SEMania.cz Fórum Bazar Galerie Download E-shop Sony Ericsson

Vítejte, Anonym. Prosím přihlašte se nebo se zaregistrujte.
Nepřišel Vám aktivační email?
19. Květen 2024, 01:44

Zadejte uživateské jméno, heslo a dobu přihlášení
Hledat:     Pokročilé vyhledávání
142447 příspěvků v 9990 tématech od 23752 uživatelů
Nejnovější uživatel: tripsitter
* Domů Nápověda Hledat Přihlásit Registrovat
Fórum SEMania.cz  |  Symbian S60  |  Problémy a chyby (Moderátor: Ganimed)  |  Téma: Zpožďování času u Vivaze
Strana: 1 2 3 [Vše]
Poslat téma Tisk
Autor Téma: Zpožďování času u Vivaze  (Zobrazeno 18086 x)
MobiLLion
Uživatel
***
Telefon: W810i
Příspěvků: 7


Zobrazit profil
« v: 20. Červenec 2010, 17:09 »

Ahoj,
mám ani ne měsíc starý SE Vivaz, na kterém se bohužel brutálně zpožďuje čas (hlavně při práci s telefonem). Například dneska jsem zaregistroval zpoždění 43 sekund, které telefon nabral za 6 hodin během dne. Setkali jste se někdo s podobným chováním?
uložena
Matejgigi
Uživatel
***
Pohlaví: Muž
Telefon: SE U5i
Příspěvků: 60



Zobrazit profil WWW
« Odpověď #1 v: 20. Červenec 2010, 18:02 »

Akurát som si to pozeral a po mesiaci 41 sekundové omeškanie... Pochybujem, že sa to dá nejako spraviť. Švajčiarky, sú švajčiarky  Cheesy
uložena

SE T310 -> SE T750i -> SE W800 -> SE P990 -> SE P1i -> Samsung Omnia i900 (hrôza) -> SE Satio U1i -> SE Vivaz U5i
Toshiba Satellite A200 - > Asus EEE PC 1215 N
_m_v
Uživatel
***
Telefon: Vivaz
Příspěvků: 34


Zobrazit profil
« Odpověď #2 v: 20. Červenec 2010, 18:33 »

Taky občas posunuju dopředu, někdy i v řádech minut za několik dní (přesně jsem to nesledoval).
uložena
paulo78
Anonym
« Odpověď #3 v: 20. Červenec 2010, 18:58 »

No mne ide čas presne,po 14dňoch nastavenia , cca 5 secund odchylka.
uložena
Lenjulina
Uživatel
***
Telefon: SE Vivaz
Příspěvků: 2


Zobrazit profil
« Odpověď #4 v: 23. Červenec 2010, 08:28 »

No mě se čas posune i o hodinu dozadu....
uložena
HUdasp
Uživatel
***
Telefon: SE SK17i, SE G502
Příspěvků: 1865



Zobrazit profil WWW
« Odpověď #5 v: 23. Červenec 2010, 09:02 »

Nevím, jak u Vivaze, ale My Phone Explorer umí při synchronizaci automaticky nastavit čas dle internetu. Jisté zpožďování může bejt, pochybuju, že do telefonů výrobci dávaj švýcarské hodinky:) Jinak, pokud se zpožďují brutálně, tak je to reklamaci (pamatuji si, že u Mia A701 nefungoval čas a bylo to na výměnu desky).
« Poslední úprava: 23. Červenec 2010, 09:04 od HUdasp » uložena
paulo78
Anonym
« Odpověď #6 v: 23. Červenec 2010, 20:45 »

No mě se čas posune i o hodinu dozadu....
to nééé,reklamacia, mne fakt idu hodiny az neskutocne presne na pas sekund cca
uložena
samuelll
Uživatel
***
Telefon: Vivaz
Příspěvků: 93


Zobrazit profil
« Odpověď #7 v: 23. Červenec 2010, 20:50 »

to ja mam moj vivaz od maja a este som nemusel cas posuvat ani raz. na mojej starej P1i som zas musel o minutu posuvat kazdy mesiac.
uložena
martin_g
Uživatel
***
Telefon: SE Satio
Příspěvků: 59


Zobrazit profil
« Odpověď #8 v: 26. Červenec 2010, 14:05 »

