SEMania.cz Fórum Bazar Galerie Download E-shop Sony Ericsson

Vítejte, Anonym. Prosím přihlašte se nebo se zaregistrujte.
Nepřišel Vám aktivační email?
01. Květen 2024, 22:35

Zadejte uživateské jméno, heslo a dobu přihlášení
Hledat:     Pokročilé vyhledávání
142444 příspěvků v 9987 tématech od 23753 uživatelů
Nejnovější uživatel: tripsitter
* Domů Nápověda Hledat Přihlásit Registrovat
Fórum SEMania.cz  |  Ostatní telefony  |  K750i/W700i/W800i/D750i (Moderátor: Ganimed)  |  Téma: Tipy a triky na K750i
Strana: [1] 2 3 ... 19
Poslat téma Tisk
Autor Téma: Tipy a triky na K750i  (Zobrazeno 182786 x)
KeNnY
Uživatel
***
Pohlaví: Muž
Příspěvků: 546



Zobrazit profil
« v: 30. Květen 2005, 17:45 »

toto je troska prevzate z for kde uz ma niekto skusensoti s K750i..... prosim majitelov o preskusanie

Media
-Tu su celkom par dobrych trikov. Jeden asi najlepsi je ze ked date PAUSE pri prezerani videa a stlacite More, mate tam moznost Capture Frame, urobi to snimok pausnuteho videa, toto je ulozene do Pictures zlozky, pomenovane menom videa.
-Dalsia moznost je fullscreen (stare Cheesy)
-ked pozerate video a stlacite joystick dole mate slowmotion prehravanie (pomaly playback)
-ked editujete video v Video DJ a ked budete drzat back key co vam pomoze odist z programu ale bude mat ulozenu vasu robotu , klikanim to zmazete...

Spravy
-tu je novy smajlik :-o, co ma byt lahsie na napisanie ako :-D, mozte si tam pridat dalsie cez More-spell word

Kamera
-nechajte kameru ked fotite bez pohybu potom ked stisknete tlacidlo na fotenie tak 1/2 sekundy cez denne svetlo a dlhsie v noci aby ste nemaly velku rozmazanost!
-ked mate vypnuty zvuk fotoaparatu a ked fotite tak pocujete akoby slabe zaostrovanie. Ked budete pocut ze sa to uz posuva dozadu tak mozte bez problemu pohybovat s mobilom bez toho aby sa rozmazala fotka.
-nie vsetky k750i  maju povolene zrusenie zvuku fotoaparatu, zavisi to od firmwaru ktory mate v telefone, niektore krajiny to maju povolene ine nie, moze to byt aj zakonom tresne! (nerobim si srandu , v afganistane davaju zato az 3 roky!)

toto je zatial vsetko Smajlík dakujem Hyperovi z Anglicka  Mrknutí Cheesy
uložena

Sony Ericsson Arc
KeNnY
Uživatel
***
Pohlaví: Muž
Příspěvků: 546



Zobrazit profil
« Odpověď #1 v: 30. Květen 2005, 21:47 »

takze mam tu dalsie triky a tipy  Mrknutí

--------------------------------------------------
Zlozitejsie pouzivanie kamery
--------------------------------------------------
1 = Otvori menu s "picture size" na vyber velkosti fotky
4 = Zapne Macro mode (pre blizsie fotky)
7 = Zapne Night mode
* = Zapne Prisvedcovacu diodu (vyuzijete to hlavne ked chcete rychlo svetlo a nemate pri sebe ziadnu baterku  Mrknutí)

Mute kamera zvuk; Pred otvorenim krytky fotaku podrzte # na prepnutie medzi tichym modom a normalnym modom okamzite.
Zmena brightness  joystick dolava alebo joystick doprava

--------------------------------------------------
Tajne menu / Kody
--------------------------------------------------
Servisne menu = joystick doprava * j. doleva j. doleva * j.doleva *
Zamknuy status (??)  = j. dolava ** j. dolava
IMEI cislo = *#06#
zobrazy kontakty na sim karte = 9 potom #

