SEMania.cz Fórum Bazar Galerie Download E-shop Sony Ericsson

Vítejte, Anonym. Prosím přihlašte se nebo se zaregistrujte.
Nepřišel Vám aktivační email?
29. Březen 2024, 07:00

Zadejte uživateské jméno, heslo a dobu přihlášení
Hledat:     Pokročilé vyhledávání
142443 příspěvků v 9986 tématech od 23753 uživatelů
Nejnovější uživatel: tripsitter
* Domů Nápověda Hledat Přihlásit Registrovat
Fórum SEMania.cz  |  Ostatní telefony  |  Symbian UIQ3  |  Tipy,triky (Moderátor: Ganimed)  |  Téma: Odemknutí skrytých složek na smartech s UIQ3 + instalace nepodepsaných aplikací
Strana: 1 2 3 [Vše]
Poslat téma Tisk
Autor Téma: Odemknutí skrytých složek na smartech s UIQ3 + instalace nepodepsaných aplikací  (Zobrazeno 21352 x)
Joza
Anonym
« v: 19. Květen 2009, 20:26 »

Postup pro odemykání skrytých souborů a složek prošel za dobu své existence bouřlivým vývojem. První postup byl velmi krkolomný a ne vždy vedl k výsledku. V současné době již jsou ale tyto postupy výrazně dál. Jak tedy odemknout skryté soubory a složky jednoduše a natrvalo?

1. Stáhněte si následující archiv a všechny tři soubory zkopírujte do vašeho smartphonu
http://semania.cz/index.php?option=com_remository&Itemid=62&func=fileinfo&id=3856
2. Nainstalujte do paměti smartphonu aplikaci Caps Switch
3. Spusťte Caps Switch a zvolte možnost Off
4. Soubor instalserver.exe zkopírujte ve vašem smartphonu do složky C/Sys/Bin
5. Nainstalujte Capswitch_onstart
6. Restarujte vás smartphone

Od této chvíle máte smartphone nartvalo odemknutý, celá procedura je velmi jednoduchá a není kde udělat chybu. Jako bonus pak můžete instalovat nepodepsané aplikace  Smajlík
« Poslední úprava: 19. Květen 2009, 22:39 od Jozef Cmar » uložena
Varius G700
Uživatel
***
Telefon: SE G700
Příspěvků: 9


Zobrazit profil
« Odpověď #1 v: 19. Květen 2009, 21:59 »

Supr záležitost Smajlík... Akorát je tu jeden problém. Když si chci nainstalovat X-plore na mobil, abych mohl kopírovat ty soubory, tak mi to nedovolí. Napíše mi to, že to neprošlo kontrolou, takže nemůžu hýdat se soubory a nemůžu tedy instalovat nepodepsané aplikace.  Jak to mám teda udělat  Undecided?
Potřebuju nějakej program, který mohu nainstalovat na mobil bez problémů. Zkoušel sem už milion verzí toho X-plore a nejde mi to. Mobil je písnej.
uložena
Joza
Anonym
« Odpověď #2 v: 19. Květen 2009, 22:26 »

Stáhněte X-Plore z oficiálních stránek, není nejmenší důvod, aby nefungoval
uložena
Varius G700
Uživatel
***
Telefon: SE G700
Příspěvků: 9


Zobrazit profil
« Odpověď #3 v: 20. Květen 2009, 15:26 »

Stáhl jsem X-plore z oficiálních stránek. Mám ho na paměťové kartě a stejně to neprošlo bezpečnostní kontrolou. Má to něco společného s novým FW?
uložena
Varius G700
Uživatel
***
Telefon: SE G700
Příspěvků: 9


Zobrazit profil
« Odpověď #4 v: 20. Květen 2009, 16:50 »

Tak jo... X-plore je nainstalovaný instalserver.exe je skopírovaný to složky C/Sys/Bin. Až sem to je vpohodě, ale předtposlední bod je zádrhel.
Capswitch_onstart nejde nainstalovat. Píše mi to: Upgrade selhal, protože instalovaný balíček není platný upgrade.
Neví si s tím někdo rady?
uložena
Darkzeq
Anonym
« Odpověď #5 v: 31. Květen 2009, 14:02 »

