SEMania.cz Fórum Bazar Galerie Download E-shop Sony Ericsson

Vítejte, Anonym. Prosím přihlašte se nebo se zaregistrujte.
Nepřišel Vám aktivační email?
29. Březen 2024, 09:04

Zadejte uživateské jméno, heslo a dobu přihlášení
Hledat:     Pokročilé vyhledávání
142443 příspěvků v 9986 tématech od 23753 uživatelů
Nejnovější uživatel: tripsitter
* Domů Nápověda Hledat Přihlásit Registrovat
Fórum SEMania.cz  |  Ostatní telefony  |  Ostatní modely  |  T610/630/Z600  |  Téma: resetovani T630, kdykoliv, kdekoliv
Strana: [1]
Poslat téma Tisk
Autor Téma: resetovani T630, kdykoliv, kdekoliv  (Zobrazeno 7895 x)
frutisek
Uživatel
***
Příspěvků: 8



Zobrazit profil
« v: 10. Březen 2006, 22:21 »

Zdravim,
chci se zeptat jestli se nekdy nesetkal nekdo s tim, ze se mu samovolne resetuje mobil, proste drzite ho treba v ruce, on zhasne, pak se rozsviti a najede ze hleda sit a vse ok. Volate, stane se to same, proste nevim co s tim. Mam klonovanou SIM a mam podezreni ze by to mohlo byt tim, i kdyz nevim jak je to mozne, kdyz to ma byt prece naprosto shode SIMka. Sranda je ta, ze na te SIM mam PIN, kdyz se telefon resetuje, tak se mi sam zapne a nechce ani pin, proste rovnou najede na posledniho operatora co sem tam mel (konkretne jedu na oskarovi).Firmware je R6C005. Telefon ma 1,5 roku kupovany u oskara. takze jake navrhy? Muzu skocit do nejakeho autorizovaneho servisu SE i kdyz zaruka plati u oskara? nebo jim to hodit do oskara a modlit se, ze se jim to taky resetuje (pritom mi prijde ze ten telefon je naladovy, nekdy se i tyden sehryzne...) ? neresi tuhle chybu treba nejaky dalsi firmware, jakoze tenhle je jeden z tech prvnich? dik za rady, teda jesti nejake budou Smajlík
uložena
ajko
Anonym
« Odpověď #1 v: 10. Březen 2006, 22:24 »

nedolieha ti baterka, hod na nu za kryt niaky papierik  Roll Eyes
uložena
frutisek
Uživatel
***
Příspěvků: 8



Zobrazit profil
« Odpověď #2 v: 10. Březen 2006, 22:28 »

...to si nemyslim, kdyz pisu zpravu, tak se mi telefon zastavi v psani...napise ze zprava byla ulozena do neodeslanych zprav a vypne se a zapne se. Kdyby to bylo baterkou, tak by asi tohle nepsal a rovnou by se vypnul a uz by nemel tendenci se zapinat, baterka to fakt neni Sad
uložena
Fujeer
Uživatel
***
Příspěvků: 123


Zobrazit profil
« Odpověď #3 v: 13. Březen 2006, 22:56 »

A nemas tam nahodou nejakou Java App  Mrknutí
uložena
Fester
Uživatel
***
Pohlaví: Muž
Příspěvků: 239



Zobrazit profil
« Odpověď #4 v: 13. Březen 2006, 23:03 »

A nemas tam nahodou nejakou Java App  Mrknutí

taky si myslím že to bude něčím co ten tel vytěžuje na max a tak se radši restartuje... je to nějaký podezřelý.. Kontaktuj Filipa Ludvíka třeba ti pomůže bez čekání... ale na druhou str ten tel byl docela drahej a tak ho můžeš vrátit oskarovi a za tu cenu co ti pro případné uznané reklamaci dají z5 tak si  koupíš K750  Grin Grin Cheesy Mrknutí
uložena



užívej dokať žiješ :-)   K750i :-)
Farley
Anonym
« Odpověď #5 v: 13. Březen 2006, 23:10 »

