SEMania.cz Fórum Bazar Galerie Download E-shop Sony Ericsson

Vítejte, Anonym. Prosím přihlašte se nebo se zaregistrujte.
Nepřišel Vám aktivační email?
28. Březen 2024, 17:47

Zadejte uživateské jméno, heslo a dobu přihlášení
Hledat:     Pokročilé vyhledávání
142443 příspěvků v 9986 tématech od 23753 uživatelů
Nejnovější uživatel: tripsitter
* Domů Nápověda Hledat Přihlásit Registrovat
Fórum SEMania.cz  |  Ostatní telefony  |  Telefony řady Z (Moderátor: Ganimed)  |  Téma: Moje Z710i (Twilight Black)
Strana: 1 2 [3] 4 5 ... 17
Poslat téma Tisk
Autor Téma: Moje Z710i (Twilight Black)  (Zobrazeno 114734 x)
Martin Hajn
Anonym
« Odpověď #30 v: 02. Listopad 2006, 21:33 »

No já nechci Z-610 pro svoji mladou .. Ale pro sebe .. Moc se mi líbí a ta barva modrá je ůžasná...
uložena
VaRo
Anonym
« Odpověď #31 v: 02. Listopad 2006, 21:36 »

No já nechci Z-610 pro svoji mladou .. Ale pro sebe .. Moc se mi líbí a ta barva modrá je ůžasná...

Máš recht, Martine, ale hele ty barvo, už se nemůžu koukat na tvý oblíbený slovo ůžasná, zkus na klávesnici objevit u s čárkou, dík. Vypadá takhle nějak ú Měj ohled na mé šediny...  Cry

Teď koukám  Shocked Ty máš mladou? A kolik jí je, když Tobě je, nepletu-li se 13?... Sodoma Gomora! Kam ten svět spěje, rychle si koupit ještě nějakýho Sony Ericssona, konec světa se blíží...
« Poslední úprava: 02. Listopad 2006, 21:39 od VaRo » uložena
peckovice
Uživatel
***
Pohlaví: Muž
Příspěvků: 106


Zobrazit profil
« Odpověď #32 v: 02. Listopad 2006, 22:12 »

A že o tom sám VaRo nic neví?  Huh Undecided Grin Jsi trochu vedle to je, spíš teprve bude (ještě není skladem) tyrkysová Z610-ka, kterou bych chtěl k Vánocům pro tu svou... líp čti...

Btw. už je tu někdo, kdo je též majitelem Z710i nebo W710i?  Sad
Dneska jsem koupil odpoledne W710, teprve teď jsem přijel domů, takže je pořád zabalená, ale i tak vypadá ňamkózně  Roll Eyes
uložena

SE W710i + 1GB M2
SBDer
Uživatel
***
Pohlaví: Muž
Telefon: SE W850i
Příspěvků: 575



Zobrazit profil
« Odpověď #33 v: 02. Listopad 2006, 23:07 »

No tak to se těšíme, až nás seznámíš se svými dojmy, nejlépe s obdobným nasazením a pečlivostí, jako VaRo u své Z710i  Cheesy
uložena

Smajlík Sony CMD-J5 -> J6 -> SE K700i -> W550i -> W850i Cheesy + J6  -> HTC Touch Diamond Tongue
Martin Hajn
Anonym
« Odpověď #34 v: 03. Listopad 2006, 07:27 »

VaRo : Jelikož žádnou nemám tak jsem napsal , že ne pro mladou ...  Grin Grin
Promin za to ůžasnáááááááááááááááááá..... Takhle se to líbí víc úžasnáááá budu si dávat pozor.. Mrknutí


uložena
VaRo
Anonym
« Odpověď #35 v: 03. Listopad 2006, 08:16 »

2 peckovice. No super! Poinformuj zatím alespoň v krátkosti. Jakou barevnou variantu máš? Jde o dovoz nebo CZ-ko? Jestli to není tajný alespoň orientačně, co jsi dal? Co bankovní zprávy? Používáš? Pokud ano, ukazujou se ti na vnějším displeji? Jakou verzi firmu máš nahranou? Jaká schémátka jsou jako default nahraná ve W-čko (stačej názvy, nebo, pokud by´s byl tak laskav, pošli mi je na [email protected] ... předem dík  Mrknutí. Zkoušel jsi upravit nějaké schémátko pro W-čko? Chystáš se sem přidat nějaké foto? Na práci s founem doporučuji jednoznačně MPE-pokud ho už nepoužíváš... Smajlík To by snad pro začátek stačilo.  Undecided Grin
uložena
VaRo
Anonym
« Odpověď #36 v: 03. Listopad 2006, 08:24 »

Trochu OT, nová beta verze Opery mini pro Sony Ericssony ke stažení, zde:
http://www.opera.com/products/mobile/operamini/phones/?man=sonyericsson#models
uložena
peckovice
Uživatel
***
Pohlaví: Muž
Příspěvků: 106


