SEMania.cz Fórum Bazar Galerie Download E-shop Sony Ericsson

Vítejte, Anonym. Prosím přihlašte se nebo se zaregistrujte.
Nepřišel Vám aktivační email?
28. Březen 2024, 19:29

Zadejte uživateské jméno, heslo a dobu přihlášení
Hledat:     Pokročilé vyhledávání
142443 příspěvků v 9986 tématech od 23753 uživatelů
Nejnovější uživatel: tripsitter
* Domů Nápověda Hledat Přihlásit Registrovat
Fórum SEMania.cz  |  Ostatní telefony  |  Ostatní modely  |  V800/Z800i/K600i/K610i (Moderátoři: Ganimed, 3m3)  |  Téma: Co říkáte na novinku SE K610i?
Strana: 1 [2] 3 4 5  Vše
Poslat téma Tisk
Autor Téma: Co říkáte na novinku SE K610i?  (Zobrazeno 28324 x)
Martin SE
Uživatel
***
Pohlaví: Muž
Příspěvků: 76



Zobrazit profil
« Odpověď #15 v: 15. Únor 2006, 00:03 »

Nebuduce ked pridem k doktorovi tak mi zasvieti do hrdla SE ale ak bude mat K610 tak ma neosetri!

 Cheesy Cheesy Cheesy tak to je síla.... Grin víš co mi jen není jasný? k čemu slouží to "kolečko" s otvorem uvnitř vlevo vedle nápisu 2.0 Megapixel
buď to je nějaký čidlo,nevím tedy čeho,nebo něco jako laserový ukazovátko? fakt by mě to zajímalo....
uložena

SE G502 ChampagneBlack + 4GB MS micro
KoCuR
Uživatel
***
Pohlaví: Muž
Příspěvků: 1125



Zobrazit profil WWW
« Odpověď #16 v: 15. Únor 2006, 00:05 »

To je asi otvor pre externu antenu...Leserove ukazovatko by tam nedavali!
uložena

Sony Ericsson+Nokia= www.eucellmania.com
Martin SE
Uživatel
***
Pohlaví: Muž
Příspěvků: 76



Zobrazit profil
« Odpověď #17 v: 15. Únor 2006, 00:10 »

na mobilmanii píšou že tento model bude postrádat af  Embarrassed uvidíme jak to nakonec bude.. aLE ja ho chci  Mrknutí

Já bych mobilmanii moc nevěřil.....buhví z jakého zdroje maj informace (že by od našich "východních" bratrů?)
Je to asi půl roku,co své čtenáře "nažhavili" na nové model motoroly designu ala RAZR a o takové L6,co dnes prodává T-Mob,že bude mít "jemný" TFT 65000 displej.....no tenhle model má jen 128x160 CSTN (ale pěkně kontrastní a věrný barvy,viděl jsem..) takže bych je nebral vážně.Když jsem jim psal,kdy se konečně zmíněj o svém pochybení,pan Lutonský,mi ani neráčil odpovědět,pěkně mu to stouplo do hlavy,jen co je pravda......o jejich fóru a zamykání příspěvků ani nemluvě,ani tam už nechodím.
uložena

SE G502 ChampagneBlack + 4GB MS micro
Martin SE
Uživatel
***
Pohlaví: Muž
Příspěvků: 76



Zobrazit profil
« Odpověď #18 v: 15. Únor 2006, 00:12 »

To je asi otvor pre externu antenu...Leserove ukazovatko by tam nedavali!

Jo,bude to asi anténa,jen je divný že většina telefonů má konektor v přístroji "sameček" a kabel "samičku" tady je to naopak,prostě to tam "píchneš" a hotovo.... Grin
uložena

SE G502 ChampagneBlack + 4GB MS micro
Fester
Uživatel
***
Pohlaví: Muž
Příspěvků: 239



Zobrazit profil
« Odpověď #19 v: 15. Únor 2006, 01:12 »

na mobilmanii píšou že tento model bude postrádat af  Embarrassed uvidíme jak to nakonec bude.. aLE ja ho chci  Mrknutí