--------------------------------------------------
Zdarma Downloads / Software
--------------------------------------------------
floAt's Mobile Agent (FMA) http://fma.sourceforge.net/


--------------------------------------------------
Osvetlenie displaya pri zamknutej klavesnici (standby mode)
--------------------------------------------------
Stlacte volume tlacidlo

--------------------------------------------------
Mute hovor bez zlozenia
--------------------------------------------------
Stlacte volume tlacidlo

--------------------------------------------------
Dalsi skryty smajlici
--------------------------------------------------
:-]
Embarrassed - : - [
[:]

--------------------------------------------------
Velky "zrac" baterie
--------------------------------------------------
Nechajte zapnuty stav kamery + prisvetlovacej diody.  Mrknutí

--------------------------------------------------
Oznac Text (mozete kopirovat a vlozit!!  Mrknutí - copy/paste)
--------------------------------------------------
Drz hociktory volume tlacidlo a stlac joyistick vlavo alebo vpravo
uložena

Sony Ericsson Arc
gomeZZZ
Uživatel
***
Pohlaví: Muž
Příspěvků: 76



Zobrazit profil
« Odpověď #2 v: 31. Květen 2005, 08:21 »

neeeee,nevysmali,to bysme si nedovolili,spatne jsme to pochopili... Cry mrzi nas to

Ten FMA sem sosnul odsud z downloadu,sice funguje,ale nemuzu ho pocestit...pisou zkopiruj do slozky locale,ale ta tam neni.....neviiim

FOTAK:
1 - změna velikosti fotky
2 - zapnutí/vypnutí nočního módu
3 - efekty
4 - zapnutí/vypnutí samospouště
5 - zapnutí/vypnutí světelné diody
Změna zoomu: Joystick nahoru/dolu - dostupné pouze v módu 320 * 240: 2x zoom a v módu 160 * 120: 4x zoom
Změna jasu fotky: Levým bočním tlačítkem +/- změníte jas fotky.
 
VIDEO:
1 - změna velikosti videa
2 - zapnutí/vypnutí nočního módu
3 - výběr efektu
5 - zapnutí/vypnutí světelné diody
Změna zoomu: Joystick nahoru/dolu - dostupné pouze v módu 176 * 144: 2x zoom a 128 * 96: 4x zoom
Změna jasu videa: Levým bočním tlačítkem + a - změníte jas videa.
čórka z:k750.net
Zdar!
uložena

PanasonicGD300...EricssonT10....EricssonT39...SonyEricssonT610...Nokia6150(snad první mobil s infraportem:)....nyní:SonyEricssonD750i512MB
MartinVagner
Anonym
« Odpověď #3 v: 22. Červenec 2005, 21:35 »

Tak jsem přesunul tento thread dopředu, základní tipy a triky najdete v našem článku zde:
http://semania.cz/content/view/1092/2/

Přidám jeden, který v článku nebyl.

Pokud chcete vypsat frekvenci rádia rovnou, tak stačí kliknout na # a objeví se okénko kde ji rovnou napíšete.
(Doufám, že to tu již nebylo  Roll Eyes)
uložena
LOBO
Uživatel
***
Příspěvků: 14


Zobrazit profil
« Odpověď #4 v: 29. Červenec 2005, 20:23 »

takze mam tu dalsie triky a tipy  Mrknutí


Oznac Text (mozete kopirovat a vlozit!!  Mrknutí - copy/paste)
--------------------------------------------------
Drz hociktory volume tlacidlo a stlac joyistick vlavo alebo vpravo

Me to teda na K750tce nefunguje. Jediny, co se da kopirovat z SMSky je cislo. Ale musi byt vcelku. Kamaradka me poslala novy cislo s mezerama a neslo zkopirovat :-(
uložena
gomeZZZ
Uživatel
***
Pohlaví: Muž
Příspěvků: 76



Zobrazit profil
« Odpověď #5 v: 01. Srpen 2005, 18:42 »

tak je teda mozny ze to v manualu neni nebo ses to prehledl. Mozna se copyrovat da jenom text na wap strankach.

