SEMania.cz Fórum Bazar Galerie Download E-shop Sony Ericsson

Vítejte, Anonym. Prosím přihlašte se nebo se zaregistrujte.
Nepřišel Vám aktivační email?
28. Březen 2024, 19:31

Zadejte uživateské jméno, heslo a dobu přihlášení
Hledat:     Pokročilé vyhledávání
142443 příspěvků v 9986 tématech od 23753 uživatelů
Nejnovější uživatel: tripsitter
* Domů Nápověda Hledat Přihlásit Registrovat
Fórum SEMania.cz  |  Ostatní telefony  |  Ostatní modely  |  K310i/K510i/K500i  |  Téma: Melodie *.imy a rozblikání telefonu
Strana: [1] 2  Vše
Poslat téma Tisk
Autor Téma: Melodie *.imy a rozblikání telefonu  (Zobrazeno 21358 x)
Integrated
Uživatel
***
Pohlaví: Muž
Příspěvků: 95



Zobrazit profil
« v: 05. Červenec 2005, 11:30 »

Jednohlasé vyzváněcí tóny *.imy dokáží rozvibrovat a rozblikat celý mobil včetně tlačítka vypínání mobilu. Standartní melodie, tohoto formátu v telefonu tyto funkce v sobě nemají. Stáhl sem si melodie, které to umí. Podařilo se mi najít i editor těchto melodií.
Chtěl bych se ale zeptat, zda takovéto vyzvánění (blikání displeje, klávesnice a horního tlačítka ) nemůže poškodit mobil, nebo se podepsat na jeho životnosti?

Díky.
« Poslední úprava: 06. Červenec 2005, 06:02 od integrated » uložena

SE K500i (R2AE033)
Roncatto
Uživatel
***
Pohlaví: Muž
Příspěvků: 21


Zobrazit profil
« Odpověď #1 v: 05. Červenec 2005, 14:28 »

Hod sem link na ty melodie nebo ho posli pres SZ.
Diky
uložena
Integrated
Uživatel
***
Pohlaví: Muž
Příspěvků: 95



Zobrazit profil
« Odpověď #2 v: 06. Červenec 2005, 06:00 »

Vyzváněcí melodie *.imy na adresách: http://t610.site.cz/menu.php?menu=t300imy, nebo http://www.fisik.fbi.cz/imy.html.
Všechny melodie, však neobsahují tyto funkce.
uložena

SE K500i (R2AE033)
Roncatto
Uživatel
***
Pohlaví: Muž
Příspěvků: 21


Zobrazit profil
« Odpověď #3 v: 06. Červenec 2005, 13:23 »

Supr,dik,fakt to funguje!!
uložena
MarekHajn
Uživatel
***
Pohlaví: Muž
Telefon: Nokia 5800 XpressMusic
Příspěvků: 1723



Zobrazit profil WWW
« Odpověď #4 v: 06. Červenec 2005, 23:07 »

Podle mě to na funkčnost telefonu nemůže mít vliv... Takže bych se je nebál používat...
uložena

Narození SEManie. Pamatujete? Už je to dávno... Ale já u toho byl a jsem za to vděčný.
David Louda
Administrátor
*****
Pohlaví: Muž
Příspěvků: 26



Zobrazit profil WWW
« Odpověď #5 v: 06. Červenec 2005, 23:22 »

Teoreticky to může zkrátit životnost vybračního motůrku. Blikání diodám moc nevadí.
Už přes rok mě T610 budí takovím zvoněním a nevšim jsem si nějakého poškození  Smajlík
uložena
MarekHajn
Uživatel
***
Pohlaví: Muž
Telefon: Nokia 5800 XpressMusic
Příspěvků: 1723



Zobrazit profil WWW
« Odpověď #6 v: 07. Červenec 2005, 11:41 »

2David Louda: No, s těmi vibracemi bych to neviděl tak divoce... To by to pak mohlo výrazně ovlivnit každý zazvonění běžnou melodií...
uložena

Narození SEManie. Pamatujete? Už je to dávno... Ale já u toho byl a jsem za to vděčný.
Integrated
Uživatel
***
Pohlaví: Muž
Příspěvků: 95



Zobrazit profil
« Odpověď #7 v: 07. Červenec 2005, 12:39 »

Hlavně jsem myslel časté blikání displeje a klávesnice při zvonění nebo přehrávání melodie. Jednou se mi stalo, že při vypnutí melodie uprostřed došlo k vypnutí podsvětlení displeje. Po vyskočení a zamknutí kláves se displej opět rozsvítil.
Taky mi bylo divné, že těchto funkcí SE nevyužil. Třeba dioda na tlačítku zapnutí/vypnutí telefonu by mohla upozorňovat na nepřijatý hovor, nebo nepřečtenou SMS. Undecided
uložena

SE K500i (R2AE033)
wizaard
Uživatel
***
Pohlaví: Muž
Telefon: SE W660i
Příspěvků: 180



Zobrazit profil WWW
« Odpověď #8 v: 07. Červenec 2005, 17:23 »