Mám stejný problém, Capswitch_onstart nejde nainstalovat. Píše mi to: Balíček používá chráněný identifikátor uid. Neví někdo co s tím?
uložena
sebric
Uživatel
***
Telefon: P1i
Příspěvků: 1


Zobrazit profil
« Odpověď #6 v: 02. Červen 2009, 18:03 »

Mám stejný problém, Capswitch_onstart nejde nainstalovat. Píše mi to: Balíček používá chráněný identifikátor uid. Neví někdo co s tím?

Zkopíroval jsi installserver.bin na disk C? Já vůl to kopíroval na Z a rozčiluju se u toho jako malé děcko  Embarrassed Až jsem to zkopnul do C:\sys\bin, tak už žádná hláška.
uložena
Nomad
Anonym
« Odpověď #7 v: 06. Červen 2009, 12:59 »

Ahoj jak nastavim to ,aby mi to ukazovalo C:/syn/bin vubec netusim kde to najit Sad  správce soubarů asik ne co Huh
uložena
NOmad
Anonym
« Odpověď #8 v: 06. Červen 2009, 15:34 »

Ahoj jak nastavim to ,aby mi to ukazovalo C:/syn/bin vubec netusim kde to najit Sad  správce soubarů asik ne co Huh Jakej program na to mam stahnout kdyz mam Sony Ericsson P1i
uložena
Beat
Uživatel
***
Telefon: SE G900
Příspěvků: 11



Zobrazit profil
« Odpověď #9 v: 24. Červen 2009, 13:48 »

HojHoj,

chtěl bych si změnit ikony v menu ve svém SE G900. Při pročítání fóra jsem zjistil, že nejprve je zapotřebí odemknout skryté složky (nevím ovšem proč, protože bez problém se přes X-plore dostanu do C:/resource/app , kde vidím *.mbm soubory, které potřebuji editovat). Přesto ale zkouším telefon odemknout. Podle vašeho návodu říkáte, že soubor installserver.exe mám nahrát do C:/Sys/Bin. Bez problému se přes X-plore dostanu do C:/Sys, ale složka Bin mi tam chybí, ani ji nelze vytvořit. Jak mohu tedy telefon odemknout?
uložena

Ericsson T10 -> SonyEricsson T610 -> SonyEricsson G900
321654
Anonym
« Odpověď #10 v: 24. Červen 2009, 14:51 »

a mas v telefonu vubec CapSwitch? a pokud jo je prepnutej na off?
jinaj je tady http://www.agathosyne.de/files_ext/CapsSwitch.zip
uložena
Beat
Uživatel
***
Telefon: SE G900
Příspěvků: 11



Zobrazit profil
« Odpověď #11 v: 24. Červen 2009, 16:14 »

a mas v telefonu vubec CapSwitch? a pokud jo je prepnutej na off?
jinaj je tady http://www.agathosyne.de/files_ext/CapsSwitch.zip

jj, diky moc, blbe jsem to preplnul, pocvakal jsem moc, bylo tam ON
uložena

Ericsson T10 -> SonyEricsson T610 -> SonyEricsson G900
321654
Anonym
« Odpověď #12 v: 24. Červen 2009, 16:42 »

hmm neni za co, a precti si pravidla a zjistis ze nemas citovat predchozi prizpevky
uložena
libor51
Uživatel
***
Telefon: P990i
Příspěvků: 1


Zobrazit profil
« Odpověď #13 v: 31. Červenec 2009, 10:49 »

Zdravím, udělám krok 1-4 ale po zkopírování instalserver.exe mi nejdou instalovat žádné aplikace když kliknu třeba na ten Capswitch_onstart nebo na cokoli jiného tak mi jenom problikne displey a to je celé nic niného se nestane a když ten instalserver zase smažu rak mi aplikace zase instalovat jdou nevíte kde je chyba?
uložena
weric
Uživatel
***
Pohlaví: Žena
Telefon: SE u8i vivaz pro
Příspěvků: 4



