SEMania.cz Fórum Bazar Galerie Download E-shop Sony Ericsson

Vítejte, Anonym. Prosím přihlašte se nebo se zaregistrujte.
Nepřišel Vám aktivační email?
29. Březen 2024, 09:02

Zadejte uživateské jméno, heslo a dobu přihlášení
Hledat:     Pokročilé vyhledávání
142443 příspěvků v 9986 tématech od 23753 uživatelů
Nejnovější uživatel: tripsitter
* Domů Nápověda Hledat Přihlásit Registrovat
Fórum SEMania.cz  |  Ostatní telefony  |  Symbian UIQ3  |  Obecné (Moderátor: Ganimed)  |  Téma: Opotrebeni krytu (hlavne ramecku) u P990i
Strana: [1] 2 3  Vše
Poslat téma Tisk
Autor Téma: Opotrebeni krytu (hlavne ramecku) u P990i  (Zobrazeno 15311 x)
bicek
Uživatel
***
Pohlaví: Muž
Telefon: SE P1i FW:R9K009
Příspěvků: 231



Zobrazit profil
« v: 09. Prosinec 2006, 11:11 »

Tady jsem si dovolil vytahnout prispevky k osoupanymu ramecku u P990i z threadu:
Vše o firmware Sony Ericssonu P990i - http://forum.semania.cz/index.php/topic,7829.0.html
Tak ted uz muzeme pokracovat v diskuzi tady, at nejsme OT  Smajlík

... ten jejich (radoby kovovej) stribrnej ramecek uz mam odrenej (a to ho nosim jen v ruce nebo v pouzdre za paskem), ...
... Nemozes poslat foto toho odreteho ramecku please?  Mrknutí
Prakticky s mysakem souhlasím, nedivím se ti, taky mě to štve, občas i přemýšlím o jiným telefonu. Ten rámeček je fakt hodně náchylnej na

poškrábání a to ho mám taky jen v kapse, nikdy nespadl a i tak jsou už na něm vidět stopy od nějakýho odření, ale jen z určitýho pohledu.
...
Ja na tom ramecku nemam ani skrabancek, asi sa k nemu chovam lepsie nez vy  Tongue
...
No schválně se zkus kouknout z jinejch úhlů, u mě taky nejsou normálně vůbec vidět....
je to tak, na jednom mieste mi uz trochu presvita seda farba toho plastu
(To si nemohu odpustit ;o).) Zase jsem mel pravdu (i kdyz mobum houby rozumim), kdyz jsem pred casem poukazoval na otlaceny ram od

narazniku flipu.
Pozrel som sa zo vsetkych uhlov a ani skrabancek  Mrknutí Nastastie! Dufam ze to tak aj vydrzi  Embarrassed
...
Nemozes poslat foto toho odreteho ramecku please?  Mrknutí

Ale to vite, ze muzu...





Libi? A to se mu stalo od noseni v ruce...
Shocked 2mysak: to si robis srandu vsak? Shocked Ved ten telefon nemozes mat viac ako pol roka!  Shocked Ked si to napisal tak som si myslel ze tam mas nejaky

malinky skrabancek ale toto je fakt sila! Ved je to zodrate az na uplne sedy hnusny plast!  Shocked Tak akoze toto je uz na mna moc!  Shocked
Diky za foto inac su dobre az na to co je na nich  Shocked

Sorry ze sa tak cudujem ale fakt ma to dostalo. Ak by si mi v takomto stave ukazal P800 tak by som to bral. Ale u P990 by som to necakal ani po

x rokoch pouzivania a nieto po par mesiacoch!
Telefon mam od 29. srpna. Ty drobny "odreninky" uz zacaly vyskakovat pred vic jak mesicem. A to se k nemu fakt chovam co mozna nejlip.

Nezna kapsu rifli. Nezna kapsu s klicema. Krome mejch ruk, original SE pouzdra a obcas naprsni kapsy od bundy, ktera je mekka a kde ho

nosivam zasadne samostatne nezna vubec nic. Nikdy nespadl. Kdyz se divam kde to je, tak je to odreny presne na mistech, kde se ho dotyka ma

ruka, kdyz ho drzim...

