SEMania.cz Fórum Bazar Galerie Download E-shop Sony Ericsson

Vítejte, Anonym. Prosím přihlašte se nebo se zaregistrujte.
Nepřišel Vám aktivační email?
13. Květen 2024, 08:56

Zadejte uživateské jméno, heslo a dobu přihlášení
Hledat:     Pokročilé vyhledávání
142445 příspěvků v 9988 tématech od 23752 uživatelů
Nejnovější uživatel: tripsitter
* Domů Nápověda Hledat Přihlásit Registrovat
Fórum SEMania.cz  |  Ostatní telefony  |  Symbian UIQ3  |  Připojení (Moderátor: Ganimed)  |  Téma: Připojení M600i k netu přes Bluetooth a PC s pevným připojením
Strana: 1 [2]  Vše
Poslat téma Tisk
Autor Téma: Připojení M600i k netu přes Bluetooth a PC s pevným připojením  (Zobrazeno 11791 x)
skautik
Uživatel
***
Příspěvků: 4


Zobrazit profil
« Odpověď #15 v: 05. Květen 2007, 16:31 »

tak si odpovim sam a snad to i nekomu pomuze. mozna to nebude uplne   step-by-step, ale predpokladam, ze uz od sameho zkouseni mate nejaky prehled co kde je :-)

v telefonu

1. internetove ucty - novy -  internet bluetooth ( pan )  - nastavit nazev - vice - nastavit TCPIP - nastavit ip napriklad 192.168.0.2, brana 192.168.0.1 (ip adresa PC), maska 255.255.255.0 - nastavit DNS (napriklad to co mate nastavene v pc u pripojeni k internetu)

2. vybrat vytvoreny bluetooth pan ucet - vice - role - vybrat klient-server

3. internetove ucty - zalozka skupiny - vybrat skupinu (ja si  - pridat internetovy ucet - vybrat ucet ktery jsme si vytvorili - kliknout na ucet a vybrat prioritu 1

v PC

predpokladam ze mate telefon v povolenych zarizeni (BT)

nastavite AD-Hoc bluetooth PAN sit (vytvori se pokud date v pripojeni BT pripojit jako Ad-Hoc bluetooth pan telefon, v tento moment se ale PC pripojuje jako klient k  telefonu)

v zalozce sitova pripojeni vyberete pripojeni ktere pouzivate k telefonu - prv. tl. mysi - vlastnosti - zalozka upresnit - povolit sdileni k internetu, vybereme nove vznikle pripojeni (pripojeni Ad-Hoc BT PAN, je mozne ze se bude jmenovat pripojeni k mistni siti v zavorce nejake cislo)

system nam asi bude hlasit ze zmeni ip adresu tohoto pripojeni na 192.168.0.1 pokud jste si nastavili IP v telefonu tak jak jsem psal muze te to takto nechat a uz ji nemenit

voila po tomto nastaveni mi to funguje :-)
uložena
Petr Kuchařík
Anonym
« Odpověď #16 v: 08. Květen 2007, 11:43 »

Myslím, že mě od zprovoznění dělí jediný, zato zásadní problém. Když zapnu ve Windowsech (XP SP2) sdílení připojení, tak to udělá něco s IP adresou a do doby, než to sdílení zruším, tak mi nefunguje net Sad Co s tím? Díky
uložena
★RONOX★
Grafik SEMania.cz
*****
Pohlaví: Muž
Telefon: P1i & OQO 2 & iPhone
Příspěvků: 1960



Zobrazit profil WWW
« Odpověď #17 v: 08. Květen 2007, 12:27 »

a pouzivas router?
pretoze pokial wokna nemaju pridelenu adresu z routra tak automaticky im prideli adresu DHCP ktora ma velmi divne gateway
nastav si na routry rozsah IP a skus nastavit napevno z toho rozsahu IP adresu
uložena

Petr Kuchařík
Anonym
« Odpověď #18 v: 08. Květen 2007, 13:34 »

Ne, router nemám, jediný co mám je AP. Pro připojení k internetu mám wifinu
uložena
mnaspo
Uživatel
***
Pohlaví: Muž
Příspěvků: 6