Zobrazit profil
« Odpověď #14 v: 04. Srpen 2009, 07:52 »

C: by měla být paměť telefonu ne ?? tak proč já na C: nemám sys a ani bin ? a mám to na D: ?
uložena
ukasiKL
Uživatel
***
Telefon: P990i
Příspěvků: 4


Zobrazit profil
« Odpověď #15 v: 01. Září 2009, 10:20 »

Chtěl bych jenom podotknout,že při instalaci Capswith mi to tez hlasilo se nelze naistalovat.
Pokud se ale podíváte do informací ,je tam kupříkladu jiné datum,stačí to stejné nebo dřívější datum nastavit v telefonu a pustit instalaci znovu,pak už by neměl být žádný problém.

Luis
uložena
TasteR
Uživatel
***
Příspěvků: 22


Zobrazit profil
« Odpověď #16 v: 23. Září 2009, 14:56 »

Mám problém. Nainstaluju Caps Switch do pameti teleonu. Přepnu na off ale na C: se mi slozka sys nezobrazi ani recorse. Nevíte čím to je? Mám mobil G900. Dík
« Poslední úprava: 23. Září 2009, 15:45 od TasteR » uložena
Salik
Uživatel
***
Telefon: HTC Touch Pro 2
Příspěvků: 30


Zobrazit profil WWW
« Odpověď #17 v: 23. Září 2009, 16:47 »

Nepoužívej Správce souborů ale např. X-plore.
uložena

Nokia 3110 --> SE K700i --> SE G900 --> HTC Touch Pro 2
TasteR
Uživatel
***
Příspěvků: 22


Zobrazit profil
« Odpověď #18 v: 25. Září 2009, 14:37 »

Nainstaloval jsem X-plore ale neni to aji v něm. Neni to tym že to neni plna verze?
uložena
kejin
Anonym
« Odpověď #19 v: 27. Září 2009, 17:10 »

musíš si v X-plore povolit zobrazování skrytejch a systémovejch souborů Mrknutí tuším nějak menu-nastavení-konfigurace
uložena
TasteR
Uživatel
***
Příspěvků: 22


Zobrazit profil
« Odpověď #20 v: 27. Září 2009, 18:50 »

Konečně se mi to povedlo. Dík moc  Mrknutí
uložena
verny_vw
Uživatel
***
Pohlaví: Muž
Telefon: SE xperia x10 mini pro
Příspěvků: 8



Zobrazit profil
« Odpověď #21 v: 14. Říjen 2009, 11:19 »

Zdravím všechny zkušené...

Prosím o radu.
Mám nainstalovaný CapSwitch, mám installserver v C:/sys/bin a když chci nainstalovat Capswitch_onstart nejde to. Píše mi to: Upgrade selhal, protože instalovaný balíček není platný upgrade.

Poradí někdo čím to je nebo s tím? Předem díky moc.
uložena
Salik
Uživatel
***
Telefon: HTC Touch Pro 2
Příspěvků: 30


Zobrazit profil WWW
« Odpověď #22 v: 14. Říjen 2009, 13:54 »

Odinstaluj normální CapsSwitch a pak nainstaluj CapsSwitch_onstart
uložena

Nokia 3110 --> SE K700i --> SE G900 --> HTC Touch Pro 2
verny_vw
Uživatel
***
Pohlaví: Muž
Telefon: SE xperia x10 mini pro
Příspěvků: 8



Zobrazit profil
« Odpověď #23 v: 14. Říjen 2009, 16:43 »

Díky za radu, ale není to to, co mi pomohlo z problému.
Po odinstalování CapsSwitch jsem chtěl nainstalovat CapsSwitch_onstart, ale bohužel... Napsalo mi to "Nelze instalovat. Následující software /CapsSwitch 1.01 (27) - 1.01. (30)/ musí být v zařízení přítomen, alby mohla pokračovat instalace. Nainstalujte CapsSwitch a spuťte instalaci znovu".


