SEMania.cz Fórum Bazar Galerie Download E-shop Sony Ericsson

Vítejte, Anonym. Prosím přihlašte se nebo se zaregistrujte.
Nepřišel Vám aktivační email?
29. Březen 2024, 02:35

Zadejte uživateské jméno, heslo a dobu přihlášení
Hledat:     Pokročilé vyhledávání
142443 příspěvků v 9986 tématech od 23753 uživatelů
Nejnovější uživatel: tripsitter
* Domů Nápověda Hledat Přihlásit Registrovat
Fórum SEMania.cz  |  Ostatní telefony  |  Telefony řady Z (Moderátor: Ganimed)  |  Téma: Moje Z710i (Twilight Black)
Strana: 1 ... 10 11 [12] 13 14 ... 17
Poslat téma Tisk
Autor Téma: Moje Z710i (Twilight Black)  (Zobrazeno 114754 x)
pje
Uživatel
***
Příspěvků: 9


Zobrazit profil
« Odpověď #165 v: 02. Prosinec 2006, 22:14 »

Tak jsem si osahal 710i a zjistil jsem, že se kolem ovládacího okruží při jeho mačkání prohýbá i okolní plast tak, že vzniká, ehm, úzký černý otvor, kam není vidět... Co na to vy, uživatelé? Není to něco jako vstup pro vlhkost a prach dovnitř? Čuchám problémy... Nějak jsem se nepřihlásil... pje
uložena
OldřichMládek
Anonym
« Odpověď #166 v: 02. Prosinec 2006, 22:21 »

Tak moje Z710i tento problém rozhodně nemá Mrknutí. Prach si cestičku však najde vždy a vlhkost postihuje jiná místa, obzvláště když véčkový telefon je většinou zavřený. Mrknutí Tak černě bych to neviděl. Možná jsi narazil na špatný kus.
uložena
OldřichMládek
Anonym
« Odpověď #167 v: 02. Prosinec 2006, 22:29 »

Tak jsem zjistil prvni bug, který mi skutečně vadí. Mám nastaveno video jako vyzvánění a občas si nechávám otevřený telefon. Již podruhé se mi stalo, že mi někdo volal a telefon mi totálně zamrzl, na několik minut s ním nešlo nic dělat a pak se pomalu rozhýbal.

To není bug jen u Z710i. SE používá jeden firmware a ten přispůsobuje ostatním telefonům. Poprvé se to vyskytlo u K800i. Tam mi to taky nefungovalo, telefon zamrzl. Postupně to sice nefungovalo, ale už nemrzl telefon. Z710i je na začátku. Nejde například HBH DS-970 použít jako handsfree, to bylo i u prvních verzí firmwaru K800i. K800i už to zvládá, má Z710i s posledním firmwarem nikoliv.... Co dodat. Jsou na začátku. Bohužel nestíhají
uložena
peckovice
Uživatel
***
Pohlaví: Muž
Příspěvků: 106


Zobrazit profil
« Odpověď #168 v: 02. Prosinec 2006, 22:57 »

No zatim jsem nepotkal novy a to ten telefon mam mesic. Kazdopadne by me me zajimalo, jestli vam taky vrze zadni kryt a kdyz mackam kurzorovou klavesu, tak mi vrze plast okolo.
uložena

SE W710i + 1GB M2
OldřichMládek
Anonym
« Odpověď #169 v: 02. Prosinec 2006, 23:05 »

No ja ji mám přes týden a nikde nic nevrže. Asi si narazil na horší kus. Uvidíme za čas. ale věřím že u mě to tak zůstane.
uložena
peckovice
Uživatel
***
Pohlaví: Muž
Příspěvků: 106


Zobrazit profil
« Odpověď #170 v: 02. Prosinec 2006, 23:50 »

Já mam hlavne W, a nepotkal jsem zatim nekoho se stejnym, proto jsem se pripojil k Z-etkarum
uložena

SE W710i + 1GB M2
OldřichMládek
Anonym
« Odpověď #171 v: 03. Prosinec 2006, 00:30 »

Co sme měli v shopu W710i tak jsem taky nepozoroval nějaké vady. Dokonce se mi zdá že nemá tak tuhou odezvu klávesnice a psalo se mi na ní ještě o fous lépe než na Zetku.
uložena
KoCuR
Uživatel
***
Pohlaví: Muž
Příspěvků: 1125



Zobrazit profil WWW
« Odpověď #172 v: 03. Prosinec 2006, 03:31 »

Hral som sa na makete Z710 a tam bolo to zamykacie tlacitko take ze sa nevracia do povodnej polohy ako u W550. Je to tak aj na skutocnej?  Huh
uložena

Sony Ericsson+Nokia= www.eucellmania.com
MartinChroust
Redaktor
*****
Pohlaví: Muž
Telefon: XPERIA X10
Příspěvků: 857



Zobrazit profil WWW
« Odpověď #173 v: 03. Prosinec 2006, 07:40 »

