SEMania.cz Frum Bazar Galerie Download E-shop Sony Ericsson

Vtejte, Anonym. Prosm pihlate se nebo se zaregistrujte.
Nepiel Vm aktivan email?
14. ervenec 2024, 21:36

Zadejte uivatesk jmno, heslo a dobu pihlen
Hledat:     Pokroil vyhledvn
142456 pspvk v 9998 tmatech od 23752 uivatel
Nejnovj uivatel: tripsitter
* Dom Npovda Hledat Pihlsit Registrovat
Frum SEMania.cz  |  Ostatní telefony  |  Symbian UIQ3  |  Ostatní (Modertor: Ganimed)  |  Tma: Zmena nazvu telefonu
Strana: [1]
Poslat tma Tisk
Autor Tma: Zmena nazvu telefonu  (Zobrazeno 4994 x)
KRTEK
U¾ivatel
Pohlav: Mu
Telefon: P990i, C702, P1i
Pspvk: 130

Zobrazit profil
« v: 10. Kvten 2008, 11:41 »

Tak jsem si chtel zablbnout podle tohoto navodu: http://www.se-tuning.cz/viewtopic.php?t=9845... Zapomnel jsem si ten konkretni soubor, ve kterem se da editovat nazev, zazalohovat a vysledek je takovy, ze mi to nechce ukazat systemovy informace. Zkousim to tam vyplnovat dle navodu, ale preci jen... nejde to... mohl by mi nekdo poskytout screen souboru ProductInfo.rsc, nejlip na P990i, jeste beze zmen?  Navic, puvodne jsem ten soubor mel jen na Z: a tam se nedal editovat... tak jsem si ho zkopiroval jinam, zeditoval, a chtel prepsat stavajici... a to se telefonu dost silne nelibilo... Angry
uloena

Nebýt, nehrát, nefungovat...
Nejste-li si jisti gramatikou svého pøíspìvku, pou¾ijte Pravidla èeského pravopisu. Pøíspìvek si po sobì pøed odesláním pøeètìte, dobøe podaný dotaz se lépe a rychleji vyøe¹í. Pou¾ívejte èárky a teèky ve vìtách! Dìkuju Smajlk
FilipLudvik
Anonym
« Odpov #1 v: 10. Kvten 2008, 11:44 »

nemozne. ze Z jde vzdy pouzit a funguje.
uloena
KRTEK
U¾ivatel

Zobrazit profil
« Odpov #2 v: 10. Kvten 2008, 12:17 »

Tak jsem se na to podival... Ted jsem teda editoval ten soubor na Z: a pri ukladani zmen mi to vypsalo "Can't open file for writing". Takze zmeny ulozit nejdou...
uloena

Nejste-li si jisti gramatikou svého pøíspìvku, pou¾ijte Pravidla èeského pravopisu. Pøíspìvek si po sobì pøed odesláním pøeètìte, dobøe podaný dotaz se lépe a rychleji vyøe¹í. Pou¾ívejte èárky a teèky ve vìtách! Dìkuju Smajlk
Joza
Anonym
« Odpov #3 v: 10. Kvten 2008, 14:56 »

na Z editovat nejde...
uloena
m3ph1st0
U¾ivatel
Telefon: SE W580i, Nokia N79+Koss Porta Pro
Pspvk: 176

Zobrazit profil WWW
« Odpov #4 v: 10. Kvten 2008, 17:21 »

uloz na C: do stejne slozky jako je to na Z-ku
uloena

KRTEK
U¾ivatel

Zobrazit profil
« Odpov #5 v: 10. Kvten 2008, 18:01 »

prene tak jsem to udelal uz na zacatku, ze jsme si to zkopiroval do stejny slozky na C:, jako je na Z: a na tom C: to editoval... ale i po editaci, kdyz jsem to chtel zkopirovat zpatky, tak se to se mnou hadalo...
uloena

Joza
Anonym
« Odpov #6 v: 10. Kvten 2008, 18:04 »

Asi tomu nerozumí¹ Smajlk
nelze kopírovat soubory na Z, nelze upravovat soubory na Z
Pøeèti si znovu návod Smajlk
uloena
KRTEK
U¾ivatel

Zobrazit profil
« Odpov #7 v: 10. Kvten 2008, 18:48 »

Jo, to se muze stat Smajlk Jenze, ja ten soubor vubec nemel na C:, jen na Z:... No a ted, kdyz to edituju, tak se zmeny stejne neprojevej a pise se mi to porad chybu...
uloena

FilipLudvik
Anonym
« Odpov #8 v: 10. Kvten 2008, 20:51 »

1. odblok smarta
2. kopie ze Z na C
3. restart a musi byt smart ve stavu jako drive - btw: v souboru je dobre prepsat cestu ze Z na C
4. muzes upravovat.
uloena
KRTEK
U¾ivatel

Zobrazit profil
« Odpov #9 v: 10. Kvten 2008, 22:52 »

Dik za strucny a jasny navod Smajlk Konecne to beha... Smajlk Holt se opet ukazalo, ze technika je nekdy mrcha a zas byla chytrejsi jak ja Smajlk
uloena

YAMATO
U¾ivatel
Pspvk: 538

Zobrazit profil WWW
« Odpov #10 v: 11. Kvten 2008, 01:37 »

Hm...a k èemu to je vlastnì dobrý?
uloena

Kdy¾ zmizí¹, tak bude¹ zmizelej, jinak tì zmizím já.
KRTEK
U¾ivatel

Zobrazit profil
« Odpov #11 v: 11. Kvten 2008, 06:01 »

Blbustka pro radost?:-) Kdyz ta moznost tu je,proc si to neudelat?...
uloena

FilipLudvik
Anonym
« Odpov #12 v: 11. Kvten 2008, 22:16 »

Dik za strucny a jasny navod Smajlk Konecne to beha... Smajlk Holt se opet ukazalo, ze technika je nekdy mrcha a zas byla chytrejsi jak ja Smajlk

nikdy jsem nebyl na dlouhe psani Smajlk
uloena
Frum SEMania.cz

uloena
Strana: [1]
Poslat tma Tisk
Frum SEMania.cz  |  Ostatní telefony  |  Symbian UIQ3  |  Ostatní (Modertor: Ganimed)  |  Tma: Zmena nazvu telefonu
Skoit do:  

© SEMania 2004-2007 | Powered by SMF.
© 2005, Simple Machines. Vechna prva vyhrazena.
Strnka vytvoena za 0.008 sekund, 18 dotaz.