SEMania.cz Fórum Bazar Galerie Download E-shop Sony Ericsson

Vítejte, Anonym. Prosím přihlašte se nebo se zaregistrujte.
Nepřišel Vám aktivační email?
28. Březen 2024, 09:22

Zadejte uživateské jméno, heslo a dobu přihlášení
Hledat:     Pokročilé vyhledávání
142443 příspěvků v 9986 tématech od 23753 uživatelů
Nejnovější uživatel: tripsitter
* Domů Nápověda Hledat Přihlásit Registrovat
Fórum SEMania.cz  |  Ostatní telefony  |  Symbian UIQ2  |  Aplikace a hry (Moderátor: Ganimed)  |  Téma: Pouzivate SMan?
Anketa
Otázka: Pouzivate SMan?
Ano
Ne

Strana: 1 [2]  Vše
Poslat téma Tisk
Autor Téma: Pouzivate SMan?  (Zobrazeno 20432 x)
miramax
Anonym
« Odpověď #15 v: 19. Únor 2006, 12:34 »

Pouzivam je to super program.
uložena
Golf
Uživatel
***
Pohlaví: Muž
Telefon: iPhone 3GS 32GB
Příspěvků: 339



Zobrazit profil
« Odpověď #16 v: 19. Únor 2006, 12:48 »

Je to asi naprosty zaklad v pecku (pokud ho chci rozumne pouzivat) a zase ne kazdemu vyhovuje. Akorat porovnani SMan/MagicLauncher mi pripada jako srovnavani jablek a hrusek, oboji je sice ovoce...
uložena

SE P910i  (2GB SonyMSPD HS & SanDisk MobileMateMS+ & HCB-300 & HBH-200) >>> HTC Polaris (Cruise) >>> iPhone 3G 16GB >>> iPhone 3GS 32GB
AnubiSeth
Uživatel
***
Pohlaví: Muž
Příspěvků: 1



Zobrazit profil
« Odpověď #17 v: 19. Únor 2006, 15:05 »

Já z Smanu používam jen blujacking modul ... ale to bude nejspíš tim, že ho mam krátce, stejně jako P910i. Jak používáte vy Smana??? Já třeba rozhodně u Smana nepoužívám Today, na to mám Handy Day 2005
uložena

telefon: SE P910i
nick: [Anu@P910i]^_^
operátor: Vodafone CZ
Haunting loneliness in the eye. Skin covering secret scars. His hand is waving a goodbye. There's no response or action returned ... Opeth
miramax
Anonym
« Odpověď #18 v: 19. Únor 2006, 15:31 »

Precti si treba toto: http://semania.cz/content/view/663/2/
uložena
kmozis
Anonym
« Odpověď #19 v: 20. Únor 2006, 10:53 »

To, ze by byl MagicLauncher lepsi je dost diskutabilni. ML mi nezabali/nerozbali ZIP, neulozim si do nej Piny a hesla, nema file manager, info o HW, info o siti, atd., naopak Sman zase neumi jine veci

Na to všechno mám speciální aplikace, které jsou podle mě lepší a hlavně graficky přijatelnější, SMan mi připadá, jako kdyby ho dělaly děti ze školky. Já SMana nikomu neberu, jen nevidím důvod, proč ho používat...
uložena
Conrad
Uživatel
***
Pohlaví: Muž
Příspěvků: 184



Zobrazit profil
« Odpověď #20 v: 20. Únor 2006, 13:11 »

To, ze by byl MagicLauncher lepsi je dost diskutabilni. ML mi nezabali/nerozbali ZIP, neulozim si do nej Piny a hesla, nema file manager, info o HW, info o siti, atd., naopak Sman zase neumi jine veci

Na to všechno mám speciální aplikace, které jsou podle mě lepší a hlavně graficky přijatelnější, SMan mi připadá, jako kdyby ho dělaly děti ze školky. Já SMana nikomu neberu, jen nevidím důvod, proč ho používat...

