SEMania.cz Fórum Bazar Galerie Download E-shop Sony Ericsson

Vítejte, Anonym. Prosím přihlašte se nebo se zaregistrujte.
Nepřišel Vám aktivační email?
28. Březen 2024, 20:02

Zadejte uživateské jméno, heslo a dobu přihlášení
Hledat:     Pokročilé vyhledávání
142443 příspěvků v 9986 tématech od 23753 uživatelů
Nejnovější uživatel: tripsitter
* Domů Nápověda Hledat Přihlásit Registrovat
Fórum SEMania.cz  |  Ostatní telefony  |  Ostatní modely  |  V800/Z800i/K600i/K610i (Moderátoři: Ganimed, 3m3)  |  Téma: Co říkáte na novinku SE K610i?
Strana: 1 2 [3] 4 5  Vše
Poslat téma Tisk
Autor Téma: Co říkáte na novinku SE K610i?  (Zobrazeno 28325 x)
MartinChroust
Redaktor
*****
Pohlaví: Muž
Telefon: XPERIA X10
Příspěvků: 857



Zobrazit profil WWW
« Odpověď #30 v: 16. Únor 2006, 06:07 »

Tak podle mobilmanie, K610i autofocus nemá...
uložena

Sony Ericsson Satio Silver, Sony Ericsson Vivaz, Sony Ericsson XPERIA X10 Black


zástupce šéfredaktora SEMania.cz

student Vysoké Školy Báňské - Technické univerzity Ostrava, obor Mobilní technologie
KoCuR
Uživatel
***
Pohlaví: Muž
Příspěvků: 1125



Zobrazit profil WWW
« Odpověď #31 v: 16. Únor 2006, 06:23 »

To hej ale aj pisali ze to robi strasne zle fotky takze tam nieje asi konecny fotak iba nejake docasne riesenie!
uložena

Sony Ericsson+Nokia= www.eucellmania.com
Martin SE
Uživatel
***
Pohlaví: Muž
Příspěvků: 76



Zobrazit profil
« Odpověď #32 v: 16. Únor 2006, 12:23 »

To hej ale aj pisali ze to robi strasne zle fotky takze tam nieje asi konecny fotak iba nejake docasne riesenie!


Mobilmania mě fakt štve!! jak můžou napsat že to dělá špatné fotky když je ani neviděli??,proč je teda ke článku nedali,četli jste od
nich něco podobného,když třeba představujou nokii?.........
uložena

SE G502 ChampagneBlack + 4GB MS micro
Fester
Uživatel
***
Pohlaví: Muž
Příspěvků: 239



Zobrazit profil
« Odpověď #33 v: 16. Únor 2006, 13:01 »

Tak podle mobilmanie, K610i autofocus nemá...

Ano máš pravdu včera jsem to také četl na MM a také jsem tu novinu rozšířil tady na vebu Mrknutí
ale to je jen tak pro upřesnění...
ja si myslím že bude mít AF (bylo by to naprd kdyby to nemělo AF)...ale zase má jen 2kroky digit. zoomu ne? to je málo... Huh
« Poslední úprava: 16. Únor 2006, 23:36 od Fester » uložena



užívej dokať žiješ :-)   K750i :-)
Martin SE
Uživatel
***
Pohlaví: Muž
Příspěvků: 76



Zobrazit profil
« Odpověď #34 v: 16. Únor 2006, 17:17 »

Tak podle mobilmanie, K610i autofocus nemá...

Martine kdyby jsi si četl všechny příspěvky tak by jsi zjistil že už jsem to tu psal a taky na tu moji reakci odpovídal Marek H. Mrknutí
ale to je jen tak pro upřesnění...
ja si myslím že bude mít AF ...ale zase má jen 2kroky digit. zoomu ne? to je málo... Huh

2x Digitalni zoom,me vubec netrapi,stejne je to k nicemu (vyrez fotky si udelam na PC mnohem kvalitnejsi...) hlavne at ma proboha fotak stejny "streva" jako K/D750 AF atd.
uložena

SE G502 ChampagneBlack + 4GB MS micro
Fester
Uživatel
***
Pohlaví: Muž
Příspěvků: 239



Zobrazit profil
« Odpověď #35 v: 16. Únor 2006, 17:21 »

Tak podle mobilmanie, K610i autofocus nemá...

Martine kdyby jsi si četl všechny příspěvky tak by jsi zjistil že už jsem to tu psal a taky na tu moji reakci odpovídal Marek H. Mrknutí
ale to je jen tak pro upřesnění...
ja si myslím že bude mít AF ...ale zase má jen 2kroky digit. zoomu ne? to je málo... Huh

2x Digitalni zoom,me vubec netrapi,stejne je to k nicemu (vyrez fotky si udelam na PC mnohem kvalitnejsi...) hlavne at ma proboha fotak stejny "streva" jako K/D750 AF atd.

ale Káčko nedělá výřezy když zoomuješ tak velikost fota zůstává stejná... ale kuli chybějícímu optickému zoomu je horší kvalita při zoomování a následném vyfocení  Mrknutí Cheesy hoj
uložena



užívej dokať žiješ :-)   K750i :-)
MartinChroust
Redaktor
*****
Pohlaví: Muž
Telefon: XPERIA X10
Příspěvků: 857



Zobrazit profil WWW
« Odpověď #36 v: 16. Únor 2006, 17:23 »


Ano máš pravdu včera jsem to také četl na MM a také jsem tu novinu rozšířil tady na vebu Mrknutí
ale to je jen tak pro upřesnění...
ja si myslím že bude mít AF ...ale zase má jen 2kroky digit. zoomu ne? to je málo... Huh

Omluvám se, není v mojich silách abych četl všechny příspěvky, jsem rád když si udělám čas na to abych do aktuální diskuse přispěl. Vidím, že vše o čem bych mohl psát, bylo již míněno takže čekám v ústraní.
« Poslední úprava: 17. Únor 2006, 13:36 od MartinChroust » uložena

Sony Ericsson Satio Silver, Sony Ericsson Vivaz, Sony Ericsson XPERIA X10 Black


zástupce šéfredaktora SEMania.cz

student Vysoké Školy Báňské - Technické univerzity Ostrava, obor Mobilní technologie
MartinVagner
Anonym
« Odpověď #37 v: 16. Únor 2006, 17:38 »

To hej ale aj pisali ze to robi strasne zle fotky takze tam nieje asi konecny fotak iba nejake docasne riesenie!


