SEMania.cz Fórum Bazar Galerie Download E-shop Sony Ericsson

Vítejte, Anonym. Prosím přihlašte se nebo se zaregistrujte.
Nepřišel Vám aktivační email?
28. Duben 2024, 08:22

Zadejte uživateské jméno, heslo a dobu přihlášení
Hledat:     Pokročilé vyhledávání
142444 příspěvků v 9987 tématech od 23753 uživatelů
Nejnovější uživatel: tripsitter
* Domů Nápověda Hledat Přihlásit Registrovat
Fórum SEMania.cz  |  Ostatní telefony  |  Symbian UIQ3  |  Připojení (Moderátor: Ganimed)  |  Téma: Problém u Pc suite u se M600i
Strana: [1]
Poslat téma Tisk
Autor Téma: Problém u Pc suite u se M600i  (Zobrazeno 5058 x)
annie
Uživatel
***
Příspěvků: 3



Zobrazit profil
« v: 07. Červenec 2006, 18:52 »

Ahojky.Moc vás prosim poradí mi někdo s připojením telefonu přes USB k počítači? Cry Cry
uložena
MartinVagner
Anonym
« Odpověď #1 v: 07. Červenec 2006, 20:27 »

muzes svuj problem vice specifikovat? z tveho popisu neni poznat co ti hapruje
uložena
annie
Uživatel
***
Příspěvků: 3



Zobrazit profil
« Odpověď #2 v: 07. Červenec 2006, 21:37 »

Nedaří se mi mobil nastavit průvodcem připojením v Sony Ericsson Pc Suit.Na displeji mobilu se mi zobrazí nabíjení baterky a šedivá kulička,ale počítač se s mobilem nemůže spoljit....
uložena
mars
Anonym
« Odpověď #3 v: 08. Červenec 2006, 08:31 »

Nedaří se mi mobil nastavit průvodcem připojením v Sony Ericsson Pc Suit.Na displeji mobilu se mi zobrazí nabíjení baterky a šedivá kulička,ale počítač se s mobilem nemůže spoljit....
Za prvé je možnost, že nemáš zapnuty v mobilce režim telefon (tedy pokud jej M600 a UIQ3 má, ale třeba P900/910 je třeba v mobilce vybrat mód buď pro synchronizaci, nebo modem), pokud nepomůže zkus jednak stáhnou novou verzi PC suitu (pokud je), prohlédni si jestli instalace proběhla OK, máš v systému ve správci zařízení vše v pořádku bez otazníků a vykřičníků? USB ti také může blokovat jiný soft od telefonů, zejména Suity od Nokie jsou na tohle experti, zkus se podívat co vše ti běží na pozadí, a případně zastavit aplikace, které mají co dělat s USB.  Mrknutí
uložena
Magovec
Uživatel
***
Pohlaví: Muž
Příspěvků: 59


Zobrazit profil
« Odpověď #4 v: 27. Červenec 2006, 14:36 »

pro M600 ti musi v systemu bezet mRouter USB ovladac. Nainstaluje se s PC Suite. Pak v telefonu nastavis rezim "telefon" a priopjis. Za chvilku ho to najde a v sys trayi se ti zmeni ikonka. Pak s telefonem jde normalne pracovat.

Kdyz jsem laboroval s prehravanim FW do sestistovnky tak jsem jednou odinstaloval jen ten mRouter, ale ne cely PC Suite. Pak to telefon nenaslo presne jak popisujes. Zkontroluj, ze ti tam bezi v poradku.
uložena
bastard
Anonym
« Odpověď #5 v: 08. Září 2006, 12:13 »

kde prosím ale najdu ten režim telefon mám stejný problém jako první příspěvek. díky moc potřebuju udělart synchro a nějak se nechytám
uložena
Ziki
Anonym
« Odpověď #6 v: 21. Září 2006, 20:57 »

Ahoj, mam stejny problem  Sad Telefon pripojim pres Bluetooth, ale pres USB ne. Instalace PC Suite probehla v poradku, ale po pripojeni pres kabel mi zacne pocitac hlasit nekorektni spojeni se zarizenim. A rezim "telefon"? Nemysli se tim rezim "Zapnout telefon" v uvodni nabidce vedle Fligh modu? Jinak nevim...
Jestli to nekomu funguje, budu rad, kdyz se podeli o zkusenosti se spojenim. Pres Bluetooth nezaktualizuji ani firmware..., nebo se mylim?
uložena
Herbik
Uživatel
***
Pohlaví: Muž
Příspěvků: 155



Zobrazit profil
« Odpověď #7 v: 21. Září 2006, 21:11 »

Ovládací panel/Připojení/USB/Přenos souborů- A tam dáš "Režim telefon"  Mrknutí
uložena

W960i,i8510-32GB
Tesa24
Anonym
« Odpověď #8 v: 29. Leden 2007, 20:30 »

Ahoj,
potřeboval bych taky pomoct. Mám problém podobnej až s tim rozdílem, že mě se tel. pře USB i BT připojí, mRouter je spojenej a když v PC Suitu dam najít tak to napíše "nalezen nový telefon" a dám dokončit a sem tam kde sem byl. PC Suite dál děla že nic připojenýho neni. Zvláštní je ale že jdou instalovat aplikace a podobně jen ne Synchro kvuli který to celý dělám. A to jsem to celý už nekolikrát zkoušel odinstalovat a nainstalovet znova a nic nepomahá  Sad Undecided
uložena
Fórum SEMania.cz
   

 uložena
Strana: [1]
Poslat téma Tisk
Fórum SEMania.cz  |  Ostatní telefony  |  Symbian UIQ3  |  Připojení (Moderátor: Ganimed)  |  Téma: Problém u Pc suite u se M600i
Skočit do:  


© SEMania 2004-2007 | Powered by SMF.
© 2005, Simple Machines. Všechna práva vyhrazena.
Stránka vytvořena za 0.008 sekund, 19 dotazů.