SEMania.cz Fůrum Bazar Galerie Download E-shop Sony Ericsson

VŪtejte, Anonym. ProsŪm pÝihlaĻte se nebo se zaregistrujte.
NepÝiĻel VŠm aktivaŤnŪ email?
22. »ervenec 2024, 14:46

Zadejte uĺivateskť jmťno, heslo a dobu pÝihlŠĻenŪ
Hledat:     PokroŤilť vyhledŠvŠnŪ
142457 pÝŪspžvký v 9999 tťmatech od 23754 uĺivatelý
NejnovžjĻŪ uĺivatel: Emmitt
* Domý NŠpovžda Hledat PÝihlŠsit Registrovat
Fůrum SEMania.cz  |  Ostatn√≠ telefony  |  Telefony √łady Z (ModerŠtor: Ganimed)  |  Tťma: Moje Z710i (Twilight Black)
Strana: [1] 2 3 ... 17
Poslat tťma Tisk
Autor Tťma: Moje Z710i (Twilight Black)  (Zobrazeno 117696 x)
VaRo
Anonym
« v: 01. Listopad 2006, 21:11 »

Jak jsem ji¬ĺ v sekci o sch√©m√°tk√°ch avizoval, chystal jsem se na Z710i (Twilight Black). Te√Į u¬ĺ ji m√°m doma, tak se s v√°mi mohu pod√¨lit o pocity, zku¬Ļenosti a mo¬ĺn√° n√¨jak√© dal¬Ļ√≠ zaj√≠mavosti. Upozor√≤uji, ¬ĺe m√© n√≠¬ĺe uveden√© bl√°bolen√≠ nem√° pra¬ĺ√°dn√© ambice b√Ĺt odbornou recenz√≠, bu√Įte proto shov√≠vav√≠ pion√Ĺ√łi, d√¨kuji. Tolik na √ļvod, autor - j√°.  Tongue

P√°r z√°kladn√≠ch √ļdaj√Ļ (pro dal¬Ļ√≠ p√ł√≠padn√© z√°jemce). Cena tohoto dovozov√©ho kousku se nyn√≠ pohybuje kolem 6500 K√®(+/- 500 K√®, no sp√≠¬Ļ +...) i tak ale cena, v porovn√°n√≠ s konkurenc√≠, slu¬Ļn√°, si mysl√≠m... :

Charakteristika:
Otev√łete se propracovan√©mu stylu Z710i. Tento otv√≠rac√≠ telefon V√°m p√łin√°¬Ļ√≠ efektivn√≠ telefonov√°n√≠ a pr√°ci se zpr√°vami, kvalitn√≠ fotoapar√°t a r√Ļzn√© mo¬ĺnosti spojen√≠. To v¬Ļe ve stylov√©m, prvot√ł√≠dn√≠m proveden√≠.
Z710i vybaven√Ĺ dvoumegapixelov√Ĺm fotoapar√°tem V√°m umo¬ĺn√≠ zachytit okam¬ĺik. Nez√°le¬ĺ√≠ na tom, kde jste. Kdy¬ĺ se chcete dostat bl√≠¬ĺe, pou¬ĺijte digit√°ln√≠ zoom.
D√≠ky technologii Bluetooth™ lze snadno synchronizovat kalend√°√ł a kontakty mezi PC a telefonem. Z√Ļsta√≤te v kontaktu s p√ł√°teli a kolegy prost√łednictv√≠m multimedi√°ln√≠ch zpr√°v nebo emailu.
S telefonem Z710i nen√≠ Internet nikdy daleko. Spus¬Ľte Internetov√Ĺ prohl√≠¬ĺe√® v telefonu a seznamte se s nejnov√¨j¬Ļ√≠mi ud√°lostmi a sportovn√≠mi v√Ĺsledky.
Vzru¬Ļen√≠ nebo relaxace? Z710i poskytuje kvalitn√≠ z√°bavu bez ohledu na to, √®emu d√°v√°te p√łednost. Zahrajte si trojrozm√¨rnou hru. Poslouchejte va¬Ļi obl√≠benou hudbu.

