SEMania.cz Fórum Bazar Galerie Download E-shop Sony Ericsson

Vítejte, Anonym. Prosím přihlašte se nebo se zaregistrujte.
Nepřišel Vám aktivační email?
27. Duben 2024, 20:03

Zadejte uživateské jméno, heslo a dobu přihlášení
Hledat:     Pokročilé vyhledávání
142444 příspěvků v 9987 tématech od 23753 uživatelů
Nejnovější uživatel: tripsitter
* Domů Nápověda Hledat Přihlásit Registrovat
Fórum SEMania.cz  |  Ostatní  |  Programy pro stolní Pc (Moderátor: Ganimed)  |  Téma: Připojení k PC skrz bluetooth
Strana: 1 [2]  Vše
Poslat téma Tisk
Autor Téma: Připojení k PC skrz bluetooth  (Zobrazeno 12166 x)
hluchnik
Uživatel
***
Příspěvků: 2


Zobrazit profil
« Odpověď #15 v: 19. Leden 2007, 20:14 »

...Bezdratove sparovanie radsej nepouzivaj Cheesy Grin
to snad nemyslis vazne, vsechny mobily co sem mel slapali pres BT nebo IRDA, podle me nejlepsi a nejrychlejsi spojeni PC-MT
Mám t630 a na stránkách www.se-t630-zdarma.wz.cz bych rád něco do mobilu dostal,co všechno musím nainstalovat aby to šlo,nevím si s tím rady,dík.
uložena
mars
Anonym
« Odpověď #16 v: 19. Leden 2007, 20:19 »

Mám t630 a na stránkách www.se-t630-zdarma.wz.cz bych rád něco do mobilu dostal,co všechno musím nainstalovat aby to šlo,nevím si s tím rady,dík.

pro přenos souborů (obrázky, melodie...) potřebuješ v PC/NTB jen naistalovaný bluetooth a potom jej s mobilem spáruješ. Potom už stačí jen  vybrat soubor a poslat do mobilky.  Mrknutí

pro synchronizaci kontaktů musíš ještě nainstalovat PC Suitte od SE, nebo jiný alternativní program, zde je hodně oblíbenej třeba My Phone Explorer  Mrknutí
uložena
hluchnik
Uživatel
***
Příspěvků: 2


Zobrazit profil
« Odpověď #17 v: 20. Leden 2007, 23:34 »

Mám t630 a na stránkách www.se-t630-zdarma.wz.cz bych rád něco do mobilu dostal,co všechno musím nainstalovat aby to šlo,nevím si s tím rady,dík.

pro přenos souborů (obrázky, melodie...) potřebuješ v PC/NTB jen naistalovaný    a potom jej s mobilem spáruješ. Potom už stačí jen  vybrat soubor a poslat do mobilky.  Mrknutí

pro synchronizaci kontaktů musíš ještě nainstalovat PC Suitte od SE, nebo jiný alternativní program, zde je hodně oblíbenej třeba My Phone Explorer  Mrknutí
Dík za nápovědu,program My Phone Explorer jsem nainstaloval ale co dál,jak v něm postupovat a kde se da nainstalovat v počítači bluetooth.
 
uložena
frmol
Uživatel
***
Pohlaví: Muž
Telefon: SE K700i
Příspěvků: 6



Zobrazit profil
« Odpověď #18 v: 20. Červenec 2007, 09:31 »

Pro správu mobilu a zálohování je skvělý Mobil Phone Explorer (poslední verze 1.6.1), je i v češtině. Zkoušel jsem Float's Mobil Agent, ale nebylo to ono. Bohužel ale MPE není určen pro synchronizaci s poštovním klientem v PC (Outlook). Na to lze použít snad rovnocenné sw: Sync Station verze 1.5.5.3c nebo SE PC Suite 1.30.55.
uložena
DavesMan
Uživatel
***
Pohlaví: Muž
Telefon: C702, Samsung Galaxy S II i9100
Příspěvků: 1691



Zobrazit profil WWW
« Odpověď #19 v: 20. Červenec 2007, 10:34 »

MPE umí sync s Outlookem! Mrknutí
uložena

Sony Ericsson C702 Speed Black / www.cyber-shot.cz
R3EK002 Generic CENTRAL-EURO, EROM: 1200-4341, OTP CID: 52, EROM CID: 52, EROM COLOR: RED, CDF: 1201-0116 R12A
SanDisk Memory Stick™ Micro 2 GB
Sony Ericsson MW600
frmol
Uživatel
***
Pohlaví: Muž
Telefon: SE K700i
Příspěvků: 6



Zobrazit profil
« Odpověď #20 v: 20. Červenec 2007, 10:56 »

Díky, našel jsem to, už to zkouším.  Smajlík Mrknutí
uložena
frmol
Uživatel
***
Pohlaví: Muž
Telefon: SE K700i
Příspěvků: 6



Zobrazit profil
« Odpověď #21 v: 20. Červenec 2007, 14:15 »

MPE umí sync s Outlookem! Mrknutí
Tak jsem zkoušel MPE pro synchronizaci s MS Outlookem a potřeboval bych vysvětlení. Jsou tam dvě synchronizace: multi-sync a sync. Předpokládám, že sync je součástí multi-sync, a tedy se s ní i spouští. Chci s Outlookem synchronizovat jen události v kalendáři, ne kontakty (pokud bych uměl v Outlooku filtrovat kontakty tak, abych si mohl vybrat ty synchronizované, tak bych chtěl i to). Jak zatrhnout volby u multi-sync a pak u sync (v Podrobnostech)? V Outlooku mám (prostřednictvím Podrobností u kontaktů) v kalendáři narozeniny kontaktů jako opakovanou událost. Většina těchto narozenin se mi do mobilu dostane i s opakováním, ale několik se chová podivně. I přes mazání a znovuvytvoření v Outlooku je prostě mobil nechce přijmout i když v Outlooku jsou vidět a při synchronizaci zvolím, že je chci v mobilu. Udělá to, že ty narozeniny dá na 1.1.2008. V mobilu je vytvořit nejde, K700i opakované události neumí. Navíc se některé položky (i neopakované) naprosto nepochopitelně duplikují. Ale to občas dělal i Sync Station.
uložena
frmol
Uživatel
***
Pohlaví: Muž
Telefon: SE K700i
Příspěvků: 6



Zobrazit profil
« Odpověď #22 v: 25. Červenec 2007, 08:26 »

Tak asi jediné řešení mého problému s nesynchronizací některých narozenin je v MPE to přezadat v událostech. Pak se to dostane do mobilu i do Outlooku v pořádku.
uložena
Fórum SEMania.cz
   

 uložena
Strana: 1 [2]  Vše
Poslat téma Tisk
Fórum SEMania.cz  |  Ostatní  |  Programy pro stolní Pc (Moderátor: Ganimed)  |  Téma: Připojení k PC skrz bluetooth
Skočit do:  


© SEMania 2004-2007 | Powered by SMF.
© 2005, Simple Machines. Všechna práva vyhrazena.
Stránka vytvořena za 0.008 sekund, 17 dotazů.