SEMania.cz Fórum Bazar Galerie Download E-shop Sony Ericsson

Vítejte, Anonym. Prosím přihlašte se nebo se zaregistrujte.
Nepřišel Vám aktivační email?
29. Březen 2024, 06:02

Zadejte uživateské jméno, heslo a dobu přihlášení
Hledat:     Pokročilé vyhledávání
142443 příspěvků v 9986 tématech od 23753 uživatelů
Nejnovější uživatel: tripsitter
* Domů Nápověda Hledat Přihlásit Registrovat
Fórum SEMania.cz  |  Ostatní telefony  |  Symbian UIQ2 (Moderátor: Ganimed)  |  Téma: Rychlá hláška při vypnutém P910?
Strana: [1]
Poslat téma Tisk
Autor Téma: Rychlá hláška při vypnutém P910?  (Zobrazeno 4142 x)
alterego
Uživatel
***
Telefon: SEP1, SEX1
Příspěvků: 577



Zobrazit profil WWW
« v: 08. Říjen 2006, 14:20 »

 Lze provést lehkou operací (do 3 - 4 stisků) vložení hlášky (předdefinované v nahrávkách, v Alonovi, n. jako zvonění) při vyplém mobu? Příklad: Jdu se koupat (20 - 40 min) a nechci brát mob sebou, ale nechci, aby někdo stále zvonil v domnění, že to neslyším. Nechci mob vypnout (bez hlášky), aby volající nemyslel, že jsem nedostupný. Prostě když mi někdo volá, aby věděl, že v xx h budu na drátě. Něco, jako když Vodafone hlásí. Volané číslo neexistuje, Volaný má vyp. mob, n. je mimo dosah ap.
 (Rady typu: Kdo potřebuje, zavolá později, nepište!)
« Poslední úprava: 08. Říjen 2006, 15:06 od alterego » uložena

Přijde Ti můj dotaz hloupý? Nepiš to,mohlo by se to dotknout těch,kdo neměli odvahu se zeptat. # Chces-li mi lat,pockej 2h. Oba ušetříme čas zbytečným psaním.
miramax
Anonym
« Odpověď #1 v: 08. Říjen 2006, 14:41 »

No pri vyplem mobu neudelas nic ( je dobrej jen na hazeni ) jinak zkus Magic Profiles Pro.
uložena
fantomas999
Uživatel
***
Pohlaví: Muž
Telefon: SE P910i
Příspěvků: 147



Zobrazit profil WWW
« Odpověď #2 v: 08. Říjen 2006, 14:48 »

Jen jeste doplnim,ze ta app nerika zadnou hlasku,ale na cislo volajiciho posle SMSku se vzkazem,ktery tam napises.
« Poslední úprava: 08. Říjen 2006, 14:58 od fantomas999 » uložena

alterego
Uživatel
***
Telefon: SEP1, SEX1
Příspěvků: 577



Zobrazit profil WWW
« Odpověď #3 v: 08. Říjen 2006, 15:10 »

 Anebo varianta, kdy mob nevypnu a místo zvonění se ozve předdefinovaná hláška. (Za Magic Profiles Pro se mi nechce kvůli toho platit. A SMS to moc neřeší, vzhledem k prodlevám doručení, zejména u TM.)
uložena

Přijde Ti můj dotaz hloupý? Nepiš to,mohlo by se to dotknout těch,kdo neměli odvahu se zeptat. # Chces-li mi lat,pockej 2h. Oba ušetříme čas zbytečným psaním.
peterss
Anonym
« Odpověď #4 v: 08. Říjen 2006, 18:06 »

Nahrej si vzkaz do hlasove schranky a vypni mob. Volajici bude presmerovan do ni a tam se dovi proc mu neberes mob. Je to namisto toho uvodniho "dovolali jste se do hlasove schranky".
uložena
JecminekMaselnik
Anonym
« Odpověď #5 v: 08. Říjen 2006, 18:44 »

magic profiles ovsem obsahuji daleko vice funkcionalit, nez jenom na zasilani sms pro lidi, ktere odmitnes, nebo nezvednes. Celkem se divim, ze nekdo tuto aplikaci nepouziva. Je ovsem pravda, ze pokud telefon vypnes, nic jineho, nez hlaska ve schrance se vymyslet neda. Jeste me napada takove dementni reseni, jako nechat prehravat hlasku z kazetaku a na telefonu nastavit autoanswer:o).
Pozn. pokud pouzijes MPP, a pak nastavis odmitani vsech hovoru, tak volajici nevyzvani, ale dostane busy a Ty ho vidis ve ztracenych hovorech.
« Poslední úprava: 08. Říjen 2006, 18:45 od JecminekMaselnik » uložena
alterego
Uživatel
***
Telefon: SEP1, SEX1
Příspěvků: 577



Zobrazit profil WWW
« Odpověď #6 v: 08. Říjen 2006, 20:15 »

 Magneťák ne, musel bych ho všude tahat. Jde mi o swovou věc.
  Hlasovku bych musel mít pořád a to nechci, páč by se spousta lidí dovolalo do hlasovky i když nechci (obsazeno, odskočím na 1 min, krátkodobý výpadek sítě) a hlasovku většina lidí nesnáší. Něco jiného je cílená obsažná hlasovka, z které se volající dozví, že tu za xx min budu, příp. kde budu, kterou bych použil zřídka a jen když chci, ne kdykoliv se něco stane v síti. Něco jako záznamník na pevné.Zapnu, n. vypnu.
uložena

Přijde Ti můj dotaz hloupý? Nepiš to,mohlo by se to dotknout těch,kdo neměli odvahu se zeptat. # Chces-li mi lat,pockej 2h. Oba ušetříme čas zbytečným psaním.
miramax
Anonym
« Odpověď #7 v: 08. Říjen 2006, 20:29 »

No chtelo by to neco jako je tohle: http://www.allaboutsymbian.com/software/item/Best_Answering_Machine_for_Series_601.php
uložena
alterego
Uživatel
***
Telefon: SEP1, SEX1
Příspěvků: 577



Zobrazit profil WWW
« Odpověď #8 v: 09. Říjen 2006, 02:18 »

 S60 Cry
uložena

Přijde Ti můj dotaz hloupý? Nepiš to,mohlo by se to dotknout těch,kdo neměli odvahu se zeptat. # Chces-li mi lat,pockej 2h. Oba ušetříme čas zbytečným psaním.
Fórum SEMania.cz
   

 uložena
Strana: [1]
Poslat téma Tisk
Fórum SEMania.cz  |  Ostatní telefony  |  Symbian UIQ2 (Moderátor: Ganimed)  |  Téma: Rychlá hláška při vypnutém P910?
Skočit do:  


© SEMania 2004-2007 | Powered by SMF.
© 2005, Simple Machines. Všechna práva vyhrazena.
Stránka vytvořena za 0.006 sekund, 17 dotazů.