SEMania.cz Fórum Bazar Galerie Download E-shop Sony Ericsson

Vítejte, Anonym. Prosím přihlašte se nebo se zaregistrujte.
Nepřišel Vám aktivační email?
28. Březen 2024, 17:03

Zadejte uživateské jméno, heslo a dobu přihlášení
Hledat:     Pokročilé vyhledávání
142443 příspěvků v 9986 tématech od 23753 uživatelů
Nejnovější uživatel: tripsitter
* Domů Nápověda Hledat Přihlásit Registrovat
Fórum SEMania.cz  |  Ostatní telefony  |  Symbian UIQ3  |  Návody (Moderátor: Ganimed)  |  Téma: Jak na skiny pro walkmana 2 v UIQ3
Strana: [1]
Poslat téma Tisk
Autor Téma: Jak na skiny pro walkmana 2 v UIQ3  (Zobrazeno 5998 x)
VaRo
Anonym
« v: 02. Květen 2008, 12:52 »

Seznámím Vás se stručným postupem, jakým si upravuji skiny pro walkmana 2 v mé P1-ce.

1. Spusťte si Váš grafický editor (jako já můžete např. použít Adobe ImageReady).


2. Vyberte si nějaký mustr (nejlépe defaultní skin z W950i, který má velikost 348x361):




3. Mým záměrem je upravit si tento skin, aby mi ladil s jedním z defaultních schémát z přípravované novinky G700 = schéma s názvem "Aurora".

Stáhnout si ho můžete zde:
http://semania.cz/component/option,com_remository/Itemid,62/func,fileinfo/id,3331/


4. Ze schémátka si, známým způsobem *), vyndám obrázek, který použiji jako tapetu pro budoucí skin

*) např. tak, že si schémátko přejmenuji na z *.utz na *.rar, tento soubor pak rozbalím a vyberu si z něj potřebný obrázek ze schémátka.


5. Vybraný obrázek pro tapetu si upravím na velikost 240x274.




6. Mým upraveným obrázkem pak překryji obrázek původní.



Takto upravený polotovar si pak uložím někam jinam, než kde mám původní skin (abych si ho nepřepsal). "Poloskin" bude mít shodné jméno "images_skt.png".


7. Pak si takto uložený "poloskin" opět otevřu v grafickém editoru.
Samo, že si barevně neladěj výběry, které jsou oranžové. Proto si přes nástroj "výběr" v grafickém editoru vyberu ty díly, které potřebuji přebarvit/invertovat/odbarvit, atd... prostě editovat.




8. Pak si pomocí kroků Obraz -> přizpůsobení -> odstín a sytost změním barvy výběrů dle vlastního vkusu, např. takto:





Dolní kola s barvymi nedoporučuji přebarvovat, označují naši náladu a po jejich přebarvení by nám nastavení nálady u přehrávaných písniček nesedělo s barvami ve walkmanu defaultně nastavenými... max. vám mohu doporučit editaci/obarvení posledních 2 či 4 kruhů, které výběry barev lemují - viz obrázek:




9. Já osobně jsem již s úpravami hotov a výsledek před nahráním do P1-ky vypadá takto:



Skin (png-obrázek) s názvem image_skt.png ukládejte ve smártu do: C:\private\200011FD\default a tam přepište stávající.


Výsledný skin si můžete, pokud se Vám líbí,  stáhnout odsud:




Výsledek v mé P1-ce pak vypadá takto:




O skinech můžete dále diskutovat zde:
http://forum.semania.cz/index.php?topic=16986.0
« Poslední úprava: 02. Květen 2008, 12:56 od VaRo » uložena
Fórum SEMania.cz
   

 uložena
Strana: [1]
Poslat téma Tisk
Fórum SEMania.cz  |  Ostatní telefony  |  Symbian UIQ3  |  Návody (Moderátor: Ganimed)  |  Téma: Jak na skiny pro walkmana 2 v UIQ3
Skočit do:  


© SEMania 2004-2007 | Powered by SMF.
© 2005, Simple Machines. Všechna práva vyhrazena.
Stránka vytvořena za 0.007 sekund, 16 dotazů.