Nemáš nastavenú synchronizáciu času s počítačom? Potom sa ti pri pripojení telefónu k počítaču čas zosynchronizuje s počítačom a tu to môže hodne lietať v závislosti od presnosti času v PC.
uložena
samuelll
Uživatel
***
Telefon: Vivaz
Příspěvků: 93


Zobrazit profil
« Odpověď #9 v: 26. Červenec 2010, 16:10 »

nie nemam. to je jedna z prvych veci ktore si na novom mobile nastavujem.
uložena
1960
Anonym
« Odpověď #10 v: 26. Červenec 2010, 20:46 »

Překvapuje mě takový problem.Myslel jsem si,že přesnost času souvisí s operátorem,tedy sítí. Mám nastaveny automatické aktualizace času. Nikdy jsem nepozoroval zpoždování.
uložena
paulo78
Anonym
« Odpověď #11 v: 26. Červenec 2010, 23:41 »

ja som myslel,ze v telefone ta volba "Datum a čas"- "Automaticka aktualizacia času" je na to,ze cas a datum sa automaticky aktualizuje z mobilneho internetu,priamo online
uložena
majkl 11
Uživatel
***
Telefon: sonyericsson vivaz U8i
Příspěvků: 28


Zobrazit profil
« Odpověď #12 v: 14. Září 2010, 08:46 »

Ahoj mám vivaz U8i asi 4 dny a mě se čas předchází o hodinu za půl dne, to je mazec neví někdo čím to je??Je to dovoz z německa ale to by snad neměl být problém časová zona je GMT+2:00 Česká republika nic jiného nejde nastavit leda autom. aktualizace času na zapnuto, tím se změní časová zona na místní čas a vypadá to že to pak jde normálně PROČ TO TAK JE ? tomu nerozumím a píše to při změně na zapnuto všechna aktální připojení budou odpojena ,?Huh?
uložena
Sasakr
Uživatel
***
Pohlaví: Muž
Telefon: Nokia E5
Příspěvků: 745



Zobrazit profil
« Odpověď #13 v: 14. Září 2010, 08:48 »

Odkdy je Česká republika GMT +2?!
uložena

majkl 11
Uživatel
***
Telefon: sonyericsson vivaz U8i
Příspěvků: 28


Zobrazit profil
« Odpověď #14 v: 14. Září 2010, 09:25 »

Od té doby co je to tak v tom telefonu ja za to nemůžu je to prej dovoz z německa Ale je tam když volám mobitel na obrazovce, sem vděčen za každou radu.
« Poslední úprava: 14. Září 2010, 09:36 od majkl 11 » uložena
martin_g
Uživatel
***
Telefon: SE Satio
Příspěvků: 59


Zobrazit profil
« Odpověď #15 v: 14. Září 2010, 10:01 »

Poznámka možno trochu mimo, ale aj tak. Pri Nokii 5800 a nastavenej synchronizácii emailov sa na Nokii spomaľuje čas - ako keby pri synchronizácii telefón nesledoval čas. Skúste či to nie je problém aj tu, veď oba tel. majú rovnaký systém.
uložena
Ganimed
Administrátor
*****
Pohlaví: Muž
Telefon: LG G7
Příspěvků: 2395



Zobrazit profil
« Odpověď #16 v: 14. Září 2010, 16:37 »

Nerad vam tady kazim zabavu ale snad to pomuze je to aplikace ktera umi automaticky seridit cas http://profi.edisk.cz/stahnout-soubor/61740/FreeTimeBox_CZ.zip_4.61KB.html spozdovat by se to nemelo, navic operatori typu vodafone aktualizuji cas pomoci sítě
« Poslední úprava: 14. Září 2010, 19:13 od Ganimed » uložena

majkl 11
Uživatel
***
Telefon: sonyericsson vivaz U8i
Příspěvků: 28


Zobrazit profil
« Odpověď #17 v: 15. Září 2010, 07:56 »

Jo když jsem to nastavil tak dobrý, ale to už jsem psal, ale proč bez nastavení aut. aktualizace to píše  časová zona je GMT+2:00 Česká republika a hodiny se za 1/4 dne o hodinu předejdou???
uložena
Ganimed
Administrátor
*****
Pohlaví: Muž
Telefon: LG G7
Příspěvků: 2395



