti je fotak k nicemu pouzijes mobil aby jsi to mohla formou mms ukazat. Tento clovek jelikos jsem mobilni maniak je nucen o mobilech vedet vice nez by chtel, tak umi telefony na vybornou,a proto potrebuje neco lepsiho.
« Poslední úprava: 23. Červenec 2009, 15:58 od Ganimed » uložena

MonikaSh
Uživatel
***
Pohlaví: Žena
Telefon: J105, HTC TouchPro, Z520 (záložní)
Příspěvků: 139



Zobrazit profil
« Odpověď #9 v: 23. Červenec 2009, 18:38 »

Já měla zatím sérii A100, a tam jsem si nové FW stahovala sama, ale stejně jsem nekupovala žhavou novinku. Hlavně kvůli ceně.  Mrknutí O "vyladěnosti" 1. FW A200 jsem si těch nářků přečetla dost. Dokonce jsem na čas přešla na jinou značku. Ale protože chci T9 v Opeře a rychlejší načítání médii, tak se zase k SE vrátím. A tenhle v černé vypadá úžasně. Ale samozřejmě po něm neskočím, dokud si o něm nepřečtu víc.
Za co musím SE pochválit, je snížení SAR na 0,5. Ať si každý říká o škodlivosti/nezávadnosti co chce, ale když si můžu vybrat, tak taky nevlezu do zakouřené místnosti a netvářím se, jaký že tam je svěží vzdoušek.  Roll Eyes

Z mobilu fotky jedině emailem. Mám VF a u něho je email levnější než MMS. Ale nejraději to mám do RAWu a pak to v programu "vyvolat". Momentka zůstane momentkou, i když ji pošlu třeba i druhý den.  Smajlík
uložena

Jediné antidepresivum je T. Pratchett a jeho Zeměplocha, proto ho užívám pravidelně a opakovaně. Dalším lékem je hlína pod hlavou i nad hlavou.
Joza
Anonym
« Odpověď #10 v: 24. Červenec 2009, 05:49 »

Fotogalerie telefonu vyjde až za několik dní, nedočkavci už si ji ale mohou prohlédnout zde:
http://galerie.semania.com/thumbnails.php?album=624  Smajlík
uložena
MonikaSh
Uživatel
***
Pohlaví: Žena
Telefon: J105, HTC TouchPro, Z520 (záložní)
Příspěvků: 139



Zobrazit profil
« Odpověď #11 v: 24. Červenec 2009, 10:47 »

Mohla bych testovacího recenzenta poprosit, zda by mohl tento telefon vzít na procházku po Brně a otestovat slyšitelnost sluchátka a hlasitost reproduktoru při vyzvánění v běžném městském provozu? Posílám mu za to předem virtuální  KissMrknutí
uložena

Jediné antidepresivum je T. Pratchett a jeho Zeměplocha, proto ho užívám pravidelně a opakovaně. Dalším lékem je hlína pod hlavou i nad hlavou.
DavesMan
Uživatel
***
Pohlaví: Muž
Telefon: C702, Samsung Galaxy S II i9100
Příspěvků: 1691



Zobrazit profil WWW
« Odpověď #12 v: 24. Červenec 2009, 11:48 »

Z mobilu fotky jedině emailem. Mám VF a u něho je email levnější než MMS. Ale nejraději to mám do RAWu a pak to v programu "vyvolat".
1.) pokud pošlu fotku z mýho 3,2MPix C702 (průměr cca. 800 kB) e-mailem, tak 800kB * 0,06Kč/kB = 48Kč. Ale dobrá, MMSka mi umožňuje použít max. 300kB, tak abych byl fér 300kB * 0,06Kč/kb = 18Kč. Cena za MMS je 11,31Kč, takže je i tak výhodnější. Jedině, když pošlu nějakou okriplenou fotku řekněme 50kB, tak 50kB * 0,06 = 3Kč a to už se vyplatí. Za předpokladu, že na "přečtení" nepospíchám.
2.) bavit se u mobilních telefonů o RAW, je jako bavit o videohovorech u DSLR.  Shocked
uložena

Sony Ericsson C702 Speed Black / www.cyber-shot.cz
R3EK002 Generic CENTRAL-EURO, EROM: 1200-4341, OTP CID: 52, EROM CID: 52, EROM COLOR: RED, CDF: 1201-0116 R12A
SanDisk Memory Stick™ Micro 2 GB
Sony Ericsson MW600
MonikaSh
Uživatel
***
Pohlaví: Žena
Telefon: J105, HTC TouchPro, Z520 (záložní)
Příspěvků: 139



