SEMania.cz Fórum Bazar Galerie Download E-shop Sony Ericsson

Vítejte, Anonym. Prosím přihlašte se nebo se zaregistrujte.
Nepřišel Vám aktivační email?
28. Březen 2024, 19:22

Zadejte uživateské jméno, heslo a dobu přihlášení
Hledat:     Pokročilé vyhledávání
142443 příspěvků v 9986 tématech od 23753 uživatelů
Nejnovější uživatel: tripsitter
* Domů Nápověda Hledat Přihlásit Registrovat
Fórum SEMania.cz  |  Ostatní telefony  |  Symbian UIQ3  |  Hry,aplikace (Moderátor: Ganimed)  |  Téma: Výběr navigace pro P990i
Strana: 1 2 [Vše]
Poslat téma Tisk
Autor Téma: Výběr navigace pro P990i  (Zobrazeno 17663 x)
martin!
Anonym
« v: 14. Prosinec 2006, 10:08 »

Nemáte někdo tip na dobrou navigaci pro P990I? Nechci typu Wayfinder abych si musel stahovat data.
TomTom není - alepoň na stránkách nic o tom není
Route 66 není a nebude dle vyjádření výrobce.
Žádné další neznám :-(
Kdo co používáte?
díky
uložena
★RONOX★
Grafik SEMania.cz
*****
Pohlaví: Muž
Telefon: P1i & OQO 2 & iPhone
Příspěvků: 1960



Zobrazit profil WWW
« Odpověď #1 v: 14. Prosinec 2006, 10:27 »

TomTom 6 mozes kupit tu  http://www.tomtom.com/products/category.php?ID=2&Language=1
je kompatibilny aj s UIQ3
uložena

zbynek.skopan
Uživatel
***
Pohlaví: Muž
Telefon: X2
Příspěvků: 35



Zobrazit profil WWW
« Odpověď #2 v: 14. Prosinec 2006, 10:29 »

Používám v M600i TOMTOM verzi pro UIG k naprosté spokojenosti. Najdi je tady někde odkaz na stažení a instalaci. GPS jednotku mám Nokii LDW.  Jen to má nevýhodu pokud používáš BTHF tak telefony neumí dvě zařízení....
uložena

Philips:  Diga,
Nokia: 5110, 3110, 6310
Siemens S25, A50
Sony Ericsson: T68i, P900@910, T300, D750@W800, M600i
HTC: Kaiser

Současnost: X2, G 502
Mike111
Uživatel
***
Příspěvků: 53


Zobrazit profil
« Odpověď #3 v: 15. Prosinec 2006, 20:09 »

Používám v M600i TOMTOM verzi pro UIG k naprosté spokojenosti. Najdi je tady někde odkaz na stažení a instalaci. GPS jednotku mám Nokii LDW.  Jen to má nevýhodu pokud používáš BTHF tak telefony neumí dvě zařízení....
Jsi o tom přesvědčený, že telefon neumí dvě zařízení najednou. V obrazovce Bluetooth máš možnost povolit úsporu energie a tam je napsáno, že když to zaškrtneš, tak se nemůže připojit další zařízení. Shocked
uložena
martin!
Anonym
« Odpověď #4 v: 17. Prosinec 2006, 20:11 »

Proč to na stránkách tomtoma není zařazeno jako podporované zařízení?  Undecided
Opravdu to funguje na P990i, nerad bych vyhodil peníze zbytečně...?
uložena
Mike111
Uživatel
***
Příspěvků: 53


Zobrazit profil
« Odpověď #5 v: 17. Prosinec 2006, 20:56 »

Proč to na stránkách tomtoma není zařazeno jako podporované zařízení?  Undecided
Opravdu to funguje na P990i, nerad bych vyhodil peníze zbytečně...?