edit:

Tak už to klaplo. Absolutně nevím čím to bylo. Nainstaloval jsem znovu CapsSwitch a pak hned znovu CapsSwitch_onstart (obě verze které jsem tam dával i předtím) a teď instalace proběhla bez jakékoliv chybné hlášky. Tak snad jsem zvítězil... i když nevím jak   Roll Eyes
« Poslední úprava: 14. Říjen 2009, 16:46 od verny_vw » uložena
V
Anonym
« Odpověď #24 v: 12. Listopad 2009, 17:01 »

Ahoj. Mám P1i. Kde najdu:   C:/syn/bin    :-(  

Nejde mi instalovat nic z toho co je zde popsáno!   Ani X-plore z původních stránek. Při některých instalačkách to chce po mě připojení k netu a kontrolu certifikace a pořád to píše takové hlášky, jako, že "Nelze zaručit identitu dodavatele softwaru" (konkrétně u CapsSwitch i jiných). Když chci pokračovat objeví se výběr jayků a dále  nahoře tabulka: "View Version history" a po stisku pokračovat tabulka kam instalovat. To je buď ńa kartu a nebo do paměti telefonu. Jiná možnost není. Po výběru paměti telefonu a odkliknutí Pokračovat se objeví hláška "Instalační soubor poškozen". Tím instalace končí! Podobně je to s X-plore UIQ_3. Při instalaci po hlášce s identitou dodavatele se objeví tabulka "Kontrola..." a chce se připojit na internet, aby mohl udělat Kontrolu odvolání certifikátu. Pak skočí "informace" , že není možné získat stav certifikátu. A otázka: "Chcete pokračovat?" Po odklinutí souhlasu se objeví okénko "Kam instalovat"  s možností místa na kartu a nebo do telefonu. Po výběru do telefonu naskočí infotabulka: "Udělit funkce": Se čtyřmi možnostmi přístupů v telefonu. Není žádný výběr.  Po odkliku Pokračovat, kdy by měla proběhnou instalace se objeví info okénko - NELZE INSTALOVAT - Instalační soubor poškozen.  Zůstavá jen možnost odkluknutí tlačítka Pokračovat a tím ukončit tuto ne-instalaci.  Opravdu už nevím co s tím? Ale symbian příště už nechci ani vidět ! Některý soubory jdou instalovat, ale zrovna tyhlety k odemknutí ne. Tak prosím zkušené o radu, co s tím? Díky
uložena
3m3
Uživatel
***
Pohlaví: Muž
Telefon: SE P1i,K750i,Cedar,I4
Příspěvků: 100



Zobrazit profil
« Odpověď #25 v: 13. Listopad 2009, 10:11 »

Nemáš pokopanej sw v telefonu?špatně stažený soubory k instalování?
Zkoušel si přehrát sw?
uložena
VVVaMMM
Anonym
« Odpověď #26 v: 13. Listopad 2009, 22:19 »

No já fakt nevím. Zkoušel jsem do něho již ledaccos instalovat. Naposledy jsem zkoušel přeinstalaci z Backupu  (později nespolehlivá!) Když jsem to zkoušel po koupi nové P1, tak to šlo, později již ne! Nijak jsem s ním zvlášť neexperimentoval. Jen nějaké skiny a další prográmky, nějaké hry. Něco šlo, něco mě zase posílalo na net a nyní píše, zrovna u těch výše popsaných (a zkoušel jsem i různé verze) že nesouhlasí UID apod..  Také jsem ho musel přeinstalovat kvůli tomu, že asi po importu kontaktů nebo po úpravě kontaktů, ke kterým jsem doplňoval foto a vyzvánění, tak se mi již nezobrazovali jako jmenné kontakty s fotem, ale jen čísla! A to jsem byl namydlenej, protože ty telefonní čísla mi nic neříkala  Shocked  Cheesy .  Některé drobné aplikace jdou nainstalovat, ale ani X-plore ani Swiss ani Switch apod. ne a ne!  A ten telefon jsem kupoval novej tenkrát za 12-ctku protože jsem chtěl smarta, ale s těma Symbianovejma aplikacema mi otevřely oči!!! Ty certifikace jsou na zabití! Zkusím to nějak přeinstalovat. Vlastně jsem tam tenkrát instaloval ještě předchozí novou verzi firmwaru. Ta poslední prý stála za H....  A nějaká nová, kloudná, která by třeba zrychlila tep toho uspávače, není.  Snad vyjma toho výše popsaného "urychlovače" zpráv a snad i kalendáře. Čekám na něco "kloudnějšího" na trhu. Ale s jiným OS. Zatím zkusím nějak přehrát ten soft, jak jsi psal.
uložena
VVVaMMM
Anonym
« Odpověď #27 v: 14. Listopad 2009, 10:28 »

