SEMania.cz Fórum Bazar Galerie Download E-shop Sony Ericsson

Vítejte, Anonym. Prosím přihlašte se nebo se zaregistrujte.
Nepřišel Vám aktivační email?
29. Březen 2024, 15:16

Zadejte uživateské jméno, heslo a dobu přihlášení
Hledat:     Pokročilé vyhledávání
142443 příspěvků v 9986 tématech od 23753 uživatelů
Nejnovější uživatel: tripsitter
* Domů Nápověda Hledat Přihlásit Registrovat
Fórum SEMania.cz  |  Ostatní telefony  |  Ostatní modely  |  T610/630/Z600  |  Téma: jak na BT a IR prenos u T630 ?
Strana: [1]
Poslat téma Tisk
Autor Téma: jak na BT a IR prenos u T630 ?  (Zobrazeno 6570 x)
fahrus
Uživatel
***
Příspěvků: 3


Zobrazit profil
« v: 08. Říjen 2006, 10:56 »

hledam radu, v cem muze byt problem ...

nedari se mi z mobilu odeslat napr. vyfoceny obrazek ani pres IR ani pres BT... vzdy se prenos nezdaril nebo v pripade IR nebylo nalezeno zarizeni...

Sparovat se pres BT s Looxem N560 umi a stary notebook T630 pres IR taky identifikuje ...

Spojeni Loox - Notebook pres IR slape bez problemu...


Hledam tudiz chybu spis v mobilu, ale kde? Je to docela urgentni ... musel bych porizovat novy mobil a na ted nejsou finance  Undecided
Dekuju.
uložena
mars
Anonym
« Odpověď #1 v: 08. Říjen 2006, 11:41 »

v telefonu pro odeslání nic prakticky nenastavuješ, ani u infra, ani u BT. Jediné, co můžeš zkusit je u infra zpomalit v nastavení rychlost portu v NTB na 112kbps, a u BT i infra zkontrolovat, zda máš povolený příjem souborů z jiných zařízení, v případě Looxu také jestli vůbec podporuje příjem souborů (ale to by na 99% měl). Pokud je vše OK, pravděpodobně jde u chybu u T630. Může být i SW, mohl by pomoci master reset, nebo aktualizace pomocí SEUSu, ale k té potřebuješ u T630 kolébku, nestačí obyč. kabel DCU10/11 
uložena
fahrus
Uživatel
***
Příspěvků: 3


Zobrazit profil
« Odpověď #2 v: 08. Říjen 2006, 12:28 »

Povoleny prijem souboru z jinych zarizeni v T630? zrejme jsi myslel v ostatnich zarizenich, ze? Jak jsem psal - mezi Looxem a starym NB mi to pres IR funguje obema smery v pohode ...

Jak pises... taky se priklanim k chybe u T630, ale nejradsi bych nasel nekoho kdo ji ma a potvrdil si, ze jemu to funguje...

K tomu masterresetu - kde se spousti? Predpokladam, ze prijdu o vsechna nastaveni, obrazky a predevsim kontakty, ktere nejsou na SIM?

Zadnou kolebku ani kabel aktualizaci firmware nemam, takze bych byl odkazany zrejme na placenou sluzbu servisu - s kolika penezi bych mel v tom pripade pocitat?
uložena
mars
Anonym
« Odpověď #3 v: 08. Říjen 2006, 12:54 »

jo, jasně, nějak jsem psal něco jiného, než jsem myslel, ano master reset vše smaže (obnovit standartní nastavení). T630 jsem také v minulosti měl a toto využíval, a neměl jsem problém. Takže T630 to samozřejmě má umět jak přes BT, tak infra, a bude to opravdu její problém. Co se týká nového FW, záleží zda zvolíš autorizovaný servis nebo ne. Cena bude tak od 200 po 500.
uložena
fahrus
Uživatel
***
Příspěvků: 3


