SEMania.cz Fórum Bazar Galerie Download E-shop Sony Ericsson

Vítejte, Anonym. Prosím přihlašte se nebo se zaregistrujte.
Nepřišel Vám aktivační email?
26. Květen 2024, 16:33

Zadejte uživateské jméno, heslo a dobu přihlášení
Hledat:     Pokročilé vyhledávání
142449 příspěvků v 9991 tématech od 23752 uživatelů
Nejnovější uživatel: tripsitter
* Domů Nápověda Hledat Přihlásit Registrovat
Fórum SEMania.cz  |  Ostatní telefony  |  Ostatní modely (Moderátor: Ganimed)  |  Téma: J6 jak se vám líbila když byla na trhu?
Strana: 1 2 [Vše]
Poslat téma Tisk
Autor Téma: J6 jak se vám líbila když byla na trhu?  (Zobrazeno 20807 x)
Martin Hajn
Anonym
« v: 10. Listopad 2006, 13:51 »

Doufám že mě moderátoři neukamenují když to není SonyEricsson ale Sony....
Tak se mi včera dostala do ruky jedna nefunkční J6 tak jsem ji opravil a běhá mi skvěle..
Jsem z ní úplně unešenej fakt pěknej telefon a skvěle se na tom píšou sms ... Tak jsem zanevřel na svoji M600 stou jen volám a spíš píšu s J6 fakt super...
Co vy líbil se vám když jste ho měli dříve? A jaké ste sním měli problémy?
uložena
SBDer
Uživatel
Pohlaví: Muž
Telefon: SE W850i

Zobrazit profil
« Odpověď #1 v: 10. Listopad 2006, 14:17 »

Nooo.. Je zajímavé takhle po letech křísit staré telefony Sony...

Jak uvádím už ve svém podpisu, začínal jsem mobilní část svého života s J5. J6 byla mým druhým telefonem a mám ji dodnes jako sekundární. S oběma jsem byl maximálně spokojený, až na omezené místo pro SMS plnily mé představy dokonale. Šlapaly vcelku bez problémů, jen při maximálním využití množství možných poznámek v kalendáři se někdy restartovala, musel jsem pár záznamů vymazat. A po delší době začala zlobit některá tlačítka, zvláště ve spodní řadě vyžadují přesnější stisk.
Jsou to ale jen detaily, protože J5/6 je pro mne především srdeční záležitostí. Nejen proto, že to byly mé první telefony. Mají v sobě určité charisma, osobitost, i když to zní možná divně. A Jog-Dial byl naprosto unikátní, škoda, že už je jen u smartů, často na něj vzpomínám  Cry
uložena

Smajlík Sony CMD-J5 -> J6 -> SE K700i -> W550i -> W850i Cheesy + J6  -> HTC Touch Diamond Tongue
Víťa
Uživatel
Telefon: Sony Ericsson Xperia X5 Pureness

Zobrazit profil
« Odpověď #2 v: 10. Listopad 2006, 15:10 »

J6 mě velmi překvapila když přišla na trh, zrovna jsem měl Philips Azalis 288. Jeden kamarád ji používá stále, myslím, že už 5 rokem a ještě nemusel vůbec nic opravovat, jen anténu má trochu zlomenou, jinak baterie a vše drží perfektně. Musím uznat, že je to velmi kvalitní telefon když tak dlouho vydrží bez jediné poruchy.
uložena

Sony Ericsson Xperia X5 Pureness
SBDer
Uživatel

Zobrazit profil
« Odpověď #3 v: 10. Listopad 2006, 15:30 »

Kvalitní bezpochyby byla. Vlastně to byl velmi odolný telefon. Ani už nespočítám, kolikrát mi spadla, přesto to na ní vyjma nějakých škrábanců nezanechalo žádné následky. Pro svůj štíhlý desighn a muší váhu působí velmi křehce, ale přitom je velmi pevná (při sevření trochu vržou akorát boční lišty). Tenkrát se také u telefonu příliš neřešily firmwarové záležitosti, mobil se zkrátka koupil a fungoval. Teď je to samý nedokonalý firmware prvních sérií...
uložena

Smajlík Sony CMD-J5 -> J6 -> SE K700i -> W550i -> W850i Cheesy + J6  -> HTC Touch Diamond Tongue
Víťa
Uživatel

Zobrazit profil
« Odpověď #4 v: 10. Listopad 2006, 15:48 »

Přesně, vše bylo nějak tak lehčí i ještě za dob T68i, T610 se nějak fw neřešil, ale teď je to v plném proudu. Mě se spíš potom líbil model J7, protože bez antény vypadal falt dobře...
uložena

SBDer
Uživatel

Zobrazit profil
« Odpověď #5 v: 10. Listopad 2006, 16:36 »