Zobrazit profil
« Odpověď #13 v: 24. Červenec 2009, 12:52 »

1) Mám datový tarif, takže to 0,06 Kč nenásobím. A ne každý má mobil podporující MMS. A pokud se nepletu, tak MMS zvládá jen 300 KB(nebo kb?).
Já mám k MMS odpor už od začátku. Třeba s HTC Foxem mi to zabralo docela dost času, než jsem našla a nainstalovala lepšího MMS klienta a správně nastavila MMS služby, aby fungovaly jak mají. Ale řekla bych, že tahle debata patří jinam.
uložena

Jediné antidepresivum je T. Pratchett a jeho Zeměplocha, proto ho užívám pravidelně a opakovaně. Dalším lékem je hlína pod hlavou i nad hlavou.
Ganimed
Administrátor
*****
Pohlaví: Muž
Telefon: LG G7
Příspěvků: 2395



Zobrazit profil
« Odpověď #14 v: 24. Červenec 2009, 13:41 »

tak si C903 porid, na co cekat na novy FW vzdyt tak si mobil nikdy nevyberes. Rychlost v mediich nevyuzijes protoze mobilem stejne nefotis, dokonce ani mms neposilas tak ani ostatni multimedia nevyuzijes, maximalne emailoveho klienta ale toho asi v tvem pripade na text a ne fotky.

tak ze C903 pouzijes jen na sms, emaily a volani a na to novy Fw neni treba.
uložena

321654
Anonym
« Odpověď #15 v: 24. Červenec 2009, 14:17 »

2 Jozef: to bile tlacitko na dolni strane telefonu je na co?
neotvira se ta krytna fotaku kdyz telefon drzis v ruce?
a udelal by si fotku kde ma telefon sundanej zadni kryt na baterku?
THX
uložena
MonikaSh
Uživatel
***
Pohlaví: Žena
Telefon: J105, HTC TouchPro, Z520 (záložní)
Příspěvků: 139



Zobrazit profil
« Odpověď #16 v: 24. Červenec 2009, 16:02 »

Ganimede, čekám na recenzi, a na cenu do 5000. A ještě na volby. Po volbách si vždycky kupuji nový mobil. A jestli toho nenecháš, tak si koupím Nokiju a budu si to do smrti vyčítat.  Cheesy

Jak to, že mám za ty 4 roky pořád stejný počet příspěvků? Ne, že by na tom záleželo, ale při těch ostatních mě to začíná deprimovat.   Roll Eyes
uložena

Jediné antidepresivum je T. Pratchett a jeho Zeměplocha, proto ho užívám pravidelně a opakovaně. Dalším lékem je hlína pod hlavou i nad hlavou.
VaRo
Anonym
« Odpověď #17 v: 24. Červenec 2009, 16:06 »

Pokud přispíváš do sekcí "tlachání" rank nenabíhá... Jinak - jakou barvu budeš preferovat?  Mrknutí
uložena
Joza
Anonym
« Odpověď #18 v: 24. Červenec 2009, 17:26 »

Zadní krytka se neotevírá, do MHD se hned tak nedostanu, tlačítko slouží k sundání krytu, recenze bude brzy, chvátám s ní, telefon za to stojí. Do voleb by se mi čekat nechtělo Smajlík Foto bez zadního krytu udělám zítra, teď se mi dvakrát nechce a není čas Smajlík
uložena
MonikaSh
Uživatel
***
Pohlaví: Žena
Telefon: J105, HTC TouchPro, Z520 (záložní)
Příspěvků: 139



Zobrazit profil
« Odpověď #19 v: 24. Červenec 2009, 17:37 »

Samozřejmě že černou. Je takový elegantnější. Ta červená se hodí někam do Asie. Jen ta bílá klávesnice mě zaráží, ale ještě že jsou na ní černá písmenka a ne vybledlá jako třeba na G502ce.