Zobrazit profil
« Odpověď #18 v: 15. Září 2010, 09:58 »

GTM+2 neni to tak nahodou zpusobeno vnimanim zimniho a letniho casu ? Je to myslim jen takova blba vymozenost nasi evropy nebo jen ČR ?
uložena

marcelino
Uživatel
***
Telefon: T610, P800, P910i, ASUS636N WM
Příspěvků: 116



Zobrazit profil
« Odpověď #19 v: 15. Září 2010, 10:13 »

ganimed bude mat pravdu, treba si nadstavit teraz ze je letny cas, samozrejme ak to vivaz ma. Ja to mam na P910 a dokial som na to prisiel tak som zmeskal par meetingov, lebo pri synchr. mi to vzdy PC prestavil o 1 hod, vzdy to proste presunulo vsetko presne o 1 hod.

uložena
majkl 11
Uživatel
***
Telefon: sonyericsson vivaz U8i
Příspěvků: 28


Zobrazit profil
« Odpověď #20 v: 16. Září 2010, 06:11 »

Nějak nemůžu přijít na to jak to přenastavit, jde tam dát pouze nějakě země což třeba ta ČR, nebo automatická aktualizace.Tu jsem dal a v poho až dnes po 24 hod pul hodiny rozdíl v čase, to je mazec vůbec nevím co s tím.
Ps. kde jsi to na P910 nastavil ?
« Poslední úprava: 16. Září 2010, 06:18 od majkl 11 » uložena
marcelino
Uživatel
***
Telefon: T610, P800, P910i, ASUS636N WM
Příspěvků: 116



Zobrazit profil
« Odpověď #21 v: 16. Září 2010, 09:20 »

no to bude tažké porovnávať, P910 je síce symbian ale UIQ, ale môžem popísať cestu.
Ovladaci panel -tam je všetko k nastaveniu čo sa týka tel. -Ovl.panel/cas a datum a tam mam výslovne možnosť nastaviť akt. dátum a čas plus samostatná ikonka .letní čas, na kt. keď kliknem sa mi otvori možnosť zaškrtnúť 3 oblasti, kde ho chcem zohľadniť- 1 evropa, 2. severní pásmo, 3. jižní pásmo.
Keď vymažem fajočky tak sa mi sám od seba čas posunie o hodinu späť. Ale ak nad tým rozmýšľam, tak keď sa mení čas, tak nič s tým nerobím. Teda je to tak stále nastavené, lebo potom mi to robilo problém pri synchr. Asi u nás PC vie, že sa mení čas a teda aj tel. to musí mať stále začiarknuté, že teda eviduje, že sa pravidelne mení čas jar/jeseň.
uložena
majkl 11
Uživatel
***
Telefon: sonyericsson vivaz U8i
Příspěvků: 28


Zobrazit profil
« Odpověď #22 v: 16. Září 2010, 18:05 »

Už jsem z toho tatar. Volal jsem do servisu na sony ericssony a zítra tam bude servisák a prej už to řešili tak jsem zvědav co mi řekne.
uložena
_m_v
Uživatel
***
Telefon: Vivaz
Příspěvků: 34


Zobrazit profil
« Odpověď #23 v: 16. Září 2010, 22:18 »

Vivaz nastavuje letní čas automaticky podle data. Proto při volbě země při současném datu nastaví GMT+2.
Při zobrazení displeje "Hodiny" je vedle data symbol sluníčka.
uložena
majkl 11
Uživatel
***
Telefon: sonyericsson vivaz U8i
Příspěvků: 28


Zobrazit profil
« Odpověď #24 v: 28. Září 2010, 20:01 »

Tak tomu nějak nerozumím žádné sluníčko nikde nemám a včera se mi tel zase předešel o 1 hodinu už to nechápu a tom aut. aktual. když dám ČR tak je to pořád sakra.
uložena
lukypa
Uživatel
***
Pohlaví: Muž
Telefon: SE VIVAZ PRO
Příspěvků: 15


Zobrazit profil
« Odpověď #25 v: 30. Září 2010, 19:01 »