S timhle jsem se, ale nejak smiril... pochybuju, ze by mne to nekde v servisu vzali jako zarucni opravu...  Embarrassed

Jedno je jisty. Tahle kvalita se u me s cenou 17 399,- Kc rozhodne neslucuje.  Angry
...
To co pises je jedna vec ale to co je vidno je druha vec. Verim tomu ze sa k nemu dobre spravas ale ja sa k nemu spravam podobne a nema fakt

ani skrabancek. V ruke si ho obcas tocim takze tie strani celkom sucham o ruky a nic. Jedine ak mas nejaku agresivnu pokozku  Cheesy.

Rozhodne by som s tym skusil reklamaciu lebo to nieje az taky stary telefon aby mohol mat taketo poskodenie. Mozno to vezmu mozno nie. Ak

byvas vo vacsom meste tak za skusku nic nedas  Mrknutí

Kvalita spracovanie mi nevadi az na zadny kryt baterie ktory je jak z papiera  Embarrassed. A to som koli kvalite konstrukcie dal prec N80  Mrknutí
...
... Jedine ak mas nejaku agresivnu pokozku  Cheesy.

Heh... dekuju... nepripada mne, ze bych mel ruce jak smirglpapir ... no ale od tech ruk to je... to je jasny... staci kdyz ho vezmu do ruky a vidim, ze

se to setrelo presne tam kde ho bezne drzim...

Pro nebrňáky...
šmirgpapír = smirkový (brusný) papír  Mrknutí
az take vazne osuchanie by som videl na reklamaciu, sice je mala sanca ze s tym nieco urobia, ale nech to aspon SE vie
Jj, rozhodne reklamace!
Vam se to s tou reklamaci snadno rika, ale ja mam jako jedinou nahradu stezi funkcni T68i. Navic mne ani nefachci to blby zalohovani, abych si

to vsechno stahl a po pripadny reklamaci si to nahral zpatky. Jakoze kdyby mne dali nahodou jinej kus tak to zpatky uz ani nenahraju...  Sad Mne se

do te reklamace proste nechce. Leda bych si s nima domluvil v nejkym lepsim servisu nejakou fofrovku...

2 KoCuR: ne... myslim, ze zas takovym tempem to z toho neslyzalo... rozhodne sem si nikdy barvy na prstech nevsimnul...
tak servis s tym nic neurobi, to by chcelo prekrytovanie ale to by stalo peniaze, chod sa na to aspon opytat
Ty fotky jsou fakt celkem "sokujici". Jedine mozne vysvetleni opravdu vidim v nejakem agresivnim potu nebo mas pech na nejakej fakt

nepovedenej kus.
add reklamace-pokud jsi to kupoval v nejakem solidni ksefte,nerknu-li dokonce operatora(to ale vylucuju myslim to datum nakupu),tak clovek

vetsinou dostane "adekvatni" mobil po dobu Tve reklamce. Ale videl bych to nakej e-shop,co? Takze to mas asi smulu Lips sealed Undecided
2 .:RONOX:. : Nehodlam do toho vrazet uz dalsi prachy. To uz je mne milejsi to nechat tak. Na funkcnost to vliv nema.

2 Vojtan: to je zajimavy, ze nicemu predtim muj pot nikdy nevadil...  Huh Jinak je to samozrejme z e-shopu... v kamenaku bych za to dal jeste

mnohem vic... a ty jejich "adekvatni" mobily zname... vetsinou vyrazeny plecky... mimochodem na tomhle telefonu nejede skoro nic... takze

funkcne je s tou starou pleckou plne srovnatelnej... tudiz i adekvatni...  Grin
Bud mas fakt hodne agresivni pot, nebo mas smulu a ten tvuj ramecek byl ve vyrobe treba spatne odmastenej pred nastrikem.
A nebo ho v te ruce nosis fakt hodne a porad ty mista tres prstama!Je to fakt sada!
2 bicek: No jako nezlob se na me, ale telefon tehle cenove kategorie by snad mel aspon trosku neco vydrzet. Ano v ruce ho mam hodne