Já bych mobilmanii moc nevěřil.....buhví z jakého zdroje maj informace (že by od našich "východních" bratrů?)
Je to asi půl roku,co své čtenáře "nažhavili" na nové model motoroly designu ala RAZR a o takové L6,co dnes prodává T-Mob,že bude mít "jemný" TFT 65000 displej.....no tenhle model má jen 128x160 CSTN (ale pěkně kontrastní a věrný barvy,viděl jsem..) takže bych je nebral vážně.Když jsem jim psal,kdy se konečně zmíněj o svém pochybení,pan Lutonský,mi ani neráčil odpovědět,pěkně mu to stouplo do hlavy,jen co je pravda......o jejich fóru a zamykání příspěvků ani nemluvě,ani tam už nechodím.

souhlasím Smajlík
uložena



užívej dokať žiješ :-)   K750i :-)
KoCuR
Uživatel
***
Pohlaví: Muž
Příspěvků: 1125



Zobrazit profil WWW
« Odpověď #20 v: 15. Únor 2006, 06:05 »

2Martin SE: nie to je len krytka toho konektoru ju das prec a mas tam pindika!
uložena

Sony Ericsson+Nokia= www.eucellmania.com
MartinChroust
Redaktor
*****
Pohlaví: Muž
Telefon: XPERIA X10
Příspěvků: 857



Zobrazit profil WWW
« Odpověď #21 v: 15. Únor 2006, 09:10 »

Takže, není známo oficiální stanovisko, zdali má K610i Autofocus nebo nikoliv. Ještě to nikde není známo. Až se taková informace objeví, budeme informovat
uložena

Sony Ericsson Satio Silver, Sony Ericsson Vivaz, Sony Ericsson XPERIA X10 Black


zástupce šéfredaktora SEMania.cz

student Vysoké Školy Báňské - Technické univerzity Ostrava, obor Mobilní technologie
Kalimero
Uživatel
***
Pohlaví: Muž
Příspěvků: 20



Zobrazit profil
« Odpověď #22 v: 15. Únor 2006, 10:34 »

Ta vínová verze je luxusní leda tak pro girls. Jinak moc pěknej foun, ale už mě nebaví jak ke všem novým tel. dávaj ten 2mpx foťák( proč, když čekáme na nástupce K 750i se 3,2mpx)
WILMA bude pro mě jasná volba!!!
uložena

D750i feflesh na W800i+MSD 512mb+HMP 70
New PSP value pack
MartinChroust
Redaktor
*****
Pohlaví: Muž
Telefon: XPERIA X10
Příspěvků: 857



Zobrazit profil WWW
« Odpověď #23 v: 15. Únor 2006, 12:55 »

Proč? Protože jenom Pravý nástupce K750i jej bude mít. Co by to byl za nástupce, kdyby měl stejné fotoaparáty jako K610i či další nově představené telefony?
« Poslední úprava: 15. Únor 2006, 13:08 od MartinChroust » uložena

Sony Ericsson Satio Silver, Sony Ericsson Vivaz, Sony Ericsson XPERIA X10 Black


zástupce šéfredaktora SEMania.cz

student Vysoké Školy Báňské - Technické univerzity Ostrava, obor Mobilní technologie
Martin SE
Uživatel
***
Pohlaví: Muž
Příspěvků: 76



Zobrazit profil
« Odpověď #24 v: 15. Únor 2006, 13:00 »

Ta vínová verze je luxusní leda tak pro girls. Jinak moc pěknej foun, ale už mě nebaví jak ke všem novým tel. dávaj ten 2mpx foťák( proč, když čekáme na nástupce K 750i se 3,2mpx)
WILMA bude pro mě jasná volba!!!