Mně se čas zase předchází cca 10 min za 5 dní, automatická aktualizace má za následek posunutí času o cca půl hodiny tak jsem ji radši vypnul a smiřuji se s předcházením  Undecided
uložena
michal121
Uživatel
***
Telefon: SE Vivaz Pro
Příspěvků: 10


Zobrazit profil
« Odpověď #26 v: 01. Říjen 2010, 00:58 »

Já nemám absolutně problém,čas jde jak má.Nastaveno místní čas a aut.aktualizace zapnuto.
uložena

Sony Ericsson Vivaz Pro
samuelll
Uživatel
***
Telefon: Vivaz
Příspěvků: 93


Zobrazit profil
« Odpověď #27 v: 01. Říjen 2010, 05:53 »

ja mam automaticke aktualizacie vypnute a tiez s tym nemam problem. cas ide stale presne.
uložena
_m_v
Uživatel
***
Telefon: Vivaz
Příspěvků: 34


Zobrazit profil
« Odpověď #28 v: 01. Říjen 2010, 07:43 »

Tak tomu nějak nerozumím žádné sluníčko nikde nemám a včera se mi tel zase předešel o 1 hodinu už to nechápu a tom aut. aktual. když dám ČR tak je to pořád sakra.

Tady je to sluníčko...
(aut. aktualizace vypnuta)
uložena
mag
Uživatel
***
Příspěvků: 46


Zobrazit profil
« Odpověď #29 v: 01. Říjen 2010, 16:00 »

Ja mam zkusenosti nasledujici:
CZ Vodafone: aut. aktualizace vypnuta - OK, aut. aktualizace zapnuta - zpozduje se
CZ O2: aut. aktualizace vypnuta - OK, aut. aktualizace zapnuta - OK
uložena
lukypa
Uživatel
***
Pohlaví: Muž
Telefon: SE VIVAZ PRO
Příspěvků: 15


Zobrazit profil
« Odpověď #30 v: 03. Říjen 2010, 19:35 »

To by odpovídalo, mám Vodafone a dělá to psí kusy.
uložena
FoXo
Uživatel
***
Telefon: Vivaz Pro
Příspěvků: 30



Zobrazit profil
« Odpověď #31 v: 19. Duben 2011, 12:14 »

Koupil jsem na inzerat Vivaz Pro a po chvili uzivani telefonu jsem zjistim ze se spozduje klidne o par minut za den. Mam Vodafone a kdyz dam automatickou aktualizaci,tak to dela jeste vetsi neplechu. Telefon je stale v zaruce,tak ho asi zkusim reklamovat. Nebo nevim co stim,je to docela neprijemne kdyz pouzivam telefon i jako hodiny.
uložena
Thymallus
Uživatel
***
Pohlaví: Muž
Telefon: Satio U1i silver
Příspěvků: 88



Zobrazit profil WWW
« Odpověď #32 v: 27. Duben 2011, 07:26 »

A nemůže to zpožďování se telefonu způsobeno zamrznutím při některých aplikacích a hrách? Mám sice satio, ale podle mne to bude stejné...
Zpoždění pár minut se objeví tak jednou za dva měsíce, ale vždy si toho všimnu tehdy, když jsem musel mobil násilím vypnout při nějakém zamrznutí...
uložena

   
FoXo
Uživatel
***
Telefon: Vivaz Pro
Příspěvků: 30



Zobrazit profil
« Odpověď #33 v: 27. Duben 2011, 13:34 »

Co se tce spozdovani u mne,tak telefon bezi cely den,bez jakehokoliv problemu.ani nehraju hry a spozdovani se porad objevuje.pochybuju ze SE vyda nejaky dalsi FW pro tento mobil,aby opravil tuto chybu.takze mi nezbyde asi nic jineho nez reklamovat a to sem zvedavej jak pochodim teda
uložena
Fórum SEMania.cz
   

 uložena
Strana: 1 2 3 [Vše]
Poslat téma Tisk
Fórum SEMania.cz  |  Symbian S60  |  Problémy a chyby (Moderátor: Ganimed)  |  Téma: Zpožďování času u Vivaze
Skočit do:  


© SEMania 2004-2007 | Powered by SMF.
© 2005, Simple Machines. Všechna práva vyhrazena.
Stránka vytvořena za 0.01 sekund, 15 dotazů.