Mně to na M600i funguje v pohodě, jestli máš ICQ, můžeš mi napsat, poradím. (10621816)
uložena
Mike111
Uživatel
***
Příspěvků: 53


Zobrazit profil
« Odpověď #6 v: 17. Prosinec 2006, 21:01 »

Používám v M600i TOMTOM verzi pro UIG k naprosté spokojenosti. Najdi je tady někde odkaz na stažení a instalaci. GPS jednotku mám Nokii LDW.  Jen to má nevýhodu pokud používáš BTHF tak telefony neumí dvě zařízení....
Tak už jsem to dneska vyzkoušel. Telefon umí dvě zařízení (když mám zapnutýho Tomtoma, tak mi HF funguje, ale telefon se přepne a pak musím znovu spustit Tomtoma).  Sad
uložena
miramax
Anonym
« Odpověď #7 v: 17. Prosinec 2006, 21:12 »

Na starym Pcku to slo udelat tak, abys zustal v puvodni aplikaci. Mrkni nekde do napovedy.
uložena
TomKa
Uživatel
***
Příspěvků: 1


Zobrazit profil
« Odpověď #8 v: 17. Prosinec 2006, 21:56 »

mám P990 a mám do něj TomTom 6. Vše běhá bez problémů. Mám i HF bluetoth a normálně komunikuje obojí. Hovor se přepne, tomtom ztlumí a pak zase zpět.

Kdyžtak napiš [email protected]
uložena
zbynek.skopan
Uživatel
***
Pohlaví: Muž
Telefon: X2
Příspěvků: 35



Zobrazit profil WWW
« Odpověď #9 v: 18. Prosinec 2006, 10:53 »

Používám v M600i TOMTOM verzi pro UIG k naprosté spokojenosti. Najdi je tady někde odkaz na stažení a instalaci. GPS jednotku mám Nokii LDW.  Jen to má nevýhodu pokud používáš BTHF tak telefony neumí dvě zařízení....
Tak už jsem to dneska vyzkoušel. Telefon umí dvě zařízení (když mám zapnutýho Tomtoma, tak mi HF funguje, ale telefon se přepne a pak musím znovu spustit Tomtoma).  Sad
Takže dvě zařízení současně neumí, tedy rozuměj aktivní  (komunikace) může být jen jedna. Tedy tak aby hovor šel na pozadí a aplikace běžela v pohodě dál jak funguje HW TOM TOM s interním HF.  Spolupráce více BT zařízení se probíralo  v jiném téma o BTH. Příklad: Používám HBH 970 a když pustím přehrávání MP3 tak po chvíli začne přehrávání přeskakovat jak se snaží obsloužit komunikaci s GPS a BTHF. Prakticky jsem to vyřešil v autě  tak že jsem upravil redukci na 3,5 jacka na staré HF pro Nokii 6310. a je to bez  problému i s nabíjením.
V pátek mě pezproblémově M600i odnavigovala z Prahy do Banské Bystice a zpět i když mám jen mapu CZ-HU-PL  a nějakou pseudomapu Evropy. Na Slovensku se zobrazila jen hlavní trasa  a chyběly detaily  jen velké křižovatky, víceproudé sílnice a názvy obcí a podrobná mapa navigace po BB. V tý mlze to fakt pomohlo  3D zobrazení mě ukazovalo charakter silnice s předstihem, takže jsem mohl jet jak správný pražák - tedy jako prase.
uložena

Philips:  Diga,
Nokia: 5110, 3110, 6310
Siemens S25, A50
Sony Ericsson: T68i, P900@910, T300, D750@W800, M600i
HTC: Kaiser

Současnost: X2, G 502
Mike111
Uživatel
***
Příspěvků: 53


Zobrazit profil
« Odpověď #10 v: 18. Prosinec 2006, 21:00 »