Zobrazit profil
« Odpověď #4 v: 09. Říjen 2006, 10:27 »

Bohudik mobil v tovarnim nastaveni zacal fungovat jak ma ... resp ted mi selze BT tak v 5% pripadu  Smajlík

Pro ostatni jeste doplnim, ze v mem Looxovi N560 (osobne mam pocit, ze ve vsech WM5 zarizenich) je i pro BT zapotrebi mit zapnuty beam (spatne prekladano v ceske lokalizaci jako IR)
uložena
power
Redaktor
*****
Pohlaví: Muž
Telefon: W910i
Příspěvků: 193



Zobrazit profil
« Odpověď #5 v: 15. Říjen 2006, 21:45 »

Přesně tak.U WM5 je potřeba mít zapnutto příjem IR (jak je tu psáno) pro příjem OBEXu. Jinak jestli ti v 5% Blbne Bluetooth tak je otázka jestli to dělá i s jínýma zařízeníma. Pokud jo viděl bych to na novější verzi FW pokud nemáš. Protože co se týká BT u SE tak ten je dost spolehlivý. Takže viz technická podpora SEmanie
uložena

SE Phone: T610>P800>P900>P910i>K550i>W910i
Nyní-> Qtek 9100 + HBH 662 + W910i
alterego
Uživatel
***
Telefon: SEP1, SEX1
Příspěvků: 577



Zobrazit profil WWW
« Odpověď #6 v: 11. Leden 2007, 16:07 »

Mam problem s T630, ze do ni nejde poslat obr., ani vyzvaneni. Zkousel jsem to s P910 a K750.
 Pres BT se vidi, odesila se, v K750 prbliknou v ikone BT 2 plne modre 3uhelnicky a pak zahlasi, ze pripojeni BT se nezdarilo. Z T630 do K750 to jde.
 Pri IR probiha pripojovani a pak zahlasi, ze nebyla nalezena zadna zarizeni. Nekdy naskoci v K750 pripojovaci graf, ale jen problikne Probiha odesilani a na to hlasi Odesilani se nezdarilo. Z T630 do K750 to jde.
 Kde muze byt zrada?
 Chtel jsem to pouzit jako zvoneni, tak jsem to do T630 nahral diktafonem, ale to jako zvoneni nejde (AMR?).
 (Jeste teoreticky prichazi do uvahy mail, ale ten neni (a nebude, mob je dcery) nastaven a na predplacenku se neoplati.)
uložena

Přijde Ti můj dotaz hloupý? Nepiš to,mohlo by se to dotknout těch,kdo neměli odvahu se zeptat. # Chces-li mi lat,pockej 2h. Oba ušetříme čas zbytečným psaním.
Ales-X
Uživatel
***
Pohlaví: Muž
Telefon: iPhone 5, Ericsson T20e
Příspěvků: 222



Zobrazit profil WWW
« Odpověď #7 v: 12. Leden 2007, 07:44 »

Pokud ti jde jen o ten soubor, tak ho tam nahraj přez DSS-20 (tipuji že jej máš když máš P910i) a MPE (myPhoneExplorer). Ale předtím doporučuji zkontrolovat jestli má dcerka dost volné paměti a jestli ty soubory co posíláš jsou podporované. Hudbu zvládne jen *.mid a *.amr Obrázky doporučiji předělat na rozlišení 128x160 a formát *.jpg nebo *.gif.

