SEMania.cz Fórum Bazar Galerie Download E-shop Sony Ericsson

Vítejte, Anonym. Prosím přihlašte se nebo se zaregistrujte.
Nepřišel Vám aktivační email?
29. Březen 2024, 00:12

Zadejte uživateské jméno, heslo a dobu přihlášení
Hledat:     Pokročilé vyhledávání
142443 příspěvků v 9986 tématech od 23753 uživatelů
Nejnovější uživatel: tripsitter
* Domů Nápověda Hledat Přihlásit Registrovat
Fórum SEMania.cz  |  Ostatní telefony  |  Ostatní modely  |  V800/Z800i/K600i/K610i (Moderátoři: Ganimed, 3m3)  |  Téma: K600i bugy
Strana: 1 2 [Vše]
Poslat téma Tisk
Autor Téma: K600i bugy  (Zobrazeno 7782 x)
mikullas
Uživatel
***
Příspěvků: 17


Zobrazit profil
« v: 06. Únor 2006, 18:39 »

Rozmyslam o zakupeni K600i a pri citani nazorov britskych majitelov tohto telefonu som nasiel tieto jeho chybicky:
- tazke nerozpoznanie momentu, ked vam volajuci odpovie na hovor (podobne ako u k700i), keby to aspon piplo Undecided
- pomalsie reakcie pri pisani sms
- slaby (tichsi) zvuk zvonenia (vela zmeskanych hovorov)
- obcas vypadne (prestane fungovat Mrknutí ) mikrofon pocas hovoru
- nastabilny bluetooth
- nestabilny soft celeho mobilu (dufam ze nove firmwary budu ok)
Dalej som si aj precital ze niektore kusy maju chybnu spajaciu suciastku, ktora vodivo spaja bateriu s mobilom, co sposobuje neustale vypinanie (ono to je sice opravitelne ale aj tak tie tyzdne v servise... Undecided ).  Inak tu istu chybu mala aj moja k700 Shocked, asi si SE nakupil tych suciastok viac do buducnosti za vyhodnu cenu Angry .

Tuto temu som zalozil aby sa v nej vyjadrili hlavne majitelia K600i a tie chyby potvrdili alebo vyvratili (ci to nahodou nie su aj chyby len niektorych kusov), lebo nerad by som si zle vybral a urcite nielen ja.
uložena

Sagem ?, Siemens A35, Trium Aria(ukradnuty), A35, Ericsson T20e, T20s, A35(doteraz funguje!), SE T230+Nokia 5110, SE K700i (R2AY004 orange_gen)+Nokia 8850+Ericsson T20s
MarekHajn
Uživatel
***
Pohlaví: Muž
Telefon: Nokia 5800 XpressMusic
Příspěvků: 1723



Zobrazit profil WWW
« Odpověď #1 v: 06. Únor 2006, 18:55 »

Já mám V600i, což je v podstatě to samé, jen pro Vodafone... Nicméně provedení moc srovnávat nelze.
Ale mám v něm firmware pro K600i, konkrétně verzi R2T002 a ta je naprosto bezproblémová. Telefon je svižný, SMS se píší velmi dobře, bluetooth je stabilní (používám denně s PC a BT HF) a ještě se mi nestalo, že by telefon zamrzl.

Bratr si v pátek koupil K600i s firmware R2J??? a to zlobilo fest. Po chvíli brouzdání v menu telefon zamrzl a baterka musela ven. Nakonec to kamarád v servisu opravil, ale tak, že v telefonu je deska z K608i a firmware R2F015. Celé odpoledne telefon testuji a zatím naprosto bez problémů. Nestalo se, že by zamrzl, bluetooth honím celé odpoledne sem tam a je perfketně stabilní a rychlý.

Jen mě u té K600i>K608i překvapilo, že hlasitost vyzvánění je opravdu nízká. Abych dosáhl stejné hlasitosti jako u mé V600i, musím na K600i>K608i nastavit o dva stupně hlasitosti víc.

Pokud bych měl srovnat provedení V600i a K600i, tak subjektivně mi V600i přijde lepší, hlavně kvůli klávesnici, která je minimálně o 100% povedenější a také se na ní podstatně lépe píše. Tlačítka u K600i jsou moc zapuštěná a psaní není žádný med. Na druhou stranu plasty na K600i jsou kvalitnější a tak je K600i příjemnější do ruky.
uložena

Narození SEManie. Pamatujete? Už je to dávno... Ale já u toho byl a jsem za to vděčný.
Johny Knoxvile
Anonym
« Odpověď #2 v: 06. Únor 2006, 21:09 »

Mám Sony Ericsson K600i od Eurotelu a nemůžu si stěžovat. Je fakt skvělej. Menu je rychlý, bluetooth je velmi stabilní i infraport. Nejlepší je, že si přes celou třídu (cirka 10 m) posílám s kámošem obrázky a melodie o vyučování.

