SEMania.cz Fórum Bazar Galerie Download E-shop Sony Ericsson

Vítejte, Anonym. Prosím přihlašte se nebo se zaregistrujte.
Nepřišel Vám aktivační email?
28. Březen 2024, 22:25

Zadejte uživateské jméno, heslo a dobu přihlášení
Hledat:     Pokročilé vyhledávání
142443 příspěvků v 9986 tématech od 23753 uživatelů
Nejnovější uživatel: tripsitter
* Domů Nápověda Hledat Přihlásit Registrovat
Fórum SEMania.cz  |  Ostatní telefony  |  Symbian UIQ3  |  Obecné (Moderátor: Ganimed)  |  Téma: Zkušenosti s M600i
Strana: 1 ... 26 27 [28] 29
Poslat téma Tisk
Autor Téma: Zkušenosti s M600i  (Zobrazeno 129595 x)
Otazka
Anonym
« Odpověď #405 v: 28. Červenec 2007, 12:01 »

Mam par dotazov k tomuto telefonu

1. Ak si cloven nainstaluje poslednu verziu FW ake su tam zmeny, je to rychlejsie? resp. je nieco este nedoladene, ze to robi chyby?
2. Je mozne si kontakty ukladat aj na SIM kartu alebo len priamo do telefonu?
3. Ako funguje spojenie s PC cez UBS? Myslim ked si chcem nieco nahrat do telefonu? Jednoducho chytim a presuniem? alebo je na to potreba nejaky specialny software a potom sa to nejak konvertuje atd?
4. nejake tipy na aplikacie co sa oplati dat do telefonu, resp. aspon nejaky web s vacsim prehladom aplikacii pre tento telefon
5. posledna je taka "hlupa" otazka. Mam zakupenu Vodafone kartu, ale na kredit, taku co predavaju za nejakych 500kc a mozete si tam dobijat kredit. Som v Prahe. Aky internet s nou mozem vyuzivat, kolko to bude stat a ako rychlo to pojde? dakujem za skoru odpoved
uložena
SkyHawk007
Uživatel
***
Pohlaví: Muž
Telefon: P1i + K750i
Příspěvků: 305



Zobrazit profil WWW
« Odpověď #406 v: 28. Červenec 2007, 15:39 »

1.) asi trosku jo
2.)kamkoliv
3.)ma to massstorage takze je to jako flash disk, nic nepotrebujes
4.)Swiss manager, LCG jukebox, Profimail,.........., je toho moc!
5.) netusim!
uložena

Sony Ericsson P1i silver black
Sony Ericsson K750i Oxidized Black
HPM-82+sennheiser CX300 & MXE-60

Kdo má smarta tak sem -> http://se-tuning.cz/viewtopic.php?p=79695
Otazka
Anonym
« Odpověď #407 v: 30. Červenec 2007, 14:27 »

este jedna posledna.. nikde som sa nedocital ci je tam 3,5mm konektor pre sluchatka alebo je to riesene nejak inak... popripade ci sa da niekde kupit (kde a za kolko aspon priblizne) redukcia aby som si mohol zapojit svoje sluchatka. dakujem
uložena
Dragonflys
Uživatel
***
Příspěvků: 18



Zobrazit profil
« Odpověď #408 v: 31. Červenec 2007, 19:58 »

Zásuvka není, existuje redukce na 3,5 jacka, je k mání za cenu od 75,-Kč, taky se dají koupit reprobedny od SE za cca 700Kč, ale to asi víš...
Osobně požívám kombinace redukce a reprobedýnky od SENCORu, které stály 200,-Kč. Cena podezřelá, ale zvuk opravdu příjemný, repro jsou pro notebooky a MP3 playery, mají v sobě zesilovač, takže buď na 4ks AAA baterek, nebo adaptér na 5-7V, je k tomu i redukce do USB napájení...
« Poslední úprava: 31. Červenec 2007, 19:59 od Dragonflys » uložena

M600i BLACK, Xperia X10mini pro
Pavka
Anonym
« Odpověď #409 v: 27. Říjen 2007, 20:51 »

Mám jeden velký problém, v mobilu jsme měl dané alplikace na nainstalování od kalkulačky po sudoku atd, některé aplikace jsme aninstaloval, cca po 12 hodinách  mobil totálně zatuhnul. Nedá se s ním téměř nic dělat - pouze namačkat číslo a vytoit,ani seznam čísel ani hlavní nabídka - prostě nic - nejde zaprnout. Myslel jsem že když restartuji mobil vše bude vpořádku - opak byl pravdou a nic nefunguje. má někdo takovéto zkušenosti? . pokud ano prosím rozdělte se s nimi. je to nepříjemné. ... Jinak s M600i jsem velice spokojen a nemám výhrady, protože jsem neáročný uživatel.
Předem děkuji za odpovědi.
« Poslední úprava: 28. Říjen 2007, 10:07 od Jozef Cmar » uložena
mars
Anonym
« Odpověď #410 v: 28. Říjen 2007, 10:01 »

pokud ti ani nenaběhne (jen intro obrazovka), je jediná šance zkusit doma aktualizaci FW přes SUES, a to pochopitelně i na stejný, pokud se nechytne ani SEUS, tak reklamace.  Mrknutí Podobně se mi kdysi chovala P990 s prvním FW a SEUS pomohl.
uložena
Pavka
Anonym
« Odpověď #411 v: 28. Říjen 2007, 13:10 »

