SEMania.cz Fórum Bazar Galerie Download E-shop Sony Ericsson

Vítejte, Anonym. Prosím přihlašte se nebo se zaregistrujte.
Nepřišel Vám aktivační email?
28. Březen 2024, 15:19

Zadejte uživateské jméno, heslo a dobu přihlášení
Hledat:     Pokročilé vyhledávání
142443 příspěvků v 9986 tématech od 23753 uživatelů
Nejnovější uživatel: tripsitter
* Domů Nápověda Hledat Přihlásit Registrovat
Fórum SEMania.cz  |  Ostatní telefony  |  Symbian UIQ3  |  Obecné (Moderátor: Ganimed)  |  Téma: Zprávy SMS u M600i
Strana: 1 [2]  Vše
Poslat téma Tisk
Autor Téma: Zprávy SMS u M600i  (Zobrazeno 11180 x)
BlackHurricane
Anonym
« Odpověď #15 v: 03. Prosinec 2006, 21:21 »

Myslel jsem s tím zmeškaným voláním K750i u M600i je to vyřešené a s tím zmeškaným voláním jsem spokojen.
Ale dnes se mi dvakrát stalo, že mi zustalo svítit podsvícení a tel. nezhasnul, myslím M600i ?? a nešel ani vypnout musel jsem vyndat baterii  Angry
uložena
BlackHurricane
Anonym
« Odpověď #16 v: 05. Prosinec 2006, 09:06 »

Tak někak koukám, že žádné rady na otázku:" když mě dorazí SMS nebo MMS od kontaktu, který má dvě telefonní čísla jak zjistím z jakého tel. čísla to přišlo??"
Dobře odpovím si sám, prostě to ten KLUMP neumí !! Tak to jsem moc rád, že jsem si koupil takový super pracovní nástroj, nazývaný smartphone.
Autor RONOX se trošičku snažil SE obhajovat, ale nejak mu to nevyšlo.

Tak to tu shrnu, něco o M600i:
1. V reproduktoru neustále lupe, až mě to leze na nervy a nevyřešil to ani poslední firmware.
2. Při doručení SMS nebo MMS nezjistím dobu odeslání, pouze dobu přijetí.
3. Při doručení SMS nebo MMS od kontaktu, který má dvě telefonní čísla nezjistím z jakého tel. čísla to přišlo.
4. Při poslechu MP3 v hudebním přehrávači přes orig. sluchátka slyším mezi skladbamy zajímaví šelest.
5. Občas mi zustáva telefon svítit, zatím jsem nepřišel proč, musim vyndat baterii, nejde vypnout.
6. Nyní již konečně přestal dělat zajímavou věc, při kliknuti na hodiny začal tel. vibrovat a přestal az když jsem ho vypnul.     
Tento zajímavý úkaz přestal sám.
7. Na rovném podkladu tel, nestojí všemi čtyřmi nožičkami ale stojí na třech a kolíbe se.
8. Tel. je pomalý, než něco udělá vaří se mi voda na kávu.
9. Za denního světla, toho na displeji není moc vidět.
10. Hlasitý reproduktor, není až zas tak hlasitý.

Hmmm hezké desatero !!

Takže nezbývá než čekat, jestli se něco nezmění novým firmwarem, ale už ani nedoufám, protože u K750i ty změny většinou byli k horšímu.

uložena
Zemi
Uživatel
***
Pohlaví: Muž
Příspěvků: 25



Zobrazit profil
« Odpověď #17 v: 05. Prosinec 2006, 09:11 »

Me zase vytocil nejakou blbosti tak jsem M600 nahradil K800 a nestezuju si... Ta rychlost to je luxus... A blbej taky neni - par funkci navic od K750 urcite ma...
uložena
SEforEver
Uživatel
***
Příspěvků: 15



Zobrazit profil
« Odpověď #18 v: 05. Prosinec 2006, 09:40 »

Přesně tak, měl sem M600i dva týdny a naštěstí jsem ho vyměnil za K800, je to úplně o něčem jiném. M600i má sice nějaké funkce navíc, ale nejsou podle mne  moc prakticky použitelné. Na co je PDF prohlížeč když se při větším souboru zasekne...:-( A ta rádoby skvěla kolíbková klávesnice, když s T9 na K800 napíšu co chci mnohem rychleji...
uložena

