SEMania.cz Fórum Bazar Galerie Download E-shop Sony Ericsson

Vítejte, Anonym. Prosím přihlašte se nebo se zaregistrujte.
Nepřišel Vám aktivační email?
13. Květen 2024, 21:23

Zadejte uživateské jméno, heslo a dobu přihlášení
Hledat:     Pokročilé vyhledávání
142446 příspěvků v 9989 tématech od 23752 uživatelů
Nejnovější uživatel: tripsitter
* Domů Nápověda Hledat Přihlásit Registrovat
Fórum SEMania.cz  |  Ostatní  |  Příslušenství (Moderátor: Ganimed)  |  Téma: Bluetooth autíčko
Strana: 1 [2] 3 4 ... 18
Poslat téma Tisk
Autor Téma: Bluetooth autíčko  (Zobrazeno 90234 x)
fireice
Uživatel
***
Pohlaví: Muž
Příspěvků: 425



Zobrazit profil
« Odpověď #15 v: 21. Říjen 2005, 18:43 »

2fireice: ta redukce konektoru by mě zajímala, kde si ji viděl? *d*
Ta redukce je tady  Mrknutí
http://www.gsmtronix.com/sonyericsson-m-22.html?osCsid=001eb89f6b94e2dea88ff28d23f39042&osCsid=001eb89f6b94e2dea88ff28d23f39042
uložena

SEManiak Fire
Laki
Uživatel
***
Pohlaví: Muž
Telefon: P1i Silver Black
Příspěvků: 326



Zobrazit profil
« Odpověď #16 v: 09. Březen 2006, 15:46 »

Zdravim vsetkych fanusikov SE..
Potreboval by som poradit, ci sa oplati kupit BT auticko Car-100.. Onedlho budem mat narodeniny a mam aj nieco nasetrene a tak rozmyslam nad kupou (presvedcenim rodicov na kupenie Mrknutí).. Nasiel som jedno za 1800 sk (nove) a tak vaham, ci mam alebo nemam kupit..

Nemohli by ste mi niekto (lepsie ti, co uz toto auticko vlastnia resp. vlastnili) poradit, ci sa to oplati?? Lebo nemyslim, ze to bude niekedy ovela lacnejsie a taketo technologicke hracky ma celkom bavia Cheesy
uložena

T230i >>> T610i >>> P910i >>> W610i >>> C702 >>> K550i@W610i >>> W200i >>> P1i
Joza
Anonym
« Odpověď #17 v: 09. Březen 2006, 15:51 »

No já už jsem majitelelm CAR 100 docela dlouho
A nemužu si jej vynachvalit
Dost lidi sice řika že za ty prachy to nestoji...
Jenže tady jde o zabavu a o dojem jaky udelas
A oboji je obrovske
Takze za sebe doporucuju
A myslim že žadyn majitel neřekne jinak
uložena
MartinVagner
Anonym
« Odpověď #18 v: 26. Březen 2006, 10:25 »

Na minisrazu jsme kromě předání telefonů i testovali dvě BT autíčka a opět se otevřela diskuze zda by autíčko komunikovalo s novými telefony s FastPortem. Abych předešel nekonečným spekulacím tak jsem spojení pomocí starého konektrou otestoval. Výsledek je takový jak jsem předpokládal. Autíčko lze sice pomocí BT spojit s novým telefonem, ale jelikož nelze připojit ke konektoru, tak se nespustí ovládání autíčka na displeji. Když jsem to vyzkoušel pomocí rozdílných konektorů, tak se opět nic nespustí, tudíž definitivně, BT autíčko CAR-100 nelze ovládat pomocí nových telefonů s FastPortem ani pomocí redukce!!!.

Seznam podporovaných telefonů je tedy jasný. Všechny modely s podporou BT a starým konektorem. Jen tak namátkou: T68i, T610, T630, Z600, Z1010, K700i, K600i, Z800i a všechny tři smarthony po doinstalovaní aplikace na ovládání...
uložena
Víťa
Uživatel
***
Pohlaví: Muž
Telefon: Sony Ericsson Xperia X5 Pureness
Příspěvků: 2709



Zobrazit profil
« Odpověď #19 v: 26. Březen 2006, 11:57 »

To je škoda, doufám, že tedy bude nástupce......
uložena

Sony Ericsson Xperia X5 Pureness
fireice
Uživatel
***
Pohlaví: Muž
Příspěvků: 425