No,podle mě 2MPx bohatě stačí,nevím proč se všichni výrobci honěj za megapixelama,když to potom až na výjimky K/D750 W800,zkurv...
nekvalitní optikou.
Pro prohlížení na počítačovém monitoru 15-17 Palců,2MPx bohatě stačí a pro tisk oblíbených fotek rozměri 10x15 taky.
Mě by na mém 15"LCD monitoru,bohatě stačil 1MPx a pořádná (fluidní) optika,cena by mohla zůstat.
uložena

SE G502 ChampagneBlack + 4GB MS micro
KoCuR
Uživatel
***
Pohlaví: Muž
Příspěvků: 1125



Zobrazit profil WWW
« Odpověď #25 v: 15. Únor 2006, 21:13 »

Kebyze tam daju iny fotak tak to riedne zdvihne cenu telefonu a oni K610 neberu ako vlajkuvu lod tou bude Wilma!
uložena

Sony Ericsson+Nokia= www.eucellmania.com
Martin Hajn
Anonym
« Odpověď #26 v: 15. Únor 2006, 21:42 »

Proč jenom pro holky? Já bych si ji koupil líbí se mi a moc . A je to taková nezvyklá výjmečná barva. A je pěkná.  Smajlík Mrknutí
uložena
Martin SE
Uživatel
***
Pohlaví: Muž
Příspěvků: 76



Zobrazit profil
« Odpověď #27 v: 15. Únor 2006, 22:44 »

Kebyze tam daju iny fotak tak to riedne zdvihne cenu telefonu a oni K610 neberu ako vlajkuvu lod tou bude Wilma!

Ja si nemyslím....kdyby nechali rozlišení foťáku na 1,3 MPx(podle mě už jiný snímače stejně nemaj..) a dali AF(fluid lens.) cena by mohla zustat na stejné úrovni,popravdě řečeno potřebujeme tolik MPx? proč se za tím výrobci stále honí,kkdyž kvalitu dělá hlavně optika......
uložena

SE G502 ChampagneBlack + 4GB MS micro
KoCuR
Uživatel
***
Pohlaví: Muž
Příspěvků: 1125



Zobrazit profil WWW
« Odpověď #28 v: 16. Únor 2006, 00:40 »

Hlavne preto aby sa mohli chvalit ze sme prvy vyrobca co mal 1,2,3 MPX v telefone a ja sa im necudujem ved im ide o prestyz a ludia im to budu kupovat lebo to je lepsie ako konkurencia ked to ma viac MPx. Grin Niekomu proste nevysvetlis ze to netreba...

Prave som videl ciernu variantu K610 a vyzera dobre!Povedal by som ze najlepsie z nich(pripomina mi ale T630). Je to tu v tom prispevku od Jajara o themes creatoru 2.20! Cheesy
http://semania.cz/component/option,com_smf/Itemid,78/topic,1144.1305/topicseen
« Poslední úprava: 16. Únor 2006, 03:39 od KoCuR » uložena

Sony Ericsson+Nokia= www.eucellmania.com
Martin SE
Uživatel
***
Pohlaví: Muž
Příspěvků: 76



Zobrazit profil
« Odpověď #29 v: 16. Únor 2006, 01:27 »

Hlavne preto aby sa mohli chvalit ze sme prvy vyrobca co mal 1,2,3 MPX vo fotaku a ja sa im necudujem ved im ide o prestyz a ludia im to budu kupovat lebo to je lepsie ako konkurencia ked to ma viac MPx. Grin Niekomu proste nevysvetlis ze to netreba...

Prave som videl ciernu variantu K610 a vyzera dobre!Povedal by som ze najlepsie z nich(pripomina mi ale T630). Je to tu v tom prispevku od jajara o themes creatoru 2.20! Cheesy
http://semania.cz/component/option,com_smf/Itemid,78/topic,1144.1305/topicseen
Ano,na tu K610i se moc tesim.........no a fotak,fotim jen obcas a jeste MPx Fujifilmem
uložena

SE G502 ChampagneBlack + 4GB MS micro
Fórum SEMania.cz
   

 uložena
Strana: 1 [2] 3 4 5  Vše
Poslat téma Tisk
Fórum SEMania.cz  |  Ostatní telefony  |  Ostatní modely  |  V800/Z800i/K600i/K610i (Moderátoři: Ganimed, 3m3)  |  Téma: Co říkáte na novinku SE K610i?
Skočit do:  


© SEMania 2004-2007 | Powered by SMF.
© 2005, Simple Machines. Všechna práva vyhrazena.
Stránka vytvořena za 0.008 sekund, 18 dotazů.