Díky za radu, hned to vyzkouším, ale musím si půjčit větší kartu  Grin ..jo a to se prostě jen na tu kartu nainstaluje a mělo by to pomoct? .. mě se totiž v pc nezobrazujou dva disky ( paměť telefonu a paměť karty - pouze karta)
uložena
kosss
Anonym
« Odpověď #412 v: 01. Červenec 2008, 13:31 »

mam dotaz jak na tom dou poustet filmy sekaj se?? a co barvy jak to vypada...  Shocked Roll Eyes Smajlík[
uložena
3m3
Anonym
« Odpověď #413 v: 01. Červenec 2008, 15:13 »

Filmy jdou pouštět,nesekají se a barvy jsou odpovídající barevné hloubce,rozlišení lcd.
A anonymové se naučí hledat!o filmech,formátu který přehrává UIQ 3 a programech na úpravu je tu toho dostatek.
uložena
Jarda Černý
Anonym
« Odpověď #414 v: 14. Červenec 2008, 08:57 »

Ahoj lidi.

Už 2 roky používám M600i a jsem s ním nadmíru spokojený. Nicméně, teď řeším už 2 dny problém, jak synchronizovat kontakty s Outlook 2003. Zkoušel jsem nejnovější PC Suite v. 1.5.8 ale kontakty, které jsou uložené v telefonu, nikoli na SIM to prostě nenačte. Je úplně jedno, jestli přes bloototh, usb, nebo infra.

Nokia E50 a Nokia PC Suite s tím nemá naprosto žádné problémy a na jedno kliknutí vše běží.

Dokážete poradit?

Předem dík.
uložena
zemekoulan
Uživatel
***
Telefon: k610i
Příspěvků: 4



Zobrazit profil WWW
« Odpověď #415 v: 14. Červenec 2008, 09:00 »

Předchozí příspěvek je ode mne, čili klidně i interní poštou. Předem dík.
uložena
ahrend
Uživatel
***
Telefon: 731576928
Příspěvků: 1


Zobrazit profil
« Odpověď #416 v: 12. Srpen 2008, 13:58 »

Zdravím nadšence M600i, nevíte někdo jestli už něco existuje pro synchronizace tohoto MT s počítačí Apple? Vím že s tím jsou problémy, ale třeba se už někdo probudil.
uložena
Pavel B.
Anonym
« Odpověď #417 v: 07. Červenec 2009, 16:41 »

Ahoj všichni,
chtěl bych se zeptat v tomhle trošku poslední dobou ospalém topicu 1/ jaké máte na M600 příp. P1 zkušenosti nebo problémy po nainstalování většího počtu aplikací a her (non-java)? Zanáší se OS podobně jako třeba stolní Windowsy? Nebo bez problémů? Mám zatím OS a M600 bez aplikací, jen co bylo ve standardu a (skoro) všechno mi bezproblémově běhá, tak bych to nerad rozhrkal. A za 2/ Co už vám způsobuje zavírání aplikací? Mně spolehlivě 2-3 složiitější weby v Opeře Mobile (zjistil jsem, že fakt docela záleží na složitosti těch stránek), jimm a MP3 přehrávač originální. Je to moc, málo? Jaké máte zkušenosti? Mám poslední verzi fw. A není nějaký prográmek na defragmentaci paměti, pomáhá to? ... Díky díky moc, ať se vše daří, Pavel
uložena
3m3
Anonym
« Odpověď #418 v: 07. Červenec 2009, 19:22 »

Zdravím nadšence M600i, nevíte někdo jestli už něco existuje pro synchronizace tohoto MT s počítačí Apple? Vím že s tím jsou problémy, ale třeba se už někdo probudil.

Zdravím,mrkni na návod synchronizace UIQ3 s Mac OS v sekci návody,pokud existuje plugin pro M600i(pro P1i existuje),
tak si kontakty a kalendář v klidu sesynchronizuješ  Mrknutí
Edit tak plugin pro iSync na stránkách SE není,zkusil bych to s tím co je na P1i,možná bude fungovat,přecejenom sou to podobný telefony a kontakty a kalendář mají stejné.
« Poslední úprava: 07. Červenec 2009, 19:37 od 3m3 » uložena
HUdasp
Uživatel
***
Telefon: SE SK17i, SE G502
Příspěvků: 1865



Zobrazit profil WWW
« Odpověď #419 v: 09. Říjen 2009, 09:12 »

Trošku tu oživim mdlé téma. Je nějakym způsobem možné na M600i zapnout pernamentně psaní čísel? Jde mi o java hry, u kterých musím jak cvok furt mačkat ALT.
uložena
Fórum SEMania.cz
   

 uložena
Strana: 1 ... 26 27 [28] 29
Poslat téma Tisk
Fórum SEMania.cz  |  Ostatní telefony  |  Symbian UIQ3  |  Obecné (Moderátor: Ganimed)  |  Téma: Zkušenosti s M600i
Skočit do:  


© SEMania 2004-2007 | Powered by SMF.
© 2005, Simple Machines. Všechna práva vyhrazena.
Stránka vytvořena za 0.009 sekund, 19 dotazů.