Zobrazit profil
« Odpověď #20 v: 05. Duben 2006, 18:01 »

Na minisrazu jsme kromě předání telefonů i testovali dvě BT autíčka a opět se otevřela diskuze zda by autíčko komunikovalo s novými telefony s FastPortem. Abych předešel nekonečným spekulacím tak jsem spojení pomocí starého konektrou otestoval. Výsledek je takový jak jsem předpokládal. Autíčko lze sice pomocí BT spojit s novým telefonem, ale jelikož nelze připojit ke konektoru, tak se nespustí ovládání autíčka na displeji. Když jsem to vyzkoušel pomocí rozdílných konektorů, tak se opět nic nespustí, tudíž definitivně, BT autíčko CAR-100 nelze ovládat pomocí nových telefonů s FastPortem ani pomocí redukce!!!.

Seznam podporovaných telefonů je tedy jasný. Všechny modely s podporou BT a starým konektorem. Jen tak namátkou: T68i, T610, T630, Z600, Z1010, K700i, K600i, Z800i a všechny tři smarthony po doinstalovaní aplikace na ovládání...
Martine,já myslel že se to do konektoru připojuje pouze při nabíjení autíčka... Huh Spárování a ovládání je přeci čistě věcí BT...Mohl bys mi to upřesnit.Děkuju.
uložena

SEManiak Fire
Jaronemo
Uživatel
***
Příspěvků: 80



Zobrazit profil
« Odpověď #21 v: 05. Duben 2006, 18:08 »

Na minisrazu jsme kromě předání telefonů i testovali dvě BT autíčka a opět se otevřela diskuze zda by autíčko komunikovalo s novými telefony s FastPortem. Abych předešel nekonečným spekulacím tak jsem spojení pomocí starého konektrou otestoval. Výsledek je takový jak jsem předpokládal. Autíčko lze sice pomocí BT spojit s novým telefonem, ale jelikož nelze připojit ke konektoru, tak se nespustí ovládání autíčka na displeji. Když jsem to vyzkoušel pomocí rozdílných konektorů, tak se opět nic nespustí, tudíž definitivně, BT autíčko CAR-100 nelze ovládat pomocí nových telefonů s FastPortem ani pomocí redukce!!!.

Seznam podporovaných telefonů je tedy jasný. Všechny modely s podporou BT a starým konektorem. Jen tak namátkou: T68i, T610, T630, Z600, Z1010, K700i, K600i, Z800i a všechny tři smarthony po doinstalovaní aplikace na ovládání...

Promin ale BT car se da ovladat novymi telefony. Konkretne ja sam jsem s nim jezdil prez K750i .... nejde pouze NABIJET..!
uložena
fireice
Uživatel
***
Pohlaví: Muž
Příspěvků: 425



Zobrazit profil
« Odpověď #22 v: 05. Duben 2006, 18:17 »

Na minisrazu jsme kromě předání telefonů i testovali dvě BT autíčka a opět se otevřela diskuze zda by autíčko komunikovalo s novými telefony s FastPortem. Abych předešel nekonečným spekulacím tak jsem spojení pomocí starého konektrou otestoval. Výsledek je takový jak jsem předpokládal. Autíčko lze sice pomocí BT spojit s novým telefonem, ale jelikož nelze připojit ke konektoru, tak se nespustí ovládání autíčka na displeji. Když jsem to vyzkoušel pomocí rozdílných konektorů, tak se opět nic nespustí, tudíž definitivně, BT autíčko CAR-100 nelze ovládat pomocí nových telefonů s FastPortem ani pomocí redukce!!!.

Seznam podporovaných telefonů je tedy jasný. Všechny modely s podporou BT a starým konektorem. Jen tak namátkou: T68i, T610, T630, Z600, Z1010, K700i, K600i, Z800i a všechny tři smarthony po doinstalovaní aplikace na ovládání...

Promin ale BT car se da ovladat novymi telefony. Konkretne ja sam jsem s nim jezdil prez K750i .... nejde pouze NABIJET..!

