SEMania.cz Fórum Bazar Galerie Download E-shop Sony Ericsson

Vítejte, Anonym. Prosím přihlašte se nebo se zaregistrujte.
Nepřišel Vám aktivační email?
18. Duben 2024, 19:16

Zadejte uživateské jméno, heslo a dobu přihlášení
Hledat:     Pokročilé vyhledávání
142444 příspěvků v 9987 tématech od 23753 uživatelů
Nejnovější uživatel: tripsitter
* Domů Nápověda Hledat Přihlásit Registrovat
Fórum SEMania.cz  |  Ostatní  |  Co se jinam nevešlo/O tomto webu (Moderátor: Ganimed)  |  Téma: Sraz a vše kolem něj
Strana: 1 [2] 3 4 ... 15
Poslat téma Tisk
Autor Téma: Sraz a vše kolem něj  (Zobrazeno 58370 x)
VaRo
Anonym
« Odpověď #15 v: 28. Říjen 2006, 10:13 »

Ty už jsem, Věruško, v onu pokročilou dobu neviděl...  Grin Ale je krásná a ten vnější displej taky a klávesnice taky a vnitřní displej taky, určitě má krásnou i paměťovou kartu!...  Mrknutí
uložena
verkak
Uživatel
***
Pohlaví: Žena
Telefon: C702,P1i,W810i,K750i
Příspěvků: 128



Zobrazit profil
« Odpověď #16 v: 28. Říjen 2006, 10:14 »

To já na ní juknu. Pro sebe ne, já si počkám až mi vytvoří krásný vysouvák  Grin Grin
« Poslední úprava: 28. Říjen 2006, 10:24 od verkak » uložena
Martin Hajn
Anonym
« Odpověď #17 v: 28. Říjen 2006, 10:16 »

VaRo: No je pravda , že jsme plánovali že ho přepadnem , ale nedošlo na to..

Ale ne já nepotřebuju podflashovat nic takového , jen prostě byla hezká servírka.. Nic jsem neřek . Grin
uložena
Jajar
Uživatel
***
Pohlaví: Muž
Telefon: XPERIA mini pro
Příspěvků: 597



Zobrazit profil
« Odpověď #18 v: 28. Říjen 2006, 10:46 »

Odchazel jsem mezi poslednima nekdy po 22.hod.... jako mezi uplne poslednima a byl jsem jeden z tech, co doplaceli tu A4... docela jsem si tim "nasral" do bot Smajlík, protoze tam zbyvalo neco pres 900 Kc.... Angry

900,-  Shocked tak to je síla, já minule v praze doplácel "jen" cca 120,- uff. By Ti měl na příštím srazu každej semaniak koupit "alespoň" jedno pivko (akorát potom nevim, jak bys dopadl, při tom počtu  Grin). U mě to máš jistý + možná ňákej ten dlabanec  Grin.

Jinak srazík byl fakt super, třeba takový závody s BT Car 100  Smajlík, nebo lodě na T68i přes BT. Z610-ka byla fakt nádherná  Kiss.
uložena

Ericsson/Sony Ericsson: T10s->T39m->T68i->K700i->W800i->W880i->G900->W902->X10 mini pro->mini pro
Martin Hajn
Anonym
« Odpověď #19 v: 28. Říjen 2006, 10:48 »

Jajar: Vykašli se na Z-610 , že ta servírka byla pěkná  Grin Grin
uložena
VaRo
Anonym
« Odpověď #20 v: 28. Říjen 2006, 10:55 »

Podumejte jak  Huh, ale ta sekera by se těm chudákům, co na ni zbyli  Cry, měla nějak kompenzovat, co vy na to?...  Mrknutí
uložena
Jajar
Uživatel
***
Pohlaví: Muž
Telefon: XPERIA mini pro
Příspěvků: 597



Zobrazit profil
« Odpověď #21 v: 28. Říjen 2006, 11:07 »

Jajar: Vykašli se na Z-610 , že ta servírka byla pěkná  Grin Grin
 

 No ta servírka je samo před Z610-kou  Grin

Podumejte jak  Huh, ale ta sekera by se těm chudákům, co na ni zbyli  Cry, měla nějak kompenzovat, co vy na to?...  Mrknutí

Já to beru, co třeba každej oželit stokorunu na krtkův účet... Myslím, že stejně nebudeme všichni, kdo na srazu byl  Smajlík

EDIT:
Jen pro představu  Grin
« Poslední úprava: 28. Říjen 2006, 11:10 od Jajar » uložena

Ericsson/Sony Ericsson: T10s->T39m->T68i->K700i->W800i->W880i->G900->W902->X10 mini pro->mini pro
VaRo
Anonym
« Odpověď #22 v: 28. Říjen 2006, 11:13 »

Jasně Vojto - Nejdřív musíme vědět kdo a kolik doplácel? Pak určitě najdeme i způsob, jak to s nima vyrovnat...  Huh

Martine - zkus tu vlažnou vodu a froté ručník, určitě se ti uleví...  Mrknutí
uložena
Martin Hajn
Anonym
« Odpověď #23 v: 28. Říjen 2006, 11:16 »

Jajar: Jo měli bysme to nák urovnat je to hodně čárek  Grin Pak se někdy stav na Mělníku máš to co by kamenem dohodil zbytek došel (dojel) a srovnáme to spolu  Mrknutí

