SEMania.cz Fórum Bazar Galerie Download E-shop Sony Ericsson

Vítejte, Anonym. Prosím přihlašte se nebo se zaregistrujte.
Nepřišel Vám aktivační email?
29. Březen 2024, 15:41

Zadejte uživateské jméno, heslo a dobu přihlášení
Hledat:     Pokročilé vyhledávání
142443 příspěvků v 9986 tématech od 23753 uživatelů
Nejnovější uživatel: tripsitter
* Domů Nápověda Hledat Přihlásit Registrovat
Fórum SEMania.cz  |  Ostatní telefony  |  Telefony řady Z (Moderátor: Ganimed)  |  Téma: pokazil sa displej na z520i, asi mechanicka zavada
Strana: [1]
Poslat téma Tisk
Autor Téma: pokazil sa displej na z520i, asi mechanicka zavada  (Zobrazeno 5890 x)
duky
Uživatel
***
Příspěvků: 40


Zobrazit profil
« v: 21. Září 2006, 11:54 »

tak po 10 mesiacoch spokojneho uzivania tohto fonu sa mi stala neprijemna vec, a to akurat na dovolenke, kde som chcel vyuzivat FR-CZ slovnik, kedze som bol v parizi.
pokazil sa displej, resp. nieco, co ho ovlada.
dopisal som MMS, zavrel mobil, vsetko bolo OK a ked som o 2 hodiny mobil znovu otvoril, nenabehol displej, ale iba nabielo svietil. vonkajsi displej ukazoval stav normalne. otvaram a zatvaram mobil asi 10x, stale pokazene, ziadny obraz na displeji, len biele pozadie....nadaaavam, akurat na dovolenke.
po vychladnuti hlavy na hoteli zistujem, ze ked mobil iba trosku pootvorim, asi 2 cm, displej nabehne..mobil otvorim cely a zrazu sa cely obraz displeja posuva, poskakuje, proste nepouzitelne....
momentalne mam mobil na reklamacii, dufam ze mi ju uznaju, s mobilom som nic nerobil, nepadol ani nic podobne.
neviete v com moze byt zavada?
asi sa pokazil senzor na otvaranie krytu, pripadne nejak posunul magnet, alebo co vlastne povie mobilu, ze je roztvoreny...to je ale len moje tusenie.
docasne mam N6610 a je to otras Smajlík
uložena
kendra
Uživatel
***
Příspěvků: 7



Zobrazit profil
« Odpověď #1 v: 02. Listopad 2006, 13:23 »

No, tak mě to potkalo taky. Napadl první sníh, bylo náledí a tak telefonuju do práce, že přijedu později. Zaklapnu mobil a když chci o pár minut zavolat kámošovi, aby mě do té práce odvezl, tak nejel vnitřní displej, resp. objevila se mi pouze bílá obrazovka. Vnější fakčí v pohodě. Zkoušela jsem ho otevřít na ty dva cenťáky a taky fakčí, ale jak ho otevřu víc, tak se to celý začne rolovat a nedá se na to koukat. Co teď s tím? Není jiná možnost jak servis?
uložena
VítekŠobr
Uživatel
***
Pohlaví: Muž
Telefon: Sony Ericsson W850i precious black
Příspěvků: 222



Zobrazit profil
« Odpověď #2 v: 03. Listopad 2006, 08:38 »

me se stalo to samy kdyz sem mel samsung E700, ale resil sem to servisem.... nevim o jine motnosti nez prehrat FW, kdyz nechces do servisu.... Undecided mozna ti pomuze nekdo z TP
uložena

Moje SE cesta: T610i - K750i - M600i - W850i
HPM-65, HPM-70
Sony PSP white, FW 3.52 M33 - 4, Logitech PGP, 4GB MS



kendra
Uživatel
***
Příspěvků: 7



Zobrazit profil
« Odpověď #3 v: 03. Listopad 2006, 10:56 »

Kruci, tak s tím dneska jdu do servisu. Už nic neukazuje ani v pootevřeným stavu.  Cry
uložena
VítekŠobr
Uživatel
***
Pohlaví: Muž
Telefon: Sony Ericsson W850i precious black
Příspěvků: 222



Zobrazit profil
« Odpověď #4 v: 03. Listopad 2006, 11:48 »

to te lituju....ale co se da delat jinyho.. Undecided
uložena

Moje SE cesta: T610i - K750i - M600i - W850i
HPM-65, HPM-70
Sony PSP white, FW 3.52 M33 - 4, Logitech PGP, 4GB MS



duky
Uživatel
***
Příspěvků: 40


Zobrazit profil
« Odpověď #5 v: 10. Listopad 2006, 00:30 »

tak ja ho uz mam zo servisu doma, uz je OK. akurat si ho tam nechali presne 30 dni Sad ale co, maju na to pravo...
ostalo mi vsetko v povodnom stave, sms aj nastavenia, kontakty...ale pre istotu som mal urobenu zalohu
uložena
kendra
Uživatel
***
Příspěvků: 7



Zobrazit profil
« Odpověď #6 v: 10. Listopad 2006, 09:24 »

A co s tím teda nakonec bylo?
uložena
duky
Uživatel
***
Příspěvků: 40


Zobrazit profil
« Odpověď #7 v: 10. Listopad 2006, 10:20 »

pri reklamovani som popisal zavadu ako som spomenul hore, ze svieti iba podsvietenie displeja. telefon zobrali a ze sa mam ozvat najskor za 2 tyzdne. nakonieco to bol presne mesiac a telefon som si opraveny prebral. tot vsjo
uložena
KoCuR
Uživatel
***
Pohlaví: Muž
Příspěvků: 1125



Zobrazit profil WWW
« Odpověď #8 v: 11. Listopad 2006, 03:48 »

2duky: ale co ti napisali v servise ze aku opravu tam robili, respektive aku cast telefonu menili?  Huh
uložena

Sony Ericsson+Nokia= www.eucellmania.com
duky
Uživatel
***
Příspěvků: 40


Zobrazit profil
« Odpověď #9 v: 11. Listopad 2006, 11:38 »

tak to neviem co presne robili, bol som to reklamovat v Metre kde som to kupil, oni to posielali do servisu v Cechach, ja som si uz len v Metre prebral krabicu s mobilom, vyskusal a siel domov, ziadny papier som nedostal a panie na reklamacnom by mi urcite nevedeli povedat co sa s mobilom robilo...
uložena
Víťa
Uživatel
***
Pohlaví: Muž
Telefon: Sony Ericsson Xperia X5 Pureness
Příspěvků: 2709



Zobrazit profil
« Odpověď #10 v: 11. Listopad 2006, 11:47 »

LOCK, vše vyřešeno.
uložena

Sony Ericsson Xperia X5 Pureness
Fórum SEMania.cz
   

 uložena
Strana: [1]
Poslat téma Tisk
Fórum SEMania.cz  |  Ostatní telefony  |  Telefony řady Z (Moderátor: Ganimed)  |  Téma: pokazil sa displej na z520i, asi mechanicka zavada
Skočit do:  


© SEMania 2004-2007 | Powered by SMF.
© 2005, Simple Machines. Všechna práva vyhrazena.
Stránka vytvořena za 0.006 sekund, 17 dotazů.