SEMania.cz Fórum Bazar Galerie Download E-shop Sony Ericsson

Vítejte, Anonym. Prosím přihlašte se nebo se zaregistrujte.
Nepřišel Vám aktivační email?
29. Březen 2024, 15:11

Zadejte uživateské jméno, heslo a dobu přihlášení
Hledat:     Pokročilé vyhledávání
142443 příspěvků v 9986 tématech od 23753 uživatelů
Nejnovější uživatel: tripsitter
* Domů Nápověda Hledat Přihlásit Registrovat
Fórum SEMania.cz  |  Ostatní telefony  |  Telefony řady Z (Moderátor: Ganimed)  |  Téma: Z610 formát videa
Strana: [1]
Poslat téma Tisk
Autor Téma: Z610 formát videa  (Zobrazeno 4785 x)
rosini
Uživatel
***
Příspěvků: 2


Zobrazit profil
« v: 11. Prosinec 2006, 13:28 »

Nemáte někdo tušení v jakém formátu a případně jakým programem se dá převést video do formátu 3gp, který skousne Z610/K610? Do Z800 jsem převáděl programem Xilisoft 3GP video converter, bohužel moje Z610 přehraje u těchto videí jenom zvuk a obraz ne.
uložena
num3r0
Anonym
« Odpověď #1 v: 11. Prosinec 2006, 21:53 »

Nemáte někdo tušení v jakém formátu a případně jakým programem se dá převést video do formátu 3gp, který skousne Z610/K610? Do Z800 jsem převáděl programem Xilisoft 3GP video converter, bohužel moje Z610 přehraje u těchto videí jenom zvuk a obraz ne.

Pokud mas videa do velikosti 50 MB, zkus tohle:
http://media-convert.com/

Je to free a funguje to dobre (mam vyzkouseno)
uložena
fireice
Uživatel
***
Pohlaví: Muž
Příspěvků: 425



Zobrazit profil
« Odpověď #2 v: 12. Prosinec 2006, 16:32 »

Úžasná adresa  Smajlík Vypadá to zajímavě. Jen bych poprosil o radu.Když dám konvertovat,píše mi to, že ke službě nemam přístup (oprávnění). Mohl bys nám písnout detailní info jak na to... Děkuji.
uložena

SEManiak Fire
num3r0
Anonym
« Odpověď #3 v: 13. Prosinec 2006, 16:26 »

Úžasná adresa  Smajlík Vypadá to zajímavě. Jen bych poprosil o radu.Když dám konvertovat,píše mi to, že ke službě nemam přístup (oprávnění). Mohl bys nám písnout detailní info jak na to... Děkuji.

Clovece, nebude to rukama? :-D
Nedalo mi to a primo online jsem zkusil jestli neni nekde problem .... (jen jeden priklad ... netestoval jsem vsechny formaty)

1) otevru stranku http://media-convert.com :-)
2) nechavam vybrano "File" a klikam na "Prochazet"
3) vybiram u sebe na disku soubor s priponou 3GP
4) potvrzuji jeho vyber a stranka mi nadava, ze pro danou priponu nasla vic formatu
5) defaultni vyber je ted 3GP audio ... tak jen sjedu v tom seznamu "Input format" dolu a vyberu 3GP video
6) vyberu si jakej chci chci vystupni format ... v mem pripade je to AVI
7) jen donastavim framerate, velikost a tak, nezapomenu zaskrtnout "I accept the terms" a pak uz jen klikam na "Convert"
Cool soubor se uploadne k nim na server, prekonvertuje a pak je mi v nove podobe nabidnut ke stazeni

Verim, ze jsi postupoval stejne ... pak by jsi nemel mit problem.
Pokud ti to pise neco o chybe, jiste je tam presnejsi popis nez jen velikej napise "ERROR" a po tim "OK" :-)
uložena
Fórum SEMania.cz
   

 uložena
Strana: [1]
Poslat téma Tisk
Fórum SEMania.cz  |  Ostatní telefony  |  Telefony řady Z (Moderátor: Ganimed)  |  Téma: Z610 formát videa
Skočit do:  


© SEMania 2004-2007 | Powered by SMF.
© 2005, Simple Machines. Všechna práva vyhrazena.
Stránka vytvořena za 0.006 sekund, 17 dotazů.