SEMania.cz Fórum Bazar Galerie Download E-shop Sony Ericsson

Vítejte, Anonym. Prosím přihlašte se nebo se zaregistrujte.
Nepřišel Vám aktivační email?
27. Duben 2024, 19:08

Zadejte uživateské jméno, heslo a dobu přihlášení
Hledat:     Pokročilé vyhledávání
142444 příspěvků v 9987 tématech od 23753 uživatelů
Nejnovější uživatel: tripsitter
* Domů Nápověda Hledat Přihlásit Registrovat
Fórum SEMania.cz  |  Platforma A200  |  Návody (Moderátor: Ganimed)  |  Téma: Natáčení videa kamerou pro videohovory
Strana: [1]
Poslat téma Tisk
Autor Téma: Natáčení videa kamerou pro videohovory  (Zobrazeno 3443 x)
Ganimed
Administrátor
*****
Pohlaví: Muž
Telefon: LG G7
Příspěvků: 2395



Zobrazit profil
« v: 17. Květen 2010, 17:40 »

Na tuto věc jsem přišel na jednom zahraničním foru uplnou náhodou původně jsem nic takoveho nehledal, pokud to už někdo znáte tak mne nekamenujte. Tuto funkci jsem odzkoušel na W995 a na W980. Důležité je mít telefon co zvládá videohovory, vysledek není sice nějak uchvatný ale pro mluvenou video poznamku to stačí, kamerka natačí video o rozlišení 176 x 144 ve formátu 3gp a se zvukem ve formatu AMR.

A nyní k návodu
1.



Tento krok by měli udělat hlavně ti uživatelé kteří mají operátora zvládajícího videohovory, v mém případě to nehrozí protože T-mobile je zaostaly. Důležité je vypnout podporu 3G sítě to uděláme takto Nabídka - Nastavení - Připojení - Mobilní sítě - Sítě GSM/3G - Pouze GSM

2.



Vstupte do telefoního seznamu posuňte se na jakykoliv kontakt, zvolte Možnosti - Začít videohovor jelikož máte videohovory blokované telefon vyhodí hlášku Videohovor neúspěšný stiskněte volbu odeslat videozprávu

3.



Stiskněte Nahrát spustí se nahrávání videa, jste omezeni velikostí mms zprávy, nahrávání můžete ukončit sami a nebo nechat dojít do konce, stiskněte Odeslat video se vloží do mms zprávy, stiskněte Zpět - Neukládat tato volba slouží pro zrušení vytvořené zprávy nikoliv pro zrušení pořízeného videa.

4.



ono video se vam uloží do složky Fotoalbum mezi ostatní pořízené fotky a videa


diskuze k návodu http://forum.semania.cz/index.php?topic=26206.new#new
« Poslední úprava: 17. Květen 2010, 17:44 od Ganimed » uložena

Fórum SEMania.cz
   

 uložena
Strana: [1]
Poslat téma Tisk
Fórum SEMania.cz  |  Platforma A200  |  Návody (Moderátor: Ganimed)  |  Téma: Natáčení videa kamerou pro videohovory
Skočit do:  


© SEMania 2004-2007 | Powered by SMF.
© 2005, Simple Machines. Všechna práva vyhrazena.
Stránka vytvořena za 0.007 sekund, 19 dotazů.