SEMania.cz Fórum Bazar Galerie Download E-shop Sony Ericsson

Vítejte, Anonym. Prosím přihlašte se nebo se zaregistrujte.
Nepřišel Vám aktivační email?
29. Březen 2024, 16:06

Zadejte uživateské jméno, heslo a dobu přihlášení
Hledat:     Pokročilé vyhledávání
142443 příspěvků v 9986 tématech od 23753 uživatelů
Nejnovější uživatel: tripsitter
* Domů Nápověda Hledat Přihlásit Registrovat
Fórum SEMania.cz  |  Ostatní telefony  |  Telefony řady Z (Moderátor: Ganimed)  |  Téma: Moje Z710i (Twilight Black)
Strana: 1 ... 3 4 [5] 6 7 ... 17
Poslat téma Tisk
Autor Téma: Moje Z710i (Twilight Black)  (Zobrazeno 114772 x)
VaRo
Anonym
« Odpověď #60 v: 04. Listopad 2006, 20:34 »

S displejem jsem nadmiru spokojen, do ted jsem mel T610 a tohle je parádní skok. Líbí se mi na vrchním displeji, že se ukazuje začátek příchozí sms zprávy. Při připojení sluchátek telefon zabliká podsvícením klávesnice a do sluchátek pustí pinknutí.

Od T610-ky to skutečně je veleskok vpřed, ale jak už jsem psal, v porovnání s mou K800-kou je to zas skos vzad... Při krátké SMS-ce ji máš celou na vnějším displeji...taky jsem na to koukal... To o sluchátkách platí i u Z710-ky. Zatím jsem z Tebe nedostal, jakou máš verzi firmwaru, tak zkouším znovu  Grin. Pak jsem se chtěl zeptat, zda při použití schémátka s flash animací hlavního menu můžeš menu ovládat dál klávesnicí (mám na mysli to, že rozvržení matice ikon je shodné s rozvržením klávesnice, např. nastavení = poslední dolní klávesa vpravo, zprávy = klávesa ve 2.řádku, 2.sloupku (jednodušeji s 5-kou), atd.. funguje to?
uložena
mars
Anonym
« Odpověď #61 v: 04. Listopad 2006, 20:42 »

a jéje, ta zobrazená sms na vnějším displeji je třeba pro moji potřebu bomba, ale už vidím některé reakce hysteriků, kterým vadí u jiných modelů i zobrazení začátku a od koho jsou SMS  Cheesy Cheesy Cheesy
uložena
SBDer
Uživatel
***
Pohlaví: Muž
Telefon: SE W850i
Příspěvků: 575



Zobrazit profil
« Odpověď #62 v: 04. Listopad 2006, 21:06 »

2MarS, někteří takoví hysterici už tu byli a abych řekl pravdu, mně by to také moc nevyhovovalo. Ne proto,že by mi zprávu někdo četl, spíš, že mi to prostě vzhledově na tom displayi vadí, jsem radši, když je tam jen čas a hotovo. No ale někde jsem četl, že snad to bude možné vypnout, tak doufám.

...Pak jsem se chtěl zeptat, zda při použití schémátka s flash animací hlavního menu můžeš menu ovládat dál klávesnicí

Než se Ti dostane odborné pomoci majitele W710i, zkoušel jsem to na své W550i a ovládání klávesami podle původní matice stále funguje i v případě použití flashového schématu (ještěže tak, protože orientace v menu, kde jsou animované ikonky vedle sebe, je méně přehledná, navíc u mé W550i ty animace pohyb skrz menu výrazně zpomalují, nemá ještě tak rychlý procesor...).
uložena

Smajlík Sony CMD-J5 -> J6 -> SE K700i -> W550i -> W850i Cheesy + J6  -> HTC Touch Diamond Tongue
peckovice
Uživatel
***
Pohlaví: Muž
Příspěvků: 106


Zobrazit profil
« Odpověď #63 v: 04. Listopad 2006, 21:08 »

R1EE001 to je můj firm. Zatím jsem neměl odvahu pustit SEUSe a kouknout, jestli neni novější. Ta rychlá volba pomocí klávesnice funguje, u těch menu, která nejsou na displeji celá, ale jako část ( jdoucí do kruhu) ti to dole zobrazuje číslo pozice a takového hada v jaké části menu jsi. Trochu mi vadí, že ve správci souborů to už neplatí (při zmáčknutí klávesy hledá jako v telefonním seznamu), jinde snad ano. Jinak hallowenské schéma je super
uložena

SE W710i + 1GB M2
VaRo
Anonym
« Odpověď #64 v: 05. Listopad 2006, 09:31 »

Dík za info, jj v submenu už číslicemi ovládání nefachá.  Cry Je tomu tak i u K800-ky. Mám pocit, že ještě u W810-ky chodilo. Koukám, že schémátka dorazila, budeš-li mít zájem poupravil jsem si další... dej vědět, zašlu...  Mrknutí
uložena
peckovice
Uživatel
***
Pohlaví: Muž
Příspěvků: 106


Zobrazit profil
« Odpověď #65 v: 05. Listopad 2006, 12:19 »

Ahoj, buď mi je pošli, nebo je dej do downloadu a já si je stáhnu.
uložena

SE W710i + 1GB M2
VaRo
Anonym
« Odpověď #66 v: 05. Listopad 2006, 12:39 »

Ok. Mrknutí Můžeš stahovat, pár jsem jich přidal dnes sem http://forum.semania.cz/index.php?topic=6407.msg87805;topicseen#new

a flash animace si tam vložit zvládneš určitě levou zadní...  Mrknutí
« Poslední úprava: 05. Listopad 2006, 12:42 od VaRo » uložena
peckovice
Uživatel
***
Pohlaví: Muž
Příspěvků: 106


