SEMania.cz Fórum Bazar Galerie Download E-shop Sony Ericsson

Vítejte, Anonym. Prosím přihlašte se nebo se zaregistrujte.
Nepřišel Vám aktivační email?
28. Březen 2024, 19:44

Zadejte uživateské jméno, heslo a dobu přihlášení
Hledat:     Pokročilé vyhledávání
142443 příspěvků v 9986 tématech od 23753 uživatelů
Nejnovější uživatel: tripsitter
* Domů Nápověda Hledat Přihlásit Registrovat
Fórum SEMania.cz  |  Ostatní telefony  |  Ostatní modely  |  T610/630/Z600  |  Téma: Telefonní seznam T630
Strana: [1]
Poslat téma Tisk
Autor Téma: Telefonní seznam T630  (Zobrazeno 3288 x)
kamil22
Anonym
« v: 18. Září 2006, 10:04 »

Občas se stane, že T630 nehledá z telefonního seznamu podle prvního písmene, ale podle čísel ze stisknuté klávesy. Čím to je ? Samo se časem srovná.
uložena
KRTEK
Uživatel
***
Pohlaví: Muž
Telefon: P990i, C702, P1i
Příspěvků: 130



Zobrazit profil
« Odpověď #1 v: 29. Říjen 2006, 16:52 »

jak to konkretne myslis?
uložena

Nebýt, nehrát, nefungovat...
Nejste-li si jisti gramatikou svého příspěvku, použijte Pravidla českého pravopisu. Příspěvek si po sobě před odesláním přečtěte, dobře podaný dotaz se lépe a rychleji vyřeší. Používejte čárky a tečky ve větách! Děkuju Smajlík
Ales-X
Uživatel
***
Pohlaví: Muž
Telefon: iPhone 5, Ericsson T20e
Příspěvků: 222



Zobrazit profil WWW
« Odpověď #2 v: 30. Říjen 2006, 13:58 »

Také se mě to stává a zjistil jsem že to je vždy po tom co jsem předtím psal něco a měl jsem jazyk vstupu přepnutý na číselnou řadu a srovnalo se to zas tím že jsem něco psal a jazyk vstupu jsem přepnul zpátky na multitab nabo T9 ;-) příjde mě že jazyk vstupu se přepíná centrálně pro všechny funkce tefonu.
uložena

KRTEK
Uživatel
***
Pohlaví: Muž
Telefon: P990i, C702, P1i
Příspěvků: 130



Zobrazit profil
« Odpověď #3 v: 30. Říjen 2006, 17:56 »

Také se mě to stává a zjistil jsem že to je vždy po tom co jsem předtím psal něco a měl jsem jazyk vstupu přepnutý na číselnou řadu a srovnalo se to zas tím že jsem něco psal a jazyk vstupu jsem přepnul zpátky na multitab nabo T9 ;-) příjde mě že jazyk vstupu se přepíná centrálně pro všechny funkce tefonu.

Jo ták, už dotaz chápu Smajlík Ted jsem to zkusil na sve stare T610 a tohle mi to nedela... Kdyz jsem dal psani zpravy, prepnul na psani cisel, pak to v seznamu vyhledavalo naprosto standardne... po navratu do psani zprav jsem mel zas nastaveno normalni psani a na cislice jsem musel zas prepnout rucne... Smajlík
uložena

Nebýt, nehrát, nefungovat...
Nejste-li si jisti gramatikou svého příspěvku, použijte Pravidla českého pravopisu. Příspěvek si po sobě před odesláním přečtěte, dobře podaný dotaz se lépe a rychleji vyřeší. Používejte čárky a tečky ve větách! Děkuju Smajlík
Ales-X
Uživatel
***
Pohlaví: Muž
Telefon: iPhone 5, Ericsson T20e
Příspěvků: 222



Zobrazit profil WWW
« Odpověď #4 v: 30. Říjen 2006, 23:11 »

KRTEK: to může být verzí firmware že to někomu jde a někonu ne ;-)
uložena

Fórum SEMania.cz
   

 uložena
Strana: [1]
Poslat téma Tisk
Fórum SEMania.cz  |  Ostatní telefony  |  Ostatní modely  |  T610/630/Z600  |  Téma: Telefonní seznam T630
Skočit do:  


© SEMania 2004-2007 | Powered by SMF.
© 2005, Simple Machines. Všechna práva vyhrazena.
Stránka vytvořena za 0.008 sekund, 18 dotazů.