Mobilmania mě fakt štve!! jak můžou napsat že to dělá špatné fotky když je ani neviděli??,proč je teda ke článku nedali,četli jste od
nich něco podobného,když třeba představujou nokii?.........

A proč by ty fotky neviděli? Jistě že je viděli, jen není v jejich silách je i uložit a přidat na web. A pak si nemyslím, že by to bylo nutné, je to první pohled na telefon a u něj stačí popis foťáku, nemusí zacházet do detajlů.

2 Mpx bez aut.zaostření bude hodně poznat, to ten telefon hodně degraduje, škoda....
uložena
Martin SE
Uživatel
***
Pohlaví: Muž
Příspěvků: 76



Zobrazit profil
« Odpověď #38 v: 16. Únor 2006, 19:58 »

To hej ale aj pisali ze to robi strasne zle fotky takze tam nieje asi konecny fotak iba nejake docasne riesenie!


Mobilmania mě fakt štve!! jak můžou napsat že to dělá špatné fotky když je ani neviděli??,proč je teda ke článku nedali,četli jste od
nich něco podobného,když třeba představujou nokii?.........

A proč by ty fotky neviděli? Jistě že je viděli, jen není v jejich silách je i uložit a přidat na web. A pak si nemyslím, že by to bylo nutné, je to první pohled na telefon a u něj stačí popis foťáku, nemusí zacházet do detajlů.

2 Mpx bez aut.zaostření bude hodně poznat, to ten telefon hodně degraduje, škoda....


Ano,absence AF bude ku...y znat,doufejme ze finalni verze ho bude mit,a zpravy o jeho nepritomnosti se nezakladaji na pravde.
Jak na MM psali,vychazeli z toho co videli na displeji(fotky byly rozmazane)....je to jen prototyp,nebo chcete li predvadeci verze narychlo "spichla" pro ucely vystavy,uvidime.
uložena

SE G502 ChampagneBlack + 4GB MS micro
Sportak
Uživatel
***
Pohlaví: Muž
Příspěvků: 191



Zobrazit profil
« Odpověď #39 v: 17. Únor 2006, 18:27 »

Vypadá super a má skoro vše co já od mobilu vyžaduji,ale trochu chybí krytka fotoa. Sad.Jinak je to můj kandidát na příští výměnu Cheesy.
uložena

Sony ericsson Xperie8
MarekHajn
Uživatel
***
Pohlaví: Muž
Telefon: Nokia 5800 XpressMusic
Příspěvků: 1723



Zobrazit profil WWW
« Odpověď #40 v: 18. Únor 2006, 13:07 »

Abyste si ten AF nakonec nevymodlili... Cheesy Nikde v dostupných specifikacích o něm není ani zmínka, což je podle mě dostatečné, abychom si udělali obrázek o tom, zda-li tam bude či ne.
A opakuji znovu. Pochybuji, že kdyby tam byl, tak SE o něm ve specifikaci ani necekne. Uvidíme, až se na netu objeví WP, tam to bude zcela jistě.
uložena

Narození SEManie. Pamatujete? Už je to dávno... Ale já u toho byl a jsem za to vděčný.
OldřichMládek
Anonym
« Odpověď #41 v: 18. Únor 2006, 16:38 »

A ti co moc chtějí AF, tak si počkají na White paper. Až vyjde, tak otom napíšeme na SEM, nebojte.
uložena
KoCuR
Uživatel
***
Pohlaví: Muž
Příspěvků: 1125



Zobrazit profil WWW
« Odpověď #42 v: 20. Únor 2006, 21:42 »

Taka otazocka bude teda K610 v Cervenej,Striebornej a Ciernej?
uložena

Sony Ericsson+Nokia= www.eucellmania.com
Fester
Uživatel
***
Pohlaví: Muž
Příspěvků: 239



Zobrazit profil
« Odpověď #43 v: 20. Únor 2006, 22:15 »

ja chci červenej tak snad u nás vyjde Smajlík
uložena



užívej dokať žiješ :-)   K750i :-)
OldřichMládek
Anonym
« Odpověď #44 v: 20. Únor 2006, 22:17 »

Podle všeho bude červený a stříbrný. Ale kdo ví, třeba Vodafone ho bude chtít černý jako V610i. Ikdyž červená Vodafonu bude sedět jako ušitá
uložena
Fórum SEMania.cz
   

 uložena
Strana: 1 2 [3] 4 5  Vše
Poslat téma Tisk
Fórum SEMania.cz  |  Ostatní telefony  |  Ostatní modely  |  V800/Z800i/K600i/K610i (Moderátoři: Ganimed, 3m3)  |  Téma: Co říkáte na novinku SE K610i?
Skočit do:  


© SEMania 2004-2007 | Powered by SMF.
© 2005, Simple Machines. Všechna práva vyhrazena.
Stránka vytvořena za 0.008 sekund, 18 dotazů.