SEMania.cz Fórum Bazar Galerie Download E-shop Sony Ericsson

Vítejte, Anonym. Prosím přihlašte se nebo se zaregistrujte.
Nepřišel Vám aktivační email?
28. Březen 2024, 18:32

Zadejte uživateské jméno, heslo a dobu přihlášení
Hledat:     Pokročilé vyhledávání
142443 příspěvků v 9986 tématech od 23753 uživatelů
Nejnovější uživatel: tripsitter
* Domů Nápověda Hledat Přihlásit Registrovat
Fórum SEMania.cz  |  Ostatní telefony  |  Symbian UIQ3  |  Obecné (Moderátor: Ganimed)  |  Téma: SE P990i - chyby a problémy tohoto modelu
Strana: 1 ... 54 55 [56] 57
Poslat téma Tisk
Autor Téma: SE P990i - chyby a problémy tohoto modelu  (Zobrazeno 236566 x)
Kiwi1
Uživatel
***
Pohlaví: Muž
Příspěvků: 233


Zobrazit profil
« Odpověď #825 v: 29. Leden 2008, 11:04 »

Měl jsem podobnej problém. Ale s tím, že mě probíjel jen comp. Nakonec to bylo tím, že byla špatně zapojený (nebo se možná nějak křížily) fáze v zásuvce. Dodnes se divím, že ten komp nevyhořel.  Roll Eyes
uložena

T610 -> T630 -> P990i -> C510 -> X8 -> Mini a Spiro
Go
Anonym
« Odpověď #826 v: 05. Únor 2008, 17:36 »

Ahoj, mám problém se svým SE P990i. Sám od sebe se  rozsvěcuje displej a klávesnice a nějakou dobu svítí (někdy i dost dlouho). Samozřejmě mě to štvě, protože to vybíjí baterku. Nesetkal se někdo s tímto problémem? Díky za případný rady.
uložena
Kopecky
Anonym
« Odpověď #827 v: 12. Únor 2008, 21:46 »

Ahoj nevite prosim vas kde se da stahnout cestina na cxc 162037 nikde ji nemuzu najit moc diky za odpoved na emal [email protected]
uložena
kubi
Uživatel
***
Telefon: P990i + N6100
Příspěvků: 22



Zobrazit profil
« Odpověď #828 v: 23. Květen 2008, 11:12 »

Ahoj, chci se zeptat. Mám problém s P990i - O2 R9EC001 - večer jsem vytáhl sim a přehodil do prac. telefonu a Péčko nechal doma asi se vybila baterka, mívám totiž občas problém s rychlým vybitím baterky a teď když ji dám nabíjet tak jen bliká červená dioda a nejde zapnout ani se sim ani bez ani s MS kartou ani bez... Zkoušel jsem tady pohledat, zda někdo neměl podobný problém ale našel jsem jen topic o K800i, což mi asi nepomůže  Cry
uložena
FilipLudvik
Anonym
« Odpověď #829 v: 23. Květen 2008, 13:22 »

nechat na nabijecce hodinu, pokud pak nepujde zapnout -> servis/reklamace
uložena
kubi
Uživatel
***
Telefon: P990i + N6100
Příspěvků: 22



Zobrazit profil
« Odpověď #830 v: 23. Květen 2008, 16:46 »

dobře, zkusím to ještě nabít... problém je, že v obchodě neměl na vyzkoušení tutéž baterku a servis je v Ostravě, já jsem z  Opavy čili je to jak říkal na 14 dní páč tam nejezdí každej den. Tak jsem se skočil zeptat do O2 a tam byli vstřícní jak němci u Stalingradu  Undecided že prý reklamace a nejmíň tři týdny ho neuvidim což se mi zdá naprd poslat to do háje tam vymění baterku (snad pouze baterku) a pošlou z5...  Sad Ale asi mi nic moc nezbyde...
uložena
ahoj444
Uživatel
***
Telefon: p990i
Příspěvků: 1


Zobrazit profil
« Odpověď #831 v: 25. Květen 2008, 10:35 »

