SEMania.cz Fórum Bazar Galerie Download E-shop Sony Ericsson

Vítejte, Anonym. Prosím přihlašte se nebo se zaregistrujte.
Nepřišel Vám aktivační email?
28. Březen 2024, 18:16

Zadejte uživateské jméno, heslo a dobu přihlášení
Hledat:     Pokročilé vyhledávání
142443 příspěvků v 9986 tématech od 23753 uživatelů
Nejnovější uživatel: tripsitter
* Domů Nápověda Hledat Přihlásit Registrovat
Fórum SEMania.cz  |  Ostatní telefony  |  Ostatní modely  |  K700i/S700i (Moderátor: Ganimed)  |  Téma: softwarový odpuzovač komárů
Strana: 1 [2]  Vše
Poslat téma Tisk
Autor Téma: softwarový odpuzovač komárů  (Zobrazeno 25024 x)
Salik
Uživatel
***
Telefon: HTC Touch Pro 2
Příspěvků: 30


Zobrazit profil WWW
« Odpověď #15 v: 13. Říjen 2006, 13:43 »

repro mi zatím neshořelo. ale testoval jsem pouze krátce...
A neumí někdo udělat Javu tak, aby to každých 15-30 vteřin jenom píplo?
uložena

Nokia 3110 --> SE K700i --> SE G900 --> HTC Touch Pro 2
Raduzz
Anonym
« Odpověď #16 v: 26. Listopad 2006, 10:00 »

ja to umím. byla by to uplně jednoduchá aplikace. za hodinu hotová... ale teď už je po sezóně, tak snad přiští rok
uložena
Martin Hajn
Anonym
« Odpověď #17 v: 26. Listopad 2006, 10:34 »

Ty jo tak to koukám .. Shocked Shocked Shocked Shocked

To je docela zajímavé vlastně člověk ušetří za repelent.. Grin Grin

Jen by mě zajímalo jestli když sedí v létě člověk někde venku a má to zapnuté jestli na něj opravdu nejdou a pak když to vypne tak na něj pujdou komáři jako vždycky...
uložena
SBDer
Uživatel
***
Pohlaví: Muž
Telefon: SE W850i
Příspěvků: 575



Zobrazit profil
« Odpověď #18 v: 26. Listopad 2006, 11:02 »

ja to umím. byla by to uplně jednoduchá aplikace. za hodinu hotová... ale teď už je po sezóně, tak snad přiští rok
Jaké po sezóně? Vždyť ta zima pořád nejde a nejde... A zrovna dnes ráno mi u ucha jedna potvora bzučela  Angry
Nechceš přeci jen něco zkusit vytvořit a dát sem? Ať si to můžeme už stáhnout a sotva se komáři na jaře zase rozlétnou naplno, ať jsme již připravení...  Mrknutí
uložena

Smajlík Sony CMD-J5 -> J6 -> SE K700i -> W550i -> W850i Cheesy + J6  -> HTC Touch Diamond Tongue
Conrad
Uživatel
***
Pohlaví: Muž
Příspěvků: 184



Zobrazit profil
« Odpověď #19 v: 26. Listopad 2006, 11:15 »

Mám to na p910 a maká to na chatě na Sázavě kde je komárů až dost o weekendech celé léto a komáři už si mezi sebou povídají že téhle chatě se raději vyhnout a ani Erik si nestěžuje  je to sis soubor Mosquito
uložena

Conrad
Martin Hajn
Anonym
« Odpověď #20 v: 26. Listopad 2006, 11:19 »

Tak kdyby jsme mohli otravovat Raduzze tak by to bylo fajn kdyby tomu obětoval hodinu práce určitě by to všichni uvítali.. A my bysme na léto byli vyzbrojeni proti komárům.
uložena
Raduzz
Anonym
« Odpověď #21 v: 26. Listopad 2006, 15:06 »

tak jsem koukl do MMAPI dokumentace a tam píšou:
---------------------------------------------------------------------------

playTone

public static void playTone(int note,
                            int duration,
                            int volume)
                     throws MediaException

    Play back a tone as specified by a note and its duration. A note is given in the range of 0 to 127 inclusive. The frequency of the note can be calculated from the following formula:

         SEMITONE_CONST = 17.31234049066755 = 1/(ln(2^(1/12)))
         note = ln(freq/8.176)*SEMITONE_CONST
         The musical note A = MIDI note 69 (0x45) = 440 Hz.
     