V mobilu je součástka s názvem Hlídač. Měříčinnost CPU a při výpadku restartuje telfon (Třeba při přetížení)
Takže mě napadá buď míň jak 200 kb volné paměti, nebo nějaká vada na CPU. Myslim že stačí i malý výpadek baterie, hlídač (Watchdog) zaznamená výpadek a restartuje telefon. Normálně by s tím ten telefon nic neudělal nebýt watchdoga. Takže to s tou baterkou souvisí. Watchdog zahájil restart a zpráva se ti uložila...
T630 má nešikovně uložené kontakty. Při nárazu nebo špatnym pohybu s zadním krytem se odchylí. Částečně to řeší papírek. Měl jsem jí a stávalo se mi to taky. V servisu mi vyměnili zadní kryt, ale pomohlo jen na chvilku, pak se ozvaly ojeté kolejničky na mobilu a problém tu byl znova.
Už jí nemám ale zadupej si na servis o novej kryt a fw, dostaneš zadáčo novej fw, já to tak dělávam furt. ;-)
uložena
Hangman
Uživatel
***
Pohlaví: Muž
Telefon: Vodafone Smart II a SK17i Black
Příspěvků: 281


Zobrazit profil
« Odpověď #6 v: 14. Březen 2006, 21:06 »

Myslim, že nowej firmware to wyřeší - mam ten samej a dělá to taky - kámošowi to dělal taky a nechal si nahrát nejnowější firmware a OK. Mrknutí
uložena

T630->T105->T290->K310->K320->K550->W900->V630->W810->K850->G900->C702->T700->W995->W715->U20i->HTC BUZZ Wildfire + M600i->E10i->W595->W580->Samsung Galaxy Ace->C902-> C905->SK17i Black + Vodafone Smart II
tek_
Uživatel
***
Příspěvků: 10



Zobrazit profil
« Odpověď #7 v: 15. Březen 2006, 15:50 »

Zdravim,
chci se zeptat jestli se nekdy nesetkal nekdo s tim, ze se mu samovolne resetuje mobil, ......... dik za rady, teda jesti nejake budou Smajlík

Hoj,
mam SE T610 a obcas se mi to stava taky, ale rekl bych ze firmwarem to nebude, mam jeden z poslednich...  Nikdy pred tim mi to nedelalo, zacalo to, az kdyz mi parkrat spadl na zem a "presel mrazem" (lyzovani v -20°C s mobilem v kapse u kalhot nedoporucuji=)). Takze zavadu bych videl asi tady. Teda pokud se ti neco takoveho stalo... =)
uložena
Fujeer
Uživatel
***
Příspěvků: 123


Zobrazit profil
« Odpověď #8 v: 15. Březen 2006, 22:40 »

No nevim nevim by ses divil co ten muj tel vydrzel  Mrknutí
uložena
HellBorn
Uživatel
***
Pohlaví: Muž
Příspěvků: 137



Zobrazit profil
« Odpověď #9 v: 17. Březen 2006, 09:33 »

Tohle sem zažil když byl telefon politej....
uložena
Ales-X
Uživatel
***
Pohlaví: Muž
Telefon: iPhone 5, Ericsson T20e
Příspěvků: 222



Zobrazit profil WWW
« Odpověď #10 v: 27. Květen 2006, 14:00 »

Taky už se mě začal telefon celkem často restartovat, většinou třeba když jsem byl na ICQ a ještě mě nědo zavolal, nebo mě přišla sms. Tak jsem se rozhodl jednoznačně pro master reset. Pomocí MyPhoneExplorer a DSS-25 jsem vytvořil kompletní zálohu telefonu a pak dal v telefonu kompletní obnovení nastavení. Pak jsem ještě pro jistotu z telefonu vydal na 5min. baterku a zas vrátil zapnul a zálohu nahrál zpátky do telefonu. Rozdíl je neskutečnej telefon funguje rychleji a hlavně se už nerestartuje a dále před master resetem jsem měl volnou pamět 977kB a po master resetu a zpětném nahrání zálohy mám volných 1221 kB ;-)
uložena

