SEMania.cz Fórum Bazar Galerie Download E-shop Sony Ericsson

Vítejte, Anonym. Prosím přihlašte se nebo se zaregistrujte.
Nepřišel Vám aktivační email?
28. Březen 2024, 18:28

Zadejte uživateské jméno, heslo a dobu přihlášení
Hledat:     Pokročilé vyhledávání
142443 příspěvků v 9986 tématech od 23753 uživatelů
Nejnovější uživatel: tripsitter
* Domů Nápověda Hledat Přihlásit Registrovat
Fórum SEMania.cz  |  Ostatní telefony  |  Symbian UIQ3  |  Obecné (Moderátor: Ganimed)  |  Téma: Zkušenosti s M600i
Strana: [1] 2 3 ... 29
Poslat téma Tisk
Autor Téma: Zkušenosti s M600i  (Zobrazeno 129587 x)
jenikknedlik
Uživatel
***
Příspěvků: 6


Zobrazit profil
« v: 25. Červen 2006, 10:24 »

Necelý týden už používám jako druhý telefon M600i ( koupenej z dovozu ) a musím říct, že je to opravdu špičkovej telefon. Telefon je s oper. systémem příjemně rychlý, nezasekává se, zatím nejsou žádné problémy  Mrknutí. Telefon je v češtině a překlad je bez chybičky. Klávesnice je nezvyk, ale po delším čase lze psát svižně jednou i oběma rukama ( tedy pukud nemate misto prstu tlapu  Grin ), jinak v telefonu je kompletní přehávač WALKMAN, takže paráda.  Telefonu zatím nemám co vytknout  Smajlík
V telefonu mam nahrany zdrejme první firmware : PDA R1A52, telefon R1A93
Máte někdo podobné zkušenosti ?
uložena
B17S
Anonym
« Odpověď #1 v: 25. Červen 2006, 10:48 »

Ahojky mám pár dotazu  Smajlík .
Jde plně ovládat mobil bez dotykového displeje.
Prý má telefon T9? A jestli jo zajímalo by mě jak se na té klávesnici ta T9 vůbec používá.
Jde naprogramovat klávesnice (třeba klávesnice „1“ otevře SMSky  „2“ kalendář atd.) 
uložena
jenikknedlik
Uživatel
***
Příspěvků: 6


Zobrazit profil
« Odpověď #2 v: 25. Červen 2006, 10:54 »

Nejde to ovladat - neni cim - takze jedine prstem nebo perem. T9 má i v CZ, ale používání jsem vypnul protože ty slova tam naskakujou nějak divně, takže to spíše je na obtíž  Mrknutí, jinak ty klávesy s čísly jsou určeny na hlasové vytáčená, nevím jestli to jde změnit, zatím jsem to nepotřeboval  Mrknutí
uložena
jenikknedlik
Uživatel
***
Příspěvků: 6


Zobrazit profil
« Odpověď #3 v: 25. Červen 2006, 10:56 »

Kecám blbosti - jde to ovládat kolečkem, ale je to nepohodlný, takže to nepoužívám  Grin
uložena
B17S
Anonym
« Odpověď #4 v: 25. Červen 2006, 10:59 »

A co budík už vzbudí konečně i když bude mobil vypnutí.
Jak se ovládají třeba java hry. Jako u Péčka že se na displeji zobrazil kurzor? Nebo se naprogramuje klávesnice ( „2“ nahoru, „4“ vlevo, „6“vpravo atd.)
uložena
B17S
Anonym
« Odpověď #5 v: 25. Červen 2006, 11:26 »

Ještě se vrátím k té „T9“ pořád mě to není nějak jasní. Když u „T9“ se rozpoznává písmena ( takže mě není jasní jaký může mít uplatnění u QWERTY klávesnici) Situaci by změnilo že by to bylo „Zi“ nebo „iTap“ která dokončuje celá slova. Jedině že by to bylo T9 s mutací Zi  Cheesy .
uložena
Víťa
Uživatel
***
Pohlaví: Muž
Telefon: Sony Ericsson Xperia X5 Pureness
Příspěvků: 2709



Zobrazit profil
« Odpověď #6 v: 25. Červen 2006, 12:09 »

Tak to je super. Konečně první zkušenosti, jak zatím čtu, tak je to asi dobrej model....
uložena

Sony Ericsson Xperia X5 Pureness
jenikknedlik
Uživatel
***
Příspěvků: 6


Zobrazit profil
« Odpověď #7 v: 26. Červen 2006, 07:05 »

Budík se nespusti, kdyz je telefon vypli. Jinak ta T9 - telefon dosazuje rovnou cela slova, jiz pri zadani od prvniho pismenka
uložena
djfreak
Anonym
« Odpověď #8 v: 26. Červen 2006, 19:20 »

Uz se na nej mooc tesim Smajlík Cheesy Cheesy Cheesy
uložena
djfreak
Uživatel
***
Příspěvků: 26


Zobrazit profil
« Odpověď #9 v: 26. Červen 2006, 19:36 »

No ale jen doufam ze na to bude nejakej good kryt abych ten displej hned nerozmlatil  Cheesy
uložena
Jarda Lukas
Anonym
« Odpověď #10 v: 26. Červen 2006, 21:28 »

