SEMania.cz Fórum Bazar Galerie Download E-shop Sony Ericsson

Vítejte, Anonym. Prosím přihlašte se nebo se zaregistrujte.
Nepřišel Vám aktivační email?
28. Březen 2024, 21:10

Zadejte uživateské jméno, heslo a dobu přihlášení
Hledat:     Pokročilé vyhledávání
142443 příspěvků v 9986 tématech od 23753 uživatelů
Nejnovější uživatel: tripsitter
* Domů Nápověda Hledat Přihlásit Registrovat
Fórum SEMania.cz  |  Ostatní telefony  |  Symbian UIQ3  |  Obecné (Moderátor: Ganimed)  |  Téma: Zkušenosti s M600i
Strana: 1 [2] 3 4 ... 29
Poslat téma Tisk
Autor Téma: Zkušenosti s M600i  (Zobrazeno 129594 x)
JecminekMaselnik
Anonym
« Odpověď #15 v: 27. Červen 2006, 14:57 »

jenom takovy dotaz pro majitele: je telefon dostupny treba pres symbFS z total commanderu tak, jako je p910? Teoreticky by mohl.........
uložena
Hzik -
Anonym
« Odpověď #16 v: 27. Červen 2006, 15:44 »

tady je pekne videt menu a multimedialni fce http://www.youtube.com/watch?v=j0NDfiGxHNg
uložena
B17S
Anonym
« Odpověď #17 v: 27. Červen 2006, 17:02 »

Tohle by to vyřešilo. (možná  Mrknutí )
http://developer.sonyericsson.com/site/global/techsupport/tipstrickscode/symbian/p_simple_filemanager_listbox_uiq3.jsp
uložena
Masak
Uživatel
***
Příspěvků: 38



Zobrazit profil
« Odpověď #18 v: 27. Červen 2006, 20:19 »

Kolik si myslíte že bude M600i stát na vánoce
uložena

Nokia 5110 - Nokia 6210 - Nokia 6310i - SonyEricsson K700i - Sony Ericsson W810i
Kapr73
Redaktor
*****
Pohlaví: Muž
Telefon: E51 + 8GB μSD, N810 + 8GB μSD
Příspěvků: 932



Zobrazit profil
« Odpověď #19 v: 27. Červen 2006, 20:35 »

jenom takovy dotaz pro majitele: je telefon dostupny treba pres symbFS z total commanderu tak, jako je p910? Teoreticky by mohl.........
SymbFS plug-in vyzaduje k chodu mrouter2, se kterým fungovaly nejvýše telefony se symbianem 7
uložena
niko
Anonym
« Odpověď #20 v: 27. Červen 2006, 21:42 »

Jeden dotaz ktery tu padnul ale nebyl zodpovezen : Jak se na nem hraji JAVA hry Huh


diky
uložena
shark
Anonym
« Odpověď #21 v: 28. Červen 2006, 07:20 »

panove stastni majitele
zkouseli jste uz handy day ?
http://se-m600i-software.epocware.com/Handy_Day.html

zajimalo by me, jestli se da konfigurovat hlavni obrazovka podobne jaku u verze pro p9xx ( viz obrazek )
http://www.epocware.com/screenshots/ericsson910_programs/day2005_2.gif

uvazuju o prechodu na m600 , mam ted smartphone s win mobile. tam je naprosto dokonaly, jak se da upravovat hlavni obrazovka, ktera je napsana v xml, takze vicemene kazdej si ji upravi jak potrebuje. proto me zajima, jestli by pomoci vyse uvedenych handy day slo udelat neco podobneho i u m600. verze uz pro to je, ale nikkde jsem v popisu nenasel prave tu moznost konfigurovani hlavni obrazovky...

dik za pripadne info
uložena
Jarda Lukas
Anonym
« Odpověď #22 v: 29. Červen 2006, 11:07 »