Ericsson 1018, Ericsson A2618s, Siemens C35i, Ericsson T65, Sony Ericsson T610, T630, K700i, K750i, M600i,K800i and now P1i (R9J005)+MS M2 4GB+HBH-DS970...
★RONOX★
Grafik SEMania.cz
*****
Pohlaví: Muž
Telefon: P1i & OQO 2 & iPhone
Příspěvků: 1960



Zobrazit profil WWW
« Odpověď #19 v: 05. Prosinec 2006, 15:54 »

BlackHurricane : ja mam p990 (necustomizovanu) ktora sa od m600 lisi, len som sa ti snazil poradit a nie slepo obhajovat SE
                         
uložena

BlackHurricane
Anonym
« Odpověď #20 v: 06. Prosinec 2006, 10:19 »

Dobře, abych pořád nehanil M600i, také přidám pochvalu !!
Mám v ní nahranou Navigaci TomTom 6.20 a musím uznat, že je to pecka !! Dotykový displej a dostatečne veliký, nemusím hledat joystikem, jako u jiných telefonů. Prostě a jednoduše klikám na displej. Navigaci mám neustále při sobě, nedokázal bych si představit tahat tu cihlu P990i, proto jsem šel do M600i. U K800i mě zaráží velikost telefonu a krom toho si můžou majitelé tohoto telefonu nechat zdát o tak perfektní navigaci. TomToma nic nenahradí !!
Kritika na kolibkovou klávesnici také není na místě, po 3 týdnech používání je naprosto perfektní a žádná T9 v K800i jí ani náhodou nenahradí!!
Při porovnání načítání fotografií na celou plochu displeje je moje K750i o dost pomalejší než M600i. V smskách mam něco okolo 180 zpráv a telefon je neustále stejně rychlý, což v K750i se absolutně nevejde.
Až na ty neduhy co jsem popsal výše jsem s M600i docela spokojen. Na velikost toho displeje jsem si tak velice rychle zvyknul, že mám nyní problém něco rozpoznat na tom prťavým displeji K750i. Měl jsem na týden pujčenou K800i a ten telefon mě neoslovil, je to větší pádlo K750i, zas tak moc funkcí navíc nemá a ten fotoaparát také není buh ví co. Navíc joystick je tragédie, protože je naprosto stejný jako u K750i, mám ho ošoupaný což na vzhledu telefonu nepřidá, věčně nefunguje, drží se kolem něj neuvěřitelne prach.
Takže každý telefon má svoje + a - .
uložena
DavesMan
Uživatel
***
Pohlaví: Muž
Telefon: C702, Samsung Galaxy S II i9100
Příspěvků: 1691



Zobrazit profil WWW
« Odpověď #21 v: 06. Prosinec 2006, 12:16 »

Trošku off-topic (nemám smarta), ale mně se ukáže před jménem ikonka, podle které poznám, z jakého čísla u kontaktu mi přišla zpráva (nebo volání, ...). Buď je to ikonka mobilu, domečku, práce, ... prostě ty typy čísel, co má možnost K800i ke každému kontaktu nastavit.
uložena

Sony Ericsson C702 Speed Black / www.cyber-shot.cz
R3EK002 Generic CENTRAL-EURO, EROM: 1200-4341, OTP CID: 52, EROM CID: 52, EROM COLOR: RED, CDF: 1201-0116 R12A
SanDisk Memory Stick™ Micro 2 GB
Sony Ericsson MW600
Vojtan
Uživatel
***
Telefon: SE X10
Příspěvků: 130


Zobrazit profil WWW
« Odpověď #22 v: 06. Prosinec 2006, 12:55 »

to je pravda a zde to taky tak funguje,ale ja si treba i nekterych lidi nepamatuju jakej obrazek je jaky cislo Roll Eyes
uložena

X10, P1i+4GB,G700, E51, HBH-DS980
DavesMan
Uživatel
***
Pohlaví: Muž
Telefon: C702, Samsung Galaxy S II i9100
Příspěvků: 1691



Zobrazit profil WWW
« Odpověď #23 v: 06. Prosinec 2006, 13:13 »

No, pokud tě zajímá doopravdy ta posloupnost číslic zvaná telefonní číslo, tak to bohužel.
uložena