Tak už jsem v tom Smajlík  Zjistil jsem, že je nový PC SUITE a UPDATE service. Tak jsem reinstaloval systém a už to jde vše. Díky za spolupráci  Mrknutí
uložena
HUdasp
Uživatel
***
Telefon: SE SK17i, SE G502
Příspěvků: 1865



Zobrazit profil WWW
« Odpověď #28 v: 11. Duben 2010, 17:18 »

Konečně mám trošku času, abych se pustil do nově nabité P990, ale zbrzdil mne problém s aplikací InstallServer Activator. Vše je OK, ale pokud installserver zaktivuju, tak mi při instalacích pouze problikne obrazovka a nic víc. To samý se stává, když pouze installserver nakopíruju do složky, kam patří. Na P1i to samé jede v pohodě. P990i je čistá po SEUSu. Nějaké řešení?
uložena
Ynas
Uživatel
***
Telefon: SE Satio
Příspěvků: 12


Zobrazit profil
« Odpověď #29 v: 24. Říjen 2010, 01:56 »

Postup pro odemykání skrytých souborů a složek prošel za dobu své existence bouřlivým vývojem. První postup byl velmi krkolomný a ne vždy vedl k výsledku. V současné době již jsou ale tyto postupy výrazně dál. Jak tedy odemknout skryté soubory a složky jednoduše a natrvalo?

1. Stáhněte si následující archiv a všechny tři soubory zkopírujte do vašeho smartphonu
http://semania.cz/index.php?option=com_remository&Itemid=62&func=fileinfo&id=3856
2. Nainstalujte do paměti smartphonu aplikaci Caps Switch
3. Spusťte Caps Switch a zvolte možnost Off
4. Soubor instalserver.exe zkopírujte ve vašem smartphonu do složky C/Sys/Bin
5. Nainstalujte Capswitch_onstart
6. Restarujte vás smartphone

Od této chvíle máte smartphone nartvalo odemknutý, celá procedura je velmi jednoduchá a není kde udělat chybu. Jako bonus pak můžete instalovat
nepodepsané aplikace  Smajlík

Nejde to už. Mně telefon píše chyba cirtifikace. Neumím cirtifikovat. prosím o pomoct!! Smajlík Mám Satio
uložena
Joza
Anonym
« Odpověď #30 v: 24. Říjen 2010, 07:04 »

Jestli to nebude tím, že Satio používá Symbian S60 a návod je určený pro telefony se Symbianem UIQ...
uložena
Fórum SEMania.cz
   

 uložena
Strana: 1 2 3 [Vše]
Poslat téma Tisk
Fórum SEMania.cz  |  Ostatní telefony  |  Symbian UIQ3  |  Tipy,triky (Moderátor: Ganimed)  |  Téma: Odemknutí skrytých složek na smartech s UIQ3 + instalace nepodepsaných aplikací
Skočit do:  


© SEMania 2004-2007 | Powered by SMF.
© 2005, Simple Machines. Všechna práva vyhrazena.
Stránka vytvořena za 0.01 sekund, 18 dotazů.