Nemusíte ho brát do šaliny, stačí jen před kancelář a projít se po chodníku. U nás šaliny nejsou a po Brně většinou chodím pěšky. Ne že bych byla tak šetrná, ale bojím se, že přejedu a pak budu blódit. Není to tak dlouho, co jsem do Brna brala mapu a občas do ní hodila čučku. Teď už se snažím trasu "vymapit" přes Mapy a cestu si zapamatovat. Cheesy
uložena

Jediné antidepresivum je T. Pratchett a jeho Zeměplocha, proto ho užívám pravidelně a opakovaně. Dalším lékem je hlína pod hlavou i nad hlavou.
Joza
Anonym
« Odpověď #20 v: 25. Červenec 2009, 07:01 »

Dnes plánuji s telefonem vyrazit ven a pořídit nějaké snímky. Taky možná nafotím malou galerii tohoto modelu s C510, jelikož jsou si vzhledově velmi podobné. Aby hodnocení vzhledu neleželo jen na mě, snažím se telefon předvádět co největšímu množství lidí. Zatím jsou ohlasy jednoznačně výborné, nenašel se nikdo, komu by se telefon nelíbil. Většina je přímo nadšená, takže to s telefonem vypadá nadějně Smajlík A já jdu opět pracovat, SEMania nepočká  Mrknutí
uložena
verbatim
Uživatel
***
Pohlaví: Muž
Telefon: E T39m ► SE T65 ► SE T630i ► (SE T105) ► SE D(K)750i (R1DB001) ► SE K800i (R8BF003) ► SE C902 (R3EG004) ► SE W995 Silver (R1HA035) + Mini Pro (4.0.2.A.0.58)
Příspěvků: 775



Zobrazit profil
« Odpověď #21 v: 25. Červenec 2009, 17:11 »

Za nabízenou cenu - to je sympaťák se vším všudy Mrknutí
Vypadá krásně - to musím souhlasit - jsem zvědav na fotky - ale myslím si, že lepší - než z C902 - nebudou - možna za špatných světelných podmínek - trošku - silnější "blesk" Smajlík Škoda toho Xenonu - ale to by byl zase dražší...

Krytka je zajímavá Mrknutí
« Poslední úprava: 25. Červenec 2009, 17:15 od verbatim » uložena



SE W995 (R1HA035)+ M2 Sony 8 GB + Handsfree HPM-90 + Handsfree MW600 + MPS-70 + MS-410 + CDS-75 + CCR-70

C902 - uživatelská recenze
MartinVagner
Anonym
« Odpověď #22 v: 25. Červenec 2009, 18:28 »

Přidám pár svých poznatků, mám tu černou C903 a zase tak odvázaný z ní nejsem. Opět mám v ruce model s volným kloubem v otevřeném stavu, to je už do nebe volající, vůle je daleko větší než na C905, kterou mám více jak půl roku.

Design není špatný, ale vážně nefandím lesklým modelům. C903 je lesklá zepředu i zezadu a to je děs, milion otisků a škrábance na těle porostou jak houby po dešti

Jinak vcelku spokojenost, software ala W995, vše totožné, krom absence WIFi tuším. Jinak fotí vcelku hezky, dle mě daleko lépe než první C510. Displej fajn velký, stejný jako na C905, nemám námitek, povedená schémátka, jinak zase další kopie do portfolia SE Mrknutí

Galerie fotografií telefonu co jsem pořídil jsou zde. http://galerie.sony-ericsson-cz.com/thumbnails.php?album=122
uložena
321654
Anonym
« Odpověď #23 v: 25. Červenec 2009, 18:42 »

dysplej ma plastove kryci sklo?
uložena
MartinVagner
Anonym
« Odpověď #24 v: 25. Červenec 2009, 19:11 »

To je originál folie, mám telefon pujčený, takže chci zabránit jakémukoliv poškrábání....
uložena
321654
Anonym
« Odpověď #25 v: 25. Červenec 2009, 19:58 »

toi mi doslo ja chci vedet jakej je pod tou folii
uložena
MartinVagner
Anonym
« Odpověď #26 v: 25. Červenec 2009, 20:17 »

Sklo a pak displej Mrknutí
uložena
danule
Uživatel
***
Pohlaví: Žena
Příspěvků: 8



Zobrazit profil
« Odpověď #27 v: 26. Červenec 2009, 19:49 »

Uz jsem malem koupila W995, ale ty fotky, hruza, hruza, hruza. Co fotky C903? Vypada to, ze by mely byt o hodne vyvedenejsi. Co na to rezenzent? A mekkost tlacitek? Ta byla na w995 uzasna. A pro me, notorickeho psavce, ktery nechce Qverty, naprosto idealni. Diky.
uložena
VaRo
Anonym
« Odpověď #28 v: 26. Červenec 2009, 19:56 »