No podla mna ti pomože už len servis kamarat mal ten problem na k800i .Neviem preco on tiež len vymenil simky a to sa mu stalo takže ti asi ina baterka nepomože .Inak ja mam p990i firmware najnovsi nechce sa mi opisovat .Ohladom firmweru neviem ci je chybny  preklad alebo co ale po tom co som dal telefon do servisu na update firmware tak mi ak idem blokovat klvavesnicu nenapi se naboku uzamknut ale nieco po rusky .Dalej vskutku s telefonom som naprosto spokojny este by sa mohli zobudit v pislocku a zrobit konecne ir remote tv  už som im aj pisal ale nic nemaju zaujem urobit pre uiq3.Zatial som snim nemal žiadne problemy až raz sa mi stalo že som nemohol po zapnuti bluetooth ho vypnut ale chyba bola v tom že som mal neake nepodporujuce aplikacie po uninstal setko ok .Mrznut mi telefon nemrzne co ma milo prekvapilo nato že je to symbian .Dalej do buducna naj sa zobudia a naj tam už konecne daju iny procak aspon 500mhz a 128mb ram ked može mat hp taky v pda preco by nemohol aj sonyericsson takže naj zamakaju.Co sa tyka telefonu urcite  ho doporucujem neni na zahodenie co sa o w580i povedat neda tu radsej nekupujte Cheesy .Dalej každy sa tu stažuje na zasekavanie na mrznutie na pomale reakcie telefonu noo ono 200mhz procak a 64mb ram neni vela takže by som sa necudoval ked semtam sa zasekne zamrzne ale ono ked rozumne narabate s aplikaciami nespustate 15 veci naraz tak ide vpohode.Co sa tyka p1i co ma takeho dobreho vacsiu ramku ale procak ma ten isty takže rozdiel medzi p990i a p1i je iba v tom že p1i umožny stabilnejsie spustat viacere aplikacie naraz nic viac nic menej.Takže ak mate p990i a chcete si kupit p1i tak este by som pockal nech vide nieco zaujimavejsie p1i ma ktomu este dost daleko.
« Poslední úprava: 25. Květen 2008, 10:44 od ahoj444 » uložena
hobborg
Anonym
« Odpověď #832 v: 31. Květen 2008, 15:45 »

Já Vás všechny zdravím. Prosím mám strašlivej problém...celej den nejsem schopen namlátit kontakty z outlooku 03 do 990i. Pracuji normálně s PC suit. Píše mi že prej je synchrnonizace zakázána na zařízení.
uložena
hobborg
Anonym
« Odpověď #833 v: 02. Červen 2008, 21:18 »

ahoj tak jsem po konzultaci na infolince přehrál firmware a podařilo se...poznámka zmizela....díkes
uložena
mysak
Uživatel
***
Pohlaví: Muž
Telefon: SE XPERIA X1i
Příspěvků: 93



Zobrazit profil
« Odpověď #834 v: 19. Červen 2008, 14:29 »

Ahoj, mám problém se svým SE P990i. Sám od sebe se  rozsvěcuje displej a klávesnice a nějakou dobu svítí (někdy i dost dlouho). Samozřejmě mě to štvě, protože to vybíjí baterku. Nesetkal se někdo s tímto problémem? Díky za případný rady.

Tahle odpoved je dost "s krizkem po funuse", ale myslim, ze je v pr**** jog-dial...
uložena

(SE T68i) -->> (SE P990i) -->> SE XPERIA X1i + MBW-150 classic Cheesy (vsechno T-M)
CookV
Uživatel
***
Příspěvků: 6


Zobrazit profil
« Odpověď #835 v: 07. Červenec 2008, 21:50 »

Zdravím odborníky na slovo vzaté. Cool
Vyskytl se mi prblém, že nemohu načíst z telefonu P990i kontakty do programu MyPhoneExplorer 1.6.7. Program se snaží a po chvíli vyskočí chybové okno s textem: "You try to sync a Symbian-Phone! Symbian-Devices are currently not supported from MyPhoneExplorer." Poraďte mi co to může být a jak z toho ven. Vše ostatní se načte bez potíží, i seznam ze SIM karty, jen kontakty z telefonu ne a nejde synchronizovat.
Díky
« Poslední úprava: 07. Červenec 2008, 21:59 od CookV » uložena
3m3
Anonym
« Odpověď #836 v: 07. Červenec 2008, 22:13 »

A MPE si instaloval tak jak je zde popsano? http://forum.semania.cz/index.php?topic=16522.0
uložena
CookV
Uživatel
***
Příspěvků: 6


Zobrazit profil
« Odpověď #837 v: 07. Červenec 2008, 22:45 »

Moc ti děkuju, už to šlape Smajlík
uložena
Rexx
Anonym
« Odpověď #838 v: 28. Červenec 2008, 00:10 »

Ahoj, chtěl bych se zeptat, jestli také majitelům telefonu P990i jemně praská zvuk při poslechu hudby se sluchátky? Zkoušel jsem různé přehrávače (interní, LCG Jukebox, PowerMP3) i různé sluchátka, ale pořád je slyšet praskající zvuk. Dalo by se to nějak vyřešit, nebo je to vlastnost telefonu? Díky (firmware mám nejnovější)
uložena
komunista
Uživatel
***
Pohlaví: Muž
Telefon: Sony Ericsson P990i + 4GB, Motorola V500
Příspěvků: 276



Zobrazit profil
« Odpověď #839 v: 30. Červenec 2008, 09:09 »

No tak praskání teda nevim, ale jemný šum při vypnuté muzice nebo když hraje potichu je normální.
uložena
Fórum SEMania.cz
   

 uložena
Strana: 1 ... 54 55 [56] 57
Poslat téma Tisk
Fórum SEMania.cz  |  Ostatní telefony  |  Symbian UIQ3  |  Obecné (Moderátor: Ganimed)  |  Téma: SE P990i - chyby a problémy tohoto modelu
Skočit do:  


© SEMania 2004-2007 | Powered by SMF.
© 2005, Simple Machines. Všechna práva vyhrazena.
Stránka vytvořena za 0.007 sekund, 19 dotazů.