SEMania.cz Fórum Bazar Galerie Download E-shop Sony Ericsson

Vítejte, Anonym. Prosím přihlašte se nebo se zaregistrujte.
Nepřišel Vám aktivační email?
29. Březen 2024, 14:11

Zadejte uživateské jméno, heslo a dobu přihlášení
Hledat:     Pokročilé vyhledávání
142443 příspěvků v 9986 tématech od 23753 uživatelů
Nejnovější uživatel: tripsitter
* Domů Nápověda Hledat Přihlásit Registrovat
Fórum SEMania.cz  |  Ostatní telefony  |  Ostatní modely  |  T610/630/Z600  |  Téma: FMA a T610 po restartu prestalo fungovat
Strana: [1]
Poslat téma Tisk
Autor Téma: FMA a T610 po restartu prestalo fungovat  (Zobrazeno 3649 x)
Michal_host
Anonym
« v: 23. Květen 2005, 02:16 »

Ahojte,nainstalil jsem si posledni FMA beta ver., do toho cestinu,pokusil se pripojit..a hle slo to..krasne jsem si sesynchronizoval kontakty,kalendar proste vse..
ale jakmile jsem se odpojil...zavrel program..a po chvili se chtel znova pripojit..tak se to na me vyprdlo...A FMA se nechce pripojit k telefonu..
ja jsem koukal na nastaveni BT v liste co mam od MSI a serial/virtual BT port je Local serivces  COM4 a na Client aplication..na COM3
co s tim ted?pripojeny uz jsem byl a ted nic..:-( diky za raduy
uložena
Michal_host
Anonym
« Odpověď #1 v: 23. Květen 2005, 02:18 »

zapomnel jsem dodat ze mam WIn XP,SP1 + SP2 a prubezne aktualizace automaticke....
diky
uložena
Anonym
Anonym
« Odpověď #2 v: 23. Květen 2005, 09:51 »

Měl jsem podobný problém - XP+SP2 komunikovaly s T610 přes BT jen někdy, a musel jsem pořád přehazovat čísla COM portů. Problém zmizel, když jsem odinstaloval původní SW dodaný s BT (od BlueSoleil od IVT Corporation) a klasicky přes Win wizarda přidal nový HW. Stáhlo si to samo z Win Update drivery pro BT USB dongle, který se mi teď hlásí jako Silicon Wave (a ne jako původní RFMD) device a vše chodí.
Akorát mi ale přestal chodit BT headset, ale to mi celkem nevadí.
uložena
Fórum SEMania.cz
   

 uložena
Strana: [1]
Poslat téma Tisk
Fórum SEMania.cz  |  Ostatní telefony  |  Ostatní modely  |  T610/630/Z600  |  Téma: FMA a T610 po restartu prestalo fungovat
Skočit do:  


© SEMania 2004-2007 | Powered by SMF.
© 2005, Simple Machines. Všechna práva vyhrazena.
Stránka vytvořena za 0.005 sekund, 16 dotazů.