SEMania.cz Fórum Bazar Galerie Download E-shop Sony Ericsson

Vítejte, Anonym. Prosím přihlašte se nebo se zaregistrujte.
Nepřišel Vám aktivační email?
28. Březen 2024, 17:16

Zadejte uživateské jméno, heslo a dobu přihlášení
Hledat:     Pokročilé vyhledávání
142443 příspěvků v 9986 tématech od 23753 uživatelů
Nejnovější uživatel: tripsitter
* Domů Nápověda Hledat Přihlásit Registrovat
Fórum SEMania.cz  |  Ostatní telefony  |  Ostatní modely  |  K310i/K510i/K500i  |  Téma: sundani predniho krytu, zmena barvy telefonu
Strana: [1]
Poslat téma Tisk
Autor Téma: sundani predniho krytu, zmena barvy telefonu  (Zobrazeno 4439 x)
sebastian
Anonym
« v: 20. Červen 2005, 15:20 »

ahoj. povedlo se vam nekomu sundat predni kryt, aniz byste telefon poskodili? jedinych "capliku" kterych jsem si vsiml ktere drzi kryt jsou dva postrane uprostred. ale ani ty se mi nepovedlo uvolnit. a pak, mate nekdo zkusenost s domacim prestrikanim telefonu? jakou pouzit barvu /typ/ aby dobre drzela a neoloupala se. a nestrati telefon zaruku pokud ho takto prestrikam?
uložena
sebastian
Anonym
« Odpověď #1 v: 20. Červen 2005, 15:26 »

a pokud bych zmenil diody pro podsviceni klavesnice? nestratil by telefon zaruku?
uložena
joejog
Uživatel
***
Pohlaví: Muž
Telefon: U10i (Aino)
Příspěvků: 102



Zobrazit profil WWW
« Odpověď #2 v: 20. Červen 2005, 15:31 »

kryt jsem nesundaval ,ale podle toho co je vidět ty zobáčky  Undecided  tak je velká pravděpodobnost jejich ulomení (jsou tam velmi natěsno. Přestříkání samozřejmě ruší záruku (asi bys to nestříkal vcelku ,ale rozebraný). Problém s barvou je ten ,že ať je sebelepší ,začas se začne loupat a oprýskávat. Výrobci proto telefony nestříkají ale eloxují (viz umělý chrom na um. hmotě) ,což je podstatně odolnější proti otěru. V domácích podmínkách neproveditelné.
Diody taky ruší záruku - vždyť se musí vyletovat a naletovat jiný a to je dost velký zásah na plošný spoj - doporučil bych to jen těm co umí dělat s SMD a ví co je CMOS a stat. elektřina (velice titěrná práce)
uložena

K500,K700,K800,W910,U10i
MarekHajn
Uživatel
***
Pohlaví: Muž
Telefon: Nokia 5800 XpressMusic
Příspěvků: 1723



Zobrazit profil WWW
« Odpověď #3 v: 22. Červen 2005, 11:17 »

V podstatě jakmile s telefon uděláte víc než že jen sundáte kryt a vzndáte baterku, tzn. sundáte řední kryt, začnete se vrtat ve vnitřnostech telefonu, automaticky přicházíte o záruku. Většinou se vám nepovede telefon rozebrat a složit tak, aby to nebylo poznat, pokud s tím nemáte zkušenosti a správné nářadí. Proto bych tyto úkony nechal buď na servisní techniky nebo technickou podporu SEManie.

Na vlastní přestřik se vykašlete, neseženete takovou barvu, která by se neloupala, raději se mrkněte na eBay.co.uk, kde se dají koupit všelijaké kryty na K500i.
uložena

Narození SEManie. Pamatujete? Už je to dávno... Ale já u toho byl a jsem za to vděčný.
Fórum SEMania.cz
   

 uložena
Strana: [1]
Poslat téma Tisk
Fórum SEMania.cz  |  Ostatní telefony  |  Ostatní modely  |  K310i/K510i/K500i  |  Téma: sundani predniho krytu, zmena barvy telefonu
Skočit do:  


© SEMania 2004-2007 | Powered by SMF.
© 2005, Simple Machines. Všechna práva vyhrazena.
Stránka vytvořena za 0.007 sekund, 18 dotazů.