Stru√®n√Ĺ popis
Elegantn√≠, propracovan√Ĺ telefon s akt√≠vn√≠m TFT displejem o 262 tis√≠ci barv√°ch. Vestav√¨n√© stereo FM R√°dio s RDS a MP3 p√łehr√°va√®, integrovan√Ĺ 2 Mpix fotoapar√°t, Bluetooth, IrDA, vnit√łn√≠ pam√¨¬Ľ 10 MB+ Memory Stick Micro™ (M2™) a pam√¨¬Ľ na 1000 kontakt√Ļ.

Parametry
Barevn√Ĺ displej:     Ano
Bluetooth:    Ano
Bud√≠k:    Ano
Datum:    Ano
Doba hovoru (a¬ĺ hodin):    10
GSM p√°sma (MHz):    850/900/1800/1900
Hlasit√© HF:    Ano
Hlasov√© ovl√°d√°n√≠:    Ano
Hlasov√© vyt√°√®en√≠:    Ano
Hloubka (mm):    24,5
Hmotnost (gram√Ļ):    101
Hodiny:    Ano
Hry:    Ano
Infra√®erven√Ĺ port:    Ano
Integrovan√© FM r√°dio:    Ano
Integrovan√Ĺ digit√°ln√≠ fotoapar√°t:    Ano
Integrovan√Ĺ digit√°ln√≠ fotoapar√°t (rozli¬Ļen√≠ v pix):    1600x1200
Integrovan√Ĺ email klient:    Ano
Integrovan√Ĺ MP3 p√łehr√°va√®:    Ano
Intern√≠ pam√¨¬Ľ (MB):    10
Intern√≠ pam√¨¬Ľ na SMS:    Ano
Kalend√°√ł:    Ano
Kalkula√®ka:    Ano
Kontakty - v√≠c √ļdaj√Ļ k jednomu jm√©nu:    Ano
Nahr√°v√°n√≠ videosekvenc√≠:    Ano
Opera√®n√≠ syst√©m:    Ne
Po√®et barev zobrazen√Ĺch na displeji:    262144
Podpora dlouh√Ĺch SMS zpr√°v:    Ano
Podpora EDGE:    Ano
Podpora GPRS:    Ano
Podpora HSCSD:    Ano
Podpora Java aplikac√≠:    Ano
Podpora multimedi√°ln√≠ch zpr√°v MMS:    Ano
Podpora Push To Talk:    Ne
Podpora WCDMA:    Ne
Pohotovostn√≠ doba (a¬ĺ hodin):    350
Polyfonn√≠ vyzv√°n√¨n√≠ (po√®et hlas√Ļ):    64
Prediktivn√≠ vkl√°d√°n√≠ textu:    Ano
P√łipraven pro venkovn√≠ pou¬ĺit√≠:    Ne
Rozli¬Ļen√≠ displeje (pix):    176 x 220
Slot pro pam√¨¬Ľovou kartu (form√°t karty):    Memory Stick Micro™ (M2™)
Smartphone:    Ne
Synchronizace s PC:    Ano
¬©√≠√łka (mm):    48
Telefon typu "V√©√®ko":    Ano
Telefonn√≠ seznam v pam√¨ti telefonu - po√®et √®√≠sel:    2500
Telefonn√≠ seznam v pam√¨ti telefonu - po√®et jmen:    1000
Typ baterie:    Li-Pol
Typ displeje:    TFT
√ökoly:    Ano
U¬ĺivatelsk√© profily:    Ano
V√Ĺm√¨nn√© kryty:    Ne
V√ŬĻka (mm):    88
WAPov√Ĺ prohl√≠¬ĺe√®:    Ano
Z√°znam hlasu:    Ano
Zoom (kolikan√°sobn√Ĺ):    2,5

Obsah balení
Mobiln√≠ telefon(firm R1EF001), pam√¨¬Ľov√° karta (Sony M2 64MB), baterie (BST-37 900mAh), s√≠¬Ľ.nab√≠je√®ka (CST-60), oby√®.HF-sluch√°tka (REF 501/62/2 R1A), u¬ĺivatelsk√° p√ł√≠ru√®ka, datov√Ĺ kabel, CD s PC suite a z√°ru√®n√≠ list.

