SEMania.cz Fórum Bazar Galerie Download E-shop Sony Ericsson

Vítejte, Anonym. Prosím přihlašte se nebo se zaregistrujte.
Nepřišel Vám aktivační email?
28. Březen 2024, 13:06

Zadejte uživateské jméno, heslo a dobu přihlášení
Hledat:     Pokročilé vyhledávání
142443 příspěvků v 9986 tématech od 23753 uživatelů
Nejnovější uživatel: tripsitter
* Domů Nápověda Hledat Přihlásit Registrovat
Fórum SEMania.cz  |  Ostatní telefony  |  Ostatní modely  |  T610/630/Z600  |  Téma: Odesílatel u SMS se ukáže na displeji T630
Strana: [1]
Poslat téma Tisk
Autor Téma: Odesílatel u SMS se ukáže na displeji T630  (Zobrazeno 7363 x)
Libor
Anonym
« v: 20. Duben 2005, 05:52 »

Prosím o radu - mám T630 a když mi přijde SMS, tak se mi na displeji ukáže, kdo mi ji poslal, což může být v některých případech nepříjemné. Jde tomu nějak zabráni?
Díky za radu
uložena
Lord
Uživatel
***
Pohlaví: Muž
Příspěvků: 26



Zobrazit profil
« Odpověď #1 v: 20. Duben 2005, 06:07 »

nevim teda v jakým případě by to mohlo bejt nepříjemný Huh , ale pokud vim tak to nelze zrušit/vypnout.Já jsem za to tuto podporu rád Mrknutí
uložena

čím míň víš, tím líp spíš

T630
anawarr
Uživatel
***
Příspěvků: 142



Zobrazit profil
« Odpověď #2 v: 20. Duben 2005, 06:18 »

Prosím o radu - mám T630 a když mi přijde SMS, tak se mi na displeji ukáže, kdo mi ji poslal, což může být v některých případech nepříjemné. Jde tomu nějak zabráni?
Díky za radu


zrušit to, pokud vím nejde, leda, že by jsi si ty milenky neukládal do telefonního seznamu,nebo je pojmenuj Prof. Klaus a podobně Mrknutí
uložena
Lord
Uživatel
***
Pohlaví: Muž
Příspěvků: 26



Zobrazit profil
« Odpověď #3 v: 20. Duben 2005, 07:59 »

Prosím o radu - mám T630 a když mi přijde SMS, tak se mi na displeji ukáže, kdo mi ji poslal, což může být v některých případech nepříjemné. Jde tomu nějak zabráni?
Díky za radu


zrušit to, pokud vím nejde, leda, že by jsi si ty milenky neukládal do telefonního seznamu,nebo je pojmenuj Prof. Klaus a podobně Mrknutí
No asi jedinej duvod proč to chtít vypnout  Grin Grin Grin a ještě škoda toho, že po par vteřinách naskočej hodiny a ty víš prd jestli ti přišla zprava, teda pokud jsi to neslyšel Mrknutí (ale to už sem nepatří)
uložena

čím míň víš, tím líp spíš

T630
uursik
Uživatel
***
Pohlaví: Žena
Příspěvků: 68



Zobrazit profil
« Odpověď #4 v: 20. Duben 2005, 08:35 »

No měla jsem Panasonic X70 - než ho do tlamy dostal pes - a tam to právě neukazovalo, od koho přišla SMS a to mi teda moc vadilo. Smajlík
uložena
MartinVagner
Anonym
« Odpověď #5 v: 20. Duben 2005, 12:52 »

Zajímavé téma, znám pár lidí, kteří hledali telefon právě kvůli tomuto a nejlepe se zámkem spoříče.....proto jsem je nikdy neukecal na SE telefon...

Pro všechny nezainteresované...spoříč displeje vás bez hesla nepustí zpět do telefonu....umí to některé Nokie
uložena
Libor
Anonym
« Odpověď #6 v: 20. Duben 2005, 13:29 »

Díky za odpovědi.
Podle mě to může být někdy nepříjemné, když je vidět, kdo Ti píše, ale mě je to jedno, protože jsem dotaz pokládal za kolegyni.
Já mám Siemense M65
uložena
anawarr
Uživatel
***
Příspěvků: 142



Zobrazit profil
« Odpověď #7 v: 20. Duben 2005, 17:51 »

Zajímavé téma, znám pár lidí, kteří hledali telefon právě kvůli tomuto a nejlepe se zámkem spoříče.....proto jsem je nikdy neukecal na SE telefon...

Pro všechny nezainteresované...spoříč displeje vás bez hesla nepustí zpět do telefonu....umí to některé Nokie


umí to všechny nokie series 60 já měl N6600 a kvůli synovi jsem pořá měnil heslo, až jsem ho zapoměl a musel jsem si nechat telefon přehrát Cheesy
uložena
Lord
Uživatel
***
Pohlaví: Muž
Příspěvků: 26



Zobrazit profil
« Odpověď #8 v: 21. Duben 2005, 05:17 »

To s tím heslem to neni vůbec špatný, ale asi by mě to brzy omrzelo zadavat furt heslo, když mi tam spořič skočí skoro hned asi po deseti vteřinách.Mě jenom někdy dá práci odemknout klavesy  Grin Grin Grin
uložena

čím míň víš, tím líp spíš

T630
FilipLudvik
Anonym
« Odpověď #9 v: 21. Duben 2005, 05:33 »

To s tím heslem to neni vůbec špatný, ale asi by mě to brzy omrzelo zadavat furt heslo, když mi tam spořič skočí skoro hned asi po deseti vteřinách.Mě jenom někdy dá práci odemknout klavesy  Grin Grin Grin

Musis prestat kalit  Grin Grin Grin Uvidis, pak to jde samo.  Cool
uložena
Lord
Uživatel
***
Pohlaví: Muž
Příspěvků: 26



Zobrazit profil
« Odpověď #10 v: 21. Duben 2005, 05:38 »

To s tím heslem to neni vůbec špatný, ale asi by mě to brzy omrzelo zadavat furt heslo, když mi tam spořič skočí skoro hned asi po deseti vteřinách.Mě jenom někdy dá práci odemknout klavesy  Grin Grin Grin

Musis prestat kalit  Grin Grin Grin Uvidis, pak to jde samo.  Cool
jj, díky Filipe to je lepší telefon nechávat doma  Grin Grin Grin To mu potom ušetřim par škrábancu, a mnoho provolaných minut  Cheesy
uložena

čím míň víš, tím líp spíš

T630
Fórum SEMania.cz
   

 uložena
Strana: [1]
Poslat téma Tisk
Fórum SEMania.cz  |  Ostatní telefony  |  Ostatní modely  |  T610/630/Z600  |  Téma: Odesílatel u SMS se ukáže na displeji T630
Skočit do:  


© SEMania 2004-2007 | Powered by SMF.
© 2005, Simple Machines. Všechna práva vyhrazena.
Stránka vytvořena za 0.007 sekund, 19 dotazů.