Tak HandyDay jsem zkoušel.Je to dobrá aplikace,ale nedá se zobrazit na hlavní obrazovce jako třeba u P910i. Spíš čekám na HandyWeather (na Nokii E60 to byla parádní aplikace). Taky bych uvítal třeba Agilemessenger nebo vůbec nějakej ICQ nebo MSN klient.Sice Jimm běží celkem v pohodě,ale přeci jenom by to chtělo nějakou nativní aplikaci pro UIQ3...
V M600i je taky čtečka RSS kanálů,tak jsem ji vyzkoušel. Docela jsem s ní zklamanej. Ne jenom,že se nedají kanály přidávat s prostředí vestavěného WEB prohlížeče (není prostě v menu žádná položka pro přidání RSS),ale ani se uživatel nedozví,že třeba aktuálně prohlížená stránka podporuje přidání RSS. Takže jsem musel zdlouhavě a ručně přidat RSS.A k tomu je potřeba stolní prohlížeč (já použil Firefox) a nechat načíst kanály,pak zobrazit adresu kanálu a ručně zadat do M600i.Je to dost zdlouhavé a velmi nepraktické.Navíc se mi takhle podařilo přidat pouze RSS s mobilmania.cz a u dalších (mobil.cz atd) mi to zahlásilo,že M600i nepodporuje tyto stránky....No nevím,třeba je na M600i nějakéj fígl jak tuto peripetii řešit elegantně a hlavně mobilně,ale já na ni prostě nepřišel.
Dále se vracím k polofunkčnímu SIM Toolkit. Schválně jsem si nechal kartu u operátora vyměnit za novou a nechal jsem si znova nahrát bankovní aplikaci,ale bohužel. Nic se nezměnilo. SIM Toolkit prostě funguje od zapnutí přístroje až do určité chvíle (asi má na to vliv nějaký vnitřní proces v M600i,ale já jsem nepřišel na to jakej). Taky jsem zkoušel SIMku od Eurotelu,ale výsledek je stejný.Asi to chce fakt počkat na novější fw.
Jinak výdrž na baterku je velice slušná.V podstatě vše se odvíjí od četnosti použití displeje a dat. Mně M600i vydrží v pohodě přes víkend (s nabíječky vyndám v pátek ráno ve 4:45hod a do nabíječky zpět vrátím v neděli ve 23:00hod).A na M600i mám ještě tak čtvrtinu baterky.Takhle mi vydrží přes víkend a v běžném pracovním dnu asi takto. Vyndám s nabíječky opět ráno ve 4:45hod.Během cesty do rachoty používám MP3 asi 40minut,internet asi 30minut. Během dne v práci od 8hod napíšu asi 30SMS a volání asi půl hodiny.Pak v 17hod cesta zpět domů,zase asi 20minut MP3.,no a doma napíšu asi 5 SMS.No a když dávám večer M600i do nabíječky asi ve 23:00hod,tak mám ještě asi jednu třetinu baterky.
Jinak M600i je stabilní ani jednou nezatuhla,prohlížeč je taky stabilní (ne jako v nových Symbianech od Nokia) a rychlej.Ale stejně nejlepší je Opera mini.To je fakt nářez.
Ještě se vrátím ke zprávám. Řekl bych,že to je velmi silná stránka M600i...Doručenky jsou podrobné (tzn.komu,kdy a kolikátého),pokud se člověk naučí psát na klávesnici (a není to nic složitého),je psaní velmi rychlé a komfortní.Načítání a prohlížení e-mailů je taky velice slušné,hlavní je plná podpora html těl,takže není potřeba další aplikaci (Profimail).
No když to shrnu,M600i je až na drobné nedostatky opravdu dobrý Smart. a jsem s ním spokojený.Je fakt,že by mu slušela třeba podpora WiFi a EDGE,ale co se dá dělat,nic není dokonalé...
uložena
shark
Anonym
« Odpověď #23 v: 29. Červen 2006, 14:17 »