U skutečné Z710i je to stejné, jezdec má skutečně dve polohy  Smajlík
uložena

Sony Ericsson Satio Silver, Sony Ericsson Vivaz, Sony Ericsson XPERIA X10 Black


zástupce šéfredaktora SEMania.cz

student Vysoké Školy Báňské - Technické univerzity Ostrava, obor Mobilní technologie
KoCuR
Uživatel
***
Pohlaví: Muž
Příspěvků: 1125



Zobrazit profil WWW
« Odpověď #174 v: 03. Prosinec 2006, 08:04 »

Ok tak: mam zavrete zetko zamknem klavesy. Otvorim zetko a klavesi zostanu zamknute az pokym ich neodomknem alebo zamknem zetko otvorim ho klavesy sa odomknu a ked ho zavrem tak sa zasa zamknu(s tlacitkom nehybem je stale v polohe zamknute)  Huh
uložena

Sony Ericsson+Nokia= www.eucellmania.com
peckovice
Uživatel
***
Pohlaví: Muž
Příspěvků: 106


Zobrazit profil
« Odpověď #175 v: 03. Prosinec 2006, 08:58 »

Zámek kláves funguje pouze na klávesy co jsou vně telefonu (hlasitost, posun v písníčkách, foťák....), když otevřeš telefon, můžes normálně pracovat, zavřeš a máš zamknuté klávesy pořád. par stran dopředu to Varo popisuje líp
uložena

SE W710i + 1GB M2
MartinChroust
Redaktor
*****
Pohlaví: Muž
Telefon: XPERIA X10
Příspěvků: 857



Zobrazit profil WWW
« Odpověď #176 v: 03. Prosinec 2006, 09:35 »

ještě dodm, že jedec ti alfamuerickou klávesnici a ovládací prvky nezamkne, máš li zavřené Ztko a zamknuté, otevřeš jej a máš jej odemknuté
uložena

Sony Ericsson Satio Silver, Sony Ericsson Vivaz, Sony Ericsson XPERIA X10 Black


zástupce šéfredaktora SEMania.cz

student Vysoké Školy Báňské - Technické univerzity Ostrava, obor Mobilní technologie
Makyna
Uživatel
***
Pohlaví: Žena
Příspěvků: 11


Zobrazit profil
« Odpověď #177 v: 03. Prosinec 2006, 10:20 »

Tak jsem zjistil prvni bug, který mi skutečně vadí. Mám nastaveno video jako vyzvánění a občas si nechávám otevřený telefon. Již podruhé se mi stalo, že mi někdo volal a telefon mi totálně zamrzl, na několik minut s ním nešlo nic dělat a pak se pomalu rozhýbal.

To není bug jen u Z710i. SE používá jeden firmware a ten přispůsobuje ostatním telefonům. Poprvé se to vyskytlo u K800i. Tam mi to taky nefungovalo, telefon zamrzl. Postupně to sice nefungovalo, ale už nemrzl telefon. Z710i je na začátku. Nejde například HBH DS-970 použít jako handsfree, to bylo i u prvních verzí firmwaru K800i. K800i už to zvládá, má Z710i s posledním firmwarem nikoliv.... Co dodat. Jsou na začátku. Bohužel nestíhají

Manžel má S700i a občas se mu stane, že mu ten telefon taky zamrzne - nikdo se mu nedovolá (když někdo volá, tak jenom problikne display a ........... nic, musí ten telefon vypnout a zapnout  Angry
uložena
Makyna
Uživatel
***
Pohlaví: Žena
Příspěvků: 11


Zobrazit profil
« Odpověď #178 v: 03. Prosinec 2006, 13:26 »

Chtěla bych se ještě zeptat, není z710 náchylná k poškrábání? Nějak na mně působí, že se lehce poškrábe  Undecided ...... díky
uložena
kocourek
Uživatel
***
Pohlaví: Muž
Příspěvků: 9



Zobrazit profil
« Odpověď #179 v: 03. Prosinec 2006, 15:25 »

tak toho bych se nebál Smajlík už mě, při mé šikovnosti, několikrát spadla na zem a je porád jako nová, nikde žádný škrábanec ani nikde nevrže Mrknutí jediné co mě zlobí je pravé vnější tlačítko, zřejmě nefunguje "pružinka", tak je jakoby porád zmáčklé a musí se stlačit větší silou, aby zabralo.. ale to už bylo takhle divné od začátku.. Undecided
uložena
Fórum SEMania.cz
   

 uložena
Strana: 1 ... 10 11 [12] 13 14 ... 17
Poslat téma Tisk
Fórum SEMania.cz  |  Ostatní telefony  |  Telefony řady Z (Moderátor: Ganimed)  |  Téma: Moje Z710i (Twilight Black)
Skočit do:  


© SEMania 2004-2007 | Powered by SMF.
© 2005, Simple Machines. Všechna práva vyhrazena.
Stránka vytvořena za 0.008 sekund, 18 dotazů.