Varo: Froté ručník bohužel nemám , ale ta servírka byla dobrá na příští sraz chci bud nákou pěknou , a nebo chlapa  Grin Grin
uložena
Jajar
Uživatel
***
Pohlaví: Muž
Telefon: XPERIA mini pro
Příspěvků: 597



Zobrazit profil
« Odpověď #24 v: 28. Říjen 2006, 11:18 »

Jasně Vojto - Nejdřív musíme vědět kdo a kolik doplácel? Pak určitě najdeme i způsob, jak to s nima vyrovnat...  Huh

Ok, jsme lidi, nějak to určitě pořešíme  Mrknutí

Cituji
Martine - zkus tu vlažnou vodu a froté ručník, určitě se ti uleví...  Mrknutí
Mě to v jeho věku nijak zvlášť nepomáhalo  Grin, chce to ledovku, vlažná je na prd  Tongue.
uložena

Ericsson/Sony Ericsson: T10s->T39m->T68i->K700i->W800i->W880i->G900->W902->X10 mini pro->mini pro
KRTEK
Uživatel
***
Pohlaví: Muž
Telefon: P990i, C702, P1i
Příspěvků: 130



Zobrazit profil
« Odpověď #25 v: 28. Říjen 2006, 11:22 »

Ja teda ani nevim, ktery byl ten druhy, co jsem s nim odchazel Smajlík Platil vetsi cast, ja mel omezene penize...  Podle vizaze si ho pamatuju, ale jinak netusim :-) Takze jestli tu nekde jsi, tak se prihlas Smajlík

Ale tak uz neresme sekyru, fotku servirky by to chtelo vystavit taky nekde tady Cheesy Ja jsem nic nefotil, neb jsem byl ve stavu velmi nepouzitelnem  Roll Eyes A specialni medaili si zaslouzej moje nohy, ze me bez problemu donesly az domu, aniz bych cestou navstevoval ruzna zakouti a olizoval vsechny ploty...  Cool teda aspon v to doufam.... Roll Eyes
« Poslední úprava: 28. Říjen 2006, 11:24 od KRTEK » uložena

Nebýt, nehrát, nefungovat...
Nejste-li si jisti gramatikou svého příspěvku, použijte Pravidla českého pravopisu. Příspěvek si po sobě před odesláním přečtěte, dobře podaný dotaz se lépe a rychleji vyřeší. Používejte čárky a tečky ve větách! Děkuju Smajlík
Martin Hajn
Anonym
« Odpověď #26 v: 28. Říjen 2006, 11:28 »

Jajar : Nepomáhá Grin Grin.. Asi nejlíp vypadala servírka když podávala pivo a ohla se, tak jí to ze zadu slušelo Grin Grin..

Prostě na příští sraz jestli nebudu zase náká pěkná tak nejdu  Grin Grin.

KRTEK: A kdopak to byl popiš ho.. Mrknutí

uložena
Jajar
Uživatel
***
Pohlaví: Muž
Telefon: XPERIA mini pro
Příspěvků: 597



Zobrazit profil
« Odpověď #27 v: 28. Říjen 2006, 11:42 »

Jajar : Nepomáhá Grin Grin.. Asi nejlíp vypadala servírka když podávala pivo a ohla se, tak jí to ze zadu slušelo Grin Grin..

Prostě na příští sraz jestli nebudu zase náká pěkná tak nejdu  Grin Grin.
Teda s tebou to lomcuje slušně  Grin

Cituji
KRTEK: A kdopak to byl popiš ho.. Mrknutí



Bohužel jeho nick taky nevím, ale okem ho taky poznám. Debatovali jsme o starých kouscích od Ericssonu - T28s, GFxx, SHxx, GHxxx adt..  Cheesy. Prostě dobrý retro  Smajlík.
uložena

Ericsson/Sony Ericsson: T10s->T39m->T68i->K700i->W800i->W880i->G900->W902->X10 mini pro->mini pro
Farley
Uživatel
***
Pohlaví: Muž
Telefon: K750i - R1DB001 & K700i - R2CA001
Příspěvků: 275



Zobrazit profil WWW
« Odpověď #28 v: 28. Říjen 2006, 11:44 »

Jj, sekyrku neresme. Ja tedy vse podstive zaplatil, ale jsem taky pro to tem chudakum nejak vykompenzovat. Snad nekde nejake kapesne sezenu.  Cheesy

Z610 byla nadherna, videl jsem ji na zivo asi neposled v tyhle barve. :-D

Ja vul jsem si tu servirku NEBLEJSKNUL!!! Nemate fakt nekdo nejaky foto?
uložena


Jj, když byl tenhle web "v plenkách", to byly časy. :-)
Já tu SEManii proste miluju.
Martin Hajn
Anonym
« Odpověď #29 v: 28. Říjen 2006, 11:47 »

Jo Farley má pravdu fotku a nejlépe ze zadu  Grin Grin..

Jajar: Strašně to víš mám depresi  Grin Grin
uložena
Fórum SEMania.cz
   

 uložena
Strana: 1 [2] 3 4 ... 15
Poslat téma Tisk
Fórum SEMania.cz  |  Ostatní  |  Co se jinam nevešlo/O tomto webu (Moderátor: Ganimed)  |  Téma: Sraz a vše kolem něj
Skočit do:  


© SEMania 2004-2007 | Powered by SMF.
© 2005, Simple Machines. Všechna práva vyhrazena.
Stránka vytvořena za 0.009 sekund, 17 dotazů.