Zobrazit profil
« Odpověď #37 v: 03. Listopad 2006, 08:36 »

Je to Ofiko CZ, dal jsem 8,7 coz je momentalne hodne slusna cena a barevna varianta je Performance Graphite. Myslím si že s jinou barvou budeme mít asi útrum. Schémátka jsem ještě nepřeďělával, ale koukal jsem na přednastavené a jsem z toho vyplesklej..... přednastavené je samozřejmě Walkman, což je klasika v oranžové barvě. Pak jsou tam ale 3 další a každé má jinou nabídku hlvaního menu. a jiné barevné provedení samozřejmě.
Schémata:
Active - nabídka jako kruh
Female line - matice ale s ikonama jako obrysy
Lava - nabídka je linka na spodku obrazovky a aktuální položka je velká ikona nahoře
Walkman - nic nového
bohužel jediný foťák který teď mam je v telefonu, takže budou brzo jen fotky krabice a obsahu. Telefon až příští týden
uložena

SE W710i + 1GB M2
VaRo
Anonym
« Odpověď #38 v: 03. Listopad 2006, 08:50 »

Super a verze firmu? Pošli mi pls. ta schémata, prozkoumal bych jim ty flash animace hlavního menu... u mě nechoděj, opsal bych si je z těch tvejch a taky prubnul...  Mrknutí
uložena
peckovice
Uživatel
***
Pohlaví: Muž
Příspěvků: 106


Zobrazit profil
« Odpověď #39 v: 03. Listopad 2006, 10:11 »

tak se jdu podělit o fotky krabice a příslušenství dodaného k W710 foceno W710 a bylo málo světla




uložena

SE W710i + 1GB M2
J.Havrlant
Uživatel
***
Pohlaví: Muž
Příspěvků: 36



Zobrazit profil WWW
« Odpověď #40 v: 03. Listopad 2006, 10:48 »

 Nazdar, zajímavá recenze  Mrknutí. Co takhle hodit tady pár fotek, ať máme představu jak ten phone fotí? Podle Mobilit nic moc, tak bych chtěl mít představu, díkec  Mrknutí
uložena


<<< R600i, T68i, T610i, D750i, K700i, W800i, K800i, P990i, P1i >>>
http://sony-ericsson-cz.com/
VaRo
Anonym
« Odpověď #41 v: 03. Listopad 2006, 11:55 »

Myslíš to, jak fotí Z710-ka?  Mrknutí

2 peckovice, dík za schémátka. Skutečně obsahují flash animace, pracuji na jejich prezentaci... pak je sem hodím a do sekce schémátek přidám návod na to, jak si ony flash animace udělat do jakéhokoli schémátka pro Z710i/W710i (dám sem pak odkaz). O tom, jak si je udělat pro jiné modely už psal Oldik Mládků tady: http://www.walkmanphones.cz/index.php?option=com_content&task=view&id=123
uložena
VaRo
Anonym
« Odpověď #42 v: 03. Listopad 2006, 12:39 »

Tak mám pro stávající i budoucí majitele Z710i možná špatnou zprávu. Animované flash menu Sony Ericsson hold implementuje pouze do novějších "walkman" řad. Něco o tom už psal Olda Mládek - link jsem dával výše. Jinými slovy flash animace nejsou součástí firmware Z710i = neumí s nimi pracovat. W710i ano, Těším se, že nám sem peckovice hodí náhledy oněch 3 flash animací hlavního menu. Něco více o tvorbě/úpravě flash animací hlavního menu právě sepisuji.
uložena
VaRo
Anonym
« Odpověď #43 v: 03. Listopad 2006, 13:56 »

Tak koho zajímají flash animace hlavního menu, může zabloudit sem... http://forum.semania.cz/index.php/topic,9063.0.html
uložena
WotanServer.com
Uživatel
***
Příspěvků: 41


Zobrazit profil WWW
« Odpověď #44 v: 03. Listopad 2006, 16:55 »

Do Z710i není problém nahrát FW W710i Mrknutí
Krokoměr však nefunguje
uložena

WotanServer.com

Zapomeňte na DaVinci. Používejte www.WotanServer.com
Kontakt ICQ: 292-588-162
email: [email protected]
Fórum SEMania.cz
   

 uložena
Strana: 1 2 [3] 4 5 ... 17
Poslat téma Tisk
Fórum SEMania.cz  |  Ostatní telefony  |  Telefony řady Z (Moderátor: Ganimed)  |  Téma: Moje Z710i (Twilight Black)
Skočit do:  


© SEMania 2004-2007 | Powered by SMF.
© 2005, Simple Machines. Všechna práva vyhrazena.
Stránka vytvořena za 0.011 sekund, 17 dotazů.