Ano přesně tohle mám na mysli.Atíčko má přeci jenom dva kontakty, a to :plus a mínus.Ty slouží pro nabíjení, a né pro  komunikaci s MT.Vím že Martin je téměř profík,proto čekám co nám k tomu písne.Nechápu co tím myslel cituji :"Autíčko lze sice pomocí BT spojit s novým telefonem, ale jelikož nelze připojit ke konektoru, tak se nespustí ovládání autíčka na displeji"
uložena

SEManiak Fire
Jaronemo
Uživatel
***
Příspěvků: 80



Zobrazit profil
« Odpověď #23 v: 05. Duben 2006, 18:42 »

Hlavni je ze si rozumime...kazdej obcas udela chybku....jinak co se tyce te aplikace na Pxxx u me konkretna na P800 tak sice beha ale ne uplne korektne.....nekdy se auticko chytne treba az na 10 pokus..jake s tim mate zkusenosti vy..? Uz sem se nastval tak ze sem si sehnal za 400 starou dobrou (sice docela omlacenou) T39 ale i tam by me zajimal jak by to slo vylepsit u Pecka....
uložena
Didik
Uživatel
***
Pohlaví: Muž
Příspěvků: 294



Zobrazit profil
« Odpověď #24 v: 05. Duben 2006, 18:48 »

Hlavni je ze si rozumime...kazdej obcas udela chybku....jinak co se tyce te aplikace na Pxxx u me konkretna na P800 tak sice beha ale ne uplne korektne.....nekdy se auticko chytne treba az na 10 pokus..jake s tim mate zkusenosti vy..? Uz sem se nastval tak ze sem si sehnal za 400 starou dobrou (sice docela omlacenou) T39 ale i tam by me zajimal jak by to slo vylepsit u Pecka....

a co bys potřeboval vylepšit?
uložena

Jaronemo
Uživatel
***
Příspěvků: 80



Zobrazit profil
« Odpověď #25 v: 06. Duben 2006, 19:33 »

POkud to vemu konkretne tam jak jsem psal se mi auticko podari rozjet az na 10 pokus a taky se casto samo odpojuje..... s jinym peckem jsem to poradne neodzkousel ale me to tak dela.....


EDIT: zapomel sem rici ze s nim jezdim hodne o prestavkach ve skole a pokud me nastve Peko tak si od kamosu pujcim R520, T630nebo K700 a jede uplne v pohode takze autem to neni....
« Poslední úprava: 06. Duben 2006, 19:35 od Jaronemo » uložena
Víťa
Uživatel
***
Pohlaví: Muž
Telefon: Sony Ericsson Xperia X5 Pureness
Příspěvků: 2709



Zobrazit profil
« Odpověď #26 v: 07. Duben 2006, 18:12 »

POkud to vemu konkretne tam jak jsem psal se mi auticko podari rozjet az na 10 pokus a taky se casto samo odpojuje..... s jinym peckem jsem to poradne neodzkousel ale me to tak dela.....


EDIT: zapomel sem rici ze s nim jezdim hodne o prestavkach ve skole a pokud me nastve Peko tak si od kamosu pujcim R520, T630nebo K700 a jede uplne v pohode takze autem to neni....
Co třeba reinstalovat program v telefonu pro to autíčko?
uložena

Sony Ericsson Xperia X5 Pureness
Jaronemo
Uživatel
***
Příspěvků: 80



Zobrazit profil
« Odpověď #27 v: 07. Duben 2006, 19:26 »

to jsem zkousel nekolikrat..ale diky ...Smajlík
uložena
Didik
Uživatel
***
Pohlaví: Muž
Příspěvků: 294



Zobrazit profil
« Odpověď #28 v: 07. Duben 2006, 19:42 »

to jsem zkousel nekolikrat..ale diky ...Smajlík

a používáš JAVA , nebo *.sis aplikaci?
uložena

p910
Anonym
« Odpověď #29 v: 12. Duben 2006, 14:28 »

892 Kč s DPH http://www.telel.cz/telel/velko.php?clanek=detailzbozi&p=2420&c=teleldily&wey=2
« Poslední úprava: 12. Duben 2006, 15:46 od Víťa » uložena
Fórum SEMania.cz
   

 uložena
Strana: 1 [2] 3 4 ... 18
Poslat téma Tisk
Fórum SEMania.cz  |  Ostatní  |  Příslušenství (Moderátor: Ganimed)  |  Téma: Bluetooth autíčko
Skočit do:  


© SEMania 2004-2007 | Powered by SMF.
© 2005, Simple Machines. Všechna práva vyhrazena.
Stránka vytvořena za 0.009 sekund, 17 dotazů.