    This call is a non-blocking call. Notice that this method may utilize CPU resources significantly on devices that don't have hardware support for tone generation.

    Parameters:
        note - Defines the tone of the note as specified by the above formula.
        duration - The duration of the tone in milli-seconds. Duration must be positive.
        volume - Audio volume range from 0 to 100. 100 represents the maximum volume at the current hardware level. Setting the volume to a value less than 0 will set the volume to 0. Setting the volume to greater than 100 will set the volume to 100.
----------------------------------------------------------------------

z toho vyplývá (jestli jsem to dobře spočet), že nejtenčí zvuk co se z toho da dostat je kolem 13kHz
uložena
Raduzz
Anonym
« Odpověď #22 v: 26. Listopad 2006, 15:55 »

ale šlo by přehrávat wav soubor o frekvenci 18kHz. takže pokud ho někdo vytvoříte (třeba o déce 5s) date sem link, tak to udělám
uložena
miramax
Anonym
« Odpověď #23 v: 26. Listopad 2006, 16:38 »

http://my-symbian.com/uiq/software/applications.php?fldAuto=863&faq=2  Mam jedno CD, kde by to mohlo byt. Zitra na to mrknu. Martine kdyz tak mne to pripomen.
« Poslední úprava: 26. Listopad 2006, 16:40 od miramax » uložena
alterego
Uživatel
***
Telefon: SEP1, SEX1
Příspěvků: 577



Zobrazit profil WWW
« Odpověď #24 v: 26. Listopad 2006, 22:48 »

Mozna mam mimoradne vyvinuty sluch, ale kdyz zavolam vyse zminovane cislo, slysim zcela zretelne vysoky tahly kolisavy zvuk v min. 3 toninach.
uložena

Přijde Ti můj dotaz hloupý? Nepiš to,mohlo by se to dotknout těch,kdo neměli odvahu se zeptat. # Chces-li mi lat,pockej 2h. Oba ušetříme čas zbytečným psaním.
vsn
Uživatel
***
Příspěvků: 32


Zobrazit profil
« Odpověď #25 v: 02. Prosinec 2006, 21:26 »

nekde jsem tyhle zvuky stahl, staci zadat do seznamu treba 15khz a najde to ... 15khz slysim v pohode, 17,5 taky, uz min, ale je to velice neprijemny, 20 khz jsem neslysel, ale jde citit takovy tlak v usich ... a pokud to odpozuje komary, tak lidi taky Cheesy
uložena
Phoenix
Uživatel
***
Pohlaví: Muž
Telefon: Xperia™ X8
Příspěvků: 508



Zobrazit profil
« Odpověď #26 v: 15. Únor 2009, 19:57 »

hodte sem na stažení ty zvuky s frekvencí 15khz a výše díky
uložena

Android 4ever
T290>K510>V630>C902>Satio™>Xperia™ X8
Fórum SEMania.cz
   

 uložena
Strana: 1 [2]  Vše
Poslat téma Tisk
Fórum SEMania.cz  |  Ostatní telefony  |  Ostatní modely  |  K700i/S700i (Moderátor: Ganimed)  |  Téma: softwarový odpuzovač komárů
Skočit do:  


© SEMania 2004-2007 | Powered by SMF.
© 2005, Simple Machines. Všechna práva vyhrazena.
Stránka vytvořena za 0.007 sekund, 18 dotazů.