A u¬ĺ je doma, holka jedna!  MrknutŪ

Co m√¨ osobn√¨ nejv√≠ce p√łekvapilo? Balen√≠ m√° √ļpln√¨ jin√Ĺ tvar i barvu, ne¬ĺ na jak√© je dlouholet√Ĺ u¬ĺivatel t√©to zna√®ky zvykl√Ĺ. Viz foto (v¬Ļechny sn√≠mky jsem po√ł√≠dil te√Į K800-kou za ne zcela ide√°ln√≠ch sv√¨teln√Ĺch podm√≠nek a nav√≠c jsem u toho ¬ĺral, omluvte p√ł√≠padn√© drobky od ve√®e√łe...).  Huh

Balení
v¬Ļimn√¨te si, jak jsem si n√°padit√¨ pomohl podp√¨rkou - raz√≠tkem...

Po vybalen√≠ a d√Ļkladn√©m prozkoum√°n√≠ m√¨ d√°le p√łekvapilo, jak moc je ta moje √®ern√° Z710-ka √®ern√°   Shocked;D Povrch m√° p√ł√≠jemn√¨ matn√Ĺ = neklou¬ĺe a d√° se tahat za ucho (ant√©nu), dobr√© p√łi vytahov√°n√≠ z kapes apod. M√° "nejmilej¬Ļ√≠" ho po kr√°tk√©m pomazlen√≠ se okomentovala slovy: "J√©√©√© to je ale drobe√®ek" (mluv√≠me tu st√°le o Sony Ericssonu Z710i - pro miramaxe a ostatn√≠ v√≠cesmysln√≠ky  Angry). Jako drobe√®ek ji p√łipad√° nejsp√≠¬Ļ proto, ¬ĺe m√° ji¬ĺ pot√łet√≠ stejn√Ĺ mobil a to Sony Ericssona Z600 - taky fe¬Ļ√°k, ale u¬ĺ postar¬Ļ√≠...

Zat√≠m n√¨jak nem√°m po√ł√°dnej grif na vyndav√°n√≠ a zandav√°n√≠ krytu baterie, taky takov√Ĺ n√¨jak√Ĺ americk√Ĺ, ale mo¬ĺn√° m√°m ne¬Ļikovn√Ĺ pazoury  Grin. To zacvak√°v√°n√≠ a vycvak√°v√°n√≠ krytu ale nic moc, nav√≠c, kdy¬ĺ pam√¨¬Ľov√° karta je schovan√° pod krytem.  Angry

Tak jako u ka¬ĺd√©ho nov√©ho mobilku jsem za√®al obvyklou procedurou - p√łi vypnut√©m stavu nab√≠t baterii, potom nahr√°t v¬Ļechny pot√łebn√© ovlada√®e. Kontakty jsem do Z710-ky dostal p√łes MPE ze z√°lohy vytvo√łen√© z K800-ky (viz obr√°zek)

S MyPhoneExplorerem nem√° Z710-ka ¬ĺ√°dn√Ĺ probl√©m - viz dal¬Ļ√≠ obr√°zky

Kdy¬ĺ u¬ĺ tam m√°m kontakty, p√łid√°m je¬Ļt√¨ sch√©m√°tka z jin√Ĺch mobil√Ļ s rozli¬Ļen√≠m 176x220 (a ¬ĺe jich doma m√°m!  Grin)
Na uk√°zku displej se sch√©m√°tkem z ni¬ĺ¬Ļ√≠ho modelu

Pak jsem (jen pro jistotu) t√©¬ĺ vyzkou¬Ļel webovou aktualiza√®n√≠ slu¬ĺbu, kter√° mi ozn√°mila, ¬ĺe m√°m v Z-ku skute√®n√¨ nejnov√¨j¬Ļ√≠ firmware...