Teda za 1)je dost blbe,ze ty tipy a triky nefachaji na mem Dčku Sad
            2)rad bych ale vedel,kdyz uz text oznacis,jak zadas kopirovat....a pak vlozit?Huh

Keny,tak ses tesil na mobil,az ti prodali nefunkcni shit...to nasere Sad
ZDAR
uložena

PanasonicGD300...EricssonT10....EricssonT39...SonyEricssonT610...Nokia6150(snad první mobil s infraportem:)....nyní:SonyEricssonD750i512MB
HOne
Uživatel
***
Příspěvků: 19


Zobrazit profil
« Odpověď #6 v: 03. Srpen 2005, 13:02 »

sem objevil,že jestli chcete do menu bez animací,zmáčkněte na hlavní obrazovce jakýkoliv číslo a dejte další->Hlavní menu
uložena
olas11
Uživatel
***
Pohlaví: Muž
Příspěvků: 64



Zobrazit profil WWW
« Odpověď #7 v: 03. Srpen 2005, 16:52 »

tak za tohle bych ti dal metál, to je husty, to by me nikdy nenapadlo...Smajlík ikdyz me to je k nicemu animace mám moc rád:))ale např. marku L. byste to mohli napsat:)
uložena

T610=>K750i
www.se.ic.cz
www.se.wz.cz (galerie)
Karel Attl
Uživatel
***
Pohlaví: Muž
Telefon: XPERIA X10
Příspěvků: 295



Zobrazit profil
« Odpověď #8 v: 08. Srpen 2005, 13:01 »

OK, prej to patri do tohohle threadu.

Smajlici kteri jsou v telefonu nahrazeni obrazkem: : - ) , : - ( , ; - ) , : - * , : - o , : - | , : - ] , : - [ , [ : ] a | - l      (bez tech mezer)
uložena

XPERIA X10i 2.2
jahy
Uživatel
***
Příspěvků: 29


Zobrazit profil
« Odpověď #9 v: 18. Srpen 2005, 23:11 »

Zdraim,nevite neko jestli nově vytvoreni smajli : - ) , : - ( , ; - ) , : - * , : - o , : - | , : - ] , : - [ , [ : ] a | - l nejdou nejakym spusobem ulozit do"pridat symbol",diks.
uložena
olas11
Uživatel
***
Pohlaví: Muž
Příspěvků: 64



Zobrazit profil WWW
« Odpověď #10 v: 22. Srpen 2005, 09:07 »

ale todle pouzivam hodne skoro porad zkratky v menu, ale ted uz tam nemusim ani jezdit (do menu), jelikoz mam vsechno na menu cinnosti, nebo na smerech joye
uložena

T610=>K750i
www.se.ic.cz
www.se.wz.cz (galerie)
Sportak
Uživatel
***
Pohlaví: Muž
Příspěvků: 191



Zobrazit profil
« Odpověď #11 v: 28. Srpen 2005, 17:27 »

Hele možná to výte a jsem mimo,ale zjistil jsem že když nainstaluju hru tak ji pak můžu přesunout na kartu a hrát z karty.To je super tam se jich vejde hafo.No ale asi u toho zas nepůjde na pozadí přehrávat mp3.tohle se mě vždicky líbilo na symbianech že se dalo všechno instalovat na kartu a tady to de taky,super mám ho čímdál tím radši toho svýho semíka.
uložena

Sony ericsson Xperie8
MarekHajn
Uživatel
***
Pohlaví: Muž
Telefon: Nokia 5800 XpressMusic
Příspěvků: 1723



Zobrazit profil WWW
« Odpověď #12 v: 29. Srpen 2005, 22:27 »

Chcete zvýšit hlasitost MP3 přehrávání?