Tak M600i mám od pátku. Mám bílou verzi,je to samozřejmně dovoz.Nicméně má české menu a i třeba soft na přiloženém CD je v češtině i ten synchronizační.
M600i je velmi lehká. Na klávesy jsem si musel chvíli zvykat,ale jsem celkem překvapen jak rychle si člověk zvykne. Ovládání a i psaní na klávesnici je logické a rychlé.Teď už píšu rychleji než na obyčejné klávesnici s T9. Jo a tu T9 na M600i používám.Nabízí celá slova.Mně to vyhovuje.Jinak jsou v M600i použity některé vychytávky jako třeba na K750i.Při psaní SMS třeba nabízí automaticky jména nejčastěji používaných odesílatelů. Taky co mně překvapilo bylo,že pokud máte na PC Outlook 2003 a v kontaktech obrázky lidí,tak při synchronizaci se do M600i překopírují jak kontakty tak i fotky u kontaktů. Pak stačí když vám příjde SMS,tak se vám na obrazovce ukáže i obrázek a jméno odesílatele,to je fakt výborná věc.
M600i je i celkem rychlá ale blesk to není.Možná to je jenom na efekt,ale rozbalovací menu je samozřejmně částečně animované,takže trochu zdržuje.Ale jinak to ujde. Taky celá M600i se dá pohodlně ovládat jak klávesnicí tak i tužkou nebo prstem,je to velmi pohodlné pokud máte na displeji fólii.
O víkendu jsem taky přehrával fw. Vše je v češtině a naprosto bez problému,tedy trochu jsem se bál jestli tam budu mít po upgradu češtinu,ale obavy byli zbytečné.Takže teď tam mám aktuální tento fw: R1B01.
Další postřeh. Displej je opravdu parádní,černá je černá a bílá je opravdu bílá.A svítí jak baterka.Taky klávesnice je opravdu moc dobře podsvícená,prostě radost.
MP3 hrají taky super.Na pozadí a M600i se vůbec nezpomaluje,prostě nepoznáte.Mám 1Gb microMemStick.
Taky jsem vyzkoušel Stereo Bluetooth HF profil,protože mám doma sluchátka Anycom a vše funguje opravdu dobře. Anycom jsem původně zakoupil k Variu (testovací ROM s A2DP profilem),ale hrálo to jak ze žumpy,takže jsem je hodil do šuplíku a už jsem je nevytáhl.Sluchátka jsem taky vyzkoušel s notebookem,ale zvuk byl opět dost nevalný,takže jsem si myslel,že na vině jsou samotná sluchátka Anycom.Ovšem....teď s M600i jsem zjistil,že na vině nebyli sluchátka,ale samotný přístroj.Hodba z nich je čistá,bez přerušování,má dynamiku,basy i výšky...prostě super !!!!
Jediné co mi dost vadí a na co jsem přišel už s prvním fw. je,že špatně funguje SIM Toolkit. Po zapnutí M600i funguje dobře,ale pak prostě zatuhne a ze SIM Toolkitem nelze nic dělat.Položky se nedají otevřít,prostě nic.To je dost nemilé,protože dost používám Bankovní aplikace...
Má někdo podobnou zkušenost se SIM Toolkitem na M600i Huh??
No,to je zhruba zatím vše.
Aplikací je málo,v M600i mám aplikaci na sync s Exchange serverem a funguje to opravdu dobře. A navíc se v M600i vytvoří další e-mail účet a nesmaže se účet synchro s PC (to mi dost vadí u Win Mobile 2005).
Taky vestavěná Opera je docela super,ale zase špatně funguje kódování českých znaků. Opera mini funguje zase super....
Takže to je zatím vše,jdu chrápat...
uložena
Hzik -
Anonym
« Odpověď #11 v: 26. Červen 2006, 22:22 »

Cau, ja jdu urcite do M600, jen by me zajimalo, kolik vam to kluci realne vydrzi pri obvyklym pouzivani a jak se vam sedi v ruce nebo kapse, z obrazku vypada totiz velka, ikdyz rozmery sou maly. dik
uložena
B17S
Anonym
« Odpověď #12 v: 26. Červen 2006, 22:23 »

Toho Sim Toolkitu je škoda ale asi to bude jenom firmaware snad novější verzi to vylepší.
A co Opera  (achjo zas špatní kódovaní) a nejen ta jde sdílet připojení přes PC.  (M600 připojená přes účet PC na internet)
uložena
JecminekMaselnik
Anonym
« Odpověď #13 v: 27. Červen 2006, 08:48 »

ta opera pujde urcite poladit nejakym vhodnym fontem
uložena
Kapr73
Redaktor
*****
Pohlaví: Muž
Telefon: E51 + 8GB μSD, N810 + 8GB μSD
Příspěvků: 932



Zobrazit profil
« Odpověď #14 v: 27. Červen 2006, 14:13 »

no to ano, ale k tomu je potreba fileman s pristupem do systemovych slozek telefonu a napr. pro s60 v3 po dvou mesicich (kdy se zacaly prodavat prvni telefony a vylezat prvni aplikace) zadny neexistuje
uložena
Fórum SEMania.cz
   

 uložena
Strana: [1] 2 3 ... 29
Poslat téma Tisk
Fórum SEMania.cz  |  Ostatní telefony  |  Symbian UIQ3  |  Obecné (Moderátor: Ganimed)  |  Téma: Zkušenosti s M600i
Skočit do:  


© SEMania 2004-2007 | Powered by SMF.
© 2005, Simple Machines. Všechna práva vyhrazena.
Stránka vytvořena za 0.009 sekund, 19 dotazů.