P√°r dal¬Ļ√≠ch neut√ł√≠d√¨n√Ĺch post√łeh√Ļ m√©ho mozku:

- mile m√¨ p√łekvapil vn√¨j¬Ļ√≠ displej (√®itelnost a kontrast), trochu nemile m√¨ p√łekvapil vnit√łn√≠ displej (jsem hold u¬ĺ zmlsanej kvalitou z K800i, ale nen√≠ ¬Ļpatnej...)
- je tu op√¨t zm√¨na na lev√©m boku jsou tla√®√≠tka +/- a fo¬Ľ√°ku, kter√Ĺ m√° 2 MPX a kvalita je solidn√≠...
- 4 ovl√°dac√≠ tla√®√≠tka na vrchn√≠m krytu pro obsluhu p√łehr√°v√°n√≠ mp3 chod√¨j par√°dn√¨,
- hor¬Ļ√≠ u¬ĺ to je se 4-mi kulat√Ĺmi funk√®n√≠mi tla√®√≠tky do k√ł√≠¬ĺe na kl√°vesnici (p√łipojen√≠ k netu - tam to cen√≠m, ale u zb√Ĺvaj√≠c√≠ch 3   tj. menu fc√≠, zpr√°vy a vyp√≠n√°n√≠/zap√≠n√°n√≠ se na jejich stisk mus√≠m psychicky p√łipravit i fyzicky soust√łedit  Cry snad se to √®asem ob√¨h√°...
- klávesnice je krásnì "indigo" osvìtlena nìco jako u K610i... prostì paráda! Rovnomìrnì a dostateènì silnì,

- slu¬Ļn√¨ chod√≠ i EDGE, kter√Ĺ je indikov√°n nad kl√≠nkem sign√°lu,
- u datov√Ĺch p√łenos√Ļ v¬Ļe korektn√≠ a rychl√©,
- mp3 p√łehr√°v√°n√≠ pohodln√© a kvalitou srovnateln√© s mou K800i (srovn√°v√°m v¬Ļak v obou p√ł√≠padech p√łi pou¬ĺit√≠ lep¬Ļ√≠ch sluch√°tek - KOSS Porta pro...)

pr√°v√¨ mi hraje Amanda svou nyn√≠ popul√°rn√≠ p√≠se√≤ z nejmenovan√© TV reklamy...  MrknutŪ

V√≠c mi zat√≠m nenapad√°, p√łijdu-li na n√¨co relevantn√≠ho, dopln√≠m...
Zept√°te-li se na n√¨co smyslupln√©ho a budu-li schopen na to odpov√¨d√¨t, r√°d "f¬Ļem" odpov√≠m...
uloĺena
peterss
Anonym
« OdpovžÔ #1 v: 01. Listopad 2006, 21:20 »

hezk√Ĺ, drobe√®ku, jen tak mirne OT, za kolik mate W710 ? Syn po ni silha, myslim po te 710tce
« PoslednŪ ķprava: 01. Listopad 2006, 21:22 od peterss » uloĺena
VaRo
Anonym
« OdpovžÔ #2 v: 01. Listopad 2006, 21:28 »

Pe¬Ľo, W710i na Kladn√¨ je¬Ļt√¨ nejsou (Z710i je tu u¬ĺ relativn√¨ dost = za√®√≠n√° cenov√° konkurence), W710i se u¬ĺ ofiko prod√°vaj za cenu kolem 9400 K√® - viz:
http://www.sonyericsson-shop.cz/sony-ericsson-w710i-performance-graphite+dp46747/

