SEMania.cz Fórum Bazar Galerie Download E-shop Sony Ericsson

Vítejte, Anonym. Prosím přihlašte se nebo se zaregistrujte.
Nepřišel Vám aktivační email?
29. Březen 2024, 00:49

Zadejte uživateské jméno, heslo a dobu přihlášení
Hledat:     Pokročilé vyhledávání
142443 příspěvků v 9986 tématech od 23753 uživatelů
Nejnovější uživatel: tripsitter
* Domů Nápověda Hledat Přihlásit Registrovat
Fórum SEMania.cz  |  Ostatní  |  Schémata (Moderátor: Ganimed)  |  Téma: Flash menu animace 128x160
Strana: [1]
Poslat téma Tisk
Autor Téma: Flash menu animace 128x160  (Zobrazeno 21331 x)
VaRo
Anonym
« v: 24. Prosinec 2007, 23:49 »

Jak jsem slíbil již v sekci flash menu pro 240x320, zakládám toto témata i pro kategorii rozlišení 128x160 (na 176x220 se snad časem též dostane)...

Jste-li majiteli SE s rozlišením 128x160, který podporuje flash animace a zajímá-li vás tato problematika, první kroky si můžete projít zde:
Co je flash menu?
Jak přidám nové flash menu do svého mobilu?

Dnes vkládám pack 6-ti flash menu:



uložena
VaRo
Anonym
« Odpověď #1 v: 25. Prosinec 2007, 11:30 »

Flash meníčka se samo dají před případným použitím prohlížet. Jako jednoduchý prográmek na jejich prohlížení můžete zkusit třeba Flash Movie Player. Je free a stáhnout si ho můžete třeba zde:
Flash Movie Player
uložena
demolition
Uživatel
***
Pohlaví: Muž
Telefon: SE w200i
Příspěvků: 2



Zobrazit profil
« Odpověď #2 v: 26. Prosinec 2007, 10:15 »

cus jsem tu novej a zkousel sem si precist jak udelat flash menu.. jenze jsem to nak nepochopil mam SE w200i vim ze v dnesni dobe prumernej mobil.. ale to je jedno a chtel bych tam mit schema ktery jsou tady nahore v nahledu.. kdyz jsme mobil pripojil s pc.. normalne stahnul schema do mobilu.. odpojil atd a potom chtel nastavit jako schema tak se mi pouze hodil obrazek menu a nic vic... mohl jsem prejizdet na ikony atd... ale vubec mi to neslo nastavit... a chtel bych vedet jak se to da nejak upravit prosim vas o pomoc..... Sad
uložena
VaRo
Anonym
« Odpověď #3 v: 26. Prosinec 2007, 10:30 »

W200 je fajn, není se zač stydět... Jinak nahoře nejsou náhledy schémat, ale náhledy flash menu animací. Pokud chceš lépe porozumět této problematice, musíš si nejprve pročíst ty 2 odkazy, které máš nahoře.

Jednoduše řečeno, až budeš alespoň trochu vědět, o co jde, je postup tento:

1. Pomocí programu XS++ 3.1 si zazálohuješ své GDFS.
2. Pak si v tomto programu zkopíruješ do file systému flash animaci, která se ti líbí a která je rozměrově kompatibilní s tvým rozlišením (v tvém případě 128x160 - můžeš použít ty, co jsem tu vložil já, nebo pohledat na netu další).
3. Ještě stále v programu XS++ 3.1 si uložíš provedené změny a telefon odpojíš a nastartuješ.
4. Pak si do něj dáš schémátko, které již má v sobě informaci (odkaz) na ve file systému vloženou flash animaci, pokud takové nemáš, můžeš odkaz na vloženou flash animaci, vložit sám do jakéhokoli schémátka (jak na to, máš popsáno v jednom z těch první odkazů v tomto vláknu).
5. Pak si toto schémátko v mobilu zaktivuješ, a máš-li v něm odkaz na flash animaci vloženu správně, hlavní menu by již mělo nabízet animace.

Není to úplně triviální, na druhou stranu, dáš-li si tu práci a pročteš si vše potřebné, věř mi, po prvním úspěšně vloženém schémátku s flash animací zjistíš, že to není zase tak složité....  Mrknutí
uložena
baba9999
Anonym
« Odpověď #4 v: 24. Duben 2008, 13:59 »

ahojte, prosim mate ešte nejaké flash menu najlepšie flash témy už aj so swf súbormi..  na w200i, prosim ak mate pridajte ich sem, diky moc..
uložena
VaRo
Anonym
« Odpověď #5 v: 14. Červen 2008, 14:52 »

Koukni sem (je toho tam fůra...):
http://topse.ru/files/cat77.html

Ukázka:
« Poslední úprava: 14. Červen 2008, 15:06 od VaRo » uložena
VaRo
Anonym
« Odpověď #6 v: 08. Srpen 2008, 19:49 »

Nový Themes Creator (v. 3.29) udělal pořádný krok vpřed. Nikde se ale moc nezmiňuje přímá možnost editace xml - souboru, čímž odpadá pracná úprava schémátka při vkládání flash menu animací. Vše je nyní implementováno přímo v Themes Creatoru a vložení flash menu animací je otázkou několika vteřin...


Editace xml - souboru přímo v Themes Creatoru:




Struktura xml - souboru je nyní jinak uspořádána a to abecedně:




Flash menu animace nyní naleznete jako předposlední položku (y-jsou-li vkládány 2 flash menu animace = desktop i standby):

uložena
Fórum SEMania.cz
   

 uložena
Strana: [1]
Poslat téma Tisk
Fórum SEMania.cz  |  Ostatní  |  Schémata (Moderátor: Ganimed)  |  Téma: Flash menu animace 128x160
Skočit do:  


© SEMania 2004-2007 | Powered by SMF.
© 2005, Simple Machines. Všechna práva vyhrazena.
Stránka vytvořena za 0.006 sekund, 18 dotazů.