SEMania.cz Fórum Bazar Galerie Download E-shop Sony Ericsson

Vítejte, Anonym. Prosím přihlašte se nebo se zaregistrujte.
Nepřišel Vám aktivační email?
28. Březen 2024, 23:19

Zadejte uživateské jméno, heslo a dobu přihlášení
Hledat:     Pokročilé vyhledávání
142443 příspěvků v 9986 tématech od 23753 uživatelů
Nejnovější uživatel: tripsitter
* Domů Nápověda Hledat Přihlásit Registrovat
Fórum SEMania.cz  |  Ostatní telefony  |  K550i, K770i, K790i, K800i, K810i, T650i, S500i, Z520, Z610, Z710, Z750  |  Obecné (Moderátor: Ganimed)  |  Téma: K800i a stereo bluetooth sluchátka
Strana: 1 [2]  Vše
Poslat téma Tisk
Autor Téma: K800i a stereo bluetooth sluchátka  (Zobrazeno 11772 x)
kkkkk
Anonym
« Odpověď #15 v: 20. Srpen 2006, 10:00 »

HBH DS970 jsem mel moznost otestovat a hraji priblizne na urovni kvality oldies nahravek z 60´let, tedy pro vaznejsi poslech nepouzitelny. Ale pokud nekomu staci ze to dela duc-duc, tak to vyhovovat bude. A hraje to pomerne potichu, na sport jako beh a kolo nepouzitelny.
 Vy co mate sluchatka prikladana k Walkmanum budete asi hodne zklamani. Vy co poslouchate to co prikladaji ke K-ackove rade zklamani nebudete.
uložena
SexX1
Uživatel
***
Pohlaví: Muž
Příspěvků: 27



Zobrazit profil
« Odpověď #16 v: 20. Srpen 2006, 10:46 »

HBH DS970 jsem mel moznost otestovat a hraji priblizne na urovni kvality oldies nahravek z 60´let, tedy pro vaznejsi poslech nepouzitelny. Ale pokud nekomu staci ze to dela duc-duc, tak to vyhovovat bude. A hraje to pomerne potichu, na sport jako beh a kolo nepouzitelny.
 Vy co mate sluchatka prikladana k Walkmanum budete asi hodne zklamani. Vy co poslouchate to co prikladaji ke K-ackove rade zklamani nebudete.

Myslim si, ale, že je tohle jen tvuj subjektivní pocit. Někdo tyto sluchátka chválí a někdo (s větším hudebnim sluchem) nevídaně kritizuje.  Lips sealed Ted aby si běžný užíivatel (já) vybral, komu bude důvěřovat... Cry
uložena

BB.
Korektorka
*****
Pohlaví: Žena
Příspěvků: 161



Zobrazit profil
« Odpověď #17 v: 20. Srpen 2006, 21:42 »

Jo, tomu klidně i rád věřim, jenže ty od soňáků mě přijdou pořád moc ,,drátový" a taky mě nevyhovujou ty ušní ucpávky, jinak bych do nich šel bez rozpaků.
Nevíte, jak je to s tou 14denní lhůtou na vrácení peňez? dyby mě jabra nevyhovovala a chtěl sem ji během 14 dnů vrátit, vezmou to? (nakupoval bych asi na alzasoftu)...Dik

Pokud nakoupíš přes internet, máš 14 dní na vrácení nepoužitého zboží. Někdo si to plete a myslí si, když koupí v obchodě, že může taky vrátit. Omyl! Jen při prodeji na dálku.
Nepuužitého??? To bych je teda nesměl vubec vyzkoušet, či co??  Shocked

Ta možnost vrácení je proto, že výrobek in natura nevidíš a nemusí se ti hodit, z praxe nevím, jestli znehodnocený obal vezmou zpět. Záleží samozřejmě na tom, jestli je v krabičce kterou neporušíš nebo zavařený v tvrdé fólii kterou otevřením zničíš.To bude pravděpodobně individuální u každého prodejce. Při kontaktu před objednáním je asi lepší se na tuto eventualitu zeptat.
uložena

Korektorka SEMania.cz

SE V630i, W800i, Nokia 3120c
MicroSD 4 GB
Parrot CK3100
OldřichMládek
Anonym
« Odpověď #18 v: 21. Srpen 2006, 07:28 »

Tak ja si na hlasitost u DS970ky nemůžu stěžovat. Nikdy jsem nepoužil maximálná hlasitost. Na kole je to nepoužitelný spíše z jiného důvodu. Diky špuntům co máte v uších jste téměř dokonale odříznuti od okolního hluku a pokud vám hraje hudba tak je to docela o život jet na kole. Stačí mi přecházet silnici jako chodec. A co jsem měl možnost srovnat tak hrají stejně jako HPM-70, tedy sluchátka drátová dodávaná ke všem Walkmanům. Ale samozřejmě bude nejjistější si to vyzkoušet před koupí. Ty rozdílné zkušenosti všech už jsou ale až moc odlišné, připadá mi že někteří nedokáží skousnout tu skutečnost že to takto hraje přes Bluetooth, nebo doma používají sluchátka za 5000 a více tisíc (samozřejmě drátová) se kterými se to rovnat nemůže. Ale za tu cenu si myslím že to je dobrá volba. A pokud víte jak hrají sluchátka přiložená ke K800i, tak ani toto se nedá srovnávat. Samozřejmě ve prospěch HBH-DS970 Mrknutí.
uložena
Fórum SEMania.cz
   

 uložena
Strana: 1 [2]  Vše
Poslat téma Tisk
Fórum SEMania.cz  |  Ostatní telefony  |  K550i, K770i, K790i, K800i, K810i, T650i, S500i, Z520, Z610, Z710, Z750  |  Obecné (Moderátor: Ganimed)  |  Téma: K800i a stereo bluetooth sluchátka
Skočit do:  


© SEMania 2004-2007 | Powered by SMF.
© 2005, Simple Machines. Všechna práva vyhrazena.
Stránka vytvořena za 0.006 sekund, 18 dotazů.