Používám v M600i TOMTOM verzi pro UIG k naprosté spokojenosti. Najdi je tady někde odkaz na stažení a instalaci. GPS jednotku mám Nokii LDW.  Jen to má nevýhodu pokud používáš BTHF tak telefony neumí dvě zařízení....
Tak už jsem to dneska vyzkoušel. Telefon umí dvě zařízení (když mám zapnutýho Tomtoma, tak mi HF funguje, ale telefon se přepne a pak musím znovu spustit Tomtoma).  Sad
Takže dvě zařízení současně neumí, tedy rozuměj aktivní  (komunikace) může být jen jedna. Tedy tak aby hovor šel na pozadí a aplikace běžela v pohodě dál jak funguje HW TOM TOM s interním HF.  Spolupráce více BT zařízení se probíralo  v jiném téma o BTH. Příklad: Používám HBH 970 a když pustím přehrávání MP3 tak po chvíli začne přehrávání přeskakovat jak se snaží obsloužit komunikaci s GPS a BTHF. Prakticky jsem to vyřešil v autě  tak že jsem upravil redukci na 3,5 jacka na staré HF pro Nokii 6310. a je to bez  problému i s nabíjením.
V pátek mě pezproblémově M600i odnavigovala z Prahy do Banské Bystice a zpět i když mám jen mapu CZ-HU-PL  a nějakou pseudomapu Evropy. Na Slovensku se zobrazila jen hlavní trasa  a chyběly detaily  jen velké křižovatky, víceproudé sílnice a názvy obcí a podrobná mapa navigace po BB. V tý mlze to fakt pomohlo  3D zobrazení mě ukazovalo charakter silnice s předstihem, takže jsem mohl jet jak správný pražák - tedy jako prase.

Teď  to moc nechápu, mně jde o to, že když při zapnutém TomTomu někdo zavolá, přepne se to do volání, ale po konci hovoru mně to nešlo přepnout zpět do TomToma, ale musel jsem ho znovu spustit.  Angry
uložena
martin!
Anonym
« Odpověď #11 v: 24. Prosinec 2006, 11:07 »

TomTom 6 mozes kupit tu  http://www.tomtom.com/products/category.php?ID=2&Language=1
je kompatibilny aj s UIQ3
Tak jsem si ho koupil, ale jsem asi úplný lama, netuším jak ho nainstalovat. Mám ho na SD kartě, ale sis soubor se nenainstraluje a Tomtom home na počítači který by to měl nakopírovat (asi) do telefonu vůbec P990 nenajde :-(
nevíte někdo jak na to? co kam nakopírovat?
dík!
uložena
★RONOX★
Grafik SEMania.cz
*****
Pohlaví: Muž
Telefon: P1i & OQO 2 & iPhone
Příspěvků: 1960



Zobrazit profil WWW
« Odpověď #12 v: 24. Prosinec 2006, 12:26 »

skus ist na stranky vyrobcu, uz si presne nepamatam ako to bolo, a hlavne nekopiruj to na SD ale na MSPD  Mrknutí
uložena

andys007
Uživatel
***
Pohlaví: Muž
Telefon: Xperia X10i
Příspěvků: 194



Zobrazit profil
« Odpověď #13 v: 31. Prosinec 2006, 12:33 »

Ak sa mozem tiez pripojit tak pouzivam TomTom 6, a je to Bez problemov....super rychla navigacia a dost presna ...aj ked je tam Slovensko spracovane velmi chabo.... jednoznacne pre SE P990i to je ta najlepsia volba...GO.

najdes na adrese: http://www.tomtom.com/products/category.php?ID=2&Lid=10

 Cheesy Cheesy Cheesy
« Poslední úprava: 31. Prosinec 2006, 12:57 od .:RONOX:. » uložena

Sony Ericsson P900, P990i, P1i, Xperia™X1i, Samsung Omnia i900, Xperia™X2-Krok vedľa,... Xperia X10i zase späť  Cheesy
miramax
Anonym
« Odpověď #14 v: 31. Prosinec 2006, 12:39 »

Priste bych volil jeste vetsi pismena, barvu mas dobrou  Mrknutí
uložena
andys007
Uživatel
***
Pohlaví: Muž
Telefon: Xperia X10i
Příspěvků: 194