casto, ale nejsu na smartphony, abych ho porad trel.  Cheesy Podle me se proste setrilo kde se dalo...  Angry ja si pockam komu z Vas to udela taky...  Tongue
mne to uz zacina  Grin
ale ja ju mam kupovanu za plnu cenu v kamennom obchode tak som zvedavy co na to povedia
to mysak: no vydrzet by mel urcite. Ted se bojim aby se me to tam za chvili nezaclo delat taky - nosim ho hlavne v predni kapse rifli jako

kazdej telefon co jsme do ted mel a nikdy jsme na telefonu nemel ani skrabanec.
to RONOX: no to sem zvedavej, pak dej vedet jak si dopadl pokud pujdes reklamovat. Podle me se budou hodne cukat, v lepsim pripade

se te nebudou ptat jestlis to nebrousil smirglem  Mrknutí
...
Tak to jsou krásný fotky, klidně přidám i svoje, ale u mě je to jen vidět za hodně silnýho prozkoumání, prostě to není kvalitní. Už jsem asi rozhodlej,

P990i nainzeruju a půjde do světa, bohužel  Sad ale měl se SE víc snažit....
Aspon ale s istotov vieme ze ten ram nieje kovovy  Mrknutí
2Vita:neeeeee
...
Ale jo, už hledám W850i nebo nějakou jinou značku, protože toto už je moc....
...
Nakoniec tu fakt zostanem jediny z P990, uz sa tesiiiim  Grin Ale  mrzi ma ze zvisite predaje konkurencii  Cry
Neboj nezustanes sam.
sorry ale ked si predstavim ze moja p990 bude tak vyzerat za par mesiacov tak mi to nahana strach
Ale to prostě úplně samo, taky ho nemám jak poškrábat a už se to objevuje.
No až se nám ty kryty ošoupou,tak si je prostě vyměníme... Mrknutí Snad to nebude tak brzy,a snad to nebude tak drahé... Undecided Asi je to náchylné na pot.
Hm, menit kryty 3 - 4 x do roka..
A jedna výměna tak aspoň 2000 Kč, teď ještě ani nezvádaj ty kryty určitě vyměnit  Smajlík
« Poslední úprava: 09. Prosinec 2006, 11:14 od bicek » uložena



T20e -> T630 -> K700i -> P990i -> P1i + Sandisk M2 4GB + MSI SF200 + SE MPS-60 + SE HPM-70
mars
Anonym
« Odpověď #1 v: 09. Prosinec 2006, 11:24 »

2bicek: velmi dobrý nápad  Mrknutí v původním threadu o FW, to za pár dnů promažu, ať to tady není 2x  Smajlík


2Víťa a KoCuR: pořád jste mi nechteli věřit, že rámeček nemá s kovem nic společného, a tady je důkaz  Mrknutí
uložena
Herbik
Uživatel
***
Pohlaví: Muž
Příspěvků: 155



Zobrazit profil
« Odpověď #2 v: 09. Prosinec 2006, 11:31 »

Je to škoda že to není kov. A myslím,že až ty fotky uvidí potencionální zájemce o P990i tak ho ten zájem asi přejde,a pouvažuje o jiném stroji.  Sad Není to moc pěkná reklama pro SE. Ale je dost možné že to ostatní P990i nepotká,možná je to chyba jen jednoho kusu... Kéž by to tak bylo.   Embarrassed
uložena

W960i,i8510-32GB
DS
Uživatel
***
Pohlaví: Muž
Telefon: Xperia X1
Příspěvků: 277



Zobrazit profil
« Odpověď #3 v: 09. Prosinec 2006, 12:21 »

treba je ta kazovost ramecku jen u nekterych modelu, treba vyrobenych v urcitem obdobi
uložena


R310s+CH100->T100->T310->K500i->P900+T300->P990i->P1i+HPM-85+M2 8GB
★RONOX★
Grafik SEMania.cz
*****
Pohlaví: Muž
Telefon: P1i & OQO 2 & iPhone
Příspěvků: 1960



Zobrazit profil WWW
« Odpověď #4 v: 09. Prosinec 2006, 12:39 »

pecko sa nevyraba dost dlhu dobu na to aby sa dalo hovorit o kazovosti urcitej serie, pretoze by ani nemali cas to od prvej serie opravit, mozno nabuduci rok, ale seriozne mi to nahana strach
uložena