Sestra měla J70, pak si ji nechala ukrást  Sad Vypadala bez antény zajímavě, ale byla tlustší a nedržela se mi tak dobře v ruce. Také na ní chybělo to zamykací šoupátko a to mne štvalo, protože to byly spolu s Jog-Dial nejgeniálnější mobilní ovládací prvky. Mně se spíš hodně líbila (a dosud líbí) Z5 nebo Z7, kdybych některou z nich viděl ve slušném stavu za dobrý peníz, asi bych o ní dost přemýšlel. Ale vidí se málokdy...
uložena

VaRo
Anonym
« Odpověď #6 v: 10. Listopad 2006, 17:21 »

Ach, to byly časy. Měl jsem J5, J6, J7 i J70. J6-ku jsem flashoval na dece na trávě u Mc´Donalda na Šárce a přežila to! Těžká nostalgie... Kolečko na levém boku... prostě super!
uložena
Martin Hajn
Anonym
« Odpověď #7 v: 10. Listopad 2006, 17:50 »

VaRo : Jojo to kolečko na boku je opravdu suprové dobře se stím píšou sms...

No já ji viděl poprvé myslím že u svého bratra a moc se mi nelíbila takový pádlo sem si říkal , ale ted jsem se do ní zamiloval.. No doufám že majitel té J6 ji bude chtít prodat hned bych ji vzal...

Jinak ještě jsem nenarazil na žádný větší problém prostě dokonalý telefon...

SBDer: Jak to bylo Z5 byla stříbrná a měla anténu a pak byla Z7 a ta byla bez antény?
Taky moc pěknej telefon tatínek ho používal , tak jsem vždycky hrál tu super hru jak střílíš na střelnici .. Fakt mě ta hra brala dokázal jsem ji hrát třeba hodinu...
uložena
KoCuR
Uživatel

Zobrazit profil WWW
« Odpověď #8 v: 10. Listopad 2006, 19:49 »

Ja mam doma J70 v perfektom stave lebo ju pouzivala babka. Ked bol novy tak som mal Az@alisa ale ten vyzeral ako detska hracka oproti J70. Ten displej s roznymi odtienmi sedej a hlavne tie hry sypanie piesku a Bananasplyt boli perfektne. V tedy som ale absolutne neprisiel na chut Jog-Dialu a dost mi zavadzal pri praci s telefonom. A mal neuveritelne silny reprak  Shocked
uložena

Sony Ericsson+Nokia= www.eucellmania.com
Víťa
Uživatel

Zobrazit profil
« Odpověď #9 v: 10. Listopad 2006, 19:54 »

Bananasplyt si ještě zahraju dnes velmi rád  Grin Nás zase tenkrát na J6 nejvíc ve škole bavilo nahrávat, taky to bylo něco novýho....
uložena

KoCuR
Uživatel

Zobrazit profil WWW
« Odpověď #10 v: 10. Listopad 2006, 20:06 »

JJ ja som babke nahral nejaku vetu ako zvonenie a vzdy ked zazvonil tak sme sa tak zlakli lebo to bol strasny rambajz Grin
uložena

Sony Ericsson+Nokia= www.eucellmania.com
Víťa
Uživatel

Zobrazit profil
« Odpověď #11 v: 10. Listopad 2006, 20:10 »

Nebyly náhodou J6 a J7/70 první modely s polyfoniemi?
uložena

Martin Hajn
Anonym
« Odpověď #12 v: 10. Listopad 2006, 20:32 »

No ale jsem byl dneska v Praze a dal jsem si do J6 sim kartu a volal kamarád.. A ted všichni tam co jsem koukal měli K800 , K750 , W800 apod.. A tak bylo slyšet různý MP3 zvonění a ted mě zazvonila ta J6 Grin Grin To byla síla.. Všichni koukali.. Grin
uložena
Víťa
Uživatel

Zobrazit profil
« Odpověď #13 v: 10. Listopad 2006, 20:39 »

No některý melodie jsme si pořád pouštěli, protože prostě neměli chybu  Grin
uložena

Martin Hajn
Anonym
« Odpověď #14 v: 10. Listopad 2006, 20:41 »

Jo to náký nemaj chybu... Ale když mi v autě asi 8 krát zazvonila příchozí SMS takovej šílenej pisklavej zvuk musel jsem vypnout zvonění Grin Grin Grin.
uložena
Víťa
Uživatel

Zobrazit profil
« Odpověď #15 v: 10. Listopad 2006, 20:43 »

Podle mě jeho asi největší nevýhodou je výdrž baterii, strašně málo drží třeba v porovnání s dobou 3310 a nebo Philipsem Azalisem, kterej mi držel kolem 10 dnů...
uložena

Martin Hajn
Anonym
« Odpověď #16 v: 10. Listopad 2006, 20:47 »

Jo jo .. je tam slabá baterie to je jedna z nevýhod.. Taky jsem ráno nabil a už je skoro vybitá baterka.. No a myslím že taky není odolný jako 3310.. Grin
uložena
SBDer
Uživatel

Zobrazit profil
« Odpověď #17 v: 10. Listopad 2006, 23:20 »

SBDer: Jak to bylo Z5 byla stříbrná a měla anténu a pak byla Z7 a ta byla bez antény?
jj, Z5 stříbrná s anténou, modrým orámováním displeje, černými tlačítky a černými lištičkami na boku, Z7 jakoby kovově stříbrná, s anténou, lepšími tlačítky a oranžovým odsvícením.