Telefon je to absolutně dokonalej. Mohl jsem mít místo něj k750i ale to je podle mě aušus. Foťák má nic moc a nemá videohovory. Naopak má mp3 přehrávač, kterej je k ničemu. Porovnávám to se svým iRiverem. A oproti němu je to fakt děsný. Prostě ty telefony na přehrávače ještě nemaj.

Prostě jestli chceš telefon na volání, psaní SMS, videohovory, aby byl hezkej, stylovej a lehkej; tak si kup Sony Ericsson K600i/V600i. Je to vážně povedená řada a není si na co stěžovat. I teď v zimě, když mi trochu pomrzne tak je pohyb v menu a psaní SMS dost rychlé. Alespoň oproti motorole E365.

K600i JE NEJ!!!!
uložena
mikullas
Uživatel
***
Příspěvků: 17


Zobrazit profil
« Odpověď #3 v: 06. Únor 2006, 21:31 »

Dik zatial. Takze zatial to vyzera tak, ze vsetko riesi novy firmware, okrem ticheho zvonenia Undecided. Dnes som ho skusal a tie klavesy su v pohode okrem tych po bokoch joysticku, tie su uz moc male a zakliesnene. Inak sa pise na nom lepsie nez na k700i, ta mala dost vyklavajuce sa klavesy.
Marek ak doskusas ten bratov firmware tak daj vediet pls. Lebo neviem aky bude v tom mojom, tak aby som vedel preistotu dopredu. Ja ho zoberem z Orange, tak som dost zvedavy co tam bude za firmware. Ale nastastie je v baleni kabel, tak si ho potom mozem popripade prehrat z webu SE bez straty zaruky ak sa nemylim a ak customizacia od Orange samozrejme nieco take vobec povoli Roll Eyes.
uložena

Sagem ?, Siemens A35, Trium Aria(ukradnuty), A35, Ericsson T20e, T20s, A35(doteraz funguje!), SE T230+Nokia 5110, SE K700i (R2AY004 orange_gen)+Nokia 8850+Ericsson T20s
MarekHajn
Uživatel
***
Pohlaví: Muž
Telefon: Nokia 5800 XpressMusic
Příspěvků: 1723



Zobrazit profil WWW
« Odpověď #4 v: 06. Únor 2006, 21:35 »

2mikullas: Jestli můžu doporučit, tak si kup V600i.
Subjektivně mi přijde design mnohem zajímavější, klávesnice je podstatně lepší a vyřešíš tim problém s hlasitostí vyzvánění...Mrknutí
uložena

Narození SEManie. Pamatujete? Už je to dávno... Ale já u toho byl a jsem za to vděčný.
mikullas
Uživatel
***
Příspěvků: 17


Zobrazit profil
« Odpověď #5 v: 06. Únor 2006, 21:49 »

Hm, ja by som celkom rad, lenze som z tych ludi, co si mozu dovolit kupit telefon len na pausal, cize si moc nenavyberam Undecided
uložena

Sagem ?, Siemens A35, Trium Aria(ukradnuty), A35, Ericsson T20e, T20s, A35(doteraz funguje!), SE T230+Nokia 5110, SE K700i (R2AY004 orange_gen)+Nokia 8850+Ericsson T20s
MarekHajn
Uživatel
***
Pohlaví: Muž
Telefon: Nokia 5800 XpressMusic
Příspěvků: 1723



Zobrazit profil WWW
« Odpověď #6 v: 06. Únor 2006, 21:51 »

2mikullas: Aha, tak to potom jo... V tom případě je K600i velmi dobrá volba...Mrknutí Budeš s nám spokojen. Okamžitě si ho pak nech přehrát na R2T002 (pokud už ho tam nebudeš mít) a bude to všechno v pohodě.
uložena

Narození SEManie. Pamatujete? Už je to dávno... Ale já u toho byl a jsem za to vděčný.
KoCuR
Uživatel
***
Pohlaví: Muž
Příspěvků: 1125



Zobrazit profil WWW
« Odpověď #7 v: 07. Únor 2006, 05:47 »

2mikullas:Tak to urcite napys ako si dopadol lebo sa u mna tiez blizi vyprsanie pausalu tak som zvedavy ako funguje ta K600 od Orangeu! Roll Eyes
uložena

Sony Ericsson+Nokia= www.eucellmania.com
mikullas
Uživatel
***
Příspěvků: 17


Zobrazit profil
« Odpověď #8 v: 08. Únor 2006, 18:24 »