Herbik
Uživatel
***
Pohlaví: Muž
Příspěvků: 155



Zobrazit profil
« Odpověď #5 v: 09. Prosinec 2006, 13:10 »

Teď asi každý majitel P990i přemýšlí jak držet tel. aby se co nejmín dotýkal onoho rámečku  Grin Nesleduje někdo kdo používá flip,opotřebení barvy rámečku,tam kde dosedají gumové podložky flipu?
uložena

W960i,i8510-32GB
bicek
Uživatel
***
Pohlaví: Muž
Telefon: SE P1i FW:R9K009
Příspěvků: 231



Zobrazit profil
« Odpověď #6 v: 09. Prosinec 2006, 13:54 »

No ja flip pouzivam ale po otlaceni tam zatim nemam ani znamky - ted sem prohlizel na svetle celej ramecek a zatim tam nastesti nemam ani skrabanecek - tuk tuk na drevo  Smajlík
uložena



T20e -> T630 -> K700i -> P990i -> P1i + Sandisk M2 4GB + MSI SF200 + SE MPS-60 + SE HPM-70
KoCuR
Uživatel
***
Pohlaví: Muž
Příspěvků: 1125



Zobrazit profil WWW
« Odpověď #7 v: 09. Prosinec 2006, 17:28 »

2MarS: jj mal si pravdu ako vzdy. Je to skoda kov by sa tak lahko nezosuchal. Ale stal by ich o 100Sk  Angry
uložena

Sony Ericsson+Nokia= www.eucellmania.com
Pnaky
Uživatel
***
Pohlaví: Muž
Telefon: SE P990i + K750i
Příspěvků: 165



Zobrazit profil WWW
« Odpověď #8 v: 09. Prosinec 2006, 17:37 »

Teď asi každý majitel P990i přemýšlí jak držet tel. aby se co nejmín dotýkal onoho rámečku  Grin Nesleduje někdo kdo používá flip,opotřebení barvy rámečku,tam kde dosedají gumové podložky flipu?

V miste dosedani flipu na ramecek mam po jednom tydnu vylestene plosky, je to videt ze vsech uhlu... Sad To neni dobra znamka...
uložena

>> Nokia 5110 > Alcatel One Touch Easy DB > Nokia 7110 > Siemens S55
>> SonyEricsson K750i [FW: R1N005] (32MB + 64MB MSPD) + VDF P5MVZ
>> SonyEricsson P990i [FW: R9F011]  (62MB + 64MB MSPD) + HPM-70 + O2 Pohoda + Pierre Cardin No. 128
KoCuR
Uživatel
***
Pohlaví: Muž
Příspěvků: 1125



Zobrazit profil WWW
« Odpověď #9 v: 09. Prosinec 2006, 17:41 »

No vidis ty mas vylestene plochy a ani to nechces a Vertu ich specialne lesti a plati za to riadne prachy  Grin Ja som nastastie bezflipovic takze mi nehrozia odtlacky od flipu  Cool Mne sa kryt zodere rovno cely  Grin
uložena

Sony Ericsson+Nokia= www.eucellmania.com
Víťa
Uživatel
***
Pohlaví: Muž
Telefon: Sony Ericsson Xperia X5 Pureness
Příspěvků: 2709



Zobrazit profil
« Odpověď #10 v: 09. Prosinec 2006, 19:59 »

Já už si z nějakýho rámečku nic nedělám, raději ho prodám a nebudu mít žádný problémy, to je asi nej řešení  Grin
uložena

Sony Ericsson Xperia X5 Pureness
alterego
Uživatel
***
Telefon: SEP1, SEX1
Příspěvků: 577



Zobrazit profil WWW
« Odpověď #11 v: 09. Prosinec 2006, 20:36 »

