SEMania.cz Fórum Bazar Galerie Download E-shop Sony Ericsson

Vítejte, Anonym. Prosím přihlašte se nebo se zaregistrujte.
Nepřišel Vám aktivační email?
28. Březen 2024, 20:57

Zadejte uživateské jméno, heslo a dobu přihlášení
Hledat:     Pokročilé vyhledávání
142443 příspěvků v 9986 tématech od 23753 uživatelů
Nejnovější uživatel: tripsitter
* Domů Nápověda Hledat Přihlásit Registrovat
Fórum SEMania.cz  |  Ostatní telefony  |  Telefony řady Z (Moderátor: Ganimed)  |  Téma: Moje Z710i (Twilight Black)
Strana: 1 ... 4 5 [6] 7 8 ... 17
Poslat téma Tisk
Autor Téma: Moje Z710i (Twilight Black)  (Zobrazeno 114747 x)
VaRo
Anonym
« Odpověď #75 v: 07. Listopad 2006, 22:20 »

Musím opravit své nepřesné vyjádření, promiň Miro... spárovat najednou s více mobily se samozřejmě neumí, vždy je spárované s jedním, pro použití s dalším se musí vypnout a znovu zapnout... má pár vychytávek, jako Redial, automatické vypnutí po 10-minutách nečinnosti atd. atd... více až na to bude čas... Přenos zvuku je čistý a ostrý, protistrana kolikrát ani nepozná, že s ní nemluvím z mobilu, ale z "hlasitého telefonu", tak alespoň nazývá tento přístroj sám Sony Ericsson... více snad již brzy...

Dnes jsem znovuobjevil default schémátka z modelu Z550i a světe div se, z oněch 4-řech 2-3 po drobných úpravách výborně padnou Z710-ce... více zde: http://forum.semania.cz/index.php/topic,6407.msg88246.html#msg88246
uložena
KoCuR
Uživatel
***
Pohlaví: Muž
Příspěvků: 1125



Zobrazit profil WWW
« Odpověď #76 v: 07. Listopad 2006, 22:39 »

 Cry a ja som sa tak potesil ze sa naraz dokaze sparovat z dvoma telefonmy. Nieje ziadne take BT HF ze mam dva telefony naraz na nom pripojene  Huh
uložena

Sony Ericsson+Nokia= www.eucellmania.com
VaRo
Anonym
« Odpověď #77 v: 07. Listopad 2006, 22:41 »

Další možná zajímavost. Fotky z Z710-ky mají velikost v intervalu od 180 do 310 kB (při max.kvalitě v závislosti na dalších nastaveních snímků). Jednu právě pořízenou (o velikosti 310 Kb), neupravovanou sem přikládám...

« Poslední úprava: 07. Listopad 2006, 22:56 od VaRo » uložena
VaRo
Anonym
« Odpověď #78 v: 08. Listopad 2006, 09:30 »

Zdarec. Prosimte,jak vypada cteni bankovni pravy? Roluje se zprava sama jako tomu bylo u starsich modelu nebo Jsou pismenka mensi a tudiz se vejde zprava na displej cela najednou. Diky.
Dnešek = den plateb záloh na ZPP a SPP = u eBanky se mi na displej Z710-ky vejdou celé certifikační zprávy = žádné rolování...  Mrknutí
uložena
num3r0
Anonym
« Odpověď #79 v: 09. Listopad 2006, 10:04 »

Zdarec. Prosimte,jak vypada cteni bankovni pravy? Roluje se zprava sama jako tomu bylo u starsich modelu nebo Jsou pismenka mensi a tudiz se vejde zprava na displej cela najednou. Diky.
Dnešek = den plateb záloh na ZPP a SPP = u eBanky se mi na displej Z710-ky vejdou celé certifikační zprávy = žádné rolování...  Mrknutí

Certifikacni zprava se vejde cela, to jo. Ale zprava o prichozi platbe roluje :-) (overeno dnes pri prichozi platbe)
uložena
VaRo
Anonym
« Odpověď #80 v: 09. Listopad 2006, 11:15 »

Aha, tak to jo, tento druh zpráv nepoužívám...  Mrknutí 
uložena
peckovice
Uživatel
***
Pohlaví: Muž
Příspěvků: 106


Zobrazit profil
« Odpověď #81 v: 09. Listopad 2006, 21:26 »

Ahoj VaRo, jsem nasel dalsi blbůstku, kterou jsem postrehl po delší době.... Ukazuje ti něco telefon v oteřeném stavu při probíhajícím hovoru? mě se tam zobrazuje postupně Walkmaní logo, tak by mě zajímalo, jak je to na Z-ku
uložena

SE W710i + 1GB M2
VaRo
Anonym
« Odpověď #82 v: 09. Listopad 2006, 22:24 »