Děvče zlatý, ani nevíš, jak velkou chybu děláš.  Tongue Qwerty nemá konkurenci...  Mrknutí Jinak s W995 jsem si chvíli hrál a popravdě mě nenadchnul... (na ta očekávání a cenu).
uložena
danule
Uživatel
***
Pohlaví: Žena
Příspěvků: 8



Zobrazit profil
« Odpověď #29 v: 26. Červenec 2009, 20:13 »

Musim u qwerty otocit foun? vodorovne? Asi jo, aby mohla byt vyuzita. Mam pocit, ze to  neni klasika mobil...
uložena
Joza
Anonym
« Odpověď #30 v: 26. Červenec 2009, 20:49 »

Recenzent na to, že jsem byl na houbách s přítelkyní (a našel jsem ...) a fotografie se brzy objeví. Na displeji ale vypadaly úžasně, perfektní barevná věrnost, s W995 nesrovnatelné. Uvidíme, jak budou vypadat v Pc, ale očekávání je vysoké.
uložena
andreashyden
Uživatel
***
Telefon: SE C903
Příspěvků: 1



Zobrazit profil WWW
« Odpověď #31 v: 12. Srpen 2009, 07:37 »

Zdravím, také mám tenhle foun, ale chtěl bych se zeptat, jak dlouho trvá zjišťování polohy modilu GPS? mě se zdá že to je nějak moc dlouho. někdy i 5 minut.  Huh
uložena
flai
Uživatel
***
Pohlaví: Muž
Telefon: P1i
Příspěvků: 224


Zobrazit profil
« Odpověď #32 v: 28. Září 2009, 13:19 »

chci se zeptat jak se zmenila vysouvaci konstrukce u toho mobilu(mno jestli se vrkla apod...) a take ta krytka u fotaku jakou ma vuli za tu dobu nebo java jak je rychla
uložena
CarloNy
Uživatel
***
Pohlaví: Muž
Telefon: Sony Ericsson C903
Příspěvků: 6



Zobrazit profil
« Odpověď #33 v: 24. Říjen 2009, 18:00 »

Mám tenhle mobil a jsem s ním spokojen. Již druhý firmware (R1GA028) a vše je v pohodě i foto. Všimnul jsem si,že v informacích o firmware se vůbec o typu C903 nemluví nikde na SEManii.  Mám jiný problém a to s operátorem T-Mobile. Jsem u nich již osm a nebo více roků. prodloužení smlouvy jsem prováděl a bylo mi nabídnuto Kredit 500 s tím,že je výhodnější než můj dosavadní Tarif 80. No s tímto mobilem si hrál syn a připojoval se přes GPS a stáhnul celkem 1400kB za které mi navíc naúčtovali 700,-Kč.  Tento měsíc co vyšel nový firmware si sám mobil po restartu něco stáhnul a díval jsem se na moji útratu. No je tam zase nějakých pár stovek. Já nepotřebuji mít připojení pořád. To co účtují je obrovská zlodějna a změnit to nejde. Platit 117,-Kč měsíčně navíc nechci. Jinak jsem chtěl zrušit smlouvu a tady v Prostějově mi řekli,že to nejde. Máte-li někdo radu jak tuhle záležitost řešit, budu velice rád. Nikde se nemohu dopídit jak se tahle smlouva dá zrušit (nikdy jsem to nedělal). Syn je u Vodafonu a tam je ta možnost řešena,že za den připojení vám naúčtují nějakých 18,-Kč a je vymalováno. To u T-Mobile není možné. Musíš platit celý měsíc a nebo plať jak mourovatej. Doufám,že jsem vás všechny neotrávil moji zpovědí. Díky za pochopení.
uložena
Kosabek
Uživatel
***
Pohlaví: Muž
Telefon: SE Satio U1 black SDM 16GB
Příspěvků: 335



Zobrazit profil
« Odpověď #34 v: 24. Říjen 2009, 18:24 »