Zobrazit profil
« Odpověď #15 v: 31. Prosinec 2006, 13:22 »

Priste bych volil jeste vetsi pismena, barvu mas dobrou  Mrknutí


Diky za upozornenie ....som tu novy tak SORRY,ale to bolo pre tych co maju vacsie dioptrie....Cuuus

PS: " na buduce sa uz polepsim !!! "
uložena

Sony Ericsson P900, P990i, P1i, Xperia™X1i, Samsung Omnia i900, Xperia™X2-Krok vedľa,... Xperia X10i zase späť  Cheesy
sevenheaven
Uživatel
***
Pohlaví: Muž
Telefon: P990i
Příspěvků: 129



Zobrazit profil
« Odpověď #16 v: 20. Duben 2007, 07:38 »

Tak TomToma používám už asi 3 roky ale na PocketPC.
Na P990i ji používám asi 4 dny a jsem velmi mile překvapen. SKutečně funguje velmi dobře.
Bál jsem se stability, zda-li to nebude padat a podobně, ale za celou dobu ani jednou ...
Horší je Multitasking - při přepnutí na některé jiné více paměťově náročné aplikace se mi TomTom vypne ...
uložena

P990i, iPAQ hx 4700, Asus GPS BT100
milann88
Uživatel
***
Příspěvků: 1


Zobrazit profil
« Odpověď #17 v: 31. Srpen 2007, 18:38 »

a nejaka navigace na geocashing by nebyla ?  Roll Eyes
uložena
Mike111
Uživatel
***
Příspěvků: 53


Zobrazit profil
« Odpověď #18 v: 02. Září 2007, 13:59 »

Co třeba Smartcom navigator?  Cool
uložena
Thomas2425
Uživatel
***
Pohlaví: Muž
Příspěvků: 232



Zobrazit profil
« Odpověď #19 v: 09. Červen 2008, 11:33 »

Jaký je rozdíl mezi TomTom a Garmin navigací? Kvalitativní, praktický,.... Mám tomtom 6. a mapu 680.1536 Eastern Europe. Chystáme se do chorvatska a černé hory.

Dá se tomtom aktualizovat doma přes wifi router?

Budou fungovat mapy 710.xxxx v TomTom 6 ?

 Díky za odpovědi.
uložena

SE P910i
alternativ
Uživatel
***
Pohlaví: Muž
Telefon: HTC Touch Pro
Příspěvků: 56



Zobrazit profil WWW
« Odpověď #20 v: 06. Červenec 2008, 11:40 »

Mapy 710.xxx Ti urcite na TT6 nebudou slapat, jsou urceny pro TT7.
uložena

Sluchatka Sony DR-BT21G!
acc
Uživatel
***
Telefon: SE P1i
Příspěvků: 2


Zobrazit profil
« Odpověď #21 v: 07. Červenec 2008, 18:35 »

a nejaka navigace na geocashing by nebyla ?  Roll Eyes

Zkus Handy Geocaching. Najdes to na destil.cz.
uložena
stava_norom
Uživatel
***
Příspěvků: 9


Zobrazit profil
« Odpověď #22 v: 27. Červenec 2009, 20:02 »

možna jsem to jen přehlíd ale nevíte někdo o tomtomovi 7 (Cool co by chodila na symbyanu (konktentně na P990)
dík za info
uložena
Fórum SEMania.cz
   

 uložena
Strana: 1 2 [Vše]
Poslat téma Tisk
Fórum SEMania.cz  |  Ostatní telefony  |  Symbian UIQ3  |  Hry,aplikace (Moderátor: Ganimed)  |  Téma: Výběr navigace pro P990i
Skočit do:  


© SEMania 2004-2007 | Powered by SMF.
© 2005, Simple Machines. Všechna práva vyhrazena.
Stránka vytvořena za 0.009 sekund, 18 dotazů.