S nahráváním jsem si také užil, bavilo mne nahrát si oblíbenou písničku z rádia - to byla snad první reálná vyzvánění v mobilech  Cheesy A nebo nahrát někoho, třeba sestřin křik, to pak bylo pozdvižení, když mi volala a jako vyzvánění řvala z mobilu  Grin

je tam slabá baterie to je jedna z nevýhod..
Slabou baterku ani jako nevýhodu už neberu, protože současné mobily stejně déle než 2-4 dny kvůli velkým displejům nevydrží, takže když jsem přecházel z J6 na K700i, nebyl to pro mne žádný rozdíl  Smajlík
uložena

Martin Hajn
Anonym
« Odpověď #18 v: 10. Listopad 2006, 23:26 »

SBDer : joo byla to novinka a každej to hodně žral...  Grin
No tak já u své M600 nabíjím každej druhej den radši nerad bych aby mě někde se vypla.. A J6 každý večer.
uložena
Redeemert
Uživatel
Telefon: SE Cedar J108i

Zobrazit profil
« Odpověď #19 v: 04. Únor 2007, 22:56 »

Já si jenom vzpomínám, jak jsme kdysi na šachovém tréninku poprvé slyšeli zvonit spoluhráčovu J7. Většina z nás tenkrát poprvé slyšela polyfonní zvonění nebo co to bylo a strašně jsme se tomu nasmáli  Grin
uložena

Motorola T180 -> Nokia 3310 -> Siemens M55 -> Nokia 8310 -> SE T630 -> SE V630i -> Nokia E52 -> Samsung S8000 Jet -> HTC Desire -> SE Cedar J108i
Panoramix
Uživatel
Telefon: K610i

Zobrazit profil WWW
« Odpověď #20 v: 15. Listopad 2007, 13:06 »

Jo J6 mel muj kamarad. Pokud si dobre vzpominam, tak ten telefon umel zobrazit i nejaky dva, nebo tri odstiny sedi. V dobe, kdy vetsina telefonu mela displey jen "cernobilej" to byla bomba a ja sem ho kamaradovi strasne zavidel Grin
uložena

Kdyby Siemens nezkrachoval, nikdy bych nepoznal krásy Sony Ericssonů...
ForFunCZech
Uživatel
Telefon: SE M600i Granite Black QuickShare Edition

Zobrazit profil
« Odpověď #21 v: 26. Listopad 2007, 20:40 »

byl to můj první mobil  Cheesy a megaluxus, všichni mi ho v tý době záviděly ...
uložena

křeček™
Uživatel
Telefon: Nokia N8

Zobrazit profil WWW
« Odpověď #22 v: 26. Listopad 2007, 20:47 »

Kamos na zakladce ho měl taky a vsichni mu zavidely ptz mel polyfoni zvoneni a luxusni displej i s hrou jak tam hazes bananem  Grin
uložena
POPcorn
Anonym
« Odpověď #23 v: 02. Leden 2009, 21:32 »

jo tie banany Cheesy to nemalo chybu, najlepsia hra mojho detstva, moja teta mala J7, to bol vtedy strasny prevrat, polyfonia, stupne sedej, nahravac Roll Eyes
uložena
Ganimed
Administrátor
Telefon: LG G7

Zobrazit profil
« Odpověď #24 v: 03. Leden 2009, 12:54 »

prevrat mozna ale nebyl to prvni telefon s polyfonim zvonenim, pokud mne pamet nemyli tak to byl tusim Alcatel komu zvonily mobily polyfone prvni
uložena

POPcorn
Anonym
« Odpověď #25 v: 03. Leden 2009, 13:48 »

no to je mozne
uložena
GoodMusicForever
Anonym
« Odpověď #26 v: 03. Srpen 2009, 08:37 »

Budeme rádi, pokud nám napíšete, jak se vám líbí nebo nelíbí tento web.

Jsme přístupní kritice, máme rádi i pochvalu a úplně nejraději dobré nápady  A pokud byste nám s tímto webem rádi pomáhali, písněte taky
uložena
Fórum SEMania.cz

uložena
Strana: 1 2 [Vše]
Poslat téma Tisk
Fórum SEMania.cz  |  Ostatní telefony  |  Ostatní modely (Moderátor: Ganimed)  |  Téma: J6 jak se vám líbila když byla na trhu?
Skočit do:  

© SEMania 2004-2007 | Powered by SMF.
© 2005, Simple Machines. Všechna práva vyhrazena.
Stránka vytvořena za 0.009 sekund, 18 dotazů.