Krom jin√©ho "dizajnu" a lep¬Ļ√≠ v√Ĺbavy:
Mobiln√≠ telefon, baterie, s√≠¬Ľ.nab√≠je√®ka, stereofonn√≠ headset HPM-65, propojovac√≠ USB kabel, disk CD-ROM se software a n√°vody, pam√¨¬Ľov√° karta Memory Stick Micro™ 512MB, aktivn√≠ √ļchyt IAC-60, u¬ĺivatelsk√° p√ł√≠ru√®ka, z√°ru√®n√≠ list,

mi p√łijde tento cenov√Ĺ rozd√≠l zna√®n√Ĺ. Filip √ł√≠kal, ¬ĺe firmy jsou kompatibiln√≠ = mo¬ĺn√° lep¬Ļ√≠ po√ł√≠dit Z710-ku+lep¬Ļ√≠ kartu+sluch√°tka a nechat ji flashnout na W710-ku...  MrknutŪ
uloĺena
HenryPotter2
U¬ĺivatel
Telefon: Nokia N95 8 GB,Sony Ericsson W960i,Sony Ericsson K800i
PÝŪspžvký: 356

Zobrazit profil
« OdpovžÔ #3 v: 01. Listopad 2006, 21:33 »

Kde si ho na Kladnì prosimtì koupil?

Nikde jsem se nedoèetl o AF má nebo ne.

A taky o Z710i jsem v√Ļbec nesly¬©el akor√°d od W710i. Je toto¬ĺn√° akor√°d, ¬ĺe m√° sportovn√≠ fukce ¬ĺe jo?
« PoslednŪ ķprava: 01. Listopad 2006, 21:36 od HenryPotter2 » uloĺena

Nokia N95 8 GB, BT reproduktory MD-5W, Transmitter FM CA-300
VaRo
Anonym
« OdpovžÔ #4 v: 01. Listopad 2006, 21:36 »

Maj ho nap√ł. v Ait Solution (TGM) nebo Mobilandu (TGM)... a mo¬ĺn√° i jinde...  MrknutŪ

P√≠¬Ļu, ¬ĺe se nesna¬ĺ√≠m o recenzi... p√łe√®ti si recenzi od Oldy Ml√°dk√Ļ - http://semania.cz/content/view/2030/2/, tam najde¬Ļ odpov√¨di na sv√© dotazy...  MrknutŪ
« PoslednŪ ķprava: 01. Listopad 2006, 21:39 od VaRo » uloĺena
3m3
Anonym
« OdpovžÔ #5 v: 01. Listopad 2006, 21:47 »

P√¨kn√Ĺ v√¨ru p√¨kn√Ĺ,te√Į jen ho neukazovat moj√≠ p√ł√≠telkyni Grin
« PoslednŪ ķprava: 01. Listopad 2006, 21:49 od 3m3 » uloĺena
Martin Hajn
Anonym
« OdpovžÔ #6 v: 01. Listopad 2006, 21:59 »

VaRo: No moc pìkné sis zad udìlal radost Grin Grin

A tu Z610 co byla srazu jak se ti moc líbila ta nebude? Ani dovozová ....
uloĺena
VaRo
Anonym
« OdpovžÔ #7 v: 01. Listopad 2006, 22:00 »

Opravuji info k obr√°zku o web aktualizaci - info znamen√°, ¬ĺe je¬Ļt√¨ ¬ĺ√°dn√° neexistuje, d√≠k Filipe..., jsi ¬Ļikovn√Ĺ a "f¬Ļ√≠mav√Ĺ" pion√Ĺr, furt to √ł√≠k√°m!  MrknutŪ
uloĺena
VaRo
Anonym
« OdpovžÔ #8 v: 01. Listopad 2006, 22:01 »

VaRo: No moc pìkné sis zad udìlal radost Grin Grin
A tu Z610 co byla srazu jak se ti moc líbila ta nebude? Ani dovozová ....

