SEMania.cz Fórum Bazar Galerie Download E-shop Sony Ericsson

Vítejte, Anonym. Prosím přihlašte se nebo se zaregistrujte.
Nepřišel Vám aktivační email?
13. Květen 2024, 20:08

Zadejte uživateské jméno, heslo a dobu přihlášení
Hledat:     Pokročilé vyhledávání
142446 příspěvků v 9989 tématech od 23752 uživatelů
Nejnovější uživatel: tripsitter
* Domů Nápověda Hledat Přihlásit Registrovat
Fórum SEMania.cz  |  Ostatní telefony  |  Symbian UIQ3  |  Hry,aplikace (Moderátor: Ganimed)  |  Téma: Změna velikosti písma
Strana: [1]
Poslat téma Tisk
Autor Téma: Změna velikosti písma  (Zobrazeno 3549 x)
Svitra
Anonym
« v: 13. Květen 2008, 21:39 »

Pro UIQ existuje program s názvem SMan. Mimo jiné umí také měnit velikost písma v telefonu. Ten samý program pro UIQ 3. to již neumí (já to tam již nenašel).
Nevíte náhodou o nějakém programu, který by toto uměl?
Za případné odpovědi děkuji.
uložena
VaRo
Anonym
« Odpověď #1 v: 13. Květen 2008, 22:41 »

A kde ho chceš měnit? V mnoha úrovních (kontakty, zprávy, správce souborů atd.) po zadání   více - nastavení - lupa   si písmo můžeš zvětšit... To nestačí?
uložena
sharkes
Uživatel
***
Pohlaví: Muž
Příspěvků: 128



Zobrazit profil
« Odpověď #2 v: 14. Květen 2008, 07:13 »

On ma na mysli zmenit fonty a velkost ako to vedel napr. p900 cez SMAN-a. Mas pravdu tato verzia pre uiq3 to nevie a celkovo je tento soft pre uiq3 o nicom. Pre uiq2 to bol soft no.1
uložena
Svitra
Anonym
« Odpověď #3 v: 14. Květen 2008, 07:47 »

Ano, Sharkes to trefil přesně. Rád bych si nastavil, aby se mi písmo zobrazovalo ve velikosti např. 15 bodů místo přednastavených 12-ti. I pro mne byl SMAN nejlepší manager na P910i.
Tu změnu písma bych chtěl pro čtení knih. Defalut Font se mi zdá malý a nenšel jsem žádný Font, který při nahrání do složky Resource by měl písmo větší. Mohu si sice nahrát vlastní Fonty přímo do knihy v jakékoliv velikosti ale rád bych měl i tento vlastní Font mobilu o malinko větší.
VaRo-vi i Sharkesovi děkuji za odpovědi.
uložena
Rindi
Uživatel
***
Telefon: SE P1i
Příspěvků: 4


Zobrazit profil
« Odpověď #4 v: 14. Květen 2008, 13:54 »

Tak nevím, v čem čteš ty knížky, ale v MobiPocketReaderu si můžeš jednoduše nastavit velikost fontu od 7 do 19.
uložena
Svitra
Anonym
« Odpověď #5 v: 14. Květen 2008, 14:34 »

Rindi, děkuji za odpověď.
Ale MobiPocket Reader má pro mne velké nevýhody. Já sám čtu v upravené TequilaCat.
Jsem již ve věku, kdy si začínám šetřit oči a tak normální knihy čtu v Arialu o velikosti cca 35b (nebo i větší u některých jiných Fontů). Navíc chci si nastavit pozadí, bavu písma a řez písma tak jak to  chci já a ne jak mi to nabídnou přednastavené možnosti programu. Dále si chci plynule měnit podsvětlení displeje podle okolního světla. Prostě stále myslím na to abych si šetřil oči. V poslední době si už radši nechávám knihy z mobilu předčítat - to má zas tu nevýhodu, že při poslouchání často usnu protože se většinou na text nedívám.
To přednastavené písmo telefonu má pro mne jedinou možnost použití - u knih s obrázy. Když si vložím nějakou knihu s obrázky, všiml jsem si, že zobrazování stránek je při písmu telefonu nějak přehlednější. Ne moc ale zdá se mi to. Navíc nemusím nahrávat další řezy drobného písma (bold,itaic, nebo inverze) ale telefon mi je mění jednoduše.
Ale rád bych hold o něco větší písmo telefonu.
uložena
Fórum SEMania.cz
   

 uložena
Strana: [1]
Poslat téma Tisk
Fórum SEMania.cz  |  Ostatní telefony  |  Symbian UIQ3  |  Hry,aplikace (Moderátor: Ganimed)  |  Téma: Změna velikosti písma
Skočit do:  


© SEMania 2004-2007 | Powered by SMF.
© 2005, Simple Machines. Všechna práva vyhrazena.
Stránka vytvořena za 0.008 sekund, 19 dotazů.