Lépe bych to neřekl takže podepisuji bez výhrad Roll Eyes
uložena

Conrad
Golf
Uživatel
***
Pohlaví: Muž
Telefon: iPhone 3GS 32GB
Příspěvků: 339



Zobrazit profil
« Odpověď #21 v: 20. Únor 2006, 13:43 »

No a ja ho pouzivam prave pro jeho jednoduchost a prehlednost, proc si komplikovat zivot kdyz trebas na rozbaleni souboru nic jineho nepotrebuji a na "krase" grafiky to nestoji. Navic je zdarma a za tu "cenu" to stoji, to si radeji koupim neco jineho... Kiss
« Poslední úprava: 20. Únor 2006, 14:31 od Golf » uložena

SE P910i  (2GB SonyMSPD HS & SanDisk MobileMateMS+ & HCB-300 & HBH-200) >>> HTC Polaris (Cruise) >>> iPhone 3G 16GB >>> iPhone 3GS 32GB
peterss
Anonym
« Odpověď #22 v: 20. Únor 2006, 14:55 »

Smana nepouzivam, protoze kdyz ho porovnam s jinymi funkcne podobnymi apps, (ML,Profi Explorer, Symb zip) prijde mi taky neohrabany  Mrknutí
uložena
JecminekMaselnik
Anonym
« Odpověď #23 v: 20. Únor 2006, 15:49 »

Myslim, ze sman je must have aplikace (i kdyz se mnou budou mnozi nesouhlasit). Hodne veci sice jine aplikace resi mozna lepe, ale  sman je freeware a versi 1.4 udelal veliky skok kupredu. Pomoci iconpacku se da i celkem hezky prizpusobit vzhled. Systemove naroky velmi nizke, keymapper zadarmo, taskman zadarmo, notifikace neprectenych sms zadarmo, nativni podpora zipu ve filemanageru......chapu, ze nekomu nesedi ovladani, ale pokud vam jenom trochu zalezi na legalnosti softu a taky penezence, je sman jasna volba.
uložena
fantomas999
Uživatel
***
Pohlaví: Muž
Telefon: SE P910i
Příspěvků: 147



Zobrazit profil WWW
« Odpověď #24 v: 01. Červen 2006, 13:55 »

Musím potvrdit, že bez Smana bych si už péčko nedovodl představit. Po MR je to první aplikace, kterou na péčko instaluju. Mě nejde o grafický vychytávky ale o funkce, a tech má Sman hooooodně moc  Mrknutí

Využívám především File manager, Task manager, Bluejack, Sysinfo, Netinfo a tu na ty PINy a hesla  Smajlík
uložena

SepiaX
Uživatel
***
Pohlaví: Muž
Příspěvků: 72



Zobrazit profil
« Odpověď #25 v: 01. Červen 2006, 14:32 »

Taky používám SMan... a stlašně lád
PS: Mateřská školka Havířov Grin
uložena

SEManiaky darovaná P910i,HBH 200, 1GB MS Pro DUO
fantomas999
Uživatel
***
Pohlaví: Muž
Telefon: SE P910i
Příspěvků: 147



Zobrazit profil WWW
« Odpověď #26 v: 05. Červen 2006, 23:09 »

A taky se mi v Smanovi líbí, že jsou změnit ty ikonky. Možná že by to zvládla i ta mateřská škola z Havířova  Grin
uložena

YoRkY
Uživatel
***
Pohlaví: Žena
Příspěvků: 322



Zobrazit profil
« Odpověď #27 v: 06. Červen 2006, 01:39 »

Take pouzivam Smana  Mrknutí
uložena


                        Kdo si hraje NEZLOBÍ !
bajlak
Uživatel
***
Pohlaví: Muž
Příspěvků: 81



Zobrazit profil WWW
« Odpověď #28 v: 19. Září 2006, 23:24 »

Pouzivam sman a nedokazu si pecko bez nej predstavit
uložena
fantomas999
Uživatel
***
Pohlaví: Muž
Telefon: SE P910i
Příspěvků: 147



Zobrazit profil WWW
« Odpověď #29 v: 13. Říjen 2006, 23:06 »

Sman se mi libi taky pro funkci na praci se ZIP archivy. Kdyz si stahnu do Pecka nejakou app v ZIPu, hned si ji rozbalim a inslaluju :-)
uložena

Fórum SEMania.cz
   

 uložena
Strana: 1 [2]  Vše
Poslat téma Tisk
Fórum SEMania.cz  |  Ostatní telefony  |  Symbian UIQ2  |  Aplikace a hry (Moderátor: Ganimed)  |  Téma: Pouzivate SMan?
Skočit do:  


© SEMania 2004-2007 | Powered by SMF.
© 2005, Simple Machines. Všechna práva vyhrazena.
Stránka vytvořena za 0.008 sekund, 20 dotazů.