Pokud potřebuješ rozchodit BT a IR tak udělaj MR jak doporučuje Mars, ale předtím zkontroluj volnou pamět, tento telefon byl na volnou pamět dost háklivy a když byla dost zaflákaná tak si dělal co chtěl. Taky to může být verzí FW já měl poslední vydaný FW a žádné problémy s BT a IR jsem neměl. Ale kamarádka má T630 se starším FW a BT jí pořád padá a samovolně se odpojuje.
« Poslední úprava: 12. Leden 2007, 07:55 od Ales-X » uložena

alterego
Uživatel
***
Telefon: SEP1, SEX1
Příspěvků: 577



Zobrazit profil WWW
« Odpověď #8 v: 12. Leden 2007, 08:27 »

Diky vyzkousim.
(P910 ma DSS25, ale to je asi fuk. Mam i DCU11, (coz ma asi nahradit ta kolibka).)
uložena

Přijde Ti můj dotaz hloupý? Nepiš to,mohlo by se to dotknout těch,kdo neměli odvahu se zeptat. # Chces-li mi lat,pockej 2h. Oba ušetříme čas zbytečným psaním.
alterego
Uživatel
***
Telefon: SEP1, SEX1
Příspěvků: 577



Zobrazit profil WWW
« Odpověď #9 v: 12. Leden 2007, 15:17 »

Alesi, nesly by ty soubory nejak bez PC? Mam jen P910/990 ..Shocked(
uložena

Přijde Ti můj dotaz hloupý? Nepiš to,mohlo by se to dotknout těch,kdo neměli odvahu se zeptat. # Chces-li mi lat,pockej 2h. Oba ušetříme čas zbytečným psaním.
Ales-X
Uživatel
***
Pohlaví: Muž
Telefon: iPhone 5, Ericsson T20e
Příspěvků: 222



Zobrazit profil WWW
« Odpověď #10 v: 12. Leden 2007, 16:24 »

Alesi, nesly by ty soubory nejak bez PC? Mam jen P910/990 ..Shocked(
Pošly mě na mail výpis paměti z telefony tvojí dcerky a také verzi firmwaru a také ty soubory co jí chceš nahrávat, já se na to podívám, tady na foru to nemá cenu řešit, akorád by se to zaflákalo nesmyslnejma debatama ;-)
uložena

Keya
Uživatel
***
Pohlaví: Žena
Telefon: SE T630
Příspěvků: 2


Zobrazit profil
« Odpověď #11 v: 12. Březen 2007, 20:22 »

Mam podobny problem, mozna uz tu nekde je odpoved, ale v tech slozitych terminech jsem ji nenasla, tak se predem omlouvam. Mam problem s infracem u T630. Kdyz chci poslat soubor do pc, tak je to v pohode. Ale naopak to nejde a objevi se tohle (screenshot): http://sweb.cz/Karakalka/Bez%20n%C3%A1zvu.JPG . Mohli byste mi poradit, co s tim? Prosim o co nejjednodussi popis postupu pro laika, jako jsem ja... U predchoziho mobilu (Siemens S55) mi infrac fungoval bez problemu...  Embarrassed
uložena
Jaronemo
Uživatel
***
Příspěvků: 80



Zobrazit profil
« Odpověď #12 v: 13. Březen 2007, 06:27 »

zdravím,
jelikož je ten posílaný soubor formátu mp3 jenž T630 nepodporuje tak je možné že je to tím...zkus poslat třeba nějaký malý obrázek...dále to taky může být již zmiňovanou zaplněnou pamětí nrbo je tenhle soubor moc velký pro přijetí v T630...
uložena
Keya
Uživatel
***
Pohlaví: Žena
Telefon: SE T630
Příspěvků: 2


Zobrazit profil
« Odpověď #13 v: 14. Březen 2007, 20:03 »

Tak je to tou velikosti, dekuju moc za odpoved. Kiss
uložena
Fórum SEMania.cz
   

 uložena
Strana: [1]
Poslat téma Tisk
Fórum SEMania.cz  |  Ostatní telefony  |  Ostatní modely  |  T610/630/Z600  |  Téma: jak na BT a IR prenos u T630 ?
Skočit do:  


© SEMania 2004-2007 | Powered by SMF.
© 2005, Simple Machines. Všechna práva vyhrazena.
Stránka vytvořena za 0.008 sekund, 18 dotazů.