SEMania.cz Fórum Bazar Galerie Download E-shop Sony Ericsson

Vítejte, Anonym. Prosím přihlašte se nebo se zaregistrujte.
Nepřišel Vám aktivační email?
29. Březen 2024, 15:53

Zadejte uživateské jméno, heslo a dobu přihlášení
Hledat:     Pokročilé vyhledávání
142443 příspěvků v 9986 tématech od 23753 uživatelů
Nejnovější uživatel: tripsitter
* Domů Nápověda Hledat Přihlásit Registrovat
Fórum SEMania.cz  |  Ostatní telefony  |  Symbian UIQ3  |  Připojení (Moderátor: Ganimed)  |  Téma: BT PAN na P990i
Strana: [1]
Poslat téma Tisk
Autor Téma: BT PAN na P990i  (Zobrazeno 5501 x)
bicek
Uživatel
***
Pohlaví: Muž
Telefon: SE P1i FW:R9K009
Příspěvků: 231



Zobrazit profil
« v: 09. Listopad 2006, 18:51 »

Podarilo se vam nekomu pouzivat internet z PC pres BT PAN? Me to porad nejde-dival sem se na ten navod co je na SEManii, vsechno co se tam pise mam povoleny ale porad nic-dosahl sem jen toho, ze se telefon propoji s PC ale internet nejede. Nevite kde muze byt chyba? Firewallem to neni, povoleny sdileni mam.
Tim, ze se pripoji myslim to, ze ikona BT ma zeleny Bcko v PC a na Pcku je tam ta dvojsipka a blika ta mala zemekoule vedle (neni pruledna jako pri pripojovani ale je plna)
« Poslední úprava: 09. Listopad 2006, 19:08 od bicek » uložena



T20e -> T630 -> K700i -> P990i -> P1i + Sandisk M2 4GB + MSI SF200 + SE MPS-60 + SE HPM-70
Džanek
Uživatel
***
Příspěvků: 9


Zobrazit profil
« Odpověď #1 v: 04. Prosinec 2006, 20:47 »

Tak s tímto se taky trápím  Angry Nemáte s tím někdo zkušenost? Na 910 to šlo bez problémů, ale tady je to oříšek  Undecided
uložena
★RONOX★
Grafik SEMania.cz
*****
Pohlaví: Muž
Telefon: P1i & OQO 2 & iPhone
Příspěvků: 1960



Zobrazit profil WWW
« Odpověď #2 v: 04. Prosinec 2006, 21:17 »

videl by som problem len PC, castokrat je chyba hlavne v nastaveni siete
uložena

raul
Anonym
« Odpověď #3 v: 26. Leden 2007, 15:00 »

Rozchozoval jsem to n-dni.. a vysledek je tento : MSI Btoes s BLUESOLEI - neda se rozbehat, zrejme chyba v bluesolei. znamy to rozbehal, ale jen s novou verzi bluesolei, ktera je placena. s ovladacema pro vokna (nativ) to nerozbehate vubec, umi totiz jen pan klienta a ne obracene (muzete pomoci pan pouze pripojit k mobilu, ale ne z mobilu netit pres pc.

Posleze jsem sehnal stary MSI Key (velkej pruhlednej) a s tim to chodi jedna basen bez problemu za asi 5 minut.

Bohuzel dosah BT v P990 je mizivej, takze i kdyz ten bt key ma dosah 100m (deklarovany vyrobcem) tak z 5 m pres jednu zed signal neni. proto jsem presel na home wifi a netimi 15m pres 3 zdi..
uložena
Dadly
Uživatel
***
Pohlaví: Muž
Telefon: SonyEricsson XPERIA X1 black + Nokia 8800 Sirocco chrom
Příspěvků: 54



Zobrazit profil
« Odpověď #4 v: 25. Únor 2007, 12:07 »

povedlo se to nekomu ? me se v telefonu (P990i) vytvoril ucet AD-Hoc Bluetooth PAN a slo mi i se pres tento ucet pripojit (v PC mi normalne napsalo-pripojeno, chranelo firewall), ovsem uz se mi nepovedlo se pres tento ucet dostat normalne na web a brouzdat po nem....napise mi to ze nemam vytvoreny internetovy ucet....nevite nekdo jak na to ??
uložena

SonyEricsson XPERIA X1 black + Nokia 8800 Sirocco chrom + moje laska iPod Video 30GB


★RONOX★
Grafik SEMania.cz
*****
Pohlaví: Muž
Telefon: P1i & OQO 2 & iPhone
Příspěvků: 1960



Zobrazit profil WWW
« Odpověď #5 v: 25. Únor 2007, 15:27 »

a nebude nahodou problem v tom firewalle? skus ho vypnut a vyskusat
uložena

aldin
Uživatel
***
Telefon: P990i
Příspěvků: 10


Zobrazit profil
« Odpověď #6 v: 04. Srpen 2007, 11:25 »

Mám problém, že když chci do Skupiny pridat účet "Ad-Hoc Bluetooth PAN", tak mi ho to vůbec nenabídne. Když si zase vytvořim nějakej svuj, kterej tam přidat jde, tak zase nevim jak telefon přinutit, aby se připojoval zrovna tim.Please poradte díky
uložena
Tio
Uživatel
***
Příspěvků: 1


Zobrazit profil
« Odpověď #7 v: 25. Srpen 2007, 22:05 »

Zdravim, ja mam m600i a tez to nejede....normalne sa to spoji s pc, vytvori sa ako keby LAN siet Smajlík, dam na XP zdielat pripojenie pre danu lan siet, v mobile nastavim IP DNS Gateway a nejede......a nejede preto lebo ten ucet sa neda pridat do skupiny internet......a ked vytvorim novy BT ucet tak zase nejde spojit.
uložena
vit hrabanek
Uživatel
***
Příspěvků: 3


Zobrazit profil
« Odpověď #8 v: 11. Říjen 2007, 15:50 »

pomocí stránek www.cyber-shot.cz/ (založka návody) a vytvořením vlastního bt učtu internet bt PAN se mi to podařilo
uložena
linuxdrak
Anonym
« Odpověď #9 v: 04. Únor 2009, 01:06 »

Pouzijje po sparovani a vytvoreni BT serioveho portu aplikaci

MROUTER

a bude to fungovat !

Cus

linuxdrak
uložena
Fórum SEMania.cz
   

 uložena
Strana: [1]
Poslat téma Tisk
Fórum SEMania.cz  |  Ostatní telefony  |  Symbian UIQ3  |  Připojení (Moderátor: Ganimed)  |  Téma: BT PAN na P990i
Skočit do:  


© SEMania 2004-2007 | Powered by SMF.
© 2005, Simple Machines. Všechna práva vyhrazena.
Stránka vytvořena za 0.007 sekund, 18 dotazů.