Rolly
Anonym
« Odpověď #11 v: 13. Červenec 2006, 06:26 »

Ahoj, můžu se zepatat jak se takový master reset provede? Mám T610. Díky mooc
uložena
p.potrava
Anonym
« Odpověď #12 v: 15. Červenec 2006, 08:48 »

Jdi do nastaveni a tam si najdi obnoveni nastaveni a tam si vyber jestli do tovarniho nastaveni nebo jen takove nastaveni ze ti zustanou kontaky a podobne Cheesy doufam ze to co sem psal je pro tebe aspon trochu srozumitelne  Cheesy
uložena
Miqa
Anonym
« Odpověď #13 v: 17. Červenec 2006, 00:49 »

Zdravim,
chci se zeptat jestli se nekdy nesetkal nekdo s tim, ze se mu samovolne resetuje mobil, proste drzite ho treba v ruce, on zhasne, pak se rozsviti a najede ze hleda sit a vse ok. Volate, stane se to same, proste nevim co s tim. Mam klonovanou SIM a mam podezreni ze by to mohlo byt tim, i kdyz nevim jak je to mozne, kdyz to ma byt prece naprosto shode SIMka. Sranda je ta, ze na te SIM mam PIN, kdyz se telefon resetuje, tak se mi sam zapne a nechce ani pin, proste rovnou najede na posledniho operatora co sem tam mel (konkretne jedu na oskarovi).Firmware je R6C005. Telefon ma 1,5 roku kupovany u oskara. takze jake navrhy? Muzu skocit do nejakeho autorizovaneho servisu SE i kdyz zaruka plati u oskara? nebo jim to hodit do oskara a modlit se, ze se jim to taky resetuje (pritom mi prijde ze ten telefon je naladovy, nekdy se i tyden sehryzne...) ? neresi tuhle chybu treba nejaky dalsi firmware, jakoze tenhle je jeden z tech prvnich? dik za rady, teda jesti nejake budou Smajlík
toto se mi dělo když mi telefon upadl na zem a spravil sem to tím že mi upadl znovu a je pokoj.. Cheesy Cheesy
uložena
Jirka Morák
Anonym
« Odpověď #14 v: 03. Říjen 2006, 23:14 »

Cus, pokud se resetuje a pak znovu nenaskočí, tak z toho plyne, že se ti odpojuje baterka. Je to časté u telefonu T630 vybaveného jedním z naprosto "dokonalých" erár krytů made in China!!!

Ale pokud se ti telefon doslova resetuje, tak to baterii nebude, ledaže by snad vymysleli UI baterie, které by se zmocnily našich telefonních aparátů a sami se zapínaly nezávisle na naší vůli.... Doufám, že jsi pochopil, jak to myslím. , . ., . ,  

Pak je tedy treba vyhledat odbornou mobilní SE pomoc a nechat ho, za jistě nemalej peníz, opravit a nebo druhá varianta, které se já osobně přikláním, ... oprášit dílničku a pustit se do očisty telefonu, bedlivého zkoumání podezřele zčernalých či upadlých součástek a k velkému rozhodnutí, jak s vyvstalou situaci co nejlépe, podle vlastního uvážení, naložit....


Přeju ti zdar a hlavně trpělivost. Vrchní-zadní část krytu telefonu ti pujde horko těžko dolů, s rozvahou a citem

Jirka  
uložena
Fórum SEMania.cz
   

 uložena
Strana: [1]
Poslat téma Tisk
Fórum SEMania.cz  |  Ostatní telefony  |  Ostatní modely  |  T610/630/Z600  |  Téma: resetovani T630, kdykoliv, kdekoliv
Skočit do:  


© SEMania 2004-2007 | Powered by SMF.
© 2005, Simple Machines. Všechna práva vyhrazena.
Stránka vytvořena za 0.008 sekund, 18 dotazů.