Zobrazit profil
« Odpověď #19 v: 09. Květen 2007, 22:09 »

snazil som sa vytvorit bt spojenie podla navodu http://www.spectaculart.co.uk/M600BTPAN.html no a mam dva problemy,hadam mi niekto pomoze,prvy je hned v prom bode "enabled Bluetooth Network" neviem,ako mam povolit bt siet,a vobec nemam ikonu v sietovych pripojeniach Bluetooth network
a dalsi problem je,ktory moze suvisiet s tym prvym,ze ked dam z pocitaca, konkretne z my bt places, vytvorit Adhoc network service, tak mi to vyhodi takyto error "The Network Access connection failed: The operation could not be completed. The error was 0x81000015" a nic sa nedeje.
neviete mi niekto pomoct?pls:))
uložena
Yeníčko
Uživatel
***
Pohlaví: Muž
Telefon: M600i, P1i
Příspěvků: 41



Zobrazit profil
« Odpověď #20 v: 12. Květen 2007, 22:04 »

tak si odpovim sam a snad to i nekomu pomuze. mozna to nebude uplne   step-by-step, ale predpokladam, ze uz od sameho zkouseni mate nejaky prehled co kde je :-)

v telefonu

1. internetove ucty - novy -  internet bluetooth ( pan )  - nastavit nazev - vice - nastavit TCPIP - nastavit ip napriklad 192.168.0.2, brana 192.168.0.1 (ip adresa PC), maska 255.255.255.0 - nastavit DNS (napriklad to co mate nastavene v pc u pripojeni k internetu)

2. vybrat vytvoreny bluetooth pan ucet - vice - role - vybrat klient-server

3. internetove ucty - zalozka skupiny - vybrat skupinu (ja si  - pridat internetovy ucet - vybrat ucet ktery jsme si vytvorili - kliknout na ucet a vybrat prioritu 1

v PC

predpokladam ze mate telefon v povolenych zarizeni (BT)

nastavite AD-Hoc bluetooth PAN sit (vytvori se pokud date v pripojeni BT pripojit jako Ad-Hoc bluetooth pan telefon, v tento moment se ale PC pripojuje jako klient k  telefonu)

v zalozce sitova pripojeni vyberete pripojeni ktere pouzivate k telefonu - prv. tl. mysi - vlastnosti - zalozka upresnit - povolit sdileni k internetu, vybereme nove vznikle pripojeni (pripojeni Ad-Hoc BT PAN, je mozne ze se bude jmenovat pripojeni k mistni siti v zavorce nejake cislo)

system nam asi bude hlasit ze zmeni ip adresu tohoto pripojeni na 192.168.0.1 pokud jste si nastavili IP v telefonu tak jak jsem psal muze te to takto nechat a uz ji nemenit

voila po tomto nastaveni mi to funguje :-)

Né a né to rozchodit!  Embarrassed
Jaký máš nastavení IP a brány u připojení k telefonu v počítači? IP 192.168.0.1, že? Proč sdílíš připojení k telefonu a né k internetu?
uložena
vit hrabanek
Uživatel
***
Příspěvků: 3


Zobrazit profil
« Odpověď #21 v: 11. Říjen 2007, 15:40 »

podle návodu na www.cyber-shot.cz/ se  mi to povedlo rozchodit na p990
uložena
shotik
Uživatel
***
Pohlaví: Muž
Telefon: w960i
Příspěvků: 6



Zobrazit profil
« Odpověď #22 v: 09. Leden 2008, 18:27 »

vubec se mi to nedari spojit:/// pocitas s mobilem komunikuje ale nepripojim se k netu
uložena

w960i
Fórum SEMania.cz
   

 uložena
Strana: 1 [2]  Vše
Poslat téma Tisk
Fórum SEMania.cz  |  Ostatní telefony  |  Symbian UIQ3  |  Připojení (Moderátor: Ganimed)  |  Téma: Připojení M600i k netu přes Bluetooth a PC s pevným připojením
Skočit do:  


© SEMania 2004-2007 | Powered by SMF.
© 2005, Simple Machines. Všechna práva vyhrazena.
Stránka vytvořena za 0.007 sekund, 18 dotazů.