SEMania.cz Fórum Bazar Galerie Download E-shop Sony Ericsson

Vítejte, Anonym. Prosím přihlašte se nebo se zaregistrujte.
Nepřišel Vám aktivační email?
28. Březen 2024, 16:34

Zadejte uživateské jméno, heslo a dobu přihlášení
Hledat:     Pokročilé vyhledávání
142443 příspěvků v 9986 tématech od 23753 uživatelů
Nejnovější uživatel: tripsitter
* Domů Nápověda Hledat Přihlásit Registrovat
Fórum SEMania.cz  |  Ostatní telefony  |  Ostatní modely  |  K310i/K510i/K500i  |  Téma: Melodie *.imy a rozblikání telefonu
Strana: 1 [2]  Vše
Poslat téma Tisk
Autor Téma: Melodie *.imy a rozblikání telefonu  (Zobrazeno 21354 x)
uursik
Uživatel
***
Pohlaví: Žena
Příspěvků: 68



Zobrazit profil
« Odpověď #15 v: 09. Červenec 2005, 12:22 »

taky to sem nepatří,ale s těma odcházejícíma telefonama - ericson t300 mi ukradli (ještě nebyl zaplacený), a mobil panasonic X70 co jsem dostala k vánocům mi po měsíci rozkousal náš novej malej pes. lidi já myslela, že ho můj snad zabije, protože já tam stála s telefonem v ruce a v šoku. a nebyla schopna slova
uložena
wizaard
Uživatel
***
Pohlaví: Muž
Telefon: SE W660i
Příspěvků: 180



Zobrazit profil WWW
« Odpověď #16 v: 09. Červenec 2005, 13:36 »

2wizaard: No, mě občas přijde, že telefony jsou koncipované tak, aby se po půl roce, maximálně po roce podělaly a pak tradá do servisu nebo nový...:-)

(Sorry za OT) No, to máš tak ale se vším, ne? Dneska se asi nepočítá s ničím na dýl jak rok. Mám ale kliku, daří se mi měnit mobily po zhruba roce, takže se mě tyhle kixy netýkají Mrknutí . Ne, teď vážně - já se k mobilům chovám až nepřiměřeně dobře, takže jsem ještě kvůli svému zavinění nedával mobil do servisu (jednou mi kámoš poškodil klávesnici na T230, jednou mi prodali vadnou CX65, ale jinak nic). Takže asi tak Smajlík
uložena

... » [5/06] SE K700i » [12/06] K750i » [2/07] K800i » [9/07] RAZR² V8 » [12/07] Sony Ericsson W660i
Vodafone Nabito 100 + Student extra nabito + Po svém
Integrated
Uživatel
***
Pohlaví: Muž
Příspěvků: 95



Zobrazit profil
« Odpověď #17 v: 09. Červenec 2005, 15:06 »

Asi by šlo si napsat vlastní melodii v tomhle formátu *.imy . ....

Našel jsem jednoduchý program na tvorbu těchto melodií. Jmenuje se Melody Composer.
Je ke stažaní zde: http://gsmobil.etis.cz:8083/statistics.php nebo zde http://www.christersson.org/index.php?page=software_melody.
Na horním obrázku je při přehrávání i vidět jak se bude mobil chovat.
Můžeš to umístit i na tvoje stránky do tipů a triků.  Mrknutí
uložena

SE K500i (R2AE033)
MarekHajn
Uživatel
***
Pohlaví: Muž
Telefon: Nokia 5800 XpressMusic
Příspěvků: 1723



Zobrazit profil WWW
« Odpověď #18 v: 11. Červenec 2005, 08:11 »

2wizaard: Souhlasím s Tebou, obzvlášť v elektronice jde vše rychle kupředu, takže se mění často, u mobilů je to podle mě nejzřetelnější. Já osobně jsem nikdy neměl telefon v servisu vlastní vinou, vždycky se vysypal sám. A to se ke svým telefonům chovám sakra dobře. Nicméně průměrná životnosto jednoho je 2-3 měsíce, takže většina nemá šanci se vysypat... Ale to už je zase jiná historka...:-)
uložena

Narození SEManie. Pamatujete? Už je to dávno... Ale já u toho byl a jsem za to vděčný.
Krolth
Anonym
« Odpověď #19 v: 19. Srpen 2006, 11:11 »

Jednohlasé vyzváněcí tóny *.imy dokáží rozvibrovat a rozblikat celý mobil včetně tlačítka vypínání mobilu. Standartní melodie, tohoto formátu v telefonu tyto funkce v sobě nemají. Stáhl sem si melodie, které to umí. Podařilo se mi najít i editor těchto melodií.
Chtěl bych se ale zeptat, zda takovéto vyzvánění (blikání displeje, klávesnice a horního tlačítka ) nemůže poškodit mobil, nebo se podepsat na jeho životnosti?

Díky.
napis mi prosimte tu stranku kde jsi objevil ten editor.dik moc
uložena
Integrated
Uživatel
***
Pohlaví: Muž
Příspěvků: 95



Zobrazit profil
« Odpověď #20 v: 19. Srpen 2006, 18:24 »

napis mi prosimte tu stranku kde jsi objevil ten editor.dik moc
Umíš číst ?  Angry
Tak čti pořádně!  Angry
uložena

SE K500i (R2AE033)
M93A
Uživatel
***
Telefon: SE K320i
Příspěvků: 1


Zobrazit profil
« Odpověď #21 v: 25. Září 2008, 16:32 »

Ja jsem něco uz naprogramoval Smajlík
backon                                                               zapnout sviceni displeje
backoff                                                               vypnout sviceni displeje
vibeon                                                                zapnout vibrace
vibeoff                                                                vypnout vibrace
(to, co se ma opakovat porad dokola @0)              opakovani
*5a1                                                                   asi nejnisi ton
*5 krizek a1                                                        dlouhy ton (nevim jak se pise krizek)






ja to delam v MobyExploru a ten si stahnete na http://file033.mylivepage.com/chunk33/384374/372/MobyExplorer.jar
uložena
321654
Anonym
« Odpověď #22 v: 16. Srpen 2009, 01:30 »

tyhle melodie slozite v SE T68i a podobnych, vcetne zapinani vibraci, informacní diody a podsviceni displaye
uložena
Fórum SEMania.cz
   

 uložena
Strana: 1 [2]  Vše
Poslat téma Tisk
Fórum SEMania.cz  |  Ostatní telefony  |  Ostatní modely  |  K310i/K510i/K500i  |  Téma: Melodie *.imy a rozblikání telefonu
Skočit do:  


© SEMania 2004-2007 | Powered by SMF.
© 2005, Simple Machines. Všechna práva vyhrazena.
Stránka vytvořena za 0.007 sekund, 19 dotazů.