SEMania.cz Frum Bazar Galerie Download E-shop Sony Ericsson

Vtejte, Anonym. Prosm pihlate se nebo se zaregistrujte.
Nepiel Vm aktivan email?
14. ervenec 2024, 20:11

Zadejte uivatesk jmno, heslo a dobu pihlen
Hledat:     Pokroil vyhledvn
142456 pspvk v 9998 tmatech od 23752 uivatel
Nejnovj uivatel: tripsitter
* Dom Npovda Hledat Pihlsit Registrovat
Frum SEMania.cz  |  Ostatní telefony  |  Symbian UIQ3  |  Ostatní (Modertor: Ganimed)  |  Tma: In¹talova» programy do mobilu alebo na kartu?
Strana: [1]
Poslat tma Tisk
Autor Tma: In¹talova» programy do mobilu alebo na kartu?  (Zobrazeno 2776 x)
Pelko
U¾ivatel
Telefon: X1
Pspvk: 98

Zobrazit profil
« v: 11. jen 2008, 00:20 »

Isto sa teraz veµa µudí pousmialo, ale zaujíma ma to. Mám 4GB kartu a P1i. Je lep¹ie in¹talova» programy (malé, ¾iadne obrovské aplikácie ala TomTom) do pamäte telefónu alebo na kartu? Je to jedno? Nespomalí sa systém ked budú nain¹talované v telefóne?  Cheesy
uloena
Tonanek
U¾ivatel
Pohlav: Mu
Telefon: W902 (W810,R520m)
Pspvk: 648

Zobrazit profil
« Odpov #1 v: 11. jen 2008, 09:09 »

Mel jsem M600 a vsechno jsem instaloval na kartu.System by se ale zpomalit nemel i kdyby s to mel v telefonu.
uloena

TONY
VaRo
Anonym
« Odpov #2 v: 11. jen 2008, 09:48 »

Empiricky jsem do¹el k této, pro mne, nejpøíznivìj¹í variantì. Krom TomToma mám v¹e instalováno do pamìti telefonu a to z jednoho prostého dùvodu. Pokud Ti nìjaký program dìlá neplechu a ty se nedopídí¹ k tomu, který to je, je snaz¹í a rychlej¹í nemít binec na kartì (a tu pak,nedej bo¾e, formátovat) a pøi nejhor¹ím projet smárta SEUSEMII s tím, ¾e pak mù¾e¹ vlo¾it kartu a v¹e zas bude chodit korektnì. Samo, v¾dy je nìco za nìco = musí¹ pamì» telefonu opìt naplnit, zde má¹ ale výhodu, instaluje¹ pak jednu vìc po druhé a hned odzkou¹í¹, zda po instalaci chodí korektnì, pokud ne, problémovou aplikaci jednodu¹e smázne¹...  Mrknut
uloena
Frum SEMania.cz

uloena
Strana: [1]
Poslat tma Tisk
Frum SEMania.cz  |  Ostatní telefony  |  Symbian UIQ3  |  Ostatní (Modertor: Ganimed)  |  Tma: In¹talova» programy do mobilu alebo na kartu?
Skoit do:  

© SEMania 2004-2007 | Powered by SMF.
© 2005, Simple Machines. Vechna prva vyhrazena.
Strnka vytvoena za 0.006 sekund, 18 dotaz.