I kdyby displej blikal půl dne v kuse, nesmí to mit vliv! Ten telefon je přece koncipovaný tak, že vydrží minimálně 2 roky bez poruchy nezaviněné uživatelem. Takže jestli bliká displej nebo ne je jedno, s tím se počítá! Smajlík
uložena

... » [5/06] SE K700i » [12/06] K750i » [2/07] K800i » [9/07] RAZR² V8 » [12/07] Sony Ericsson W660i
Vodafone Nabito 100 + Student extra nabito + Po svém
MarekHajn
Uživatel
***
Pohlaví: Muž
Telefon: Nokia 5800 XpressMusic
Příspěvků: 1723



Zobrazit profil WWW
« Odpověď #9 v: 07. Červenec 2005, 19:56 »

2wizaard: No, mě občas přijde, že telefony jsou koncipované tak, aby se po půl roce, maximálně po roce podělaly a pak tradá do servisu nebo nový...:-)
uložena

Narození SEManie. Pamatujete? Už je to dávno... Ale já u toho byl a jsem za to vděčný.
Roncatto
Uživatel
***
Pohlaví: Muž
Příspěvků: 21


Zobrazit profil
« Odpověď #10 v: 08. Červenec 2005, 11:45 »

Ano.Moji k500i sem kupoval v listopadu a v cervnu uz sem s ni padil do servisu...
uložena
MarekHajn
Uživatel
***
Pohlaví: Muž
Telefon: Nokia 5800 XpressMusic
Příspěvků: 1723



Zobrazit profil WWW
« Odpověď #11 v: 08. Červenec 2005, 17:28 »

2Roncatto: Je to sice offtopic, ale... Alcatel OT MAX db odešel po půl roce, Siemens C35i odešel po půl roce, Sony CMD-J5 odešel po 4 měsících, Erik T65 odešel po měsíci, další kus taky, MDA I po měsící odešlo, Siemens M55 odešel okamžitě... T630 odešla okamžitě, ještě v obchodě a následující 3 kusy taky...
A všechno to bylu uvnitř telefonu, základní deska, displej atp...
Možná mám smůlu, ale co když ne? ;-)
uložena

Narození SEManie. Pamatujete? Už je to dávno... Ale já u toho byl a jsem za to vděčný.
num3r0
Anonym
« Odpověď #12 v: 08. Červenec 2005, 22:41 »

2Roncatto: Je to sice offtopic, ale... Alcatel OT MAX db odešel po půl roce, Siemens C35i odešel po půl roce, Sony CMD-J5 odešel po 4 měsících, Erik T65 odešel po měsíci, další kus taky, MDA I po měsící odešlo, Siemens M55 odešel okamžitě... T630 odešla okamžitě, ještě v obchodě a následující 3 kusy taky...
A všechno to bylu uvnitř telefonu, základní deska, displej atp...
Možná mám smůlu, ale co když ne? ;-)

Ja si myslim, ze te provazi velika sila ... a ta ma negativni vliv na tento druh elektroniky :-D
uložena
joejog
Uživatel
***
Pohlaví: Muž
Telefon: U10i (Aino)
Příspěvků: 102



Zobrazit profil WWW
« Odpověď #13 v: 09. Červenec 2005, 08:54 »

Asi by šlo si napsat vlastní melodii v tomhle formátu *.imy .Pokud se do souboru kouknete textovým editorem, tak je tam mimo jiné i  tahle sekce (MELODY:backonvibeonledon*4b4ledoff*5c4ledon*5#c4ledoff*5d4ledon*5#d4backoffvibeoffr4backonvibeonledoff*5d4backoffvibeoffr4backonvibeonledon) a krásně se tam dá sledovat co to bude dělat a jestli to je blikací a vibrující melodie . "backon" je zapnout podsvícení, "vibeon" je zap vibrátor a "ledon" je dioda.
uložena

K500,K700,K800,W910,U10i
Roncatto
Uživatel
***
Pohlaví: Muž
Příspěvků: 21


Zobrazit profil
« Odpověď #14 v: 09. Červenec 2005, 12:12 »

2Roncatto: Je to sice offtopic, ale... Alcatel OT MAX db odešel po půl roce, Siemens C35i odešel po půl roce, Sony CMD-J5 odešel po 4 měsících, Erik T65 odešel po měsíci, další kus taky, MDA I po měsící odešlo, Siemens M55 odešel okamžitě... T630 odešla okamžitě, ještě v obchodě a následující 3 kusy taky...
A všechno to bylu uvnitř telefonu, základní deska, displej atp...
Možná mám smůlu, ale co když ne? ;-)

Ja si myslim, ze te provazi velika sila ... a ta ma negativni vliv na tento druh elektroniky :-D
Asi to tak bude,protoze to by teda byla hoooodne velka smula Mrknutí
uložena
Fórum SEMania.cz
   

 uložena
Strana: [1] 2  Vše
Poslat téma Tisk
Fórum SEMania.cz  |  Ostatní telefony  |  Ostatní modely  |  K310i/K510i/K500i  |  Téma: Melodie *.imy a rozblikání telefonu
Skočit do:  


© SEMania 2004-2007 | Powered by SMF.
© 2005, Simple Machines. Všechna práva vyhrazena.
Stránka vytvořena za 0.008 sekund, 18 dotazů.