@ Herbik: Mozna reagujes na mou prvni zminku o otlaceni gumicek na ramecku, ale Bicek to tu nezkopcil (mozna to bylo v jjnem threadu, nevim), tak hlasim, ze skutecne pozoruji zmenu lesku v miste dotyku gumek, jiny odstin oproti okolni plose. Ale je fakt, ze P990 uz pouzivam mene, jen jako modem a i to uz ne, protoze mi v NB odesel OS a P990 je pres mesic v servisu. Akorat musim nahlasit velkou chybu, ceho si vsiml servis, ze ma spinavy LCD (Shocked)).
 @ Bicek: Dobry a spravny pocin, s timhle threadem!
uložena

Přijde Ti můj dotaz hloupý? Nepiš to,mohlo by se to dotknout těch,kdo neměli odvahu se zeptat. # Chces-li mi lat,pockej 2h. Oba ušetříme čas zbytečným psaním.
mysak
Uživatel
***
Pohlaví: Muž
Telefon: SE XPERIA X1i
Příspěvků: 93



Zobrazit profil
« Odpověď #12 v: 10. Prosinec 2006, 14:33 »

Omlouvam se, ale byl jsem ted jaxi mimo... proto pisu az ted...  Mrknutí
... mozna bych to mel uvyst trochu na spravnou miru... dlouho jsem si s tim digitalem a svetlem hral, nez se to podarilo vyfotit tak, aby to bylo poradne videt... pokud si ten telefon nekdo neprohlizi trochu vic, tak to skoro ani neni pozorovatelny... Z lidi co ho meli v ruce si toho vsimnul sam od sebe fakt malokdo. U me je to horsi, pze ja vim, ze to tam je...

Prodavat ho urcite neminim a v servisu se asi jen tak zeptam co na to rikaji... Nedovedu si predstavit, ze bych mel bejt bez nej treba mesic... I pres ty chyby je to prudce navykova hracka... Smajlík

PS: Kdyz se budu dneska v noci nudit, tak to vyfotim "normalne" a hodim to sem... Tim "normalne" myslim to, ze se nebudu schvalne snazit, aby to bylo videt... Smajlík
uložena

(SE T68i) -->> (SE P990i) -->> SE XPERIA X1i + MBW-150 classic Cheesy (vsechno T-M)
alterego
Uživatel
***
Telefon: SEP1, SEX1
Příspěvků: 577



Zobrazit profil WWW
« Odpověď #13 v: 10. Prosinec 2006, 16:14 »

To neni podstatne, Mysaku. Jednoduse to lze srovnat s predchozimi modely, kde je osoupani jen od podlozky (z. kryt, rohy, hrany) (kdo nema pouzdro), ale o ohmatani nemuze byt rec ani po napr. 2 letech. Je tak, all?
uložena

Přijde Ti můj dotaz hloupý? Nepiš to,mohlo by se to dotknout těch,kdo neměli odvahu se zeptat. # Chces-li mi lat,pockej 2h. Oba ušetříme čas zbytečným psaním.
Pnaky
Uživatel
***
Pohlaví: Muž
Telefon: SE P990i + K750i
Příspěvků: 165



Zobrazit profil WWW
« Odpověď #14 v: 10. Prosinec 2006, 16:24 »

Jeste by mne zajimalo, jak bude po pul roce pouzivani vypadat oblast kolem pera... Mne jde vyndat docela ztuha takze to musim vzit pomalu nehtem...
uložena

>> Nokia 5110 > Alcatel One Touch Easy DB > Nokia 7110 > Siemens S55
>> SonyEricsson K750i [FW: R1N005] (32MB + 64MB MSPD) + VDF P5MVZ
>> SonyEricsson P990i [FW: R9F011]  (62MB + 64MB MSPD) + HPM-70 + O2 Pohoda + Pierre Cardin No. 128
Fórum SEMania.cz
   

 uložena
Strana: [1] 2 3  Vše
Poslat téma Tisk
Fórum SEMania.cz  |  Ostatní telefony  |  Symbian UIQ3  |  Obecné (Moderátor: Ganimed)  |  Téma: Opotrebeni krytu (hlavne ramecku) u P990i
Skočit do:  


© SEMania 2004-2007 | Powered by SMF.
© 2005, Simple Machines. Všechna práva vyhrazena.
Stránka vytvořena za 0.011 sekund, 18 dotazů.