SEMania.cz Fórum Bazar Galerie Download E-shop Sony Ericsson

Vítejte, Anonym. Prosím přihlašte se nebo se zaregistrujte.
Nepřišel Vám aktivační email?
28. Březen 2024, 16:56

Zadejte uživateské jméno, heslo a dobu přihlášení
Hledat:     Pokročilé vyhledávání
142443 příspěvků v 9986 tématech od 23753 uživatelů
Nejnovější uživatel: tripsitter
* Domů Nápověda Hledat Přihlásit Registrovat
Fórum SEMania.cz  |  Ostatní telefony  |  Ostatní modely  |  T610/630/Z600  |  Téma: Rychlost GPRS
Strana: [1]
Poslat téma Tisk
Autor Téma: Rychlost GPRS  (Zobrazeno 3797 x)
Daniel
Anonym
« v: 01. Červenec 2005, 18:46 »

Jakou rychlost vymáčknu ze SE T630 při připojení přes GPRS? Přes T-Mobile. Mám pevnou linku a uvažuji o GPRS. Doporučujete to? Děkuji.
uložena
Víťa
Uživatel
***
Pohlaví: Muž
Telefon: Sony Ericsson Xperia X5 Pureness
Příspěvků: 2709



Zobrazit profil
« Odpověď #1 v: 01. Červenec 2005, 21:15 »

Jelikož má T630 GPRS třídy 8, tak budeš stahovat 6 kb/s, takže rychlost max. něco okolo 50 kb/s. Nevím zda bych ti to měl doporučit, protože oproti tel. lince to nebude o moc rychlejší, ale budeš to mít neomezený. Raději se koukni zda nemáš tam kde bydlíš pokrytí EDGE, sežeň si nějakou Nokii, na EDGE bohatě stačí 6220 nebo 3200 a máš to.
uložena

Sony Ericsson Xperia X5 Pureness
MarekHajn
Uživatel
***
Pohlaví: Muž
Telefon: Nokia 5800 XpressMusic
Příspěvků: 1723



Zobrazit profil WWW
« Odpověď #2 v: 14. Červenec 2005, 09:52 »

No... teoretické maximum je u T-Mobilu poměrně vysoko, díky vyšším kódovacím schématům, ale v praxi budete rád, když se občas dostanete na 35-45 kbps, běžně tak kolem 30 kbps. Toť můj názor.

Pokud máte ve své lokalitě dostupné EDGE, tak bych nad tím vůbec nepřemýšlel a koupil něco s EDGE. Tam už je to sakra jinej fofr.

A například Filip Ludvík z technické podpory SEManie chytá EDGE doma, a to bydlí skoro v divočině ... Smajlík (obrazně řečeno) a teď je někde na Severu, u Turnova nebo tak nějak (doufám, aspoň jsem to tak pochopil) a tam prej taky chytá EDGE. Takže není pravda, že jsou pokryta jen velká města.
uložena

Narození SEManie. Pamatujete? Už je to dávno... Ale já u toho byl a jsem za to vděčný.
Víťa
Uživatel
***
Pohlaví: Muž
Telefon: Sony Ericsson Xperia X5 Pureness
Příspěvků: 2709



Zobrazit profil
« Odpověď #3 v: 14. Červenec 2005, 21:42 »

Takže se shodnem, že pokud máš v blízkosti EDGE, tak Nokia jednoznačně vyhrává. Já používám na EDGE 6220 a jsem plně spokojen.
uložena

Sony Ericsson Xperia X5 Pureness
MarekHajn
Uživatel
***
Pohlaví: Muž
Telefon: Nokia 5800 XpressMusic
Příspěvků: 1723



Zobrazit profil WWW
« Odpověď #4 v: 14. Červenec 2005, 23:23 »

2Víťa: Neříkám, že Nokia vyhrává. Prostě cokoli, co umí EDGE a spojení s PC. Nakonec když to používáš jako modem, tak je snad jedno co je to za značku, ne? Já mám v současnosti jako modem Siemense S45 a jsem spokojenej. Až bude u mě EDGE, tak koupím něco, co ho zvládá. Ale co nejlevněji, protože ten telefon jen leží na stole a nemá smysl do něj cpát větší množství peněz.
uložena

Narození SEManie. Pamatujete? Už je to dávno... Ale já u toho byl a jsem za to vděčný.
Fórum SEMania.cz
   

 uložena
Strana: [1]
Poslat téma Tisk
Fórum SEMania.cz  |  Ostatní telefony  |  Ostatní modely  |  T610/630/Z600  |  Téma: Rychlost GPRS
Skočit do:  


© SEMania 2004-2007 | Powered by SMF.
© 2005, Simple Machines. Všechna práva vyhrazena.
Stránka vytvořena za 0.007 sekund, 18 dotazů.