Sony Ericsson C702 Speed Black / www.cyber-shot.cz
R3EK002 Generic CENTRAL-EURO, EROM: 1200-4341, OTP CID: 52, EROM CID: 52, EROM COLOR: RED, CDF: 1201-0116 R12A
SanDisk Memory Stick™ Micro 2 GB
Sony Ericsson MW600
Yeníčko
Uživatel
***
Pohlaví: Muž
Telefon: M600i, P1i
Příspěvků: 41



Zobrazit profil
« Odpověď #24 v: 24. Leden 2007, 21:56 »

ked dam odpovedat tak sa ukaze len meno kontaktu

No a na to jméno klikneš, rozbalí se to, klikneš na něj ještě jednou a v detailech se zobrazí číslo, za kterého bylo odesláno.
A to, že se nezobrazí kdy byla SMS odeslána mě pálí taky dost.
uložena
Yeníčko
Uživatel
***
Pohlaví: Muž
Telefon: M600i, P1i
Příspěvků: 41



Zobrazit profil
« Odpověď #25 v: 24. Leden 2007, 22:09 »

Tak někak koukám, že žádné rady na otázku:" když mě dorazí SMS nebo MMS od kontaktu, který má dvě telefonní čísla jak zjistím z jakého tel. čísla to přišlo??"
Dobře odpovím si sám, prostě to ten KLUMP neumí !! Tak to jsem moc rád, že jsem si koupil takový super pracovní nástroj, nazývaný smartphone.
Autor RONOX se trošičku snažil SE obhajovat, ale nejak mu to nevyšlo.

Tak to tu shrnu, něco o M600i:
1. V reproduktoru neustále lupe, až mě to leze na nervy a nevyřešil to ani poslední firmware.
2. Při doručení SMS nebo MMS nezjistím dobu odeslání, pouze dobu přijetí.
3. Při doručení SMS nebo MMS od kontaktu, který má dvě telefonní čísla nezjistím z jakého tel. čísla to přišlo.
4. Při poslechu MP3 v hudebním přehrávači přes orig. sluchátka slyším mezi skladbamy zajímaví šelest.
5. Občas mi zustáva telefon svítit, zatím jsem nepřišel proč, musim vyndat baterii, nejde vypnout.
6. Nyní již konečně přestal dělat zajímavou věc, při kliknuti na hodiny začal tel. vibrovat a přestal az když jsem ho vypnul.     
Tento zajímavý úkaz přestal sám.
7. Na rovném podkladu tel, nestojí všemi čtyřmi nožičkami ale stojí na třech a kolíbe se.
8. Tel. je pomalý, než něco udělá vaří se mi voda na kávu.
9. Za denního světla, toho na displeji není moc vidět.
10. Hlasitý reproduktor, není až zas tak hlasitý.

Hmmm hezké desatero !!

Takže nezbývá než čekat, jestli se něco nezmění novým firmwarem, ale už ani nedoufám, protože u K750i ty změny většinou byli k horšímu.



Umí to, viz. moje odpověď .:RONOX:.ovi.

K těm bodům:
1. Nic takového jsem na svém nezaznamenal.
2. To mě na tom telefonu štve snad ze všeho nejvíc. Snad se to někdy zlepší.
3. Drobet komplikovaně, ale jde to zjistit. Jak už jsem popsal výše.
4. Na to jsem se nezaměřoval, ale nikdy jsem to nepocítil.
5. Nestalo se mi ani jednou.
6. Také ne.
7. Mě taky. :-)
8. To je asi věc názoru. Něco by mohlo jít možná svižnějc, ale jsem spokojen.
9. Mám jas na 70% a občas mžourám, ale to musí bejt opravdu venku na pořádnym světle. Při 100% jasu už dobrý.
10. Zase asi věc názoru, já jsem spokojen.
uložena
Fórum SEMania.cz
   

 uložena
Strana: 1 [2]  Vše
Poslat téma Tisk
Fórum SEMania.cz  |  Ostatní telefony  |  Symbian UIQ3  |  Obecné (Moderátor: Ganimed)  |  Téma: Zprávy SMS u M600i
Skočit do:  


© SEMania 2004-2007 | Powered by SMF.
© 2005, Simple Machines. Všechna práva vyhrazena.
Stránka vytvořena za 0.008 sekund, 18 dotazů.