No u mna je to takto: K700i co som si vybral este v novembri je dvakrat viac v servise nez v mojej ruke, vymenit ho za rovnaky nemozem lebo uz v Orange ho davno vypredali. Dost ma to stve lebo je to fakt super mobil. Dufam ze nebudem mat rovnaku smolu na chybny kus ked budem zamienat za K600i. Teraz cakam kym K600i zlacnie (mal by, lebo v marci Orange spusta 3G), cize si ho zoberem pri najhorsom v aprili. Teda tak skoro nenapisem skusenosti s nim Mrknutí Skor cakam ze niekto iny napise skusenosti z Orange customizaciou.
BTW: Ikonky pouzili rovnake ako v K300i a je to podla mna ble, po Orange ikonach (OrangeWorld a Download) ktore boli graficky uplne nadherne by som cakal viac. A miniikonky na hlavnej obrazovke (napr. v k700i) dali tiez prec (co mna osobne trochu zamrzelo kedze sa mi to pacilo). To je zatial vsetko co viem o tej customizacii.
uložena

Sagem ?, Siemens A35, Trium Aria(ukradnuty), A35, Ericsson T20e, T20s, A35(doteraz funguje!), SE T230+Nokia 5110, SE K700i (R2AY004 orange_gen)+Nokia 8850+Ericsson T20s
Petr Vejsada
Anonym
« Odpověď #9 v: 08. Únor 2006, 19:15 »

Šílené problémy, které tento telefon má s FW R2J všechny zmizí s R2T. R2T002 má zvuk hlasitý, výrazně se zlepšil příjem signálu atd.

Vypadávání zvuku u hovoru nejspíš není způsobeno telefonem, ale blbnoucí UMTS, protože N70 to dělá na UMTS zrovna tak. Co se týká stability R2T, zakousne se (resp. restartuje) průměrně jednou za několik dnů, což je na můj vkus sice pořád dost, ale ve srovnání s minimálně pěti zhrouceními s R2J je to paráda. Přibyl nový drobný bug, a to přepnutí na hlasitý hovor při odchozím hovoru. Vytočím číslo a přepnu na hlasitý hovor, jenže pořád běží hovor na sluchátko. Až protistrana zvedne, je hovor hlasitý. Občas jsou mírné zmatky při synchronizaci e-mailu přes IMAP.

Kromě vyřešení vyložených bugů se např. dá poznat příchozí videohovor i v případě, že je ke kontaktu přiřazen obrázek. Přes obrázek běží text "Přijmout videohovor?".

Jo, zůstává poněkud zmatečné nabíjení baterky, pokud se při nabíjení telefon používá (tím myslím svištění dat). Telefon se zahřívá a indikátor ukazuje u baterky občas třeba 20%, za chvíli 99, pak zase 70 atd.

Slyšel jsem o firmware R2AB005, což by měla být novinka letošního roku. Má o tom někdo nějaké info ?

Petr.
uložena
KoCuR
Uživatel
***
Pohlaví: Muž
Příspěvků: 1125



Zobrazit profil WWW
« Odpověď #10 v: 09. Únor 2006, 00:45 »

2mikullas: mal som K700 od orangeu tak viem o com hovoris...Ajtak potom napis lebo som zvedavy aj ja mam v plane brat telefon az koncom marca!
uložena

Sony Ericsson+Nokia= www.eucellmania.com
LadisV
Uživatel
***
Příspěvků: 7


Zobrazit profil
« Odpověď #11 v: 09. Únor 2006, 20:43 »

Mam K600 od ET.Firmware je R2k005,je mirne customizovanej (snad jen WAP), jede v pohode .Od vanoc se jednou restartnul a od te doby OK.Chtel jsem si nechat prehrat soft ale v Midosu v Brne me slecna rikala ze delala jen dva kousky,jeden sel,druhy ne,museli ho poslat do Phy.V Eurostaru kde je druhy servisni misto me sdelili,ze ten soft co na to maji nejak nejede,posilaji to take do Phy,mam se stavit pozdeji.Co me vadi je to ze SE ma v Brne jen dve mista kde se delaji jen zakladni,nepajive opravy.Na takovou firmu v tak velkym meste by to mohlo byt lepsi,nekteri znami si kvuli tomu radej kupuji founy co opravuje MobilAsk.
uložena
MarekHajn
Uživatel
***
Pohlaví: Muž
Telefon: Nokia 5800 XpressMusic
Příspěvků: 1723



Zobrazit profil WWW
« Odpověď #12 v: 09. Únor 2006, 21:01 »

2LadisV: Kontaktuj Martina Vagnera z Technické podpory SEManie (kontakt nahoře na liště) a domluv se s ním, on ti firmware přehraje.
uložena