Hmmm, zítra zkusím, ale myslím, že nic....
uložena
zdelin
Uživatel
***
Příspěvků: 3


Zobrazit profil
« Odpověď #83 v: 09. Listopad 2006, 23:11 »

Nezlobte se panove,ze se vam micham do diskuze,jsem tu poprve,ale zadam o par info. Dnes jsem si koupil Z710i a jsem nemile prekvapen,ze obrazky a video nejdou na celi displej,o zumovani v obrazcich ani nemluve! To zvladal i muj stary Siemens!!!
 Jde to tedy nejak,nebo se s tim musim smirit? Cry Dik za odpoved
uložena
duky
Uživatel
***
Příspěvků: 40


Zobrazit profil
« Odpověď #84 v: 10. Listopad 2006, 00:43 »

mam malu otazocku, bude sa dat dokupit k z710 ten drziak na ruku co je vo vybave w710 ?
chcem Ztko a chcem ho ako walkman, ale w710 nechcem Smajlík
uložena
VaRo
Anonym
« Odpověď #85 v: 10. Listopad 2006, 07:07 »

2 zdenin - Vůbec se nemýcháš do diskuze. Každej novej postřeh je vítán. Nevím, co přesně máš na myslitím, že obrázky nejdou přes celý displej. Já, např., když mám obrázek na šířku displeje (mám nad ním i pod ním černý pás, na celý displej ho zvětším tím, že dám další-otočit. Pak je přes celý displej. S tím zoomem máš, bohužel, pravdu. Moje D750i=>W800i i K800i zoom maj.. nechápu proč ho sem neimplentovali, zas tak nízký model to není. Budeme doufat, že to další verze firmwaru, zvládnou... (přes klávesu +/-, jak je tomu i u ostatních modelů). Pravdou ale je, že se o možnosti zoomování, v žádných oficiálních údajích o parametrech Zka nedočteš (u Wčka to bude asi stejný). Video je opravdu bída, nejde hodit na celý displej a nejde mi ani přetáčet... to je na sklonku r.2006 docela ostuda...  Undecided

2 duky - držák na ruku nejspíš časem bude též k dostání, otázkou je, k čemu Ti bude? Řekl bych, že to více méně souvisí s funkcí W-čka (krokoměru). I když si necháš Zčko full flashnout na Wčko, krokoměr tím nezískáš... Je to tak max. pro parádu, ale určutě to bude nějakou chvíli trvat, než bude k mání...

2 peckovice - tak během hovoru se mi na vnitřím displeji nic mimořádného neodehrává...
uložena
peckovice
Uživatel
***
Pohlaví: Muž
Příspěvků: 106


Zobrazit profil
« Odpověď #86 v: 10. Listopad 2006, 07:30 »

Ahhh... promin, tohle se odehrava na vnejsim displeji, upozornila me na to pritelkyne.
uložena

SE W710i + 1GB M2
VaRo
Anonym
« Odpověď #87 v: 10. Listopad 2006, 07:43 »

Aaaajooo, pravdu má Tvá přítelka.  Mrknutí
Na Zku probíhají během hovoru na vnějším displeji (po spojení hovoru) kostičky v různých modrých odtínech - viz foto...


Dobrej postřeh, na co ty ženský nepříjdou... Shocked Nikdy by mi nenapadlo během hovoru zkoumat, co se děje na vnějším displeji...  Grin
uložena
VaRo
Anonym
« Odpověď #88 v: 10. Listopad 2006, 08:37 »

Tak ještě 2 vnější displeje po stisku kláves +/-:
1. klávesa +

2. klávesa -
uložena
SBDer
Uživatel
***
Pohlaví: Muž
Telefon: SE W850i
Příspěvků: 575



Zobrazit profil
« Odpověď #89 v: 10. Listopad 2006, 08:56 »

Rozdíl mezi stiskem + a -  Shocked
To je jenom u Z/W710i nebo i u jiných modelů? W550i reaguje na obojí stejně  Cry
uložena

Smajlík Sony CMD-J5 -> J6 -> SE K700i -> W550i -> W850i Cheesy + J6  -> HTC Touch Diamond Tongue
Fórum SEMania.cz
   

 uložena
Strana: 1 ... 4 5 [6] 7 8 ... 17
Poslat téma Tisk
Fórum SEMania.cz  |  Ostatní telefony  |  Telefony řady Z (Moderátor: Ganimed)  |  Téma: Moje Z710i (Twilight Black)
Skočit do:  


© SEMania 2004-2007 | Powered by SMF.
© 2005, Simple Machines. Všechna práva vyhrazena.
Stránka vytvořena za 0.007 sekund, 18 dotazů.