hmmm, tak toje hodne spatny s tim handy dayem.
mel jsem to u p900, pouzivam to na smartphounu s windowsama. no pockam, jestli nekdo neco nevymysli nebo to nepredelaj.
prijde mi totiz uplna blbost, kdyz je k dizpozici tak velkej dispaly , aby tam bylo logo operatora, cas, datum a stavove informace.
proc muset mackat nejakou klavesu, probijet se menu, kdyz to muzu videt primo, aniz bych cokoliv mackal.
tohle je (doufam jen docasne ) velka vyhoda windows mobile a jejich smartfounu. teda aspon pro me.
vytahnu telefon, vidim vsechny podstatne informace ( datum,cas,tasky,kalendar na dnesek,pocasi na tyden,profil).
pokud se mi neco nelibi, je to ve formatu xml a muzu si tam cokoliv pridat a upravit.
ale snad to na m600 udela nekdo podobne.
jinak s tim wifi nebo edge mas pravdu.
popravde, mobil snu bych si predstavoval veliky a tezky jako m600 + gps + radio + edge + wifi + fotak + kamerka na umts videohovory
uložena
Jarda Lukas
Anonym
« Odpověď #24 v: 29. Červen 2006, 14:34 »

Možná jsi to špatně pochopil,ale v podstatě není třeba žádnou aplikaci jako je HandyDay. A to proto,že na Hlavní obrazovce je položka "Dnes"...Ta je samozřejmně rozbalovací a po rozbalení krásně vidíš vše podstatné. Pokud je položka "Dnes" zabalená  a ty máš třeba v kalendáři nějakou aktuální událost tak je u nápisu "Dnes" ještě vykřičník...Takže nic nepřehlédneš. Navíc položku "Dnes" můžeš mít trvale rozbalenou.Je to podle mně lepší než bastlit do systému další a další aplikace,které v podstatě zatěžují systém i přístroj...
uložena
JecminekMaselnik
Anonym
« Odpověď #25 v: 29. Červen 2006, 16:17 »

souhlas, today screen pcku chybel. Jeste mam dotaz: je uz pro m600i k disposici nejaka kloudna ctecka knih a hlavne: lze vypnout podsviceni klavesnice? Pri cteni by me asi svihlo, kdyby se mi rozlo x pismen a cislic. Dalsi otazka: obsahuje uz UIQ3.0 neco jako profily?
Jake vubec mate (stastni majitele) nainstalovane aplikace?
uložena
milennium
Uživatel
***
Příspěvků: 56


Zobrazit profil
« Odpověď #26 v: 29. Červen 2006, 17:23 »

O čtečce zatím nevím.U klávesnice se nedá vypnout podsvícení a mám nainstalováno pouze,Exchange ActiveSync,Jimm,Operu mini,QuickIM a UltraIMPro... Nic víc.
uložena
milennium
Uživatel
***
Příspěvků: 56


Zobrazit profil
« Odpověď #27 v: 30. Červen 2006, 16:30 »

Tak můžu potvrdit,před chvíli jsem opět updatoval M600i a je tam nový fw. Zatím zkouším a testuji. Doufám,že problém se SIM Toolkitem už konečně vyřešili,ale na to příjdu běhěm dne...
uložena
MartinVagner
Anonym
« Odpověď #28 v: 30. Červen 2006, 17:19 »

Mobipocket Reader už by měl být pro UIQ3

http://semania.cz/content/view/1580/2/
uložena
Sarh
Anonym
« Odpověď #29 v: 05. Červenec 2006, 14:15 »

Ahoj,
zda se mi to, nebo uz se da M600i normalne koupit na ceskych net shopech?
uložena
Fórum SEMania.cz
   

 uložena
Strana: 1 [2] 3 4 ... 29
Poslat téma Tisk
Fórum SEMania.cz  |  Ostatní telefony  |  Symbian UIQ3  |  Obecné (Moderátor: Ganimed)  |  Téma: Zkušenosti s M600i
Skočit do:  


© SEMania 2004-2007 | Powered by SMF.
© 2005, Simple Machines. Všechna práva vyhrazena.
Stránka vytvořena za 0.007 sekund, 19 dotazů.