Kroutím u T-mobile už dvanáctý rok a jsem nad míru spokojen Paušály si měním dle potřeby ale vždy jen minutové jsem s nimi spokojený a taky z toho důvodu že pokud se přejde na kreditní tarif tak už nelze se vrátit na minutoví.A pro mě je to zásadní výhoda kterou nechci opustit momentálně mám T30 za 226kč plus moje rodina za 500kč .Přes léto toho provolám víc tak přecházím na T80 za 535kč a to mi vyhovuje.S tím rušením smlouvy to je horší kolega nevím přesně jak trval na zrušení smlouvy tak mu ji ukončily ale až po té co doplatil zbytek paušálů do konce smlouvy.Manželka má kredit 300 volá skoro výhradně v rámci rodiny takže se jí kredit neustále převádí a už má na učtu něco přes tři litry.Je tam třeba hloupé že si za ty peníze nemůže koupit třeba vyzvánění či obrázky z T-zones musí se to prostě provolat,SMS či MMS jinak nejdou ty peníze utratit.Jo a když chci používat internet tak si k tomu připlatím surf+ za těch 117kč to zas není tolik a jedu ICQ či GPS a do toho se vždy vlezu abych nepřeplácel.A když nechceš používat internet tak zavolej na 4603 a zruš si GPRS možná že de i zakázat internet přes operátora úplně taky to de v nastavení telefonu zakázat GPRS či T-mobile internet.
« Poslední úprava: 24. Říjen 2009, 18:36 od Kosabek » uložena

Motorola D160,D520,AMIO,2x m3888,Alcatel one touch 302,501,2x SE T630,SE D750i,2x SE K790i,SE C905,Satio U1,MMR-70,HPM-70,HPM-77,HBH-GV435a,M2-8GB,SDM-16GB,IAC-25,IDC-22,CLA-60,MPS-60,MBS-100,CDS- 65,CDS-75,SBH-600,2x SE 108i Čedar,Samsung GT 5570 Galaxi mini,2x Samsung Galaxi S I9000.
verbatim
Uživatel
***
Pohlaví: Muž
Telefon: E T39m ► SE T65 ► SE T630i ► (SE T105) ► SE D(K)750i (R1DB001) ► SE K800i (R8BF003) ► SE C902 (R3EG004) ► SE W995 Silver (R1HA035) + Mini Pro (4.0.2.A.0.58)
Příspěvků: 775



Zobrazit profil
« Odpověď #35 v: 24. Říjen 2009, 19:32 »

Vymaž si účet TM WAP - či jak se to jmenuje Mrknutí Používej TM Internet - tam to je 0,07 Kč/kB a ne 0,50 Kč/kB jako v případě TM WAP Mrknutí Já mám v telefonu pouze TM Internet a k tomu z pochopitelných důvodů TM MMS... Plus jsem si za bonus body pořídil data na půl roku zdarma (1MB - úspora cca 70 Kč) a nebo zařiď paušál na intenet. Mně to takhle vyhovuje - semtam mrknu na mail - když není pc po ruce Smajlík Jinak na internet přes telefon opravdu koukat nemusím Smajlík
« Poslední úprava: 24. Říjen 2009, 19:34 od verbatim » uložena



SE W995 (R1HA035)+ M2 Sony 8 GB + Handsfree HPM-90 + Handsfree MW600 + MPS-70 + MS-410 + CDS-75 + CCR-70

C902 - uživatelská recenze
Lucky Strike
Uživatel
***
Telefon: SE C902
Příspěvků: 1


Zobrazit profil
« Odpověď #36 v: 25. Říjen 2009, 16:49 »

Zdravím, chcem sa opýtať. Idem si kúpiť C903 a zaujíma ma jedna vec. Má tento fonik funkciu Prisvetlenie v menu? A ked nie, existuje na to nejaká aplikácia, ktorá to dokáže naštartovať? Dakujem
uložena
wojnar
Uživatel
***
Telefon: HTC Desire, FroYo
Příspěvků: 59



Zobrazit profil
« Odpověď #37 v: 29. Říjen 2009, 13:51 »

Stáhni si manuál a přečti si, že ne.
uložena
Evčab
Uživatel
***
Telefon: SE K800i
Příspěvků: 1


Zobrazit profil
« Odpověď #38 v: 03. Listopad 2009, 20:21 »

Zdravím. Chtěla bych se zeptat. Já používám mobil hlavně na focení. Měla jsem K800i, ale ten mi odešel. Dělal celkem pěkné fotky. Teď váhám mezi C903 a Yari. Nemáte s tím nějaké zkušenosti? Děkuji Evča Roll Eyes
uložena
verbatim
Uživatel
***
Pohlaví: Muž
Telefon: E T39m ► SE T65 ► SE T630i ► (SE T105) ► SE D(K)750i (R1DB001) ► SE K800i (R8BF003) ► SE C902 (R3EG004) ► SE W995 Silver (R1HA035) + Mini Pro (4.0.2.A.0.58)
Příspěvků: 775