Narození SEManie. Pamatujete? Už je to dávno... Ale já u toho byl a jsem za to vděčný.
mikullas
Uživatel
***
Příspěvků: 17


Zobrazit profil
« Odpověď #13 v: 15. Únor 2006, 17:27 »

Takze zistil som, ze v Orangi maju verziu firmwaru R2T002, co znamena, ze sa uz nemusim bat tych bugov co som vypisal na zaciatku Cool
Lenze, nie som si isty ci customizacia to nejak nepokaslala Grin
uložena

Sagem ?, Siemens A35, Trium Aria(ukradnuty), A35, Ericsson T20e, T20s, A35(doteraz funguje!), SE T230+Nokia 5110, SE K700i (R2AY004 orange_gen)+Nokia 8850+Ericsson T20s
romark
Uživatel
***
Příspěvků: 7


Zobrazit profil
« Odpověď #14 v: 17. Květen 2006, 15:57 »

Mám Sony Ericsson K600i od Eurotelu a nemůžu si stěžovat. Je fakt skvělej. Menu je rychlý, bluetooth je velmi stabilní i infraport. Nejlepší je, že si přes celou třídu (cirka 10 m) posílám s kámošem obrázky a melodie o vyučování.

Telefon je to absolutně dokonalej. Mohl jsem mít místo něj k750i ale to je podle mě aušus. Foťák má nic moc a nemá videohovory. Naopak má mp3 přehrávač, kterej je k ničemu. Porovnávám to se svým iRiverem. A oproti němu je to fakt děsný. Prostě ty telefony na přehrávače ještě nemaj.

Prostě jestli chceš telefon na volání, psaní SMS, videohovory, aby byl hezkej, stylovej a lehkej; tak si kup Sony Ericsson K600i/V600i. Je to vážně povedená řada a není si na co stěžovat. I teď v zimě, když mi trochu pomrzne tak je pohyb v menu a psaní SMS dost rychlé. Alespoň oproti motorole E365.

K600i JE NEJ!!!!

no mam dost, urcite si 750-ku pouzival dost dlho aby si mohol pisat taketo zavery, ja musim tvrdit opak, fotak je brut (K600 slabota, osobne odskusane )a mp3 prehravac je v poho, urobis playlist a ides, ako winamp, navyse ja nepotrebujem zo sebou vlacit 10 krabiciek, mobil, USB, mp3 player a takto mam fajn telefon, 1GB memory stick namiesto USB kluca, sluchadla drtia obstojne, trochu sa treba pohrat s equalizerom, ved su to stuple, ked tam pripojim Koss Porta Pro neni o com, myslim ze si zbytocne hotovy z K600 ten pravy erik s G3 este len pride
uložena
Juraj Pistansky
Uživatel
***
Pohlaví: Muž
Příspěvků: 8


Zobrazit profil
« Odpověď #15 v: 18. Květen 2006, 08:49 »

 Cheesy mne k600i vyhovuje mam ju z orange R2BA019 a som uplne spokojny...funguje mi s ppalmom a kompletne...
uložena

k600i R2BA019
Sefko
Uživatel
***
Pohlaví: Muž
Příspěvků: 24



Zobrazit profil
« Odpověď #16 v: 19. Květen 2006, 10:17 »

Dostal som sluzobnu SE K600i a aj 3G SIM od Orangeu a mam jeden dost zavazny problem..chyba mi tam moznost v menu: Nastavenie - pripojenia - mobilné siete - Siet GSM/3G
Nemam moznost zvolit si rezim ci ma hladat siet 2G,alebo 3G alebo sucasne 2G/3G veriza fw je R2T002-Orange pack co s tym?Ma niekto skusenosti?Dostal som k nej aj datovy kabel a ked chcem pouzit SE Update mi to stale vypise chybu ze nie je pripojena koliska..
uložena
Juraj Pistansky
Uživatel
***
Pohlaví: Muž
Příspěvků: 8


Zobrazit profil
« Odpověď #17 v: 19. Květen 2006, 12:49 »

no cez ten kabel to nejde..proste chod do servisu pre se a nech toi tam daju novssi firmware..
uložena

k600i R2BA019
Fórum SEMania.cz
   

 uložena
Strana: 1 2 [Vše]
Poslat téma Tisk
Fórum SEMania.cz  |  Ostatní telefony  |  Ostatní modely  |  V800/Z800i/K600i/K610i (Moderátoři: Ganimed, 3m3)  |  Téma: K600i bugy
Skočit do:  


© SEMania 2004-2007 | Powered by SMF.
© 2005, Simple Machines. Všechna práva vyhrazena.
Stránka vytvořena za 0.009 sekund, 18 dotazů.