Zobrazit profil
« Odpověď #67 v: 05. Listopad 2006, 13:17 »

Návod je dokonalý, takže není co řešit, že? Pionýre jeden.... Mrknutí
uložena

SE W710i + 1GB M2
pepo61
Uživatel
***
Příspěvků: 1


Zobrazit profil
« Odpověď #68 v: 05. Listopad 2006, 19:52 »

Zdravím,nevieš zistiť či Z 710i podporuje stereo Bluetooth A2DP? Díky.
uložena
mars
Anonym
« Odpověď #69 v: 05. Listopad 2006, 19:56 »

Dle SE ano, podporuje.  Mrknutí
uložena
VaRo
Anonym
« Odpověď #70 v: 06. Listopad 2006, 08:02 »

- Možná jste zaregistrovali na úvodní stránce semanie pojednání o "Čím svítit s pomocí K800i". Jsou tam 2 jar soubory.

Torch
Jednoduchá aplikace, které rozsvítí červenou diodu, která pomáhá xenonovému blesku při svícení v horších světlených podmínkách. Prográmek má 3 kb a stačí jej jen spustit a chvíli vyčkat. Ihned dojde k rozsvícení diody.

Light
Dodobná aplikace, fungující však přesně opačně. Tentokrát ke svícení použijeme samotný displej. Stačí nastartovat app a ihned se rozsvítí displej bílou barvou.

Z710-ka červenou diodu (bohužel) nemá a nemá ani blesk, který byl ideální baterkou na mých bývalých modelech od SE (např.u K/750i,D/750i,W/800i), kde stačilo otevřít krytku foťáku a zmáčkout klávesu "8" a už se svítilo! Tím pádem Java aplikace "Torch" není na Z/W710i použitelná (mimochodem - na mé K800i funguje sqěle...). Pak nám tedy zbývá Druhá z Java aplikací s názvem "Light" a ta už má pro Z/W710i své použití. Po jejím spuštění se skutečně vnitřní displej bíle rozzáří a náhradní baterka je po ruce!  Mrknutí Řekl bych, že tato vychytávka by mohla fungovat i v jiných modelech SE, které nemají přisvětlovací diodu/blesk - chcete-li též vyzkoušet stahujte zde:
http://www.k800i.cz/index.php?option=com_content&task=view&id=69

Již delší čas se snažím sladit svou Z710-ku s nějakým podobně černo-modře laděným schémátkem a řekl bych, že se mi to (konečně) povedlo... posuďte sami (na displeji Z710-ky vypadá krapet jinak = líp, než v náhledu = již obehraná píseň zobrazování barev v Themes Creatoru a realita...):


Pokud se Vám líbí a máte podobně podbarvený telefon (např. K610, atd...) můžete stáhnout zde:
http://www.walkmanphones.cz/index.php?option=com_remository&Itemid=0&func=fileinfo&id=785
« Poslední úprava: 06. Listopad 2006, 08:15 od VaRo » uložena
raymond26
Uživatel
***
Pohlaví: Muž
Příspěvků: 6


Zobrazit profil
« Odpověď #71 v: 06. Listopad 2006, 09:00 »

Zdarec. Prosimte,jak vypada cteni bankovni pravy? Roluje se zprava sama jako tomu bylo u starsich modelu nebo Jsou pismenka mensi a tudiz se vejde zprava na displej cela najednou. Diky.
uložena
num3r0
Anonym
« Odpověď #72 v: 06. Listopad 2006, 13:00 »

Zdarec. Prosimte,jak vypada cteni bankovni pravy? Roluje se zprava sama jako tomu bylo u starsich modelu nebo Jsou pismenka mensi a tudiz se vejde zprava na displej cela najednou. Diky.

Zprava sama rotuje, ted jsem to overoval (na Z710i)
uložena
VaRo
Anonym
« Odpověď #73 v: 07. Listopad 2006, 11:28 »

Dnes opět pár demo snímků.

1. výše, již zmíněné, zobrazování příchozích zpráv na vnějším displeji Z710-ky:


2. používám zajímavé příslušenství do kanceláře/auta - BT HF HCB-100 (chystám se, zbyde-li trocha času, o něm napsat pár poznatků). Toto HF (dnes se dá sehnat už za příjemnou cenu kolem 2.500 Kč) se umí párovat s více zařízeními najednou. Default spárované poznáte tak, že po připojení vám jeho činnost indikuje modrá dioda, pokud připojíte další spárované zařízení, indikace činnosti je již růžová... viz další 2 snímky (default spárovanou mám K800i a mezi další patří i Z710i).



pozn.: K800i jsem fotil Z710-kou a naopak (oboje v max.kvalitě), již na první pohled je cítit absence AF u Z710-ky... Cry
« Poslední úprava: 07. Listopad 2006, 11:31 od VaRo » uložena
KoCuR
Uživatel
***
Pohlaví: Muž
Příspěvků: 1125



Zobrazit profil WWW
« Odpověď #74 v: 07. Listopad 2006, 16:48 »

2VaRo:super tak to sa tesim ked popises troska viac aj o HCB-100  Mrknutí
uložena

Sony Ericsson+Nokia= www.eucellmania.com
Fórum SEMania.cz
   

 uložena
Strana: 1 ... 3 4 [5] 6 7 ... 17
Poslat téma Tisk
Fórum SEMania.cz  |  Ostatní telefony  |  Telefony řady Z (Moderátor: Ganimed)  |  Téma: Moje Z710i (Twilight Black)
Skočit do:  


© SEMania 2004-2007 | Powered by SMF.
© 2005, Simple Machines. Všechna práva vyhrazena.
Stránka vytvořena za 0.008 sekund, 18 dotazů.