Zobrazit profil
« Odpověď #39 v: 03. Listopad 2009, 21:18 »

Z xenonu se přechází těžko  Mrknutí Záleží na Tvých možnostech - já bych volil asi C901 (a nebo C905 - ale ta už je dražší). Já jsem se unáhlil - a pořídil před cca 16-ti měsíci C902 (také přechod z K800i) - kde je blesk katastrofální (zase to vyvažuje jinak Mrknutí) - takže si radši ušetři nepříjmené rozčarování z kvality fotek s pomocí diod. blesku Smajlík
uložena



SE W995 (R1HA035)+ M2 Sony 8 GB + Handsfree HPM-90 + Handsfree MW600 + MPS-70 + MS-410 + CDS-75 + CCR-70

C902 - uživatelská recenze
Davidson
Uživatel
***
Telefon: Siemens ME45, SE Vivaz
Příspěvků: 11


Zobrazit profil
« Odpověď #40 v: 19. Červen 2010, 16:20 »

Nazdar,
nepřišel jsem na to, jak zamknout ručně klávesnici. V případě´, když je telefon ve stavu zasunutá klávesnice a používám jen ty hlavní tlačítka. Jde mě to jen tak, že musím chvíli počkat na automatické zamknutí klávesnice. Dík za odpověď.
uložena
M.Čermák
Uživatel
***
Pohlaví: Muž
Telefon: Shiho Black+IM502+8GB & Shakira White+8GB
Příspěvků: 1350


Zobrazit profil WWW
« Odpověď #41 v: 19. Červen 2010, 16:42 »

nejde,je to tak u (asi) vsech slideru SE..
uložena



Důležité články
Zkuste ELFy! elfpacky jsou pořád aktualizovány - C905
Davidson
Uživatel
***
Telefon: Siemens ME45, SE Vivaz
Příspěvků: 11


Zobrazit profil
« Odpověď #42 v: 19. Červen 2010, 19:01 »

díky,
nic moc,  tedy...
uložena
M.Čermák
Uživatel
***
Pohlaví: Muž
Telefon: Shiho Black+IM502+8GB & Shakira White+8GB
Příspěvků: 1350


Zobrazit profil WWW
« Odpověď #43 v: 19. Červen 2010, 22:09 »

Je to delany ze zamknes zasunutim..jako kdybys ho mel vysunout na to abys ho pouzil..ale proc?i me se libi slidery prave kvuli tomu ze klaveska muze zmizet a displej je vetsi nez u klasiky..
uložena



Důležité články
Zkuste ELFy! elfpacky jsou pořád aktualizovány - C905
Nitram47
Uživatel
***
Pohlaví: Muž
Telefon: SE c905 / w995 / c902
Příspěvků: 319



Zobrazit profil
« Odpověď #44 v: 19. Červen 2010, 22:24 »

nemas nahodou na vrchu vypinacie tlacidlo? ak ano, tak skus ho kratko stlacit. ak sa ti zobrazi menu, mal by tam byt zamok klavesnice. ja som tak zamkynal w580, ale toto je ina platforma tak bohvie...
uložena

M.Čermák
Uživatel
***
Pohlaví: Muž
Telefon: Shiho Black+IM502+8GB & Shakira White+8GB
Příspěvků: 1350


Zobrazit profil WWW
« Odpověď #45 v: 20. Červen 2010, 04:44 »

No ale je to o dost slozitejsi nez zasunout nebo pockat na automatiku.nejde totiz stisknout klavesu kolikata je ta polozka(napr.3),protoze klavesy v tu chvili nejsou..takze listovat smerovkou..ale proc to nenechat automatu?kdyz foun ulozis tak aby se nic nezmacklo tak ani nemusis cekat,nemusis se o to starat.
uložena



Důležité články
Zkuste ELFy! elfpacky jsou pořád aktualizovány - C905
Fórum SEMania.cz
   

 uložena
Strana: 1 2 3 4 [Vše]
Poslat téma Tisk
Fórum SEMania.cz  |  Platforma A200  |  Řada C  |  C901, C903 (Moderátor: Ganimed)  |  Téma: Sony Ericsson C903 v redakci - máte otázky?
Skočit do:  


© SEMania 2004-2007 | Powered by SMF.
© 2005, Simple Machines. Všechna práva vyhrazena.
Stránka vytvořena za 0.013 sekund, 19 dotazů.