SEMania.cz Fórum Bazar Galerie Download E-shop Sony Ericsson

Vítejte, Anonym. Prosím přihlašte se nebo se zaregistrujte.
Nepřišel Vám aktivační email?
29. Březen 2024, 10:36

Zadejte uživateské jméno, heslo a dobu přihlášení
Hledat:     Pokročilé vyhledávání
142443 příspěvků v 9986 tématech od 23753 uživatelů
Nejnovější uživatel: tripsitter
* Domů Nápověda Hledat Přihlásit Registrovat
Fórum SEMania.cz  |  Ostatní  |  Programy pro stolní Pc (Moderátor: Ganimed)  |  Téma: Převod videa pomocí SUPER
Strana: 1 2 [3]  Vše
Poslat téma Tisk
Autor Téma: Převod videa pomocí SUPER  (Zobrazeno 25599 x)
M.Čermák
Uživatel
***
Pohlaví: Muž
Telefon: Shiho Black+IM502+8GB & Shakira White+8GB
Příspěvků: 1350


Zobrazit profil WWW
« Odpověď #30 v: 23. Leden 2010, 10:49 »

Zkuste tohle: je to freeware a umi prevadet i z dvd http://formatoz.com/index.html
/antivirus by to mel detekovat jako vir ale vir tam neni.
« Poslední úprava: 23. Leden 2010, 11:00 od M.Čermák » uložena



Důležité články
Zkuste ELFy! elfpacky jsou pořád aktualizovány - C905
Kasr
Uživatel
***
Telefon: W580i
Příspěvků: 34


Zobrazit profil
« Odpověď #31 v: 23. Leden 2010, 11:15 »

A na co zbytocne riskovat,ci tam je,alebo neni virus.Velakrat som uz niekde pisal,ze vam na to staci freeware,konkretne  Avidemux.Nastavis xvid,bitovy tok(max okolo 270kbps),v nastaveniach b frames ist na nulu,filters pouzit minimalne resize na 320*240,audio faac 64 az 160kbps,format mp4.Dat ulozit ako XXX.mp4 .Hotovo.Samozrejme je aj lepsia moznost-viac filtrov,deinterlace,orez,resize a este niejake na upravu obrazu v avidemuxe,audio nechat copy(faac je zly encoder,ovela horsi ako nero aac a ct aac) a ulozit do avi,alebo mp4.Ja to potom otvaram v Mediacoderi(0.6.0 build 3905,novsie niektore buildy mi robili neprehratelne videa na mobile)?tentoraz u videa dam copy a audio nero aac,kontainer mp4.
uložena
M.Čermák
Uživatel
***
Pohlaví: Muž
Telefon: Shiho Black+IM502+8GB & Shakira White+8GB
Příspěvků: 1350


Zobrazit profil WWW
« Odpověď #32 v: 23. Leden 2010, 11:27 »

jen na tom webu bylo psano ze antivirus to muze detekovat jako vir.co tak koukam tak se mi libi cim dal vic-tohle je freeware a jsou tam primo nastaveny profily pro mp4 primo pro SE-jsou tam 128x160,240x320 telefony a profil i pro satio..no koukni sam ja jsem videl uz plno takovejch nastroju ale tenhle je podle me lepsi nez super ikdyz ten taky umi ripovat dvd ale co,tohle umi vic nez jen videa.
uložena



Důležité články
Zkuste ELFy! elfpacky jsou pořád aktualizovány - C905
Kasr
Uživatel
***
Telefon: W580i
Příspěvků: 34


Zobrazit profil
« Odpověď #33 v: 23. Leden 2010, 12:05 »

Nechcem zbytocne instalovat dalsiu blbost,ale tolko moznosti nastavenia u videa a audia,ako maju mnou spominane programy(pre znaleho cloveka vyhoda,pre neznaleho sice problem-nemusi mu potom fon prehravat,ale ked spravi len to co som napisal vyssie,tak ok) nema skoro ziaden program.A Super duplom.Po dvoch rokoch som Super nainstaloval,ci tam nie su niejake zmeny k lepsiemu(sice je pouzitelny,ale mne chyba kopec moznosti ohladom nastavenia).Ale je vhodny na nieco ine.Raz som mal problem s jednym videom a dokazal z mnohych programov na video ho otvorit iba Super.Ale to je uz o niecom inom.
uložena
C905
Uživatel
***
Telefon: SE C905
Příspěvků: 14



Zobrazit profil
« Odpověď #34 v: 24. Červen 2010, 19:58 »

Ahoj prosím chtěl bych se zeptat jestli někdo neznáte program na natáčení videa z C905 protože se mi urvaly kontakty na základové desce a nejde mi přepnout na kameru protože tlačítko na přepnutí nefunguje tak prosím odepište mi jestli znáte nějaký program prosím kdyžtak mi napište na můj e-mail : [email protected] děkuji moc za všechno.
uložena
Fórum SEMania.cz
   

 uložena
Strana: 1 2 [3]  Vše
Poslat téma Tisk
Fórum SEMania.cz  |  Ostatní  |  Programy pro stolní Pc (Moderátor: Ganimed)  |  Téma: Převod videa pomocí SUPER
Skočit do:  


© SEMania 2004-2007 | Powered by SMF.
© 2005, Simple Machines. Všechna práva vyhrazena.
Stránka vytvořena za 0.007 sekund, 17 dotazů.