Ale bude, to v√≠¬Ļ, ¬ĺe bude! Bude pro mou Ivetku... (k V√°noc√Ļm)...  MrknutŪ
uloĺena
Martin Hajn
Anonym
« OdpovžÔ #9 v: 01. Listopad 2006, 22:03 »

VaRo: Tak pssssssssssssssssssst modli se aby neèetla foru.. Grin Grin
P√łece j√≠ ho p√łinese je¬ĺ√≠¬Ļek.. A neka¬ĺ pion√Ĺry Grin Grin.. A kolik bude st√°t?
uloĺena
VaRo
Anonym
« OdpovžÔ #10 v: 01. Listopad 2006, 22:08 »

Hele, Ty jeden pion√Ĺre  Grin Psal jsem smyslupln√© dotazy!...   Zbytek Ti vysv√¨tl√≠m p√łi n√¨jak√©m p√ł√≠¬Ļt√≠m srazu, √®i setk√°n√≠ - dostane¬Ļ tam ode mne zdarma rychlokurz ¬Ļikanov√°n√≠...
uloĺena
Farley
U¬ĺivatel
PohlavŪ: Muĺ
Telefon: K750i - R1DB001 & K700i - R2CA001
PÝŪspžvký: 275

Zobrazit profil WWW
« OdpovžÔ #11 v: 01. Listopad 2006, 22:10 »

Mazel, ta Z710. SmajlŪk Skv√¨lej √®l√°nek, VaRo. SmajlŪk Lep¬Ļ√≠ jak n√¨jak√° recenze.  MrknutŪ
uloĺena

Jj, kdy¬ĺ byl tenhle web "v plenk√°ch", to byly √®asy. :-)
J√° tu SEManii proste miluju.
Martin Hajn
Anonym
« OdpovžÔ #12 v: 01. Listopad 2006, 22:12 »

VaRo: Dob√łe promin.. Tak na ten rychlokurz se t√¨¬Ļ√≠m. Grin

Jinak èlánek je fajn moc se ti povedl...
A kdy¬ĺ si ho d√°¬Ļ do kapsy nos√≠ se ti dob√łe? Nen√≠ moc cejtit?
uloĺena
VaRo
Anonym
« OdpovžÔ #13 v: 01. Listopad 2006, 22:16 »

D√≠k za pochvalu lichometn√≠ci! No a¬Ľ k n√¨mu √®uch√°m jak √®uch√°m, nic necejtim...  Grin Z profilu je Z-ko stejn√¨ "tlust√Ĺ" jako K800i v m√≠st√¨ s krytkou fo¬Ľ√°ku = to de ne?...  MrknutŪ
uloĺena
KoCuR
U¬ĺivatel
PohlavŪ: Muĺ
PÝŪspžvký: 1125

Zobrazit profil WWW
« OdpovžÔ #14 v: 02. Listopad 2006, 01:02 »

2Varo: Dlho som sa nenasmial pri citani takehoto clanku  Grin tvoj styl je uplne skveli!  Kiss
Mas ju doma iba par hodin tak je skoro na otazky ako kvalita spracovania,baterka ale predsa ti ich polozim. Nevrzga? Horna cast sa nevychyluje?
K tej krabicke ja som ju prvy krat videl u Z550i ta ma tiez podobnu a podla mna vyzera dobre.
uloĺena

Sony Ericsson+Nokia= www.eucellmania.com
Fůrum SEMania.cz

uloĺena
Strana: [1] 2 3 ... 17
Poslat tťma Tisk
Fůrum SEMania.cz  |  Ostatn√≠ telefony  |  Telefony √łady Z (ModerŠtor: Ganimed)  |  Tťma: Moje Z710i (Twilight Black)
SkoŤit do:  

© SEMania 2004-2007 | Powered by SMF.
© 2005, Simple Machines. VĻechna prŠva vyhrazena.
StrŠnka vytvoÝena za 0.009 sekund, 17 dotazý.