V přehrávači si otevřete ekvalizér, zvolte manuální nastavení a všechny hodnoty vytáhněte na maximum. Tím získáte neutrální nastavení s podstatně vyšší hlasitostí.

Převzato z fóra Esato.com
uložena

Narození SEManie. Pamatujete? Už je to dávno... Ale já u toho byl a jsem za to vděčný.
MarekHajn
Uživatel
***
Pohlaví: Muž
Telefon: Nokia 5800 XpressMusic
Příspěvků: 1723



Zobrazit profil WWW
« Odpověď #13 v: 30. Srpen 2005, 07:38 »

Někteří z vás to možná vědí, jiní možná ne... Rozhodně jsem to tu nenašel...

Jak asi víte, Java hry a aplikace je možné přesunout z telefonu na Memory Stick, aniž by se jakkoli omezily možnosti jejich používání.
Lze to ve Správci souborů, na konkrétní hře či aplikaci pomocí Další > Přesunout do externí paměti
Samozřejmě to lze přesunout i nazpátek, stejným způsobem.

A tak mě napadlo, že takhle by bylo možné přenášet hry a aplikace z jednoho telefonu do druhého. Přeunete na MS, strčíte do jiného telefonu, přesunete z MS do něj. Bohužel hry a aplikace nelze v telefonu kopírovat, takže jakmile je z jednoho telefonu přesunete do druhého, v tom prvním nebudou. Není to moc praktické, ale v některých situacích by se to mohlo hodit.

A z MS můžete hry a aplikace přesunout také do telefonu. Najdete je v MSSEMC > System > ams. Název je původní, pouze je přidána koncovka .sest. To bohužel nevím proč.
Jedinou vadou tohoto procesu je, že když tuto, z telefonu vytaženou, hru či aplikaci zkusíte v PC třeba pomocí WinRARu otevřít, napíše to, že je soubor poškozen. Pokud ji nahrajete zpět do telefonu, ten vyhodí hlášku "Neplatná aplikace"
Ale teoreticky by s tím šlo něco udělat, neměl by to být neřešitelný problém.
uložena

Narození SEManie. Pamatujete? Už je to dávno... Ale já u toho byl a jsem za to vděčný.
MarekHajn
Uživatel
***
Pohlaví: Muž
Telefon: Nokia 5800 XpressMusic
Příspěvků: 1723



Zobrazit profil WWW
« Odpověď #14 v: 30. Srpen 2005, 07:56 »

Opět jsem procházel fórum na Esatu a jedna diskuse je o tom jak restartovat K/D750i, W800i při zamrzuntí, aniž byste museli vyndat baterku. Očividně žádný jiný způsob není až na...
Jeden člověk tam píše, že je možné po zamrznutí nechat telefon ležet tak jak zamrzl a on se sám, po cca 10 minutách, restartuje.
Dobrý tip, ale to mi přijde fakt jednodušší vyndat baterku, než být 10 minut "offline" Mrknutí

A ještě podotknu, že mě telefon zamrzl několikrát, ale nikdy jsem nemusel vyndávat baterku, stačilo telefon vypnout a zase zapnout.
uložena

Narození SEManie. Pamatujete? Už je to dávno... Ale já u toho byl a jsem za to vděčný.
Fórum SEMania.cz
   

 uložena
Strana: [1] 2 3 ... 19
Poslat téma Tisk
Fórum SEMania.cz  |  Ostatní telefony  |  K750i/W700i/W800i/D750i (Moderátor: Ganimed)  |  Téma: Tipy a triky na K750i
Skočit do:  


© SEMania 2004-2007 | Powered by SMF.
© 2005, Simple Machines. Všechna práva vyhrazena.
Stránka vytvořena za 0.01 sekund, 17 dotazů.